Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze:
madlark pisze:
Skrzypek pisze: Z którego punktu Wrocław miał był się nie wywiązać?
z powiększenia liczby miejsc na widowni
No nie, ale sorry. Ustne umowy są respektowane jedynie w Plus Lidze. Warunek o rozbudowie hali nie został zapisany na papierze, więc go nie było.
zdecydowanie nie wywiązał się ze składanych deklaracji
umowy nie widziałem, ty chyba też?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Skrzypek »

madlark pisze:[
zdecydowanie nie wywiązał się ze składanych deklaracji
umowy nie widziałem, ty chyba też?
Nie widziałem, ale znam jej punkty, bo rozmawiałem na ten temat z przewodniczącą Komisji Sportu w Radzie Miasta Wrocławia - Renatą Mauer - i możesz mi wierzyć, że nie było tam żadnych wymagań dotyczących powiększenia hali.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

Tym bardziej głupia decyzja. W jednym z pierwszych programów Polska 2014 była tam o tym mowa i to było raczej jako fakt niż umowa ustna.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze: znam jej punkty, bo rozmawiałem na ten temat z przewodniczącą Komisji Sportu w Radzie Miasta Wrocławia - Renatą Mauer - i możesz mi wierzyć, że nie było tam żadnych wymagań dotyczących powiększenia hali.
chętnie je poznam, ty też powołujesz się na ustne ustalenia :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Skrzypek pisze:
madlark pisze:[
zdecydowanie nie wywiązał się ze składanych deklaracji
umowy nie widziałem, ty chyba też?
Nie widziałem, ale znam jej punkty, bo rozmawiałem na ten temat z przewodniczącą Komisji Sportu w Radzie Miasta Wrocławia - Renatą Mauer - i możesz mi wierzyć, że nie było tam żadnych wymagań dotyczących powiększenia hali.
Umowy nie widziałeś, a jedyne w co możemy wierzyć to że ci pani Renata o tym nie powiedziała, ale niby po co miałaby o tym opowiadać, skoro nie wywiązali się z ustaleń ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Skrzypek »

Edyta pisze:Umowy nie widziałeś, a jedyne w co możemy wierzyć to że ci pani Renata o tym nie powiedziała,
Niby dlaczego miałby mi o tym nie powiedzieć?
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Bo jeśli była taka umowa, to nie miała powodu chwalić się na prawo i lewo tym, że jej nie dotrzymali :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze:
Edyta pisze:Umowy nie widziałeś, a jedyne w co możemy wierzyć to że ci pani Renata o tym nie powiedziała,
Niby dlaczego miałby mi o tym nie powiedzieć?
A pytałeś ją czy władze Wrocławia składały takie deklaracje?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Skrzypek »

Edyta pisze:Bo jeśli była taka umowa, to nie miała powodu chwalić się na prawo i lewo tym, że jej nie dotrzymali :)
Jaka umowa? Powtarzam raz jeszcze. Na papierze nie było żadnego zapisu o powiększeniu hali jako warunku sine qua non dla rozgrywania meczów Polaków w Hali Stulecia. Były ustne uzgodnienia i deklaracje, ale słowo to nie druk na papierze.
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Skrzypek pisze: Jaka umowa? Powtarzam raz jeszcze. Na papierze nie było żadnego zapisu o powiększeniu hali jako warunku sine qua non dla rozgrywania meczów Polaków w Hali Stulecia. Były ustne uzgodnienia i deklaracje, ale słowo to nie druk na papierze.
A wiesz to, bo ktoś ci tak powiedział. Wybacz, ale w tym wypadku bardziej daję wiarę osobom z PZPSu, które twierdzą coś odwrotnego.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

umowę klepnął polsat, więc dziwne są te wycieczki Mielewskiego i kolegów. może wśród swoich szefów poszuka winnego? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Skrzypek »

Edyta pisze:
Skrzypek pisze: Jaka umowa? Powtarzam raz jeszcze. Na papierze nie było żadnego zapisu o powiększeniu hali jako warunku sine qua non dla rozgrywania meczów Polaków w Hali Stulecia. Były ustne uzgodnienia i deklaracje, ale słowo to nie druk na papierze.
A wiesz to, bo ktoś ci tak powiedział. Wybacz, ale w tym wypadku bardziej daję wiarę osobom z PZPSu, które twierdzą coś odwrotnego.
Bo jak powszechnie wiadomo PZPS respektuje umowy oralne.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Noworoczny »

W mafii nie ma umów pisanych.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ale faza »

Kmi ..a znowu sępi kase w programie przy pomocy swojej tuby propagandowej o nazwisku Mag...era .Polsat jest zdesperowany powołuje sie na elektorat siatkarski :D 200 telewizj tego nigdy nie pokaże , w Polsce gdzie siatkówka jest popularna były pokazywane MŚ w 2002 r ?
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ale faza »

NO to macie PPV
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

ale faza pisze:NO to macie PPV
Coś więcej? Nie każdy ma czas na propagandę w Polsacie.
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ale faza »

jeżeli budżet im sie nie zepnie to rozważają poważnie PPV , można powiedziec że prowadzą szantaż
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

ale faza pisze:jeżeli budżet im sie nie zepnie to rozważają poważnie PPV , można powiedziec że prowadzą szantaż
Te 200 krajów robi wrażenie, ogromny rynek dla ppv :]
Interes życia :D
fivb wspiera?
obniżamy koszty? zacznijmy od M+K
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

ale faza pisze:jeżeli budżet im sie nie zepnie to rozważają poważnie PPV , można powiedziec że prowadzą szantaż
To nie szantaż tylko kiepski blef.
W 2012r Polsat z PZPN-em próbowali wprowadzić PPV na mecze reprezentacji w piłce kopanej. Skończyło się na tym, że ówcześnie sponsorzy reprezentacji (Biedronka, Warka, Orange itd) zagrozili PZPNowi zerwaniem kontraktów reklamowych jeśli mecze nie wrócą do kanałów otwartych, bo nie po to wykładają pieniądze, żeby ich logo oglądało 100tys zamiast 5 mln widzów.
Czy ktoś wierzy w to, że sponsorzy PZPSu (z Orlenem i Polkomtelem na czele) przyjęliby PPV wzruszeniem ramion? A Polacy i tak oglądaliby mundial za friko korzystając z RAI-Sport, CT-Sport itp.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

W przypadku siatkówki to opcja tylko Polsat Sport juz ograniczy potencjalnych odbiorców.
Nie ma sie co martwić, cały turniej i tak będą obserwować tylko zapaleńcy. Jak przeniosą na PPV mecze innych reprezentacji niż Polska to nawet na produkcję sygnału nie zarobią. Tyle rund eliminacji iż emocje zaczną się dopiero w 3 rundzie. A i tak myślę iż 99% społeczeństwa nie będzie gotowe za to płacić.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Kolcz_ps »

Klugenhammer pisze:
ale faza pisze:jeżeli budżet im sie nie zepnie to rozważają poważnie PPV , można powiedziec że prowadzą szantaż
To nie szantaż tylko kiepski blef.
W 2012r Polsat z PZPN-em próbowali wprowadzić PPV na mecze reprezentacji w piłce kopanej. Skończyło się na tym, że ówcześnie sponsorzy reprezentacji (Biedronka, Warka, Orange itd) zagrozili PZPNowi zerwaniem kontraktów reklamowych jeśli mecze nie wrócą do kanałów otwartych, bo nie po to wykładają pieniądze, żeby ich logo oglądało 100tys zamiast 5 mln widzów.
Czy ktoś wierzy w to, że sponsorzy PZPSu (z Orlenem i Polkomtelem na czele) przyjęliby PPV wzruszeniem ramion? A Polacy i tak oglądaliby mundial za friko korzystając z RAI-Sport, CT-Sport itp.
Polkomtel I Polsat to juz ta sama firma. w zeszłym roku Polsat wykupil Plus.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luck191 »

http://redirector.redefine.pl/cp/a2e125 ... 560d99.mp4

tutaj jeszcze raz ta część magazynu o braku wsparcia państwa

Szczerze nie spodziewałem się większego zaangażowania państwa w ten turniej. Dopóki w siatkówce nie będzie jednolitych zasad, zamiast kręcenia i innych układów, to nie ma szans na większe dotacje prywatnych sponsorów czy państwa. A po drugie musi wzrosnąć zainteresowanie tą dyscypliną,póki co jest bardzo małe.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: yanczylik »

ten program powinien nazywać się płacze kmity 2014 dobrze jak on mówi ze siatkówka jest sportem narodowym i powinna być jak religia do dlaczego ważniejszy od religii jest festiwal disco polo czy pierwsza miłość ja nie wyobrażam żeby w Brazylii czy Włoszech serial był ważniejszy od meczu reprezentacji piłkarskiej wiec nich pan Kmita przestanie opowiadać bajki
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

Hala w Krakowie jest przepiękna. To prawdziwy skandal, że w największej i najnowocześniejszej hali w Polsce nie będzie gościć finału. To tylko w Polsce możliwe...
\
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

yanczylik pisze:ten program powinien nazywać się płacze kmity 2014 dobrze jak on mówi ze siatkówka jest sportem narodowym i powinna być jak religia do dlaczego ważniejszy od religii jest festiwal disco polo czy pierwsza miłość ja nie wyobrażam żeby w Brazylii czy Włoszech serial był ważniejszy od meczu reprezentacji piłkarskiej wiec nich pan Kmita przestanie opowiadać bajki
Już o tym kiedyś pisałem. Poza wyjątkami zawsze popularny serial wygra oglądalnością ze sportem innym niż noga. Dotyczy to zarówno siatkówki w Polsce, kosza w Hiszpanii, hokeja w Niemczech, czy ręcznej we Francji.
\
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Kmita naprawdę powiedział, że siatkówka jest w Polsce sportem narodowym nr 1...?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

hugo pisze:Hala w Krakowie jest przepiękna. To prawdziwy skandal, że w największej i najnowocześniejszej hali w Polsce nie będzie gościć finału. To tylko w Polsce możliwe...
Pojemność i funkcjonalność hali nie ma dla spółki Polsat-PZPS większego znaczenia. MŚ to dla nich przedsięwzięcie komercyjne, które ma przynieść pożądany zysk (bez względu na to całe ściemnianie o promocji, święcie, misji itp). Tak się złożyło że Wrocław i Katowice złożyły najwyższe kwotowo oferty więc i decyzja o ich wyborze była dla bossów oczywista. Majchrowski natomiast wolał zainwestować w mrzonki o zimowych igrzyskach niż w zakup lepszego pakietu meczów MŚ.
Tylko kibiców szkoda, ale jak mawia Miro "postawimy im telebimy to sobie tam będą oglądać mecze".
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Vaud »

Hale fajne, drużyny też, więc trzeba skorzystać z okazji i zobaczyć kilka spotkań na żywo. I tu mam prośbę do forumowiczów. Gdyby ktoś potrafił odpowiedzi jakie sektory w poszczególnych halach (z wyjątkiem Wrocławia i Łodzi ) znajdują się za ławkami trenerskimi. Do Wrocławia raczej się wybieram a w Łodzi ( może komuś przyda się ta informacja ) są to sektory PB, PC, D, E ( VIP ) i F.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Na obrazku masz plan hali w Krakowie:
http://abilet.pl/upload/images/hala-are ... abilet.jpg
Krzesełka trenerskie i rezerwowych są od strony sektorów A12-A9. Przynajmniej na meczu z Brazylią tak było, więc chyba tak już pozostanie. Rezerwując bilety na krakowską grupę też chciałam tę stronę, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam jak to jest. Udało mi się trafić :)

Tu jest Łuczniczka:
http://www.luczniczka.bydgoszcz.pl/bina ... -66442.jpg
Jak bywałam na meczach ligowych to klub kibica Bydgoszczy stał na trybunie D, wychodzi więc, że trybuna A jest od strony krzesełek trenerskich.
W Ergo Arena z tego co pamiętam strony bywały zmieniane na mecze "telewizyjne", więc lepiej żeby się wypowiedział ktoś ze stałych bywalców, ja byłam tam tylko kilka razy.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Vaud »

Dzięki. Jakby jeszcze ktoś mógł objaśnić hale w Katowicach i Gdańsku...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”