Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Jedno jest pewne, że nic mądrego nie wymyślą na żadnej płaszczyźnie.
Ciekawe jakie będą ceny biletów na mecze "niepolskie". Bo na "polskie" wiem - będą cholernie drogie :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: lucass90 »

hubert pisze:
lucass90 pisze:Cała ta otoczka Mistrzostw robi się coraz bardziej żenująca, coraz poważniej obawiam się kompromitacji na całej linii (zarówno organizacyjnie, jak i sportowo)...
Organizacyjnie to mieliśmy przedsmak w tym roku: gdyby przepisy pozwalały to mecze nie-Polaków można by organizować w jakichś małych pipidówach z halami na 1.5-2 tysiące. Wyglądałoby to znacznie lepiej niż garstka ludzi na 10cio tysiączniku.
Mecze bez udziału Polaków odbywały się również w Gdynii (pojemność hali ok. 4tys.) i tam frekwencja na trybunach również była żenująca. A teraz jeszcze strasznie się chwalą halą w Krakowie na 15 tys. kibiców... Na co ona, skoro ciężko będzie ją obsadzić nawet w 1/3 ?

Wg. mnie zainteresowanie siatkówką w naszym kraju jest przez PZPS(i nie tylko) bardzo mocno przeceniane...
AZS CZĘSTOCHOWA!
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: fwasilcz »

lucass90 pisze: Wg. mnie zainteresowanie siatkówką w naszym kraju jest przez PZPS(i nie tylko) bardzo mocno przeceniane...
Tak naprawdę u nas jest zainteresowanie sportowymi sukcesami (których jest nieproporcjonalnie mało w porównaniu do wielkości naszego kraju). Ludzie chodzą na mecze reprezentacji oglądać Polskę grającą o najwyższe laury, a nie siatkówkę na światowym poziomie. Tak samo było np. z Małyszem i Kubicą (tu nie było żadnych zawodów w Polsce, ale mogę się założyć, że oglądalność skoczyła o kilkaset %, jak pojawił się w F1).
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: madlark »

Do tego zestawu dodałbym Kowalczyk. Jedno to sukces, a drugą sprawą jest osobowość i medialność.
Testem popularności siatki będzie mecz na Narodowym.
Jakoś nie mogę uwierzyć, że to będzie taki sukces.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kassandra »

Inna sprawa, że mecze zazwyczaj odbywają się w tych samych miejscach, gdzie kibice są już "rozpuszczeni" mając na co dzień mecze ligowe + większość meczów reprezentacji. Jak w zeszłym roku memoriał Wagnera był w Zielonej Górze, gdzie nie ma na co dzień możliwości oglądania siatki na żywo (w całej zachodniej Polsce nie ma) to tłumy były OLBRZYMIE - masa ludzi przyjeżdżała w ciemno, licząc na to, że kupią od kogoś bilet. Przy obecnych cenach biletów ktoś kto ma przyjechać np. do Łodzi ze Szczecina do ceny biletu (które są jak na polskie warunki za wysokie) musi doliczyć naprawdę spore pieniądze za dojazd i nocleg, nie wspominając o czasie (+dzień przed imprezą i + po niej) którego może zwyczajnie nie mieć (niektórzy pracują ;). Ktoś powie - dla chcącego nic trudnego i jasne, ale w tej sytuacji taka osoba pojedzie na niewielki % tego co by zobaczyła mając bliżej. W obecnej sytuacji, kiedy zainteresowanie siatkówką spada, władze PZPS powinny stawiać nawet na mniejsze sale (takie jak powstająca w Szczecinie, Zielonej Górze czy Wrocławiu) ale miejsca gdzie ludzie są nadal głodni siatkówki na wysokim poziomie (niekoniecznie tylko Polaków). Dlatego w moim odczuciu postawienie na Wrocław na MŚ nie jest wcale takim złym pomysłem.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Pele »

azsiak88 pisze:Spoko, to "tylko" 16 dużych baniek. Polsat zaraz to wykorzysta i powie, że dopłacał do imprezy nie będzie, mecze wpakuje na kanały kodowane a Polskę pokażą w PPV.

Inna kwestia. 100% organizacji leży po naszej stronie. Kosztów też? FIVB będzie spijała tylko śmietankę? Jeśli tak, to byliśmy głupi, że wzięliśmy tą imprezę ;)
Dlaczego głupi?? NA imprezie można zarobić i to sporo ale trzeba ją robić z głową do biznesu. A nie stosując bizantyjską rozżutność
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: azsiak88 »

Do @kassandra
Pomysł z Wrocławiem z meczami Polski jest złym pomysłem, bo obejrzy te mecze grupka 3 tys. widzów.
A nawet jakby Polska grała na Helu w 20 tys. hali to i tak byłaby pełna ;)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

azsiak88 pisze:Do @kassandra
Pomysł z Wrocławiem z meczami Polski jest złym pomysłem, bo obejrzy te mecze grupka 3 tys. widzów.
A nawet jakby Polska grała na Helu w 20 tys. hali to i tak byłaby pełna ;)

Racja (!) i sądzę, że należy zakończyć tę dyskusję, bo czy to wam się podoba czy nie, Polska i tak rozegra 5 spotkań w Hali Stulecia, a lobby Polsatu zwane "anty-Wrocław" (tak się mówi we Wrocławiu), na pewno nie pomoże.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Pele pisze:
azsiak88 pisze:Spoko, to "tylko" 16 dużych baniek. Polsat zaraz to wykorzysta i powie, że dopłacał do imprezy nie będzie, mecze wpakuje na kanały kodowane a Polskę pokażą w PPV.

Inna kwestia. 100% organizacji leży po naszej stronie. Kosztów też? FIVB będzie spijała tylko śmietankę? Jeśli tak, to byliśmy głupi, że wzięliśmy tą imprezę ;)
Dlaczego głupi?? NA imprezie można zarobić i to sporo ale trzeba ją robić z głową do biznesu. A nie stosując bizantyjską rozżutność
Sporo też trzeba wydać. A impreza ta nie ma takiego potencjału marketingowego jak sobie chyba wszyscy w PZPSie uważają. Wpływy będą z biletów, ale z meczów "polskich" a to i tak nie do końca, jeżeli kilka tys. z nich na mecz, muszą oddać sponsorom.
Nie będzie najazdu kibiców z innych państw, nie będzie wypełnionych hoteli, moteli restauracji itd itd. A Polacy pojadą na mecz, potem w auto na koniec i z powrotem do domu.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

Najgorsze dla promocji polskich MŚ 2014 jest to, że Hiszpania organizuje na przełomie sierpnia-września MŚ 2014 w koszykówce.


Na całe szczęście FIBA przenosi po 2014 imprezę na inne lata (2019, 2023...).


Szkoda, że najprawdopodobniej polskiej MŚ nie będą krokiem milowym dla siatkówki, bo PZPS i FIVB jakoś specjalnie się o to nie starają.

FIVB podpisała umowę z Hondą, ale z info dostępnego na stronie FIVB wynika, że nie będzie na loga na siatce podczas MŚ w Polsce. Co ciekawe będzie podczas kobiecych MŚ 2014 we Włoszech.
http://www.fivb.org/viewPressRelease.as ... anguage=en
Ostatnio zmieniony 21 lis 2013, o 21:48 przez hugo, łącznie zmieniany 1 raz.
\
ciorny17
Posty: 8567
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ciorny17 »

Oglądając program o mistrzostwach mam wrażenie, że członek związku oddelegowany/zaproszony do dzisiejszego programu jest przepraszam za wyrażenie niespełna rozumu. To samo pan, który poprzez łącze udziela się w swoich wypowiedziach. Jedyny pozytyw to Lepa i Swędrowski. Marcin Lepa zastępujący Jurka Mielewskiego pyta i Romana i pana z Wrocławia czy nie można przenieść meczów Polaków a oni swoje. Witold Roman odpowiada, że liczy na to, że Polacy będą grać dalej i odwiedzać kolejne miasta i to zrekompensuje braki biletów na mecze Polaków. A głos z Wrocławia wspomina o strefie kibica. Do ku****y nędzy czy oni pozjadali zmysły i gdzieś mają kibiców ważne, że kasa się liczy.
Kłamca.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Po części ich usprawiedliwiam. Swoją gadaniną chcą zatuszować niewygodne pytanie, bo w sumie co mają powiedzieć? Daliśmy du**** podpisując umowę z Wrocławiem i teraz jesteśmy w du****, bo nie możemy tego odkręcić?
Ten program jest bezcelowy, bo dziś był trzeci odcinek a i tak 70% to PR i wygłaszanie jakie to nie będą MŚ. To już staje się nie tyle nudne co przyprawia o mdłości. Niech zrobią 30 min programu, ale z konkretami. Tyle, że oni sami nie wiedzą nic. Na przykład co z biletami i ich cenami.

Padło pytanie o transmisję meczów Polski w "zamkniętych" stacjach. O dziwo nie było jasnego i stanowczego - MECZE POLAKÓW TYLKO W OTWARTYM KANALE, tylko "na ten moment mecze Polski w otwartym kanale". A że tak powiem, jest to delikatna różnica.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: grzegorzg »

Skrzypek pisze:...lobby Polsatu zwane "anty-Wrocław" (tak się mówi we Wrocławiu), na pewno nie pomoże.
Serio ? Tak się mówi ? Pytam całkiem powaznie.
Gdyby tak było, to można by tylko ubolewać, że jak w Polsce ktoś na kogoś się obraża, to rykoszetem obrywa cała masa ludzi.
Solorz obraził się na Dutkiewicza - oberwali kibice Ślaska i wrocławianie. To akurat o tyle dziwne, że Wrocław to jak macierz Polsatu, a Polsatu Sport w szcególności...
Wlazły obraził się na PZPS - oberwali kibice siatkówki, nie widząc go w kadrze...
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lipton »

Niech zagrają we Wrocławiu na stadionie, Adamek dał radę to siatkarze nie dadzą? Przynajmniej nikt nie będzie narzekał że pojemność obiektu za mała... :D
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Zupełnie zapomniałem o tym wczorajszym propagandowym show :o Czy tym razem prowadzący zadał jakieś niewygodne pytania od kibiców, czy znowu się bał ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

Wiemy już jedno,w jakich miastach zagrają dane grupy:
Grupa A: Wrocław/Warszawa (Polska)
Grupa B: Kraków
Grupa C: Katowice
Grupa D: Gdańsk
Grupa E: Łódź/Bydgoszcz (ew. Polska)
Grupa F: Katowice/Wrocław
Grupa G: Kraków (ew. Polska)
Grupa H: Łódż
Faza finałowa: Katowice (ew. Polska)

Wstępnie jest pomysł by Włosi zagrali w Krakowie,a Rosjanie w Gdańsku.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2013, o 13:44 przez luck191, łącznie zmieniany 1 raz.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: OlaMleko »

Finały w Spodku? Nareszcie jakiś doskonały pomysł!!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: weary_skier »

luck191 pisze:Wiemy już jedno,w jakich miastach zagrają dane grupy:
Grupa F: Katowice/Kraków
A tutaj nie przypadkiem Katowice i Wrocław?

Wstępnie jest pomysł by Włosi zagrali w Krakowie,a Rosjanie w Gdańsku.
Żeby na hali w Krakowie nie hulał wiatr musiałaby tutaj przyjechać chyba Brazylia a i tak miałbym obawy o frekwencję.
Ciekawi mnie ile osób pojawi się na meczach typu Belgia-Iran (tak hipotetycznie) a swoją drogą byłby to bardzo ciekawy mecz.
OlaMleko pisze:Finały w Spodku? Nareszcie jakiś doskonały pomysł!!
Nie nazwałbym doskonałym pomysłu wedle, którego mecze, na które będzie największy popyt będą odbywać się w najmniejszych halach. Użyłbym raczej określenia idiotyczny.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: OlaMleko »

Od kiedy Spodek to mała hala?Poza tym, to coś więcej niż hala, to świątynia. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na finały.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

tak moja pomyłka,Katowice i Wrocław powinny być,ale z tego co widzę,bilety będą sprzedawane na każdy mecz pojedynczo,oj będziemy słyszeli wiatr na hali,brawa dla PZPS!!!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: weary_skier »

OlaMleko pisze:Od kiedy Spodek to mała hala?
Nie małą tylko mniejsza niż inne.
Poza tym, to coś więcej niż hala, to świątynia. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na finały.
Zabobony i magieryzmy. Więcej sukcesów polskiej siatkówki gościła Atlas Arena i Ergo Arena.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

azsiak88 pisze:Padło pytanie o transmisję meczów Polski w "zamkniętych" stacjach. O dziwo nie było jasnego i stanowczego - MECZE POLAKÓW TYLKO W OTWARTYM KANALE, tylko "na ten moment mecze Polski w otwartym kanale". A że tak powiem, jest to delikatna różnica.
PZPS jest także postawiony w niezręcznej sytuacji przez telewizję. - Polsat stawia nas pod ścianą - jeżeli nie damy rady zorganizować sobie finansowania tej imprezy z pomocą państwa, to oni będą musieli wszystkie mecze, także reprezentacji Polski, dać w płatnej telewizji. Inaczej też bowiem nie będą mieli jak tego sfinansować. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie będzie tego problemu, bo rozmowy, jakie są prowadzone przez Polsat na temat sprzedaży praw telewizyjnych, powodują, że nie powinno być tego kłopotu i spotkania biało-czerwonych będą w otwartym kanale - powiedział Przedpełski.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,14986 ... zacje.html
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

PZPS otrzymał wprawdzie 39 mln złotych od miast-gospodarzy mundialu, jednak te pieniądze w całości pójdą na promocję imprezy. - Takie jest konkretne ich przeznaczenie, które nie może być niestety zmienione. Tych pieniędzy, poza 4 milionami z Katowic, z którymi mamy dwie oddzielne umowy, nie wolno przekazać na organizację turnieju - podkreśla Popko.
Grubo
Program promocji uzgodniony z FIVB zawiera między innymi:
- właściwy wystrój miast - gospodarzy, już na kilka miesięcy przez rozpoczęciem turnieju,
- uroczystość losowania z udziałem telewizji i przedstawicieli mediów z całego świata,
- specjalny tour głównego trofeum mistrzostw (pucharu - po raz pierwszy w historii mistrzostw ustanowionego, specjalnie dedykowanego i zaprojektowanego) po miastach - gospodarzach i krajach - uczestnikach turnieju
- ceremonię otwarcia mistrzostw i mecz inauguracyjny na Stadionie Narodowym z przekazem telewizyjnym na cały świat,
- akcje społeczne promujące mistrzostwa i siatkówkę skierowane do młodzieży,
- promocję mistrzostw i Polski w największych stacjach telewizyjnych zlecona przez FIVB,
- mecze reprezentacji żeńskich i męskich Polska - Włochy promujące polskie mistrzostwa mężczyzn i włoskie mistrzostwa kobiet,
- dedykowany program Polskiej Organizacji Turystycznej skierowany do kibiców zagranicznych.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: OlaMleko »

weary_skier pisze: Zabobony i magieryzmy. Więcej sukcesów polskiej siatkówki gościła Atlas Arena i Ergo Arena.
Wcale nie chodzi o bycie świadkiem sukcesów,tylko o atmosferę. Ja byłam na meczach reprezentacji w wielu halach i nigdzie nie było takiego klimatu jak w Spodku.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: weary_skier »

OlaMleko pisze: Wcale nie chodzi o bycie świadkiem sukcesów,tylko o atmosferę. Ja byłam na meczach reprezentacji w wielu halach i nigdzie nie było takiego klimatu jak w Spodku.
Mam sentyment do Spodka, bo w nim po raz pierwszy zobaczyłem siatkówkę na żywo (kwalifikacje do Sydney). Podzielam Twoje zdanie w części, tamtej atmosfery nie da się podrobić, ale to już nie wróci. Teraz to wszędzie to samo, ten sam Magiera i Kułaga.

Chciałbym, żeby jak najwięcej osób mogło zobaczyć na żywo najważniejsze mecze Mistrzostw Świata. Spodek tego nie gwarantuje.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

To co zrobiono z 4 meczami grupowymi w Hali Stulecia i finałami w Spodku to polecenie na kasę i zwyczajne dziadostwo. Hala w Krakowie to byłoby idealne miejsce na fazę finałową. Piękna hala na miarę 02 w Berlinie, Pradze i Londynie.

Tylko w Polsce jest możliwe aby nie skorzystać z możliwości jakie daje Kraków i taka piękna hala. Wiem, że nie było wiadomo, czy hala powstanie na czas, ale kto kazał robić tak wcześnie ustalenia?

Spodkowi należało się otwarcie MŚ jako legendarnemu miejscu, ale finały? Gdyby był największy lub chociaż zbliżony do największych hal to ok, ale nie jest.
\
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: krzysiek1976 »

Skrzypek pisze:
azsiak88 pisze:Do @kassandra
Pomysł z Wrocławiem z meczami Polski jest złym pomysłem, bo obejrzy te mecze grupka 3 tys. widzów.
A nawet jakby Polska grała na Helu w 20 tys. hali to i tak byłaby pełna ;)
A czy nie uważacie, że pomysł z Wrocławiem to znaczy rozgrywane meczu na hali stulecia może polegac na tym, że organizatorzy, bądz PZPS chcą zapewnic sobie większą frekwencję na meczu otwarcia, na stadionie narodowym w Warszawie. Ponieważ sądzą że Polscy kibice będąc zgłodniali meczu rep. wykupią je hurtem, bo wiem przecież, że we Wrocławiu obejrzy tylko grupką widzów(3000 tyś) na żywo. Oczywiście, to moja teoria, ale kto wie..czy coś takiego nie zaświtało włodarzą PZPS'u bądz organizatorą MS.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Adik_wwy »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 23 lis 2013, o 14:49 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OlaMleko »

krzysiek1976 pisze:we Wrocławiu obejrzy tylko grupką widzów(3000 tyś) na żywo. Oczywiście, to moja teoria, ale kto wie..czy coś takiego nie zaświtało włodarzą PZPS'u bądz organizatorą MS.
To nie taka grupka :O
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: madlark »

krzysiek1976 pisze:
Skrzypek pisze:
azsiak88 pisze:Do @kassandra
Pomysł z Wrocławiem z meczami Polski jest złym pomysłem, bo obejrzy te mecze grupka 3 tys. widzów.
A nawet jakby Polska grała na Helu w 20 tys. hali to i tak byłaby pełna ;)
A czy nie uważacie, że pomysł z Wrocławiem to znaczy rozgrywane meczu na hali stulecia może polegac na tym, że organizatorzy, bądz PZPS chcą zapewnic sobie większą frekwencję na meczu otwarcia, na stadionie narodowym w Warszawie. Ponieważ sądzą że Polscy kibice będąc zgłodniali meczu rep. wykupią je hurtem, bo wiem przecież, że we Wrocławiu obejrzy tylko grupką widzów(3000 tyś) na żywo. Oczywiście, to moja teoria, ale kto wie..czy coś takiego nie zaświtało włodarzą PZPS'u bądz organizatorą MS.
Wrocław został gospodarzem(miał też organizować mecz otwarcia), zanim padł pomysł z Narodowym.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”