Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

hugo pisze:A ja myślałem, że rozbudowane trybuny to już mają z rok czasu...

Z tego wszystkiego wynika, że Wrocław nie dostanie żadnego meczu Polaków. Bydzi podziękowano, bo Łuczniczka ma 6.5 tysięcy krzesełek (FIVB wymaga na meczach gospodarzy MŚ min. 10.000), a Hala Stulecia jest pod tym względem bardzo podobna.
Właśnie z tego wynika, że odpadnie im tylko jeden, który rozegrany będzie na narodowej...hali.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Wygląda na to, że ten program w polsacie ma głównie na celu autopromocję.
Tylko zachwyty, jacy to fajni jesteśmy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Basil »

Mam pytanie, które powinno rozruszać dyskusję ale wątpię aby Mielewski je zadał - czy prezes Przedpełski jest wiceprezesem FIVB tak jak zapewniał w przed wyborami w PZPS?
[edit]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Moje pytanie to: Czy na MŚ będzie videoweryfikacja?
Niestety nie mam fb więc zadać polsatowi nie mogę.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ale faza »

tak jak myslałem ten program to czysta propagandówka ,nawet Drzyzdze wypsneło sie słowo cyrk,Polsat już liczy kasę.Mam pytanie do was czy ci ludzie są tak głupi czy zakłamani ?
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

No, wreszcie poznamy potencjalną kadrę :]
Stefan się nie przepracuje, Polsat zrobi za niego czarną robotę
Kto jak kto, ale Gierek kadrze by nie odmówił
:]
Ostatnio zmieniony 7 lis 2013, o 21:39 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: compact »

madlark pisze:No, wreszcie poznamy potencjalną kadrę :]
Stefan się nie przepracuje, Polsat zrobi za niego czarną robotę
Jest tam chociaż jedno nazwisko, o którym nie pomyślałeś?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

compact pisze: Jest tam chociaż jedno nazwisko, o którym nie pomyślałeś?
Gierka bym nie wymyślił ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

"Kto jak kto, ale Gierczyński kadrze by nie odmówił".

Rany boskie :D :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Kmita wymyślił:
Trener jest tyle wart, co jego ostatni występ :D
I to w kontekście Stefana?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Ten program to dno i 100 metrów mułu. Wzajemny cyrk kto sobie bardziej posłodzi. Wytrzymałem 10 min i widzę, że dobrze zrobiłem odpuszczając sobie.
Przedpełski myśli, że to będzie niespotykana na skalę światową impreza - błąd, nie będzie a bez promocji tym bardziej.
Losowanie grup MŚ z Włochami? Dla mnie kompromitacja. Trzeba oddzielać imprezy. Za rok jest nasza i niech sobie Italia sama losuje grupy w innym czasie.
Pewność, że Stadion Narodowy na pewno wypali podczas meczu skoro nie był testowany w boju? Jasnowidze i wróżbici normalnie.
To tylko kilka uwag z początku programu, ale z tego co wypisujecie to baboli później było jeszcze więcej.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

PZPS odwalił niezłą maniane,nie zastrzegł sobie,że we Wrocławiu mają zwiększyć halę jeśli chcą mecze Polaków :D ,jest szansa by w Krakowie zagrali polscy zawodnicy w jakiejś kolejnej rundzie,wkurza mnie to kręcenie związkowców siatkarskich,dwie rundy,a później ćwierćfinały i byłoby ok,ale im ciągle mało
http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow ... owie_.html
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: weary_skier »

A ile Hala Stulecia może pomieścić kibiców na meczu siatkówki?
Nie wierzę, że w tym PZPSie zasiadają tak bezmyślni ludzie.
Pod oknem budują mi piękną, nowoczesną halę, która wielkością będzie ustępować tylko O2 Arenie* a ludzie będą się gnieździć w Hali, która ma 100 lat :| .
*Chociaż nie wiem skąd się wzięło to drugie miejsce w Europie, bo zdaję mi się, że Lanxass Arena jest większa.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

weary_skier pisze:A ile Hala Stulecia może pomieścić kibiców na meczu siatkówki?
Nie wierzę, że w tym PZPSie zasiadają tak bezmyślni ludzie.
Pod oknem budują mi piękną, nowoczesną halę, która wielkością będzie ustępować tylko O2 Arenie* a ludzie będą się gnieździć w Hali, która ma 100 lat :| .
*Chociaż nie wiem skąd się wzięło to drugie miejsce w Europie, bo zdaję mi się, że Lanxass Arena jest większa.
1. Stulecia mieści 6.5 czyli tyle, co Łuczniczka. I nie zdziwię się jeśli władze Bydgoszczy czują się wyrolowane, bo mieli w garści bodaj 2 fazę z Polakami, a zabrano im, bo hala za mała (FIVB wymaga 10 tys na mecze gospodarzy).


2.To zwykła propaganda. Większe (liczba miejsc siedzącyc) są wspomniana hala w Koeln, O2 w Londynie i Pradze, Saint Jordi w Barcelonie, Beogradska Arena (finały LŚ), hala OAKA w Atenach, hala w Manchesterze, hala olimpijska w Moskwie (ok, zwykle wykorzystuje się tylko 12k z 35k), Sinan Erdem Dome w Stambule i np. hala w Bernie. Z pewnością będzie jedną z piękniejszych, ale też pewnie rachunki będą dla miasta spore jeśli chodzi o oświetlenie.

Nie wiem po co taka masturbacja tymi liczbami, bo 15k jest w sam raz dla Krakowa, niektóre miasta przedobrzyły.
\
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

Dalsza część kabaretu pod nazwą MŚ 2014

http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow ... oxSportTxt


Widzę, że FIVB tęskni choć za cząstką wspaniałej formuły z 2010 roku i zrobili fazę z grupami po 3 drużyny.
\
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luk_m5 »

To jest jakaś farsa, czemu oni się uparli na ten Wrocław, najmniejsza i najstarsza hala. Kompletnie tego nie rozumiem.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ciorny17 »

To Wrocław bardziej zagrał na nosie PZPSowi. Obiecali, ale wiadomo było, że w rok nie zrobią remontu i po zapewnieniach rzucili wszystką kasę na rozbudowę drogi S3 i na wschodnią obwodnicę, a to, że traci na tym PZPS (kasa z biletów) nikogo nie obchodzi, ot taka marna logika władz.
Kłamca.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luk_m5 »

Ale zakładając nawet tą rozbudowę, gdyby się udało to i tak byłaby mniejsza hala niż Łódź, Gdańsk czy Kraków, więc decyzja nadal dla mnie niezrozumiała.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

ciorny17 pisze:traci na tym PZPS (kasa z biletów) nikogo nie obchodzi, ot taka marna logika władz.
Wrocław już kasę wpłacił, więcej niżby było z biletów.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Z tej wspaniałej imprezy naprawdę pomału robi się cyrk na kółkach... A wczorajszy program w Polsacie to już w ogóle dno i tona mułu.

Jak już tylko zobaczyłem skład gości programu, to wiedziałem, że będzie to nic innego, jak kółko wzajemnej adoracji. Zwłaszcza, że prowadzącym był Mielewski, który z Kmitą są chyba największymi lizuskami szefa wszystkich szefów (bynajmniej nie mam tu na myśli Krzysztofa Jarzyny).

Liczyłem na merytoryczną dyskusję, a dostałem wspólne całowanie się po rączkach i wzięte z kosmosu zachwyty nad Mistrzostwami. A już w ogóle myślałem, że padnę ze śmiechu, gdy zaczęli twierdzić, że będzie to wydarzenie o skali podobnej do EURO 2012... W jakim wy panowie żyjecie świecie? Szkoda, że prowadzącym nie był Przemysław Iwańczyk, prznajmniej nie boi się zadawać trudnych, niewygodnych pytań. To mdło-cukierkowe coś, co wczoraj zaserwował nam Polsat, kompletnie nie umywa się do dyskusji, jaką w radiu poprowadził Iwańczyk.

Coraz mnie zaczyna interesować mnie to wydarzenie, ze względu na tę sztuczną atmosferę, którą się wokół niego tworzy. I jeszcze do tego ta kompromitacja z kontaktem Antigi... Ot pełen obraz PZPS-u.

Obawiam się, że zainteresowanie Mistrzostwami będzie znacznie mniejsze, niż tym wszystkim szefom i prezesom się wydaje. Zamiast skupiać się na trenerze-marionetce i wpychać na siłę do kadry Wlazłego, Plińskiego, czy Zagumnego, niech pomyślą jak zapchać puste miejsce, które z pewnością będą częstym widokiem podczas meczów bez udziału Polaków.

Już to widzę, jak kibice zabijają się o bilety na mecze (powiedzmy) Kamerunu z Bułgarią... Przed EURO ludzie zamawiali w przedsprzedaży po kilkanaście wejściówek za grubą kasę, z nadzieją, że dostaną przynajmniej jedną, na obojętnie jaki mecz...
Naprawdę sądzicie, że podobnie będzie w przyszłym roku...? :]

Zainteresowanie siatkówką leci na łeb, na szyję i jeśli coś ma pomóc w ponownym nakręceniu koniunktury na siatkówkę w naszym kraju, to niestety podejrzewam, że będzie to tylko i wyłącznie złoty krążek MŚ. W innym przypadku przeciętny Kowalski nadal będzie miał siatkówkę w głębokim poważaniu...
AZS CZĘSTOCHOWA!
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

Śmieszą mnie porównywania do Euro 2012.

Daj Boże aby z całego świata przyjechało do nas tyle osób co z samej Irlandii na Euro 2012 - tj. jakieś 20 tysięcy.
\
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

hugo pisze:Śmieszą mnie porównywania do Euro 2012.

Daj Boże aby z całego świata przyjechało do nas tyle osób co z samej Irlandii na Euro 2012 - tj. jakieś 20 tysięcy.
Mnie również ;)

Co do Irlandczyków, to podczas EURO miałem przyjemność poznania wielu z nich i ogólnie przebywania w ich towarzystwie w strefie kibica. Cudowni ludzie i jeszcze lepsi kibice. Daj Boże, by wszędzie tacy byli.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Im szybciej władze PZPSu zrozumieją w jakim są błędzie pod względem "widzenia" tej imprezy tym lepiej dla mistrzostw. Problem w tym, że oni tego nie zauważą.

Tak się zastanawiam, o czym oni będę sobie gaworzyć tydzień w tydzień przez półtorej godziny w tym programie?
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

hugo pisze:
weary_skier pisze:A ile Hala Stulecia może pomieścić kibiców na meczu siatkówki?
Nie wierzę, że w tym PZPSie zasiadają tak bezmyślni ludzie.
Pod oknem budują mi piękną, nowoczesną halę, która wielkością będzie ustępować tylko O2 Arenie* a ludzie będą się gnieździć w Hali, która ma 100 lat :| .
*Chociaż nie wiem skąd się wzięło to drugie miejsce w Europie, bo zdaję mi się, że Lanxass Arena jest większa.
1. Stulecia mieści 6.5 czyli tyle, co Łuczniczka. I nie zdziwię się jeśli władze Bydgoszczy czują się wyrolowane, bo mieli w garści bodaj 2 fazę z Polakami, a zabrano im, bo hala za mała (FIVB wymaga 10 tys na mecze gospodarzy).


2.To zwykła propaganda. Większe (liczba miejsc siedzącyc) są wspomniana hala w Koeln, O2 w Londynie i Pradze, Saint Jordi w Barcelonie, Beogradska Arena (finały LŚ), hala OAKA w Atenach, hala w Manchesterze, hala olimpijska w Moskwie (ok, zwykle wykorzystuje się tylko 12k z 35k), Sinan Erdem Dome w Stambule i np. hala w Bernie. Z pewnością będzie jedną z piękniejszych, ale też pewnie rachunki będą dla miasta spore jeśli chodzi o oświetlenie.

Nie wiem po co taka masturbacja tymi liczbami, bo 15k jest w sam raz dla Krakowa, niektóre miasta przedobrzyły.

1)Podobno na meczach siatkówki we Wrocławiu będzie mogło zasiąść 5600,tak powiedzieli w tym programie.Dodatkowo nie ma tam klimatyzacji. Dla PZPS liczył się rachunek ekonomiczny,a Wrocław się zgodził na ich warunki i zrobił zapis,że gdyby nasi nie zagrali w stolicy Dolnego Śląska to zarobią 3mln. Bydgoszcz podobno ma dostać w zamian Brazylię.
2)Co do hali to masz rację,jest kilka większych hal w Europie,ale ta w Krakowie będzie mega nowoczesna,to jest duży plus. Kraków jest drugim co do wielkości miastem Polski i taki obiekt się przyda. Zobaczcie jak funkcjonuje Ergo Arena w Trójmieście,jakie imprezy się odbyły,ludzie potrzebują wielkich wydarzeń. Jednak Kraków w odróżnieniu od Gdańska i Sopotu posiada zaledwie jeden zespół(koszykarki w najwyższych rozgrywkach),pojedyncze mecze mogłaby rozgrywać Cracovia w hokeju,ale mowa tu o meczach mistrzowskich,bo zainteresowanie hokejem w Polsce jest bardzo małe. Ergo Arena w sporej części dzięki klubom zarabia na swojej działalności.
3) PZPS nie miał pewności,że hala zostanie zbudowana na czas,więc nie mogli się zgodzić by Polska grała swoje mecze tej hali. To byłoby nieodpowiedzialne podejście.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

hugo pisze:Dalsza część kabaretu pod nazwą MŚ 2014

http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow ... oxSportTxt


Widzę, że FIVB tęskni choć za cząstką wspaniałej formuły z 2010 roku i zrobili fazę z grupami po 3 drużyny.

Potem się dziwią,że jest tak małe zainteresowanie meczami,Mundial piłkarski 32 zespoły,3 mecze w grupie,później faza play off.W siatkówce mogłoby być podobnie, pierwsze runda,4 zespoły w grupie,ale mecze gramy co dwa lub trzy dni. Później jedziemy z play off,można dogrywać mecze o pozycje 9,11,13 itp.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

hugo pisze:Śmieszą mnie porównywania do Euro 2012.

Daj Boże aby z całego świata przyjechało do nas tyle osób co z samej Irlandii na Euro 2012 - tj. jakieś 20 tysięcy.
http://edition.cnn.com/video/?/video/wo ... nODeWuXVxn
Sam reporter mówi,że jest to sport niszowy,promować się możemy,to jest ważne,ale takich inicjatyw musi być mnóstwo za granicą,z pustego nawet Salomon nie naleje,ale mnie też irytuje jak porównują ten event do euro 2012 pod względem zainteresowania. Świetnie by było gdyby kiedyś siata dogoniła koszykówkę w popularności.
PZPS jak mam pomysły niech je wprowadza,mecz na Narodowym jest świetną inicjatywą,ale czekamy na kolejne,a nie puste obietnice,że już niedługo zaczynamy. Po 27 stycznia,czyli po losowaniu muszą się zabrać za robotę na maksa. Kibice drużyn zagranicznych do nas nie przyjadą to wiemy,PZPS to wie i tylko słodzi,że u nas jest najlepiej,jakby tak było to na meczach drużyn zagranicznych na ME na trybunach zasiadłoby po 7-10tys. osób. Oni muszą w Polsce wypromować te zawody,naprawdę jest to do zrobienia.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pk+ »

pewniak pisze:Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę dzisiaj na fragment studio przedmeczowego. Puszczono jakieś półtorej minuty programu sprzed dwóch dni "Polska 2014". Z godzinnego programu skupiono się na fragmencie, w którym mowa o Wrocławiu i jego za małej hali. Coraz mniej mi się podoba postawa Polsatu i PZPSu. Wrocław mnie ani grzeje ani ziębi, ale co ma mecz Plus Ligi do utyskiwania, że na najważniejsze mecze MŚ będzie 3 tys biletów.
To się nazywa medialna nagonka, by jak najwięcej kibiców mogło wywierać presję na Wrocław.
Jednoznacznie dano do zrozumienia, że związek nie ma problemów, kadra nie ma problemów, trener jest super, Polsat robi wielką promocję imprezie, specjalne programy o MŚ, a jedyne problemy to mogą być z samorządami, miastami które się nie przygotowały... co złego to nie my, po prostu :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: azsiak88 »

Samorządy powoli powoli przyzwyczajają do roli kozłów ofiarnych MŚ.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

Myślę PZPS się głowi jak rozwiązać zaistniałą sytuację. Moim zdaniem zaproponują im w zamian LŚ bądź Grand Prix siatkarek na kolejne lata,bo nie wierzę w opcję,że zapłacą im 3mln kary.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

@luck191

Trochę to żenujące, że prezydent Dutkiewicz mówił w 2009 roku:
Obiekt wyremontowany zostanie na zewnątrz i wewnątrz, a liczba miejsc zostanie zwiększona do ok. 10 tys. Koszty dla miasta nie będą aż tak wielkie, bo po mistrzostwach piłkarskich w 2012 r. infrastruktura i baza hotelowa będą już gotowe.
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/8 ... s-w-2014-r

Teraz Wrocław straszy karami. Może być tak, że PZPS zgodzi się na mecze we Wrocławiu, ale FIVB nie zaakceptuje tego wyboru. W końcu hala jest prawie 2x mniejsza niż wymagana.
\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”