Polska - Dania 2013

Markos
Posty: 95
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:09
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Markos »

Czy ktoś mi logicznie wytłumaczy czemu nasz selekcjoner zmienił dobrze grającego Boćka na Jarosza? Jakiś argument?
skandal1
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2012, o 03:25
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: skandal1 »

Jedno zdanie podsumowania-tej drużynie potrzebny jest rozgrywający!!!!
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Hirako »

Przepraszam za sformułowanie ale Żygadło gra jak idiota...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: ksjw90 »

Koniec tej żenady - nareszcie. Żygadło powinien się uczyć od swojego francuskiego kolegi jak się rozgrywa :)

Dzisiaj rozgrywający i Jarosz dali ciała, wczoraj Winiarski dał ciała, jutro pewnie środek albo Zatorski się położy.
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: ale faza »

Bosek bedzie bronił swojego klienta Jarosza
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Pawel_RZ »

Madlark w odpowiedzi na Twoje pytanie: myślę, że nawet z Grenlandią Drzyzga by nie powąchał parkietu.
Aby trener sobie sam wbijał gwoździe do trumny, niesamowite...
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: majonez »

Cóż, przynajmniej nie bedziemy zastanawiać sie, czy iść na pierwsze miejsce czy brać udział w barażach, Francuzi rozwiązali nasz problem.
Z taką formą jaką my mamy trzeba zagrać troche bardziej kombinacyjnie, a nasza gra wyglądała tak: lewe, lewe, lewe, prawe, lewe, środek, prawe, lewe... Nawet przy dokładnym przyjęciu piłka szła na skrzydło :|
Drzyzga rozumiem to pojechał jako statysta, do klaskania w kwadracie. A szkoda.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 20:56 przez majonez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

weary_skier pisze:
madlark pisze:Nie będzie dobrze, bo Mielewski ma tę swoją(?) lanserską marynarke ;)
Sugerujesz, że wygrywamy jak ma tę bordową(?)?
Sam widzisz, Mielewski jest pechowy, a po przerwie pewnie w studiu będzie uśmiechnięty :x
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Kicu »

Słabo widzę przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. Na siłę ciśnięty jest słabiutki Żygadło, a Drzyzga całkowicie nieograny w reprezentacji. Jedyna nadzieja w Gumie, ale z jego formą i grą też już różnie bywa.
Brasil

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Brasil »

Bociek nie grał świetnie, nie grał nawet dobrze, ale na pewno lepiej niż Jarosz.
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: ale faza »

TACY WIELCY EKSPERCI JESTESCIE A TO JA PIERWSZY ZAUWAŻYŁEM ŻE ŻYGADŁO GRA SŁABO
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Angulo »

I znowu słabi Polacy ominą Rosję... :x
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Hirako »

Madlark w odpowiedzi na Twoje pytanie: myślę, że nawet z Grenlandią Drzyzga by nie powąchał parkietu.
Ruciak tak samo :] Anastazi nie wie że ma rezerwowych...
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 20:59 przez Hirako, łącznie zmieniany 1 raz.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: dreamer »

Pawel_RZ pisze:Madlark w odpowiedzi na Twoje pytanie: myślę, że nawet z Grenlandią Drzyzga by nie powąchał parkietu...
Chyba lodu...

dreamer

PS
Skończcie z najazdem na Łukasza Żygadło. Źle to przede wszystkim wypada zespół jako całość, ale to nie wina zawodników tylko trenera. Żygadło robi wszystko co może przy flegmatykach - Kurku i Winiarze na przyjęciu.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 21:02 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Hirako »

Bociek nie grał świetnie, nie grał nawet dobrze, ale na pewno lepiej niż Jarosz.
Dla Ciebie Bociek nigdy nie gra nawet dobrze :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: astronauta »

Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem, by Żygadło kiedykolwiek grał choćby z odrobiną maestrii i finezji, którą sypacz mieć powinien. Ja naprawdę nie mam pojęcia dlaczego on zrobił całką niezłą karierę i grał/gra/będzie grał w dobrych klubach. Ale widocznie się nie znam.
PS. Ta melodyjka, która właśnie poleciała: "Nic się nie stało..." doprowadza mnie do torsji...
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Pele »

Markos pisze:Czy ktoś mi logicznie wytłumaczy czemu nasz selekcjoner zmienił dobrze grającego Boćka na Jarosza? Jakiś argument?
Bo lubi Jarosza :D
Dzisiaj przyjęcie moim zdaniem było trochę lepsze (optycznie, bo nie widziałem statystyk) lepsze ale Zygadło popełnił więcej błędów jak wczoraj.
@Hirako - Rucek już był na parkiecie :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Brasil

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Brasil »

Hirako pisze:Dla Ciebie Bociek nigdy nie gra nawet dobrze :D
Mnóstwo błędów własnych.
ramired
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2009, o 17:17

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: ramired »

Szkoda, że tak późno większość dostrzega błędy Anastasiego. Jak pisalem parę miesięcy temy, dogodnym momentem na zmianę trenera był okres rozgrywania Ligi Światowej. Oczywiście nie gwarantowało to sukcesu, ale przynajmniej uniknęlibyśmy obecnie kompromitacji. I mam tu na myśli to jak gramy, jak się męczymy i jak widoczny jest brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Żadnego stylu, prymitywne schematy i żadnej reakcji ze strony trenera na grę.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: sb.slav »

Myślałem, że ten trener trochę się zreflektował, gdy w końcu wpuścił Boćka - ten zagrał dobrze. Do pełni szczęścia brakowało tylko zmienić Żygadłę, który zapomniał, że ma środkowych, a atakującego w ogóle unikał - co zresztą nie dziwi, bo nasz niezawodny Kuba wrócił na boisko.


Panowie - to było celowe. Myślcie tak jak ja, a unikniecie szczękościsku i nerwica was ominie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Hirako »

Brasil pisze:
Hirako pisze:Dla Ciebie Bociek nigdy nie gra nawet dobrze :D
Mnóstwo błędów własnych.
W ataku grał bardzo dobrze, na zagrywce kilka błędów ale przynajmniej ryzykował.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
miedziak
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 08:35
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: miedziak »

Mnie oprócz niedokładności Żygadły drażniły podbijania piłek jedną ręką przez Zatorskiego. W ostatnim secie przez takie podbicie straciliśmy chyba punkt bo nie daliśmy rady tego przebić potem. No nie wiem, wydawało mi się, że piłka była w zasięgu obu jego rąk. Już nie pierwszy raz widziałem takie podbicia u Zatorskiego
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: compact »

Patrzcie, jeszcze w czerwcu podczas LŚ temat o błędach Anastasiego był siedliskiem zawistnych "Polaczków".
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

Brasil pisze:Bociek nie grał świetnie, nie grał nawet dobrze, ale na pewno lepiej niż Jarosz.
Nie trudno zagrać lepiej od gościa, który grał na ujemnej efektywności w ataku.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Tak jak Anastasiego nie krytykowałem, starałem się bronić, tak dziś nie mogę pojąć jak mógł zdjąć (w momencie gdy to zrobił) Boćka? :x Jedynym zawodnikiem do zmiany był w tym momencie Żygadło, który totalnie się pogubił. Już sporo czasu temu pisałem, stawiajmy na Boćka, a możemy dorobić się mocnego, pewnego atakującego. Kurek potrzebuje wsparcia, Winiarski nie może być opcją bardziej używaną i pewną niż atakujący. Jedno dobre z tej porażki, to ominięcie Rosji. Gramy źle, ale na prawdę lepiej grać ten 1 mecz więcej i trafić na Bułgarów + Niemców.
Ciekawe co powiedzą eksperci, pewnie pan Ryszard będzie bronił, swego podopiecznego- Jarosza. :D
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Adamo88 »

"Naszym chłopakom brakuje loozu", "Spójrz jak oni się ruszają, te kocie ruchy" :P . Tak apropo meczu.
Decyzja Anastasiego irracjonalna. Szans na grę Drzyzgi jutro nie widzę, a niestety Zygadle przydałoby się popatrzeć z boku, powinien sobie spokojnie przemyśleć co nieco. Winiar zresztą podobnie. A Bociek jest po prostu taki jakiś nieokrzesany, zawody dzisiaj według mnie w jego wykonaniu poprawne.
Brasil

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Brasil »

Hirako pisze:W ataku grał bardzo dobrze, na zagrywce kilka błędów ale przynajmniej ryzykował.
Nie chce mi się prowadzić kolejnej krucjaty, co więcej - nie chce mi się po raz kolejny pisać tego samego, bo to chyba i tak nic dla ogólnego odbioru siatkówki nie przyniesie - Bociek znowu popsuł jedną na cztery piłki w ataku (4 błędy przy 16 atakach), a tylko raz czy dwa dostał piłkę na trójbloku - zresztą widać to po statystyce breakpointów, gdzie zapisane ma 'zero'. Popsuł 'kilka' zagrywek? Zepsuł większość swoich serwisów, a w sporej mierze przez astronomiczną ilość błędów własnych (poza trzecim setem) przegraliśmy ten mecz.

Oczywiście i tak zagrał lepiej niż Jarosz, i nie powinien być zmieniony, pomimo tego, że w IV secie szło mu gorzej. I oczywiście postawa Boćka nie ma nic w kontekście dzisiejszej porażki. Ale to inna sprawa, więc w sumie niech będzie, że zagrał bardzo dobrze.

Ale nikt u nas dziś nie zagrał bardzo dobrze.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: troche zorientowany »

Panowie się podniecacie a ja już wiedziałem przed meczem ale czekałem na potwierdzenie w ME że AA to kiepski trener jak na dziś, wypalony i schematyczny. Po pierwsze największy winny wśród zawodników to Żygadło. On gra same świeczki, żadnych przyśpieszonych piłek a do tego nie umie grać środkiem. Wygląda na to że tak mu kazał AA. A wtedy wina jest po równo. Takiej schematycznej gry nie pamiętam. To jednak wynika z założeń taktycznych albo tak słabych umiejętności Żygadły ze nie odważy się grać środkiem. Zresztą gdy dwa razy się odważył to Nowakowski z trudem przebijał na drugą stronę. Brak zgrania? A co oni robili podczas treningów przez 2 miesiące. Powiem wprost pan AA jest do zwolnienia na 100 ba na 200 %. Powiecie ależ nie teraz przed MŚ. A ja powiem tak teraz zaraz po ME. I nie czekać przez 5 miesięcy tylko już w ciągu miesiąca dogadać się z nowym trenerem aby miał czas na poznanie wszystkich zawodników. Zagumny musi wrócić. Jak AA odejdzie wróci też Mariusz Wlazły. Ogrywać Boćka i dać szansę Drzyzdze bo ten chłopak nawet nie spróbował grać. Nie zmieniam zdania od pół roku i to jest wniosek już teraz nie za 3 -4 dni. Bo w tych mistrzostwach nie będzie nawet ćwierćfinału. Pytacie dlaczego? Ano dlatego że chłopaki są źle przygotowani a wina spada na AA. Oto moje podsumowanie choć zagramy jeszcze 2 mecze. System doboru AA i przygotowania się nie sprawdził. I to by było na tyle. Nie pisałem na tym forum od kilku miesięcy i czekałem na ten test. Dostałem same potwierdzenia swoich wcześniejszych wniosków.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: leeon »

Dramat, ten zespół w formie nie jest od tak dawna. Pozostaje wierzyć w cuda. AA i koledzy chyba mogą się już zacząć pakować.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 21:09 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

JAkby ktoś zechciał przekazać, co mówią panowie w studiu, to będę wdzięczna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”