Mistrzostwa Świata 2022

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 27 sie 2022, o 12:37 Dlatego, w takich momentach powinna isc zmiana na pozycji, by skorzystac ze zgrania Janusza z 3 skrzydlowymi.
Uwazam, ze to cenniejsze niz gra Lomacza z Bienkiem, bo nie z kazedj pilki moze pojsc srodek.
Tylko przy założeniu, że Kaczmarek będzie w optymalnej formie i będzie miał tą dyspozycję dnia. W innym przypadku, może nie popełnia bezpośrednich błędów, (choć czasami ma serie błędów), jednak jest często podbijany, traci na skuteczności. W dodatku przeciwnik często może odpowiedź dobrze zorganizowaną akcją. W przypadku czołowych drużyn przeważnie kończy się to stratą punktu.

Wracając do Resovii, to oczywiste, że ostatnie lata były poniżej oczekiwań, patrząc na personalia i nakłady finansowe, organizację. Sam mam dużo zastrzeżeń odnośnie tych personaliów, budowy drużyny, jednak jest już lepiej od dwóch sezonów, nie brakuje dużo. Dwa razy pod rząd piąte miejsce. Tylko większość ludzi z zewnątrz, sympatyków innych klubów zarzuca wszystko klubowi, że to Resovia "niszczy" graczy, pomijając teksty typu "rzeszowskie powietrze", to jest naprawdę krzywdzące i niesprawiedliwe. Medal ma zawsze dwie strony, dlaczego tak mało osób chce spojrzeć na tą drugą stronę tzn. czy wina nie jest czasem po stronie gracza lub przynajmniej obopólna. Bardzo łatwo jest tak stygmatyzować. Nie dostrzega się też takich rzeczy jak odbudowanie się Muzaja, bo słabym początku jeden z lepszych sezonów w jego wykonaniu od kilku lat. Nie można też twierdzić, że wszyscy po odejściu z Resovii grają lepiej, np. Leman, Komenda.
To pewnie będzie moja subiektywna opinia, ale pomijając te aspekty wyłącznie sportowe, to w naszym klubie jest wszystko na najwyższym poziomie. Pod względem warunków finansowych, komfortu pracy, życia to Nasz klub oferuje najlepsze warunki w całej lidze, też jedne z lepszych w Europie, jeśli chodzi wyłącznie o nasz sport, siatkówkę. Graczom przychodzącym do Rzeszowa niczego nie brakuje, nie muszą się o nic martwić. Mogą skupić się włącznie na siatkówce. Zrozumiałe jest, że oczekuje się wyników, kwestia tego jak podchodzą do tego gracze i jak wykorzystują te świetne warunki. To jest temat, który można ciągnąć godzinami. Jednak nie ma sensu i celu na ogólnym forum.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2022, o 13:35 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Diomedea »

I nie wstrzymywanie reki jest powodem slabosci Kurka.

Przeciez Kaczmarek i tak tam jest jako drugi atakujacy. I on a nie zadne duch, wejda, jak Kurek sie zakreci. Wiec nie rozumiem Twojej odpowiedzi.
Kaczmarek z Januszem>Kaczmarek z Lomaczem. W dodatku, zostawiajac Janusza zyskujemy na serwisie (grozniejszy niz Lomacz), i na wszystkich obejsciach pod siatka na bloku, ktory Janusz ma bardzo dobry.
Tracimy tylko na tym aspekcie podwojnej, jaka jest poprawa ustawienia.Wiec warto rozroznic klasyczna podwojna, na poprawe ustawienia, a zmiane na pozycji jak Kurek gra slabo.

Co do Resovii-na czym polega wina graczy? Sprecyzuj, Ludzie bardzo ambitni, rozni, na roznych etapach rozwoju mocno spuscili tam z tonu.
Kochanowski i Zator. Wczesniej Olek Sliwka- konkretna zapasc miedzy Warszawa a Olsztynem gdzie gral dobrze. Nowakowski, ktory po odejscu wrocil na poziom swiatowego topu. Z reprezentantow Polski ostatniego okresu.
Muzaj mial inne dobre sezony wczesniej, a i tak przegral z Butrynem, ktorego Reska nie chciala.

Jesli glaskane sa tluste, syte koty o duzych nazwiskach, a zawodnicy o mniej medialnych pozycjach jak Butryn odstawiani na bok to JEST TO WINA KLUBU i jego sposobu funkcjonowania. Jesli Zator ma konflikt z Drzyzga, bo jednemu sie chce, a drugi to jak sie da bez wysilkow, to [cenzura] powinien usiasc na lawke albo nalezy negocjowac rozwiazanie kontraktu.
Te warunki to chyba wlasnie za dobre i niezalezne od poziomu sportowego. Czy sie stoi, czy sie lezy...
EOT
jeep
Posty: 232
Rejestracja: 15 kwie 2022, o 22:19
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: jeep »

Szary Wilk pisze: 27 sie 2022, o 13:17 Tyle, ze Kurek twierdzi, że fizycznie jest okej, a w VNL poza finałami wyglądał bardzo dobrze i zdecydowanie lepiej motorycznie niż obecnie.
Kurek tak twierdzi, ale widać gołym okiem, że i siła i dynamika już nie ta. Ponieważ 90% ataków Kurka idzie po przekątnej w blok, te elementy decydują, czy go obije czy zostanie obity. Nie lubi uderzać po skosie i po prostej i rzeczywiście po prostej często nie trafia w boisko. Porównując grę Kurka z finałów 2018 z obecną, widać, że wtedy był jak szatan, teraz ma miękką rękę, chociaż nie tak miękką, żeby nie poradzić sobie ze słabym blokiem. Ale o to mi chodzi, co będzie, jak trafi na blok perfekcyjny? Już Bułgarzy go rozszyfrowali i zafundowali mu 5 czap, a co będzie z Brazylią i USA? Charakterystyki gry Kurek nie zmieni, Janusz też nie sprawi cudów, żeby piłka zawsze była wysoka, dociągnięta, a przeciwnik nie zdążył postawić bloku. Dlatego zgadzam się: w momentach, kiedy Kurkowi nie idzie, powinien wchodzić na pozycję Kaczmarek. Gdyby selekcja była inna, powinien wchodzić Firlej z Butrynem. Zresztą, czy nie byłoby sensowne, gdyby Kurek pograł z Łomaczem? Kurkofani niech wezmą pod uwagę: pozytywna ocena należy się Kurkowi w 80% za zagrywkę. Nie tylko zrobił asy, ale prawie nie psuł. To jakby przeczy tezie, że ręka mu zmiękła. Więc dlaczego wstrzymuje?
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Prześledziłem komentarze ze wczoraj i dzisiaj odnośnie Śliwki i tak:

Negatywnych komentarzy, było całe tyle:

Orduna: "Wszystko spoko tylko ten Śliwka który więcej kiwa niż atakuje" (co napisał w pierwszym secie i w sumie na tamten moment było prawdą)
Martodo: "Śliwka akurat jako jedyny tak sobie, ale tragedii nie ma. Nie będę się pastwił, bo w sumie po co. Nie gra dobrze, ale nie jest tak źle. Nazwałbym jego występ przyzwoitym." - ciężko to nazwać negatywnym, ale ok, niech będzie :D
Skibens: "Nie oglądałem z nosem w tv, ale uważam że siadło nam lewe skrzydło. Jakoś coś brakuje, nie wchodzi nic na czysto, zarówno Semenowi jak i Sliwce." - też nie uważam by był to hejt na Olka, no ale załóżmy

Natomiast tzw. "zesranie się" mieliśmy:

1) Delonta na post przemika, który napisał że Śliwka kończy na pojedynczym
2) MiroHero, choć tu nie mam pewności że to była reakcja na Śliwkę, ale sądząc że ma logo Zaksy w miniaturce, a powyżej był jedynie komentarz Orduny "śmiący narzekać", to pewnie tak.
3) jeepa, co odnosił się do rzekomych hejterów czy tam krytyków Śliwki
4) Nuriel pisał o uprzedzonych do Śliwki, co się doczepiają
5) efratello twierdził że ponad połowa postów to czepianie się Śliwki.

Także mieliśmy trzy komentarze o złej grze Śliwki, gdzie drugi i trzeci naprawdę mocno trzeba się natrudzić by uznać za hejt, więc w zasadzie zostaje tylko komentarz Orduny (który i tak na tamten moment nie mówił nieprawdy), oraz pięć kontr jak to wszyscy krytykują Olka. Sami sobie tworzycie problem, wpychacie kij w szprychy, a potem bohatersko z tym walczycie.

A nikt nie zauważył że ani ja ani Szary nie napisaliśmy złego słowa na Olka :D ja nawet napisałem po meczu, że grał dobrze, no bo grał. No chyba że ktoś się poczuł urażony tym, że wrzuciłem statystyki i Olek wypadł najgorzej w przyjęciu, ale to już nie moja wina, jedynie przytoczyłem statystyki nigdzie ich nawet nie oceniając.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Simao »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 27 sie 2022, o 16:19 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: zupełnie nie na temat
buzinga
Posty: 1317
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: buzinga »

Zatorski raczej nie zgubił formy w Resovii. Paweł miał już mocno przeciętny poprzedni sezon reprezentacyjny. Tylko wszyscy skupiliśmy się na Drzyzdze i Kubiaku, a co do Zatora zapadło takie ciche potwierdzenie, że ten zawodnik może i nie wygląda najlepiej, ale kto by wyglądał lepiej mając obok Kubiaka z Leonem. Faktycznie na mnie też to trochę działało, bo taka para przyjmujących to nie jest marzenie do wspólnego grania dla żadnego topowego libero ;)
buzinga
Posty: 1317
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: buzinga »

A co do wczorajszego meczu. Podobały mi się dwa pierwsze sety. W trzecim poszliśmy na taką dziwną szarpaninę z przeciwnikiem. Nie będę znęcał się nad Kurkiem, bo moim zdaniem nie wygląda najlepiej, ale wydaje mi się, że jesteśmy w stanie przypudrować go na tyle, że nie będzie przeszkadzał ;)
Przyczepię się natomiast do drugiego kontaktu z piłką w sytuacjach, kiedy nie obija tego Janusz a piłkę trzeba dociągać z dalszej odległości do siatki. Za często po dobrych obronach nie dajemy sobie szansy na powalczenie w takich momentach tylko oddajemy freeballe.

Ogólnie jednak mecz na plus. Bardzo mi się podobał Kochan. No i nikt o tym nie napisał, ale obrona Semeniuka była wczoraj wielka. Naprawdę parę piłek jakie wyciągnął robiły wrażenie, bo niektóre nawet nie były w jego strefie i powinien je brać ktoś inny, tak Zator. Mimo to nie mam do Pawła większych zastrzeżeń, bo był w obronie aktywny i parę razy dobrze poczytał grę. Janusz wypadł dobrze, choć przez chwilę zastanawiałem się czy nie zamrozi Śliwkę jak ten zaczął kiwać. Całe szczęście, że tak się nie stało. Generalnie gra była prowadzona modelowo, można czepiać się o niedokładności, ale skandaliczne one raczej nie były szło z tego grać. I to jest właśnie ciekawe, bo odnoszę wrażenie, że Marcin grał na początku sezonu do Kurka gorzej, a Bartek kończył mecze na wysokich procentach mimo wszystko. Teraz wydaje się że jest trochę lepiej a Bartek jakby przygasł.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Szary Wilk »

Prztpudrować to można Kaczmarka lub Muzaja. Jak chcemy wygrać, to Kurek musi być w formie, to bardzo ważny gracz. Z Bułgarią udalo się wygrać przy jego małym udziale, ale z Francją lub USA już to nie przejdzie.
vdzg
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: vdzg »

Kamil Semeniuk o reakcji trybun po asach: "To takie nakładanie niepotrzebnej presji, żeby kolejna zagrywka też była tą punktową. Ja bym preferował takie zachowanie, jakie jest w tenisie, kiedy na korcie po owacji zapada cisza".

Śmiać się, czy płakać?
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

vdzg pisze: 27 sie 2022, o 15:01 Kamil Semeniuk o reakcji trybun po asach: "To takie nakładanie niepotrzebnej presji, żeby kolejna zagrywka też była tą punktową. Ja bym preferował takie zachowanie, jakie jest w tenisie, kiedy na korcie po owacji zapada cisza".

Śmiać się, czy płakać?
:] czasem człowiekowi brakuje słów by niektóre koncepcje skomentować :)

Strach pomyśleć, jaka jest presja, gdy kibice wołają ostatni ostatni! Moim zdaniem przy piłce setowej powinno się ten motłoch wyrzucać z hali, żeby nie przeszkadzał zawodnikom.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
buzinga
Posty: 1317
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 27 sie 2022, o 14:51 Prztpudrować to można Kaczmarka lub Muzaja. Jak chcemy wygrać, to Kurek musi być w formie, to bardzo ważny gracz. Z Bułgarią udalo się wygrać przy jego małym udziale, ale z Francją lub USA już to nie przejdzie.
Bo Francja i USA nie mają żadnych słabości i będą nas gnieść z każdej strefy przez cały mecz ;)
Arw165
Posty: 1453
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Arw165 »

Problemy pierwszego świata - zawodnik wyraził opinię.
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

buzinga pisze: 27 sie 2022, o 15:13 Bo Francja i USA nie mają żadnych słabości i będą nas gnieść z każdej strefy przez cały mecz ;)
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale z naszymi liczbami w przyjęciu z Bułgarią, która średnio cokolwiek serwowała, to z taką Kubą jakby Lopez i Simon zaczęli tłuc to moglibyśmy przepaść. A co dopiero z USA czy Francją. Gramy fajnie, forma rośnie, ale póki co klepiemy ogórki - Argentynę, która zapomniała jak się gra w siatkówkę, Serbię, którą w sumie można już w oldbojach wystawiać i Iran na etapie zmiany pokoleń. Owszem, w kiepskiej formie moglibyśmy i z nimi przegrać, więc dramatu nie ma, ale i ja osobiście nie widzę tego, że z taką grą jak z Bułgarią ogramy Francję czy USA. Potrzebujemy co najmniej lepszego Bartosza, żeby myśleć o medalach.
Arw165 pisze: 27 sie 2022, o 16:01 Problemy pierwszego świata - zawodnik wyraził opinię.
Jak to jest, że o wszystkim można dyskutować, ale nie daj Bóg nie podniecaj się na każde słowo człowieka zbliżonego do Zaksy, to od razu jest hejt, debile, tumany, jak oni smiom, problemy pierwszego świata?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Arw165
Posty: 1453
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Arw165 »

No ale czym tu się można podniecać? Zawodnik dostał pytanie i na nie odpowiedział. Nikogo nie obraził, nie każe kibicom się zmieniać. Przy obecnym dopingu daje z siebie 200%. Gdyby te słowa wypowiedział jakikolwiek inny zawodnik, Fornal, Bieniek itp. i wasza reakcja była podobna, to też bym się za nim wstawiła. Rozmawiamy o kadrze, nie o Zaksie.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: ciorny17 »

Arw165 pisze: 27 sie 2022, o 16:01 Problemy pierwszego świata - zawodnik wyraził opinię.
Postawiłaś sobie za cel krytykę/uszczypliwość wobec każdej negatywnej reakcji na absurdalne słowa kogoś z naszej kadry? Tu, na Twitterze, na wykopie wszędzie próba bronienia tych co tak mówią.

Co do clue wypowiedzi. Ostatnimi czasy każdy kto użyje słowa presja poprzedzając czym w stylu dodatkowa, niepotrzebna niestety skazuje się na taką a nie inną reakcję kibiców. Siekierowi także słabo idzie krucjata wobec "kibiców życzących źle", bo jak ma iść dobrze, jak absurdalne wywiady gonią absurdalne wypowiedzi. Niech chłopaki skupią się na tym co wychodzi im najlepiej, a wówczas bedziemy skoncentrowani na grze i ich boiskowych poczynaniach, a jak wczoraj pokazali, wygląda to wręcz bardzo dobrze na tle tego co bylo miesiąc i dwa temu
Kłamca.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Orduna »

Czy Polsat posrało do reszty?
Są Mistrzostwa Świata ich flagowej dyscypliny. Najciekawszy dzisiaj mecz Argentyna-Iran.
Tymczasem stacja określająca się mecenasem siatkówki na Polsat Sport puszcza powtórkę wczorajszego meczu z Bułgarią a na Extra jest uwaga… mecz 1 ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Termalicą Niecieczą XDD
Szkoda że całości nie ma TVP. Oni potrafią stanąć na wysokości zadania, jeżeli chodzi o sport.
Ale co my się czepiamy, przecież Solorz mógł zakodować ;)
rafak
Posty: 571
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: rafak »

ciorny17 pisze: 27 sie 2022, o 16:15 (...) Niech chłopaki skupią się na tym co wychodzi im najlepiej, a wówczas bedziemy skoncentrowani na grze i ich boiskowych poczynaniach, a jak wczoraj pokazali, wygląda to wręcz bardzo dobrze na tle tego co bylo miesiąc i dwa temu
100%. Teraz będą trzy dni rozkminiania, że Semen taki czy owaki, a bo ta Zaksiak, albo już nie zaksiak, a bo to mu odbiło, bo do Włoch poleciał. Chłopak powiedział co myśli, Kamil wygląda na introwertyka, tak więc moge sobie wyobrazić, że przed walnięciem piłki z prędkością 100km/h, chciałby mieć chwilę spokoju.

Cieszmy się na razie dobrą grą i módlmy się o dobrą dyspozycję Kurka w ataku (bo inne elementy gry Bartka na razie bez zarzutu).
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Verdungo »

Pustki na meczu Argentyna-Iran. Około stu osób może będzie. Poziom spotkania na razie taki sobie.
Arw165
Posty: 1453
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Arw165 »

ciorny17 pisze: 27 sie 2022, o 16:15 Postawiłaś sobie za cel krytykę/uszczypliwość wobec każdej negatywnej reakcji na absurdalne słowa kogoś z naszej kadry? Tu, na Twitterze, na wykopie wszędzie próba bronienia tych co tak mówią.
Próbuję zrozumieć tok myślenia osób, które wypowiedzi "wolę jak podczas serwisu jest cisza", interpretują na "Semeniuk każe kibicom się zamknąć". Widzę w tym trochę złej woli. Sama jestem osobą, która o żadnym siatkarzu nie napisze, że jest partaczem, "nie nadaje się", nie ma znaczenia czy to chodzi o Muzaja, Kaczmarka, Drzyzgę czy innego gracza. Nie jest to w mojej naturze, więc nie rozumiem.
Zagraliśmy dobry mecz, Semeniuk najlepiej ze wszystkich - widać, że doping ani presja nie przeszkadzają mu wymiatać na korcie. Jakie znaczenie ma ta wypowiedź?

Zawodnicy wydają się być odpowiednio skupieni na grze, ale rozmowa z dziennikarzami to ich obowiązek. Są gracze jak Olek, którzy nie mówią nic ciekawego, a jest i Kamil, który już zasłynął ze szczerości. Jakie widzicie optymalne rozwiązanie, żeby takich reakcji uniknąć? Wiadomo, że Kamil jest gwiazdą zespołu, więc o zakazie wywiadów z nim można zapomnieć. :)
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Orduna »

Do grona trenerskich nieogarów dołacza Mendez.
Miał wygranego seta to zachciało mu się podwójnej zmiany. No i wszystko było by ok, ale on tą podwójną zmianę utrzymał i przy grze na przewagi przy siatce zamiast Limy był Sanchez ;)
Co za mózg!
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: kuchcik77 »

Mógł wybrać golfa lub tenis.
Żartuję. Jeden macha rękami np Kurek drugi się skupia jak Kamil. To jest człowiek który raz szczerze pokazał emocje, po ostatniej piłce LM..
Taki jest, jedni wolą jego profesjonalizm i introwertyzm inni zżymają się na śmieszkowate wywiady innych siatkarzy....
Oni mają grać, my możemy krytykować, oni muszą?! Udzielać wywiadów i....mówić tylko to co my chcemy usłyszeć!

Ja powiedziałbym , hipotetycznie, jako siatkarz, ze denerwuje mnie doping, podobał mi się wiekszy spontan, uwielbiam pieśń o małym rycerzu a nienawidzę trąbek i organów Kulagi kocham brawa i lubie jak gwiżdżą na przeciwnika...
jeep
Posty: 232
Rejestracja: 15 kwie 2022, o 22:19
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: jeep »

No, faktycznie, macie temat do dyskusji. Jednemu zawodnikowi przeszkadza hałas, innemu nie przeszkadza, każdy ma prawo powiedzieć. Co do naszej "najlepszej publiczności na świecie": może ktoś by jej powiedział, że wygwizdywanie i buczenie na przeciwnika to chamstwo. Ale to trzeba im było mówić w dzieciństwie.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Orduna »

Orduna pisze: 27 sie 2022, o 17:39 Do grona trenerskich nieogarów dołacza Mendez.
Miał wygranego seta to zachciało mu się podwójnej zmiany. No i wszystko było by ok, ale on tą podwójną zmianę utrzymał i przy grze na przewagi przy siatce zamiast Limy był Sanchez ;)
Co za mózg!
I teraz może przez te swoje głupie ruchy zostać bez punktu.
Współczuję JW jak tam Tervaporti będzie na podwyższenie bloku wchodził.
Pawel9221
Posty: 1194
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 27 sie 2022, o 16:36 Czy Polsat posrało do reszty?
Są Mistrzostwa Świata ich flagowej dyscypliny. Najciekawszy dzisiaj mecz Argentyna-Iran.
Tymczasem stacja określająca się mecenasem siatkówki na Polsat Sport puszcza powtórkę wczorajszego meczu z Bułgarią a na Extra jest uwaga… mecz 1 ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Termalicą Niecieczą XDD
Szkoda że całości nie ma TVP. Oni potrafią stanąć na wysokości zadania, jeżeli chodzi o sport.
Ale co my się czepiamy, przecież Solorz mógł zakodować ;)
Tu sie z Toba zgodze w 100%, pokazuja Holandia- Egypt, a nie pokazuja najciekawszego meczu dzisiaj
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Arw165 pisze: 27 sie 2022, o 17:00 Próbuję zrozumieć tok myślenia osób, które wypowiedzi "wolę jak podczas serwisu jest cisza", interpretują na "Semeniuk każe kibicom się zamknąć"
No a po co to mówi? Tak o, żeby nikt na to uwagi nie zwrócił?
jeep pisze: 27 sie 2022, o 18:03 każdy ma prawo powiedzieć
Skoro każdy ma prawo powiedzieć, to czemu Semeniuk ma, a ja nie? Ja też mam prawo powiedzieć, że głupoty gada.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Mateja
Posty: 1092
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Mateja »

Decyzja tak samo zasadna jak niepokazanie finału LM w otwartej telewizji.

Ogólnie to będą ciężkie mistrzostwa dla posiadaczy zwykłego pakietu sportowego w dekoderach, skoro puszczają mecze na Polsatach Sport Premium.
meduza123
Posty: 349
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: meduza123 »

MŚ dopiero ruszyły, ale 5 setów w meczu Iranu z Argentyną to dla nas chyba świetne info pod kątem ew. zajęcia przez te drużyny miejsc 8-9?

btw. jestem zniesmaczony tym rozstawieniem Polski i Słowenii... pamiętam 2010 rok i jak się okazuje teraz robimy to samo. Amerykanie mają o co grać z nami jednak we wtorek, więc mam nadzieję, że zdobędziemy 1 samodzielnie.
Mateja
Posty: 1092
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Mateja »

meduza123 pisze: 27 sie 2022, o 19:16 MŚ dopiero ruszyły, ale 5 setów w meczu Iranu z Argentyną to dla nas chyba świetne info pod kątem ew. zajęcia przez te drużyny miejsc 8-9?
Tam ogólnie może być niezła młócka, nie zdziwię się jak w meczach między Argentyną, Holandią i Iranem każdy będzie miał po 1 zwycięstwie.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: kuchcik77 »

Zagramy z Aminem, tfu Iranem:) ależ ładne cyferki, długaśny mecz. Jeśli wierzyć statom to jedni tylko blokowali....a przegrali. Nowy nabytek Zaksy nie grał?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Klugenhammer »

kuchcik77 pisze: 27 sie 2022, o 19:28 Nowy nabytek Zaksy nie grał?
Grał, ale po kilku atakach posłanych w buraki zastąpił go Sharifi i Iran na tej zmianie całkiem nieźle wyszedł.
Zablokowany

Wróć do „Mistrzostwa Świata”