Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Basil »

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale poziom komentarza na tym meczu jest ŻENUJĄCY nie chodzi nawet o przygotowanie pod względem merytorycznym bo tutaj delikatnie mówiąc przyzwyczaiłem się już do pewnych standardów ale sam ton w którym utrzymany jest komentarz - jakiś taki pobłażliwy jakbyśmy podziwiali spotkanie Kamerunu z Meksykiem jest moim zdaniem skandaliczny! Nie wydaję mi się aby "Iwanek" był kolegą któregoś z komentatorów, nie wydaję mi się też aby obie reprezentacje się na boisku jakoś wygłupiały aby się w ten sposób z nimi spoufalać.

Włosi po odejściu Savaniego mają z pewnością pewien kryzys jakościowy na przyjęciu ale spokojnie - Randazzo niedługo doszlusuje i powinno być ok.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, o 13:13 przez Basil, łącznie zmieniany 1 raz.
[edit]
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Lynn »

po co ta 10-minutowa przerwa? :|

Basil i dlatego oglądam mecz z komentarzem włoskim :D
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, o 13:14 przez Lynn, łącznie zmieniany 1 raz.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: weary_skier »

azsiak88 pisze:Wanio z Mazurem przyszli sobie na kawę i wrzucili ich na transmisję? Przecież ich się słuchać nie da :x
W pierwszym secie był Zafir, w drugim już Mafur. Teraz spodziewajmy się Gharufa...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: compact »

We Wrocławiu ulewa, dach oczywiście przecieka 8-)
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: kanimo »

komentarz skandaliczny.
Akurat najlepszy obraz mam z polskim komentarzem, zaraz wylaczam glos.
"calusny Mafurek"??? :o
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: PH3N-x »

Wanio jest tragiczny. Lepiej niech robi tylko wywiady z siatkarzami, bo komentator z niego marny.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: mikser »

Jest jakiś plus niewykupienia zdzierczego pakietu - nie muszę słuchać Wanio. Włoski komentarz w zupełności wystarczy, nawet jak się nic nie zrozumie...
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Pawel_RZ »

Wanio posiada jakieś taśmy na Kmitę bo to jest niemożliwe....
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: tomasol »

Oglądam sobie mecz Włochów z Iranem i od razu rzuca się w oczy zupełnie inna atmosfera, niż ta panująca wczoraj na Narodowym. Ale zupełnie inna arena (mimo iż to największa hala w Polsce) i znacznie mniejsza publika. Komentarz skandaliczny, choć chyba nikt nie spodziewał się innego, nie chce się już nawet złorzeczyć. Można tylko marzyć, że ktoś w końcu pogoni tego Wanio na zbity pysk. Pomarzyć, ludzka rzecz.

Co do strony sportowej to Włosi, choć doprowadzili do remisu, strasznie się męczą i w wcale się nie zdziwię jak przegrają. Słabo wygląda tam przyjęcie i rozegranie do tego cała masa zepsutych zagrywek. Iran złapał od razu swój rytm, ale im dłużej trwa mecz tym częściej zaczynają się mylić. Najbardziej chyba przeszkadza im to, że grają strasznie nierówno - świetne zagrania przeplatane seriami błędów. Ale i tak sprawiają lepsze wrażenie od swoich przeciwników, zwłaszcza w ofensywie, gdzie grają znacznie bardziej zróżnicowanie.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: azsiak88 »

Komentarz spółki Wanio-Mazur zawsze oceniałem z przymrużeniem oka, bo zwykle nie dawali ich na szlagiery a na nudne mecze. Ale to co dziś wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie. I za to mają "filantropowi" płacić ludzie 100 złotych? Żenada.

Co do Włoch. Na IO Włochów też pogoniliśmy i Włosi jakoś tym się nie załamali. W sporcie na mistrzostwach w różnych dyscyplinach jest zasada - pierwszy super mecz niczego nie dowodzi a najczęściej potem robią się duże schody. Dlatego staram się studzić emocje w sobie po wczorajszym meczu.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Fein »

Czemu nie ma oddzielnych wątków dla meczów reprezentacji polski i pozostałych?

Jeśli ktoś będzie miał dostęp do powtórki to polecam akcję w trzecim sezie przy 18:15. ;)
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Milten »

Jiri Kovar- wystep sezonu. Nie, nie, nie. Ta druzyna po prostu nie moze zdobyc medalu. Nie z takimi ogorami, to bedzie po prostu niesprawiedliwe. Ja rozumiem ze Zajcew, ja rozumiem, ze to turniej a Wlosi sa druzynowa turniejowa. Dosc tego, dosc farcenia Kovarami. Wlosi do domu.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: pewniak »

A ja zostawię na razie ocenę sportowa meczu w Krakowie, a skupie sie na prowadzeniu meczu przez wodzireja. To jest jakas masakra. Wodzirej jest główną postacią meczu. Wymyśla tandetne zabawy. Ciekaw jestem oceny graczy i tego jak im sie gra w tym hałasie dalekim od kibicowania. Przerost formy nad treścią.

Edit: ponad 7tys ludzi na trybunach
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: tomasol »

Już miałem Włochów pochwalić, że znacznie poprawili grę od pierwszego seta, po czym ci odwalili straszną kaszanę w końcówce trzeciego. Ale to tylko pokazuje to o czym kiedyś pisał już jeden z użytkowników - jak sporo w dół spadł poziom prezentowany przez czołówkę. W końcu Włosi to było nie było trzecia drużyna ostatnich Igrzysk i wicemistrz Europy.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Lineczka »

Jestem zażenowana komentarzem duetu Wanio i mazur. Uprawiają jakąś kompletną prywatę. Śmichy i chichy a pieniążki wpływają na konto....

Co do meczu to jestem pod wrażeniem gry Iranu. po ich bardzo dobrej grze w LŚ obstawiałam, że nie utrzymają poziomu na MŚ. To dopiero pierwszy mecz, ale Iran gra bez kompleksów i to z Włochami. Chyba zagoszczą w światowej czołówce na dłużej.

Akcja kapitana Iranu z przebiciem piłki oburącz a później skończeniem przechodzącej rewelacyjna! Travicę w końcowych piłkach czytali jak chcieli (blok na Ivanie i środkowym). Berruto za późno wpuścił Baranowicza.

2:1 dla Iranu, nieźle. Liczę na tie break. :)
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Loszek »

Fajnie się ogląda ten mecz, dużo emocji. Ciekawe, czy drużyny jak Polska, czy Iran będą potrafiły utrzymać taki poziom gry przez cały turniej. Bo wydaję mi się, że Serbowie i szczególnie Włosi poprawią zagrywkę i w dalszej części turnieju będą groźne dla wszystkich.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Milten »

tomasol pisze: Ale to tylko pokazuje to o czym kiedyś pisał już jeden z użytkowników - jak sporo w dół spadł poziom prezentowany przez czołówkę. W końcu Włosi to było nie było trzecia drużyna ostatnich Igrzysk i wicemistrz Europy.
Pełna zgoda. Mnie jako zagorzałemu wielbicielowi włoskiej siatkówki i Serie A krew sie mrozi w żyłach gdy widze jakie wynalazki grają we włoskiej kadrze. A nawet te wynalazki sa na tyle dobre w dzisiejszych czasach aby zdobywac dosc czesto medale. Konkurencja wcale nie jest lepsza, niestety.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: tomasol »

Milten pisze:
tomasol pisze: Ale to tylko pokazuje to o czym kiedyś pisał już jeden z użytkowników - jak sporo w dół spadł poziom prezentowany przez czołówkę. W końcu Włosi to było nie było trzecia drużyna ostatnich Igrzysk i wicemistrz Europy.
Pełna zgoda. Mnie jako zagorzałemu wielbicielowi włoskiej siatkówki i Serie A krew sie mrozi w żyłach gdy widze jakie wynalazki grają we włoskiej kadrze. A nawet te wynalazki sa na tyle dobre w dzisiejszych czasach aby zdobywac dosc czesto medale. Konkurencja wcale nie jest lepsza, niestety.
Ale jedno im zostało z dawnych lat, kłótliwość ;) . W zasadzie poza Zajcewem i Birarellim, reszta zawodników wygląda albo przeciętnie albo wręcz słabo.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: kibic_siatki »

Iran się trzyma, zobaczymy czy do końca. Do połowy 3 seta wydawało się, że Włosi opanowali sytuacji, natomiast końcówkę zawalili. Zabawny komentarz Mazura: rozpoczęcie mistrzostw świata w siatkówce przyćmiło awans premiera na prezydenta UE. Cieszą się z tego politycy koalicji rządowej i opozycji... bo się go pozbyli :D
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Lineczka »

Milten pisze:Jiri Kovar- wystep sezonu. Nie, nie, nie. Ta druzyna po prostu nie moze zdobyc medalu. Nie z takimi ogorami, to bedzie po prostu niesprawiedliwe. Ja rozumiem ze Zajcew, ja rozumiem, ze to turniej a Wlosi sa druzynowa turniejowa. Dosc tego, dosc farcenia Kovarami. Wlosi do domu.
Kovar w trzecim secie miał kilka niezłych akcji np. obrony. Zawodnik ten nie gra najlepiej, potencjału Savaniego to on nie ma, ale po Twoich postach widać wyraźnie, że jesteś do niego uprzedzony. Może postaraj się o odrobinę obiektywizmu, bo takie krytykowanie zawodnika za wszystko i dla zasady nie prowadzi do merytorycznej dyskusji. Włosi grają słabo, Ivan jak na siebie też.
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Marquss »

Defit pisze:
nowy_16 pisze:Wie ktoś gdzie można zobaczyć szczegółowe statystyki tego meczu? bo na poland2014.fivb to takie bardzo ubogie
Oskar Kaczmarczyk udostępnił na Twitterze.
a nie ma zadnej strony? co ja musze po TT szukac? powinno byc na oficjalnej na FIVB zawsze bylo lol
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: tomasol »

Lineczka pisze:
Milten pisze:Jiri Kovar- wystep sezonu. Nie, nie, nie. Ta druzyna po prostu nie moze zdobyc medalu. Nie z takimi ogorami, to bedzie po prostu niesprawiedliwe. Ja rozumiem ze Zajcew, ja rozumiem, ze to turniej a Wlosi sa druzynowa turniejowa. Dosc tego, dosc farcenia Kovarami. Wlosi do domu.
Kovar w trzecim secie miał kilka niezłych akcji np. obrony. Zawodnik ten nie gra najlepiej, potencjału Savaniego to on nie ma, ale po Twoich postach widać wyraźnie, że jesteś do niego uprzedzony. Może postaraj się o odrobinę obiektywizmu, bo takie krytykowanie zawodnika za wszystko i dla zasady nie prowadzi do merytorycznej dyskusji. Włosi grają słabo, Ivan jak na siebie też.
Tylko, że dzisiaj jest przy nim więcej złego niż dobrego. Nie potrafię sobie wyobrazić, że zdobywa medal zespół mający takiego sęka w wyjściowym składzie. Beruto naprawdę lepiej by zrobił gdyby go zdjął. No i fantastyczny ruch zrobił by ten, który by zdjął Wanio z anteny. Ale pomarzyć to sobie mogę :( .
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Defit »

Marquss pisze: a nie ma zadnej strony? co ja musze po TT szukac? powinno byc na oficjalnej na FIVB zawsze bylo lol
Bardzo przepraszam, że moja informacja tak bardzo Ciebie urazila. O stronie nic mi nie wiadomo, ale obiecuje poprawę.

Postawa roszczeniowa level 1000.
Chauve
Posty: 80
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 18:40
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Chauve »

mam juz dosyc komentarza, to juz nawet nie jest amatorka to kilkanascie poziomow nizej, a ja za to dalem 100.... dobrze ze chociaz wczoraj to sie trzymalo kupy


ale ogolnie jestem pod wrazeniem gry Iranu ...... a Wlosi no coz nie wiem co o tym myslec
[URL=https://matchnow.life]Verified Maidens[/URL]
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Milten »

Lineczka pisze:
Milten pisze:Jiri Kovar- wystep sezonu. Nie, nie, nie. Ta druzyna po prostu nie moze zdobyc medalu. Nie z takimi ogorami, to bedzie po prostu niesprawiedliwe. Ja rozumiem ze Zajcew, ja rozumiem, ze to turniej a Wlosi sa druzynowa turniejowa. Dosc tego, dosc farcenia Kovarami. Wlosi do domu.
Kovar w trzecim secie miał kilka niezłych akcji np. obrony. Zawodnik ten nie gra najlepiej, potencjału Savaniego to on nie ma, ale po Twoich postach widać wyraźnie, że jesteś do niego uprzedzony. Może postaraj się o odrobinę obiektywizmu, bo takie krytykowanie zawodnika za wszystko i dla zasady nie prowadzi do merytorycznej dyskusji. Włosi grają słabo, Ivan jak na siebie też.
Kovar to dla mnie po prostu pewien symbol. Calej generacji wynalazkow, ludzi ktorzy teraz stanowia trzon wloskiej kadry i pokazuja jak wloska siatkowka poszla w dol. Buti, Piano, Parodi po kontuzji. Wstaw kazdego z nich za Kovara bo prezentuja podobny, srednio-slaby poziom. Jak Iwan i Dragan pociagna mecz to jeszcze jakos wyglada. Jak oni nie graja super to Italia odwala wlasnie takie cos.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, o 14:24 przez Milten, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: StanLee »

Kovar wraca po kontuzji, w pierwszym sparingu z Niemcami grał na przyjęciu Zajcew, ale z Was hejterzy.

Amerykanie, wiecie co macie robić.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: tomasol »

Włosi rozbici, grają po prostu zbyt słabo aby zasłużyć w tym meczu nawet na punkt.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: StanLee »

Nie wiem kto gorszy, Włosi czy Wanio.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Milten »

On zaraz przebije słynny występ Tomasza Burnosa. Ale tamten byl chyba pijany :D
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: tomasol »

StanLee pisze:Nie wiem kto gorszy, Włosi czy Wanio.
Zdecydowanie pseudo komentator Polsatu. Wygrywa przez K.O.

A Włosi choć próbują jeszcze walczyć, to w dzisiejszym spotkaniu zawiedli.
Zablokowany

Wróć do „Mistrzostwa Świata”