Mistrzostwa Świata 2018

Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Artek1967 »

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs

na taki mecz czekałem
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: jaet »

O mamo :] :] :] :] :] :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Franko »

Dzięki Ci Maryjo Królowo Polski, udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: madlark »

szok :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: batmanowski »

Wygraliśmy ma dwóch libero. Do tego nie wierzę, że te balony Śliwki tak ruszyły Amerykanów. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: mily66 »

Kurkowi należało się.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
horde
Posty: 42
Rejestracja: 9 cze 2017, o 18:18

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: horde »

Czyli co Amerykanie się podłożyli:))))
Dla tych wszystkich twórców teorii spiskowych co wieszali psy na naszej reprezentacji.
Super sprawa, brawo chłopaki.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Aranger »

Rok temu po ME pisałem, że czas Kurka i Kubiaka minął, trzeba postawić na młodych. Normalnie powinienem usunąć konto, bo nie znam się na siatkówce, ale na chama będę tu pisał dalej.

Wczoraj to były jeszcze tylko przypuszczenia, ale teraz jestem już pewny. W niedzielę Serbia nam się nie podłożyła. :D :]
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: bytrek »

ma ktoś link do streama z studia Polsatu?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: wieloryb_wacek »

No i drukjul miał jak zwykle rację - rzeczywiście zagramy ostatni mecz turnieju z Brazylią :)
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Franko »

Myślicie że damy jutro rade fizucznie dojsc do formy?
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: jaet »

"Siedzę" w tej dyscyplinie od 10 roku życia i w wieku lat 40 okazuje się, że nic nie wiem :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: szatow »

wieloryb_wacek pisze:No i drukjul miał jak zwykle rację - rzeczywiście zagramy ostatni mecz turnieju z Brazylią :)
Ale tak się śmiał z Kurka... ;)


Ja cieszę się z finału o tyle, że w mojej opinii Kurek i Kubiak zasłużyli, żeby zapisać się w historii polskiej siatkówki. Choć fakt faktem, że na miejscu Amerykanów, mając do wyboru Serbów i Brazylijczyków, też wybrałbym tych pierwszych.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: drukjul »

Statystyki -> http://dal15al25.gazzetta.it/files/2018 ... f04823.jpg

Bartek Kurek 29 pkt - ratio +18
Michał Kubiak - 22 pkt

Wielki, wielki mecz obu panów K. :D
ciacho23
Posty: 952
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: ciacho23 »

jaet pisze:"Siedzę" w tej dyscyplinie od 10 roku życia i w wieku lat 40 okazuje się, że nic nie wiem :].
Ty to poczytaj co pisałeś w tym temacie i wtedy najlepiej się zbanuj ;)
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Lucarelli »

Świetna zmiana Śliwki.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Zaczyna się era dominacji polskiej siatkówki? ;)

Na niesamowity poziom wszedł Kurek, już jest pierwszy w rankingu punktujących. Wzorem Mariusza Wlazłego sprzed czterech lat
wolno rozpoczął turniej ale w kluczowych momentach gra na niesamowitym poziomie.

Fabian zagrał niesamowity mecz biorąc pod uwagę jak uproszczoną musiał grać siatkówkę.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: ursula127 »

Brawo wszystkim, brawo Śliwka :D
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: bytrek »

Franko pisze:Myślicie że damy jutro rade fizucznie dojsc do formy?
Szalpuk grał dziś mało, jutro pociągnie. Bartek 4 dzień z rzędu nie da rady zagrać tak kosmicznego meczu.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Marcinho
Posty: 128
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 21:02
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Marcinho »

Amerykanom ta przerwa w meczu z Brazylia nie za dużo pomogła.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: jaet »

ciacho23 pisze:
jaet pisze:"Siedzę" w tej dyscyplinie od 10 roku życia i w wieku lat 40 okazuje się, że nic nie wiem :].
Ty to poczytaj co pisałeś w tym temacie i wtedy najlepiej się zbanuj ;)
Przytocz mi proszę i się zbanuję. Pisałem, że Serbowie oddali pierwszy mecz z nami, podobnie jak Amerykanie wczoraj. To powód do banowania? A, że nie wierzyłem w taki sukces? A ilu tu wierzyło? Mój post tyczy się tego, że wygrywamy z mega ułożoną drużyną bez ataku z lewego skrzydła. To się nie miało prawa zdarzyć..
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Matakujce
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Matakujce »

To co Vital wyciągnął z tego składu to jest poezja. Świetny mecz, dobre zmiany. brawo!
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: dyletant »

WysokiPortorykanczyk pisze:Zaczyna się era dominacji polskiej siatkówki? ;)

Na niesamowity poziom wszedł Kurek, już jest pierwszy w rankingu punktujących. Wzorem Mariusza Wlazłego sprzed czterech lat
wolno rozpoczął turniej ale w kluczowych momentach gra na niesamowitym poziomie.

Fabian zagrał niesamowity mecz biorąc pod uwagę jak uproszczoną musiał grać siatkówkę.
Ty się tu tłumacz lepiej :D , gdzie te przyjęcie floatów u Amerykanów, Christenson pół meczu rozgrywał z 4 metra, wiedziałem że tak to się skończy :P chociaż nie spodziewałem się, że największą demolkę zrobią Drzyzga ze Śliwką.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Marcy$ »

jaet pisze: Przytocz mi proszę i się zbanuję. Pisałem, że Serbowie oddali pierwszy mecz z nami, podobnie jak Amerykanie wczoraj. To powód do banowania? A, że nie wierzyłem w taki sukces? A ilu tu wierzyło? Mój post tyczy się tego, że wygrywamy z mega ułożoną drużyną bez ataku z lewego skrzydła. To się nie miało prawa zdarzyć..
USA było ułożone póki nie trafili na nas... proste :)
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Szary Wilk »

Czekajcie, przeciez Kurek się skonczył i nie ma co czekać aż się odblokuje, a na tym turnieju Serbowie podłożyli nam sìę dwa razy i Iran raz. To dziś podłożyło się USA, tak ? Kokego Noeoroczny, nie masz wstydu ? A no i Kaczmarek pokrzywdzony ponoć bo on Kurka czaoką nakrywa. Mowilem, ze siatkarze tej klasy mogą grac dlabo w LN i ME ale przychodzi PŚ i IO (teraz MŚ) to Kurek jest armatą pierwszej klasy.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: szatow »

Skorzystam z okazji, że chorągwie chwilowo wieją w kierunku Olka. Niesamowite jest to, że zawodnik, który w kadetach, juniorach i Warszawie wymiatał w ataku, od jakiegoś czasu jest nazywany, nie bez słuszności, klepaczem i kiwaczem. Równie niezwykłe, że ten sam zawodnik, od którego w juniorach, kadetach, Olsztynie i Rzeszowie piłka się odbijała jak od Michała, potrafi przytrzymać przyjęcie z takimi drużynami jak Włosi czy Amerykanie. Raz potrafi posyłać trudne zagrywki z wyskoku i kręcić regularnie w każdą stronę, kiedy indziej po wykonaniu koślawej sekwencji ruchów wywala piłkę kaczym ruchem w trybuny.

U niego wszystko to głowa. Jeśli sobie z tym poradzi- będzie świetnym graczem.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: bytrek »

Marcy$ pisze:
jaet pisze: Przytocz mi proszę i się zbanuję. Pisałem, że Serbowie oddali pierwszy mecz z nami, podobnie jak Amerykanie wczoraj. To powód do banowania? A, że nie wierzyłem w taki sukces? A ilu tu wierzyło? Mój post tyczy się tego, że wygrywamy z mega ułożoną drużyną bez ataku z lewego skrzydła. To się nie miało prawa zdarzyć..
USA było ułożone póki nie trafili na nas... proste :)

ale te 2 Chelenge w bodaj 3 czy 4 secie, wycieranie parkietu w 3 miejscach po jednej akcji, to też mistrzostwo. To jak Alekno podczas finału Ligi Mistrzów na Skre Beuchatów i te jego 2 czasy na raz
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: kanimo »

wieloryb_wacek pisze:No i drukjul miał jak zwykle rację - rzeczywiście zagramy ostatni mecz turnieju z Brazylią :)

Za to nie mial racji nabijajac sie z przelamywania Kurka. Gdzie bysmy byli bez niego.
Fajnie sie sklada, Bartek bedzie mial medal, ktory mu uciekl w 2014. I oby takze medal olimpijski.

Druzyna pomogla ale lider byl niekwestioowany. Wszyscy wytrzymali nerwowo. Nawet obsmiewany (rowniez przeze mnie) Sliwka sie przydal. Tez wzial sie w garsc i wytrzymal w przyjeciu.

Oby na Brazylie starczylo im sil. Jutrzejszy rywal mial i wiecej czasu i gral krotszy mecz.

Ale jakby tak zdjac Lipe flotem... :D

Edit Sliwka -glowa jest czescia problemu. Moze glowna. Ale nie zapominaj, ze Olek wiekszosc punktow w kadecie i juniorze zdobywal rowniez kiwkami. Chyba jeszcze w kadecie pisalam, ze w seniorze jak trafi na lepsza organizaje gry i relacje blok obrona to to przestanie wystarczac. Bowiem Olek byl wtedy ofensywnym. Sile ataku tez powinien poprawic. Oraz miec lepsze wystawy, na te lewa raeke z lewego. Zprawego radzi sobie nawet w dolku.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2018, o 23:34 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze:Ty się tu tłumacz lepiej :D , gdzie te przyjęcie floatów u Amerykanów, Christenson pół meczu rozgrywał z 4 metra, wiedziałem że tak to się skończy :P chociaż nie spodziewałem się, że największą demolkę zrobią Drzyzga ze Śliwką.
Przecież pisałem że ich słabsze punkty to przyjęcie i błędy na zagrywce, i że mamy szanse. :P Ale tak serio, myślałem, że Russell tym razem da sobie radę, ale u Amerykanów zawiedli Anderson i Sander przede wszystkim. Początek tiebreaka to sekwencja Anderson w aut - Sander na drugą stronę - Sander na pojedynczym bloku zatrzymany - Anderson na pipie zatrzymany na pojedynczym bloku. 1-6, i po meczu.

Niesamowite rezerwy w kontekście Tokio ma ta grupa zawodników jaką mamy i będziemy mieć za rok. Srebro/złoto MŚ + Leon + rocznik 97... Zupełnie inna sytuacja niż po 2014 roku, gdzie wypadli Guma, Winiar, Wlazły i de facto Mika...
kanimo pisze:Za to nie mial racji nabijajac sie z przelamywania Kurka. Gdzie bysmy byli bez niego.
Jak ktoś po meczu z Argentyną i Francją wierzył że Kurek zagra następnie trzy kosmiczne mecze i wprowadzi nas do finału MŚ to był optymistą dużej klasy. Ale najwidoczniej z naszymi siatkarzami trzeba nimi być. :D
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Marcy$ »

bytrek pisze:
ale te 2 Chelenge w bodaj 3 czy 4 secie,
W sumie racja. Trzeba podziękować sędziom że zrobili błąd - bez tego nie byłoby chellengu i rozbicia tempa USA :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”