Mistrzostwa Świata 2022

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bułgaria w sparingach ma 0-5 i 2-2 z Serbią, i 3-2 z Kanadą - pisałem, że trochę niedoceniana może być Bułgaria, ale tiebreak na przewagi z Kanadą wczoraj w dziwacznym składzie wielkiej formy nie zwiastuje. Co też nie jest jakąś wielką sensacją, biorąc pod uwagę słaby sezon Sokołowa, przeciętny Atanasowa, problemy ze zdrowiem Skrimowa i wiek Nikołowa, ale oni +- w tym składzie prawie dostali się na Igrzyska, w Berlinie wyeliminowali w grupie Serbię i Holandię, więc w teorii stać ich na jakiś wyskok, i skreślać też ich nie można, a pkt do rankingu potrzebują jak tlenu. To trochę podobny kazus jak Słowenia, szukają momentu gdy Sokołow będzie wystarczająco młody, a Nikołow wystarczająco stary :D, skrzydła z Dinama, Civitanovy i Ziraatu wyglądają więcej niż nieźle.

Francja w tych dwóch setach podstawowym składem z Brazylia - 76% i 62% ataku, nieźle.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2022, o 15:31 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Szary Wilk »

W Turcji na przyjęciu jest krucho i ogromna szkoda, bo gdyby wszyscy byli w pełni sił, to byłaby to reprezentacja, która mogłaby być czarnym koniem. Na przyjęciu brakuje Mandiraciego,Bayrama, może nawet Gumezoglu. Ten Gungor to jest jednak cienki gość i w dodatku dość niski (188 cm) jak na przyjmującego.

Mam pytanie - Czy Luburić został odpalony, czy nie zdążył się wyrehabilitować z jakiegoś urazu? Szczerze, nie rozumiem dlaczego akurat Petković, skoro ten Meljanac wyglądał naprawdę konkretnie podczas VNL. Według mnie Kolaković popełnia błąd, że nie stawia na młodych. To betonowe podejście hamuje rozwój Serbów. Ten cały "Aquaman", jak go nazywają, jest 99 rocznik i na pewno bardziej perspektywiczny niż taki sobie Petković. Tak samo szybciej mogli wprowadzać np Kujundzicia. Może dać szansę komuś młodemu na wyjazd, nawet dla zasady? Bo po co 35 letni Petrić, który pewnie jedzie jako turysta?

Btw, super robota z tymi składami.
WysokiPortorykanczyk pisze: 22 sie 2022, o 15:23 Bułgaria w sparingach ma 0-5 i 2-2 z Serbią, i 3-2 z Kanadą - pisałem, że trochę niedoceniana może być Bułgaria, ale tiebreak na przewagi z Kanadą wczoraj w dziwacznym składzie wielkiej formy nie zwiastuje. Co też nie jest jakąś wielką sensacją, biorąc pod uwagę słaby sezon Sokołowa, przeciętny Atanasowa, problemy ze zdrowiem Skrimowa i wiek Nikołowa, ale oni +- w tym składzie prawie dostali się na Igrzyska, w Berlinie wyeliminowali w grupie Serbię i Holandię, więc w teorii stać ich na jakiś wyskok, i skreślać też ich nie można, a pkt do rankingu potrzebują jak tlenu. To trochę podobny kazus jak Słowenia, szukają momentu gdy Sokołow będzie wystarczająco młody, a Nikołow wystarczająco stary :D, skrzydła z Dinama, Civitanovy i Ziraatu wyglądają więcej niż nieźle.

Francja w tych dwóch setach podstawowym składem z Brazylia - 76% i 62% ataku, nieźle.
Bułgarzy z Sokołowem, więc nie można ich lekceważyć. Teoretycznie może cała trójka w ofensywie (Atanasow,Nikołow,Sokołow) mieć dzień konia i może być dla nas problem. Według mnie Skrimow za dużo nie pogra, będzie młodo Atanasow-Nikołow.

Właściwie Bułgaria ma podobny problem co Serbia - brak rozgrywającego. Gdyby mieli takiego choćby jak nasz Grzesiek Łomacz, to byliby sporo mocniejsi niż są. To naprawdę byłby duży przeskok.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: JootPe2 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 22 sie 2022, o 15:23 Bułgaria w sparingach ma 0-5 i 2-2 z Serbią, i 3-2 z Kanadą - pisałem, że trochę niedoceniana może być Bułgaria, ale tiebreak na przewagi z Kanadą wczoraj w dziwacznym składzie wielkiej formy nie zwiastuje. Co też nie jest jakąś wielką sensacją, biorąc pod uwagę słaby sezon Sokołowa, przeciętny Atanasowa, problemy ze zdrowiem Skrimowa i wiek Nikołowa, ale oni +- w tym składzie prawie dostali się na Igrzyska, w Berlinie wyeliminowali w grupie Serbię i Holandię, więc w teorii stać ich na jakiś wyskok, i skreślać też ich nie można, a pkt do rankingu potrzebują jak tlenu. To trochę podobny kazus jak Słowenia, szukają momentu gdy Sokołow będzie wystarczająco młody, a Nikołow wystarczająco stary :D, skrzydła z Dinama, Civitanovy i Ziraatu wyglądają więcej niż nieźle.

Francja w tych dwóch setach podstawowym składem z Brazylia - 76% i 62% ataku, nieźle.
Za godzinkę mecz, może się dzisiaj zrewanżują. Asparuchov (wcale nie dużo starszy od Nikołowa) też już kilka razy pokazał się w tym sezonie z dobrej strony. Potencjał z pewnością jest.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: lukecik »

Niestety znów regulamin turnieju pozwala na kombinowanie i odpuszczenie, a co za tym idzie umyślne przegranie jednego meczu grupowego pozwoli trafić do "lepszej" części drabinki. Już zaczyna się dyskusja, że opłacałoby się nam bardziej przegrać z Amerykanami w grupie 0-3, by uniknąć ich w ćwierćfinale. No chore to jest po prostu.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: kuchcik77 »

Kto tak mówi i na jakiej podstawie.sam szukałem regulaminu. Tak, wiem na logikę wygrywając grupę spychamy Usa na jedną z pozycji 7/8/9/10 czyli naszych potencjalnych rywali
Skoro wygramy z nimi raz to czemu nie drugi...woem pokrętna logika.
A jak hm odpuścimy to robi się paradoks z rozstawieniem
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Już raz mieliśmy bohatera co nie będzie kombinował i jako jedyny od 2006 roku nie wrócił z MŚ z medalem. I co dziś lepiej wspominacie, jego bohaterskość czy medale z pozostałych MŚ? No właśnie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: JootPe2 »

Przed MS powinna ruszyć kampania pod hasłem "Wielkie Narodowe LICZENIE". My Polacy łączmy się wspólnie, chwyćmy w dłoń kalkulatory, liczydła i kibicujmy biało-czerwonym :D Mam nadzieję, że podobny slogan pojawi się też ze strony FIVB.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2022, o 13:18 przez JootPe2, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Marcy$ »

Gdybyśmy nie mieli gwarantowanej 1 to można by mieć do nas pretensje za kombinowanie.
A że 1 jest na 100% to odpoczynek w 3 meczu nie byłby glupim pewnie pomysłem.

Choć ja jestem zdania, że w turnieju trzeba się budować vide Francja na IO czy my na MŚ18 a mecz z USA byłby świetnym przetarciem.
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Nie zrozumcie mnie źle, nie mówię, że koniecznie trzeba kombinować - ale jak już masz coś w swoich rękach i możesz sobie wybrać łatwiejszą ścieżkę, bo tak głupio ktoś ułożył zasady, no to po co masz się pchać na mocniejszą? Po latach i tak nikt o tym nie będzie pamiętać, a medal jest medal. Problemem jest ułożenie tak głupich reguł turniejów, nie korzystanie z reguł.

Tu oczywiście można się sprzeczać nad moralnością, jak to były przy PreZero debaty jak grali siatkarze plażowi, czy tam Bociek w kółko serwował. Skoro ktoś wymyślił na tyle idiotyczny przepis, że można było gościa w każdym obejściu wpuszczać na zagrywkę, to czemu tego nie wykorzystać? Tak samo zresztą trenerzy biorą challenge jakiejś bezsensownej rzeczy, żeby mieć mini-czas i podsunąć kilka wskazówek zawodnikom. Tak samo jak można wybrać lepsze drzewko, to nie rozumiem czemu wybrać gorsze. Wiadomo, że lepiej smakuje taka droga Zaksy z ubiegłej LM niż z tej z tego roku, ale koniec końców efekt jest dokładnie taki sam.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Marcy$ pisze: 23 sie 2022, o 13:11Choć ja jestem zdania, że w turnieju trzeba się budować vide Francja na IO czy my na MŚ18 a mecz z USA byłby świetnym przetarciem.
Francja ostatniego dnia fazy grupowej na Igrzyskach mogła zostać wyeliminowana, oni tam musieli ugrać co najmniej 4 punkty z Brazylią i Rosją żeby mieć w ogóle awans (chyba do momentu aż Argentyna straciła punkty z Tunezją), tak że to była w każdym kolejnym meczu walka o życie odkąd przegrali z Argentyną.

I o ile analogia do MŚ 2010 jest nietrafiona (byliśmy w fatalnej formie, więc i tak niczego byśmy nie ugrali), no to sorki, ten regulamin jest patologiczny i - tak jak pisałem z dwa tygodnie temu - jak mamy sobie wrzucić Amerykanów w drabince w 1/4 na siebie, to jest to po prostu niemądre.
Nuriel
Posty: 846
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Nuriel »

Swoją drogą to już widzę jak wychodzimy na Amerykanów pierwszą szóstką i gładko przegrywamy. Przecież to rozpęta takie "piekło", że głowa mała. Część kibiców pewnie się domyśli, ale większość od razu ustawi się pod halą z taczkami.
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Nuriel pisze: 23 sie 2022, o 14:29 Swoją drogą to już widzę jak wychodzimy na Amerykanów pierwszą szóstką i gładko przegrywamy. Przecież to rozpęta takie "piekło", że głowa mała. Część kibiców pewnie się domyśli, ale większość od razu ustawi się pod halą z taczkami.
Bo to trzeba jak Rezende kiedyś - walnąć Bieńka na rozegranie, żeby nie było niedomówień :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: kuchcik77 »

Dobra ale jak Amerykanie i Francuzi pykna wszystkich wysoko w setach to będą rozstawieni z np 3i4 , My 2 a Slowenia jedynką?.
Tu jest patologia
Zwycięzca jakiejś innej grupy będzie rozstawiony od 5do8, tak więc Polska I Francja trafia na /50procent/zwycięzcę grupy typu Italia Serbia Brazylia Iran..
Czy ja wiem czy "opłaca się" zakładać że będą kombinować?
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: buzinga »

kuchcik77 pisze: 23 sie 2022, o 16:34 Dobra ale jak Amerykanie i Francuzi pykna wszystkich wysoko w setach to będą rozstawieni z np 3i4 , My 2 a Slowenia jedynką?.
Tu jest patologia
Zwycięzca jakiejś innej grupy będzie rozstawiony od 5do8, tak więc Polska I Francja trafia na /50procent/zwycięzcę grupy typu Italia Serbia Brazylia Iran..
Czy ja wiem czy "opłaca się" zakładać że będą kombinować?
Albo 4 i 5. Są jeszcze 4 grupy i wystarczy, że Serbowie w swojej łatwej też ograją wszystkich po 3-0 i robi się ciekawie, bo Amerykanie mogą wtedy woleć zagrać z nami mecz przyjaźni 3-2 dla Jankesów to by wychodziło np. Generalnie patologia jest taka, że spotkania 3 kolejki są grane w różnych godzinach i my wychodzimy w ostatniej serii gier na mecz z Amerykanami znając prawie wszystkie rozstrzygnięcia, bo w tym samym czasie w Słowenii też będzie rozgrywany ostatni mecz pomiędzy Niemcami a naszymi współgospodarzami. Także już przed pierwszym gwizdkiem będziemy wiedzieli jaki wynik co na daje. No i być może będziemy mogli wykombinować tak że w ogóle wylądujemy w drugiej połowie drabinki bez Amerykanów, Francuzów i Słoweńców. A może się taka rzecz wydarzyć, że w spotkaniu z Jankesami będziemy sobie wybierać czy ćwierćfinał wolimy zagrać z nimi czy Trójkolorowymi. Absolutnie patologiczny jest ten system.
PioterZJastrzebia
Posty: 1256
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Nieoficjalny skład Meksyku:
R: E. Mendoza, C. Aranda
A: D. Gonzalez, L. Hernandez
Ś: M. Chavez, J. Martinez, A. Tellez, B. Lopez
P: Y. Sanay, J. Lopez, M. Fuentes, R. Ferran
L: J. Mendoza, H. Bravo

Ja tam słyszałem, że gospodarze wcale nie mają być rozstawieni w 1/8
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: kuchcik77 »

Sliwka Semen dziś na przyjęciu.
Tiebreak dla Jankesow?
Fakt, większość grup już będzie miała konkretne rozstrzygniecia
Ostatnio zmieniony 23 sie 2022, o 19:26 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 1 raz.
buzinga
Posty: 1295
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: buzinga »

kuchcik77 pisze: 23 sie 2022, o 18:52 Sliwka Semen dziś na przyjęciu.
Tiebreak dla Jankesow? Hmm hmm ale nie będą znać wyniku Slowenia -Francja , a przynajmniej ostatniego dnia mamy jeszcze Iran z Holandia choć w tej grupie także Argentyna.
Słowenia z Francją gra w drugiej kolejce, dwa dni wcześniej. W ostatniej kolejce Słowenia ma mecz z Niemcami.
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Wychodzimy: Janusz, Semeniuk, Śliwka, Kochanowski, Bieniek, Kurek, Zatorski.

Bez zaskoczeń.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Szary Wilk »

Streeter pisze: 23 sie 2022, o 19:17 Wychodzimy: Janusz, Semeniuk, Śliwka, Kochanowski, Bieniek, Kurek, Zatorski.

Bez zaskoczeń.

Streeter
Olek ma na sobie gorszą presję niż Grbić w tej chwili
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 23 sie 2022, o 19:21 Olek ma na sobie gorszą presję niż Grbić w tej chwili
Jeżeli będzie grał lepiej od Tomka, to nie. Ale jeżeli nie będzie, no to masz rację, będzie mu ciężko.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 23 sie 2022, o 18:51 Nieoficjalny skład Meksyku:
R: E. Mendoza, C. Aranda
A: D. Gonzalez, L. Hernandez
Ś: M. Chavez, J. Martinez, A. Tellez, B. Lopez
P: Y. Sanay, J. Lopez, M. Fuentes, R. Ferran
L: J. Mendoza, H. Bravo

Ja tam słyszałem, że gospodarze wcale nie mają być rozstawieni w 1/8
Bez Rangela i tego atakującego co zwykle był podstawą? Nie wróżę nawet wygranego seta
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 23 sie 2022, o 20:14 Bez Rangela i tego atakującego co zwykle był podstawą? Nie wróżę nawet wygranego seta
Radom Nawrockiego ich 3:1 poskładał, więc... :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Blanco »

Streeter pisze: 23 sie 2022, o 21:17
kamil1999 pisze: 23 sie 2022, o 20:14 Bez Rangela i tego atakującego co zwykle był podstawą? Nie wróżę nawet wygranego seta
Radom Nawrockiego ich 3:1 poskładał, więc... :)

Streeter
Tak z ciekawości, skąd taki PR Nawrockiego? Przecież to jeden z lepszych polskich trenerów.
PioterZJastrzebia
Posty: 1256
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Ciekawe cóż to się stało Palaciosowi na początku sparingu z Polską. Wyglądało na kolano.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Orzi »

Blanco pisze: 23 sie 2022, o 21:39
Streeter pisze: 23 sie 2022, o 21:17
kamil1999 pisze: 23 sie 2022, o 20:14 Bez Rangela i tego atakującego co zwykle był podstawą? Nie wróżę nawet wygranego seta
Radom Nawrockiego ich 3:1 poskładał, więc... :)

Streeter
Tak z ciekawości, skąd taki PR Nawrockiego? Przecież to jeden z lepszych polskich trenerów.
Streeter dla Nawrockiego jest tym, kim Orduna dla Grbicia ;)
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: PoteznyMaxim »

Streeter pisze: 23 sie 2022, o 14:36
Nuriel pisze: 23 sie 2022, o 14:29 Swoją drogą to już widzę jak wychodzimy na Amerykanów pierwszą szóstką i gładko przegrywamy. Przecież to rozpęta takie "piekło", że głowa mała. Część kibiców pewnie się domyśli, ale większość od razu ustawi się pod halą z taczkami.
Bo to trzeba jak Rezende kiedyś - walnąć Bieńka na rozegranie, żeby nie było niedomówień :]

Streeter
Można prosić o szerszy kontekst ? Rezende wyszedl na jakis mecz mistrzowski środkowym na rozegraniu ?

Pozdrawiam
Arw165
Posty: 1449
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Arw165 »

PoteznyMaxim pisze: 23 sie 2022, o 23:00
Streeter pisze: 23 sie 2022, o 14:36
Nuriel pisze: 23 sie 2022, o 14:29 Swoją drogą to już widzę jak wychodzimy na Amerykanów pierwszą szóstką i gładko przegrywamy. Przecież to rozpęta takie "piekło", że głowa mała. Część kibiców pewnie się domyśli, ale większość od razu ustawi się pod halą z taczkami.
Bo to trzeba jak Rezende kiedyś - walnąć Bieńka na rozegranie, żeby nie było niedomówień :]

Streeter
Można prosić o szerszy kontekst ? Rezende wyszedl na jakis mecz mistrzowski środkowym na rozegraniu ?

Pozdrawiam
W 2010 w meczu Brazylia - Bułgaria na sypie zagrał atakujący.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

PoteznyMaxim pisze: 23 sie 2022, o 23:00 Można prosić o szerszy kontekst ? Rezende wyszedl na jakis mecz mistrzowski środkowym na rozegraniu ?
Na MŚ 2010, wygrany meczu Bułgaria-Brazylia trafiał na Kubę, a przegrany na Czechy, więc obie ekipy wystawiły rezerwowe składy, z tym, że drugi rozgrywający reprezentacji Canarinhos (Marlon) miał problemy ze zdrowiem, więc na rozegraniu wystąpił Theo. Bułgaria wygrała mecz i skończyła turniej na 6 miejscu, Brazylia przegrała i turniej wygrała, a Theo - wciąż kontynuujący karierę - stał się symbolem podstawiania meczów w siatkówce. Inna sprawa, że ci Bułgarzy przegrali po tiebreaku z Kubą, tylko nawet moralnego zwycięstwa nie odnieśli, bo ten mecz z Brazylią też chcieli przegrać, tylko trochę słabiej. ;)

Czesi na tamtym turnieju (Stokr, Platenik, Tichacek, bracia Konecny, Popelka) ograli Bułgarię, USA i byli set od ogrania Brazylii - ciekawe kto może być odpowiednikiem Czechów na tym turnieju.
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Streeter »

Arw165 pisze: 23 sie 2022, o 23:23
PoteznyMaxim pisze: 23 sie 2022, o 23:00
Streeter pisze: 23 sie 2022, o 14:36

Bo to trzeba jak Rezende kiedyś - walnąć Bieńka na rozegranie, żeby nie było niedomówień :]

Streeter
Można prosić o szerszy kontekst ? Rezende wyszedl na jakis mecz mistrzowski środkowym na rozegraniu ?

Pozdrawiam
W 2010 w meczu Brazylia - Bułgaria na sypie zagrał atakujący.
Dokładnie, Theo wtedy robił za rozgrywającego :)
Orzi pisze: 23 sie 2022, o 22:10
Blanco pisze: 23 sie 2022, o 21:39
Streeter pisze: 23 sie 2022, o 21:17 Radom Nawrockiego ich 3:1 poskładał, więc... :)

Streeter
Tak z ciekawości, skąd taki PR Nawrockiego? Przecież to jeden z lepszych polskich trenerów.
Streeter dla Nawrockiego jest tym, kim Orduna dla Grbicia ;)
Uwielbiam jak ludzie sobie potrafią teorię dorobić, która w żaden sposób nie wynika z napisanych słów :D rozumiem, że Radom to arcymocna ekipa na przyszły sezon i trzy dni przed Mistrzostwami Świata przegrać z nimi to żadna ujma, na MŚ będą cisnąć? :) czy byłby Radom Nawrockiego czy Radom Mendeza to równie śmiesznie jak przyjechała reprezentacja i przegrała z nimi. Fakt fanem Nawrockiego nie jestem, ale przecież złego słowa na niego tu nie napisałem, a tu jakieś podśmiechujki :) przecież mówi się reprezentacja Grbicia, drużyna Sordyla, to nie można powiedzieć Radom Nawrockiego bo to obraza majestatu? :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 24 sie 2022, o 06:43
Arw165 pisze: 23 sie 2022, o 23:23
PoteznyMaxim pisze: 23 sie 2022, o 23:00

Można prosić o szerszy kontekst ? Rezende wyszedl na jakis mecz mistrzowski środkowym na rozegraniu ?

Pozdrawiam
W 2010 w meczu Brazylia - Bułgaria na sypie zagrał atakujący.
Dokładnie, Theo wtedy robił za rozgrywającego :)
Orzi pisze: 23 sie 2022, o 22:10
Blanco pisze: 23 sie 2022, o 21:39

Tak z ciekawości, skąd taki PR Nawrockiego? Przecież to jeden z lepszych polskich trenerów.
Streeter dla Nawrockiego jest tym, kim Orduna dla Grbicia ;)
Uwielbiam jak ludzie sobie potrafią teorię dorobić, która w żaden sposób nie wynika z napisanych słów :D rozumiem, że Radom to arcymocna ekipa na przyszły sezon i trzy dni przed Mistrzostwami Świata przegrać z nimi to żadna ujma, na MŚ będą cisnąć? :) czy byłby Radom Nawrockiego czy Radom Mendeza to równie śmiesznie jak przyjechała reprezentacja i przegrała z nimi. Fakt fanem Nawrockiego nie jestem, ale przecież złego słowa na niego tu nie napisałem, a tu jakieś podśmiechujki :) przecież mówi się reprezentacja Grbicia, drużyna Sordyla, to nie można powiedzieć Radom Nawrockiego bo to obraza majestatu? :D

Streeter
Nah, ale często mu szpilę wbijasz, czemu chyba nie zaprzeczysz ;). Bardziej się odnosiłem do ogółu niż do tej konkretnej wiadomości, tak samo jak przywołałem Ordunę, który tutaj nie pisał nic. Ot, trafiła się okazja by to napisać to napisałem, podobnie zresztą Blanco który też odnosił się do ogółu opinii na forum, a ta konkretna wiadomość była pretekstem.

Osobiście nie oglądałem siatkówki za czasów Skry Nawrockiego, ale imo reprezentacja kobiet grała dobrze. Możemy przyczepić się do budowy zespołu czy konfliktów wewnętrznych, ale jak na nasz potencjał wyniki były niezłe. Jak będzie w Radomiu to zobaczymy, z oczywistych powodów mam nadzieję, że jak najlepiej.
Zablokowany

Wróć do „Mistrzostwa Świata”