Polska - Dania 2013

Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OldTimer »

Jakakolwiek inna decyzja niż pożegnanie Anastasiego będzie kpiną w żywe oczy ze strony PZPS. Dość robienia z kibiców idiotów. Zero samokrytyki, zero elastyczności, zero szacunku-to charakterystyka Anastasiego. Czekałem na ten dzień 2 długie lata, nie pamiętam kiedy w życiu miałem tak mieszane uczucia po porażce naszej kadry, z jednej strony żal turnieju ale z drugiej radość i wielka nadzieja że ten malutki, bezkrytyczny człowiek więcej palców w naszym volleyu maczał nie będzie.

Wyśmiejcie mnie, "hejtujcie"...ale dziś mam dobry humor bo idą zmiany...dość w końcu tego cyrku pod nazwą "Anastasi i kadra".
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: leeon »

Nie tylko z kadrą Polski największym wrogiem AA były - osiągane sukcesy. Budowały w Nim niezachwianą wiarę we własną nieomylność.
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Klawy »

Anastasi dostaje około 10tys euro miesięcznie, jeśli dobrze pamiętam tak pisał "PS", choć głowy za to że to było w tej gazecie nie daje.
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: MAX »

Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu i wcześniejszych na ME z resztą też:
Dlaczego my nie robimy podwójnej zmiany mając równorzędnych zawodników na pozycji rozgrywającego i atakującego?? Przeciez jak sam z resztą Tata Drzyzga stwierdził najgorsze nasze ustawienie było jak Żygadło był w pierwszej wbiegał z lewej strony do piłki, aż się k...wa prosiło żeby zrobić podwójną zmiane, zwłaszcza że Bociek wczoraj szałowo nie grał.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OldTimer »

MAX pisze:Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu i wcześniejszych na ME z resztą też:
Dlaczego my nie robimy podwójnej zmiany mając równorzędnych zawodników na pozycji rozgrywającego i atakującego??

Dlaczego? Bo mamy/mieliśmy trenera z ego większym niż Ergo Arena.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Angulo »

Do teraz przecieram oczy ze zdumienia jakim cudem zdziesiątkowani Bułgarzy, bez Kazijskiego, z rozgrywającym mającym niemal amatorskie umiejętności, nie grający prawie nic środkiem, pokonali naszpikowaną gwiazdami Polskę przed własna publicznością?
Zresztą od czasu odejścia Kazijskiego przegraliśmy wszystkie mecze z nimi poza LŚ w 2012.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OldTimer »

Angulo pisze:Do teraz przecieram oczy ze zdumienia jakim cudem zdziesiątkowani Bułgarzy, bez Kazijskiego, z rozgrywającym mającym niemal amatorskie umiejętności, nie grający prawie nic środkiem, pokonali naszpikowaną gwiazdami Polskę przed własna publicznością?
Zresztą od czasu odejścia Kazijskiego przegraliśmy wszystkie mecze z nimi poza LŚ w 2012.
Z taka flagą w avatarze taki zaskoczony jesteś? :D

Mi Bułgaria od dawna imponuje...to że nie graja środkiem to normalna rzecz..za Ivanova nie grali, za Zhekova też nie więc i Bratoev nie będzie nikogo oszukiwał że potrafi grać pierwszym tempem ;) Ale jedna rzecz jest godna odnotowania. Po stracie Kaziyskiego mam wrażenie, że na inny poziom wskoczył Toszko Aleksiev. Z taka nadwagą chłopak gra naprawdę skutecznie i ładnie dla oka, to ewidentny lider mentalny, bo sportowy to tylko i wyłącznie Sokolov. Ciekawy zespół z dobrym, opanowanym trenerem.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Angulo »

Ciekawy zespół z dobrym, opanowanym trenerem.
Z Bułgarią stało sie to, co na papierze było nie do pomyślenia. Odszedł trener i zawodnik supergwiazdy, a reprezentacja bez nich gra po prostu lepiej. :D Na IO niemal dokonali cudu, myślałem, że to tylko przez łatwą drabinkę, a tu proszę, LŚ też udana i minimum ćwierćfinał na ME.
Czasem nie można czegoś wytłumaczyć prawami logiki.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OldTimer »

Angulo pisze: Czasem nie można czegoś wytłumaczyć prawami logiki.
ja myślę, że po prostu Kaziyski i Stojczew to byli takimi Bartmanem i Anastasim kadry...ich wzajemne relacje psuły nastroje w zespole. Mimo, że Matej w Bułgarii jest bardzo lubiany, nie to co Zbyszek u nas :D
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: MAX »

Mam nadzieje że jednak Anastasi odejdzie i przyjdzie trener który się będzie mogł dogadać z Wlazłym. Mówcie co chcecie ale bez Wlazłego nie damy rady.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OldTimer »

MAX pisze:Mam nadzieje że jednak Anastasi odejdzie i przyjdzie trener który się będzie mogł dogadać z Wlazłym. Mówcie co chcecie ale bez Wlazłego nie damy rady.
Tu nawet nie chodzi o to żeby Wlazłego robić pierwszym atakującym. Ja po prostu myślę, że samo zaproszenie go na zgrupowanie podniesie poziom rywalizacji na "czwórce". Jeśli Szampon wygra rywalizację o miejsce w składzie to ok, ale jeśli nie to myślę, że rywalizacja z nim podniesie kwalifikacje Konarskiemu, Boćkowi, Jaroszowi czy każdemu innemu, który dostanie też powołanie. Na tym polega selekcja, logiczna rzecz. Anastasi tego nie umiał pojąć.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Adamo88 »

OldTimer pisze:
MAX pisze:Mam nadzieje że jednak Anastasi odejdzie i przyjdzie trener który się będzie mogł dogadać z Wlazłym. Mówcie co chcecie ale bez Wlazłego nie damy rady.
Tu nawet nie chodzi o to żeby Wlazłego robić pierwszym atakującym. Ja po prostu myślę, że samo zaproszenie go na zgrupowanie podniesie poziom rywalizacji na "czwórce". Jeśli Szampon wygra rywalizację o miejsce w składzie to ok, ale jeśli nie to myślę, że rywalizacja z nim podniesie kwalifikacje Konarskiemu, Boćkowi, Jaroszowi czy każdemu innemu, który dostanie też powołanie. Na tym polega selekcja, logiczna rzecz. Anastasi tego nie umiał pojąć.
O to to. Poza tym nie zdziwię się jeśli Mariusz miałby być w pewnym sensie nagroda pocieszenia ze strony PZPS, jego osoba napędza kibiców. Myślę ze nawet on chciałby zagrać na MŚ w Polsce. Czas pokaże.
Co do Bułgarów to dzięki absencji Kazyiskiego, pojawili się tacy zawodnicy jak Skrimov, a Bułgaria stała sie po prostu drużyną, co prawda z trochę drętwym sypaczem Bratoewem, liderem Sokołowem i Aleksiewem, który po prostu robi swoje.
sony16
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2011, o 18:11
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: sony16 »

Mecz przegrany, najlepszy mecz tych mistrzostw - walka , zaangażowanie , poziom . Zabrakło niewiele , może dwóch piłek , może błąd sędziego , może po prostu słaba gra. Ale jedna rzecz jest pewna : takie mecze wygrywa się pozycją atakującego - Sokołov . Nie mam pretensji do Boćka ( zagrał bardzo dobry mecz w ataku , na minus zagrywka- tylko jego ataki zazwyczaj były na ruchomym podwójnym bloku a nie jak u Sokołova ) . Bułgaria ma Sokołova , Niemcy - Grozera , Włochy - Zaytseva , Rosja - Pavłova i Michajłova , Serbia - Atanasijevicia . Jak myślicie czemu np. taka argentynia niczego jeszcze nie wygrała ? Bo nie ma atakującego , który w najważniejszych momentach skończy piłki na trójbloku. Najbardziej boli jednak jedna rzecz , że my mamy takiego zawodnika - a on nie gra w reprezentacji . Musimy wierzyć , że w przyszłym roku zobaczymy Mariusza na ataku , Zagumnego na rozegraniu , Plińskiego na środku ( jeżeli będzie miał dobry sezon ligowy ) . A w tym meczu , tiebreaku były dwie kluczowe akcje : przy stanie 9:6 Drzyzga serwuje flota w aut , i przy stanie 13:13 Kurek z przechodzącej dotyka ręką siatki . Niestety cienka jest granica między niebem a ziemią . Anastazi dziękujemy za to co zrobiłeś ale czas na zmiany . Potrzebujemy nowego trenera , nowej koncepcji , trenera , który zjednoczy wszystkich . Osobiście chciałbym aby to był Zanini bądź Velasco. Trzeba budować od nowa . Teraz czekamy na mistrzostwa świata i medal !
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Wojtek60 »

do zwobot
Zgadzam się jak najbardziej. Osobiście uważam, że sielanka PZPS skończy się niebawem. Ludzie lubią przeżywać emocje ale zdecydowanie te pozytywne. Dlaczego np. na meczu z San Marino zasiadło ponad 40 tys. ? Ponieważ bilety były o połowę tańsze, a kibice pragnęli cieszyć się z wygranej. Te ME nie przyniosą finansowego bum. Tu na trybunie stadionu Parken nie zasiądzie więcej jak 5-7tys ludzi i tylko wtedy kiedy pogoda dopisze...:) Wczorajsze pustki na hali to już pierwsze oznaki, że coś jest nie tak. Kilka ładnych lat temu przejazdem z ze znajomymi miałem przyjemność obejrzeć mecz naszej drużyny w Bułgarii - za bilet w dobrym miejscu zapłaciłem niecałe 12 zł !!! A ilu zasiądzie w przyszłym roku na Narodowym ? "Polska biało-czerwoni" można sobie równie dobrze zaśpiewać z dobrym towarzystwie przy lampce wina lub koniaku i pozostanie parę ładnych groszy w kieszeni ;) pzdr
ZTG
Posty: 37
Rejestracja: 25 wrz 2013, o 11:16
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: ZTG »

Dzień dobry!

A ja uważam, że jeszcze zatęsknimy za Anastasim. Tym bardziej, iż ze sporą dozą prawdopodobieństwa PZPS wybierze teraz polskiego trenera – i oby za chwilę męska kadra nie skończyła w tym samym miejscu, co kadra żeńska. Jasne, że teraz przemawia przez nas, kibiców, rozżalenie, ale myśląc nieco chłodniej – czy nie miał racji Grozer mówiąc, że „polscy kibice powinni wziąć głęboki oddech, dać trochę czasu temu zespołowi. Zmiany nie zawsze pomagają, potrzeba chwili, by wszystko się ustabilizowało” albo „Oczywiście macie bardzo mocną ekipę, lecz wywierana jest na nią największa presja na świecie”. Osąd kogoś z zewnątrz można uznać za stosunkowo obiektywny, trzeźwości spojrzenia nie zakłócają silne emocje. A polscy kibice oczekują nieustannych sukcesów. To jest sport, tu nikt nie zagwarantuje wygranych, zwłaszcza że nie mamy aż tak silnej drużyny, jak chcielibyśmy wierzyć. Jesteśmy mocni, gdy jesteśmy w formie, lecz nawet wówczas nie jesteśmy herosami. I niestety może się okazać, że przegrywamy kilka turniejów pod rząd. I nie jest winą Anastasiego, że nie mamy potencjału Rosji. Nie wiem skąd wzięła się rozpowszechniona teza, jakoby nasi siatkarze byli najwspanialsi na świecie i gdyby nie zły Anastasi, sięgaliby po złoto na każdym turnieju. To przeczy twardym danym empirycznym.

Odnośnie do tego, że Anastasi nie powołał takich czy innych zawodników, że ma swoją koncepcję drużyny – nie ma żadnej pewności, czy gdyby w kadrze grał Wlazły, czy Pliński osiągnęlibyśmy inny wynik (nie umniejszając tym zawodnikom niczego, bo są klasą samą w sobie). To nie takie proste. Podobnie jak proces tworzenia drużyny nie jest aż tak nieskomplikowany jak by się na pierwszy rzut oka zdawało: często gęsto grupa składająca się z samych wybitnych jednostek wcale nie osiąga oczekiwanych efektów. W grupie liczą się bowiem nie tylko zdolności „osobnicze”, ale też umiejętność współpracy, oddziaływanie jednej osoby na drugą itp. Dlatego grupy tworzy się z jednostek „optymalnych” w danej sytuacji, nie zaś obiektywnie „najlepszych”. Co innego w sportach indywidualnych. I jeszcze wracając do Wlazłego czy Plińskiego (czarny PR robią Anastasiemu niestety również dziennikarze i tzw. eksperci, którzy sugerują jakoby powrót tych zawodników do kadry miał nas zbawić) – z uwagi na wiek obu panów i tak za chwilę pojawiłby się problem następców i konieczność ich ogrywania, co również mogłoby obniżyć (zakładam, że przejściowo) poziom naszej reprezentacji.

I na zakończenie druga część wypowiedzi Grozera, ta bardziej optymistyczna: „Jeśli chodzi o reprezentację Polski, moim zdaniem będzie groźniejsza w przyszłym roku, gdy we Włoszech do formy dojdzie Bartosz Kurek, kontuzje nie będą trapić Michała Winiarskiego, a młodzi nabiorą trochę doświadczenia.”

Wybaczcie, jeśli piszę chaotycznie – to dlatego, że jednocześnie próbuję ogarnąć, gdzie znowuż pełznie mój kilkumiesięczny synek.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Jaka jest dzisiaj kolejność meczów? Tzn kto gra kiedy?
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: kalosz »

17.00 Finlandia - Włochy
17.00 Francja - Rosja
20.00 Niemcy - Bułgaria
20.00 Belgia - Serbia

E. najpierw skopiowałem z innej strony i oczywiście mieli źle. poprawione.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2013, o 12:16 przez kalosz, łącznie zmieniany 1 raz.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Podział miedzy PS a PSN, może mecze naszych Polskich grup będą na PS? :)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Elgarten »

kalosz pisze:17.00 Belgia - Serbia
17.00 Francja - Rosja
20.00 Niemcy - Bułgaria
20.00 Finlandia - Włochy
O 17 grają Włosi z Finami, a Belgia z Serbią o 20: http://www.volleyball.it/notizie.asp?n=69196&l=0
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
siarczanwisni
Posty: 229
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:37
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: siarczanwisni »

kalosz pisze:17.00 Belgia - Serbia
17.00 Francja - Rosja
20.00 Niemcy - Bułgaria
20.00 Finlandia - Włochy
Generalnie jeśli miałbym typować wyniki to postawiłbym na:
Serbie, Włochy, Bułgarię, Francję.

Typy może trochę na przekór. Serbia i Włochy to chyba raczej pewniaki, chociaż Włosi nie są w jakiejś wysokiej dyspozycji i wątpię żeby wygrali gładko 3:0.
Jeśli chodzi o mecz Niemcy - Bułgaria to ja u bukmachera postawiłem na Bułgarię. Na korzyść Niemców może był to że mieli 2 dni odpoczynku a Bułgaria jakby nie patrzeć grała wczoraj męczący mecz z nami. Jednakże to co zobaczyłem wczoraj, czyli znakomitą grę Sokołowa muszę stwierdzić, że Sokołow>Grozer i raczej to Bułgaria będzie dzisiaj górą.
Co do meczu Francja - Rosja, myślę że Francja może zrobić tutaj niespodziankę. Jeżeli zagrają tak jak z Polską to moim zdaniem mają spore szanse na wygranie z Rosją, oczywiście jeżeli Rouzier nie zepsuje piłek w najważniejszych momentach meczu (bo chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że jest to najsłabszy zawodnik wśród Francuzów?)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Pele »

Czy wczoraj po meczu prowadzacy M + K zaintonowali najwiekszy hit hal siatkarskich w ostatnim roku?
"Nic sie nie stalo, Polacy nic sie nie stalo"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
GuessWhat
Posty: 109
Rejestracja: 5 lut 2011, o 16:22
Płeć: M
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: GuessWhat »

Byle żeby nie doszło to takich hitów po każdym meczu siatkarzy, jak to wyglądało w piłce nożnej...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Może to tylko moje urojenia,ale w komentarzu meczu Francja-Rosja słychać smutek i jakby takie zobojętnienie.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Kicu »

OlaMleko pisze:Może to tylko moje urojenia,ale w komentarzu meczu Francja-Rosja słychać smutek i jakby takie zobojętnienie.
Dokładnie takie samo wrażenie odnoszę. Pewnie Panowie jakby mogli, to olali by komentowanie i poszli pić ;) Słychać to szczególnie po Swędrowskim.

Na trybunach straszna bieda. Puściutko. No ale z drugiej strony środek tygodnia i dość wczesna godzina. Ciekawe jak będzie na późniejszym meczu.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: luck191 »

moim zdaniem dziś Belgowie zaskoczą i to oni znajdą się w SF,a mecz GER-BUL szanse pół na pół,ale stawiam na Niemców
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Pele »

Kicu pisze:
OlaMleko pisze:Może to tylko moje urojenia,ale w komentarzu meczu Francja-Rosja słychać smutek i jakby takie zobojętnienie.
Dokładnie takie samo wrażenie odnoszę. Pewnie Panowie jakby mogli, to olali by komentowanie i poszli pić ;) Słychać to szczególnie po Swędrowskim.

Na trybunach straszna bieda. Puściutko. No ale z drugiej strony środek tygodnia i dość wczesna godzina. Ciekawe jak będzie na późniejszym meczu.
Ale przecież to miał być "Polski ćwierćfinał" bo gra w nim pierwszy zespół naszej grupy. Więc się słabo sprzedał? Albo ludzie kupili i nie przyszli??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: compact »

OlaMleko pisze:Może to tylko moje urojenia,ale w komentarzu meczu Francja-Rosja słychać smutek i jakby takie zobojętnienie.
To nie smutek, to chrypa.
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: allanjelly »

Kilka myśli:
1). Nasi wyglądali wczoraj dużo lepiej niż w poprzednich meczach. Tak jakby dopiero teraz zeszło z nich obciążenie z siłowni - szybsi, bardziej elastyczni w przyjęciu, sporo lepsi w zagrywce. Tylko mnie się tak wydaje?
2). Zagrywki to my jednak nie mamy. Sporo się udawało w pierwszych dwóch setach, ale na dłuższą metę to nie działa - przeciwnik się przyzwyczaja do naszych "niezwykle kąśliwych" floatów, silna zagrywka jest tylko przed siebie, na środek, a o silnej zagrywce dwa razy z rzędu to można całkiem zapomnieć. Czy to trener im powiedział, że jak zaserwują raz to za drugim razem trzeba zamykać oczy? Naszym się włącza w takiej sytuacji jakiś "hero mode" w stylu "sam wygram ten mecz zagrywką" i wychodzi dupa...
3). Przyjęcie jest konsekwencją zagrywki - jak to mamy wytrenować?
4). Jednak brak zmian: podwójnej (skoro pierwszy rozgrywacz i atakier siedzą na ławce), środkowego (skoro nic nie blokują)
5). Kolejną imprezę przegrywamy przez tragiczny środek - brak gry kombinacyjnej kończy się "zamordowaniem" skrzydłowych, którzy muszą prędzej, czy później stracić skuteczność w atakach na podwójnym bloku.
6). Na Możdżona nie mogę patrzeć. W ataku jest słaby jak niemowlę - to wiemy wszyscy, ale teoretycznie powinien straszyć blokiem - wczoraj dosłownie 1pkt na pięć setów!!! I dodatkowo absolutne zero bloków pasywnych. Co gorsza z przeciwnikiem teoretycznie wymarzonym dla niego tj. grającym wszystko wolną piłką na skrzydła. Nowakowski niewiele lepiej. Nie dało się zrobić zmiany?
7). Założenia taktyczne do bloku - koszmar. Czy trener nie może przez pięć setów zauważyć, że do Sokołowa lecimy jak latawce frunące spod drugiej antenki. Chyba ani jednego stabilnego dwubloku nie udało się ustawić - wszystkie przelatujące ze skrzydłowym zaczynającym bardzo wąsko i środkowym zaczynającym nigdzie, robiącym piruet w powietrzu. To już lepiej było powiedzieć do Sokołowa nie skaczemy do bloku - musicie sobie poradzić w polu. Wiem, że brzmi idiotycznie, ale to co robiliśmy było równie debilne.
8). Trener mnie rozbraja. Ten jego paralityczny angielski pod koniec czwartego seta "Atention guys! Sokolov attacking now often". Tyle to mój syn wie i to nie w trakcie meczu tylko miesiąc przed. Nie jestem fanem rozliczania trenerów z tego co mówią na czasie (bo dobrej drużynie czasem nie trzeba nic mówić), ale to była tragedia. Widać, że chłopaki sobie nie radzą - Aleksiev, Sokolov, Skrimov - wszyscy robili nas w kompletne jajo, a trener nie jest im w stanie nic pomóc? Nawet spróbować? Nawet podpowiedzieć - spróbujmy Aleksievowi skoczyć skos? Masakra
9). Żygadło i Jarosz powinni wczoraj wrócić na boisko. W pewnym momencie Bociek ewidentnie się zgubił, ale tu trener musiał zapłacić za swoją politykę zmian. Jak w 2/3 wprowadzić na boisko atakującego, który dzisiaj nie dotknął nawet piłki? Przecież strach - bo może być gorszy od Boćka. Czemu Jarosz nie został sprawdzony/rozgrzany w trzecim secie?
10). Do awansu brakło tak mało i tak dużo. Chyba lepiej, że przegraliśmy, bo nie czułbym się komfortowo myśląc, że zostawiliśmy trenera, bo udało się wygrać jakieś dwie piłki w tie-breaku. Lepiej żeby odszedł, bo gramy od półtorej roku słabo, a ostatni mecz jest tylko kropką nad i.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Kicu »

Pele pisze:Ale przecież to miał być "Polski ćwierćfinał" bo gra w nim pierwszy zespół naszej grupy. Więc się słabo sprzedał? Albo ludzie kupili i nie przyszli??
Burdel jest z tymi biletami chyba, o czym wczoraj dość głośno było i dlatego też wczoraj Ergo pełna nie była. Najprawdopodobniej jakby Polacy mieli pierwsze miejsce w grupie, to graliby dziś o 20.

Liczę w tych ćwierćfinałach przede wszystkim na 2 niespodzianki:
- wygrana Finlandii z Włochami
- wygrana Niemiec z Bułgarią (choć to ciężko nazwać niespodzianką)

Poza tym fajnie będzie jak Francja pokona Rosję. Gdyby te wszystkie warunki się spełniły, to jakoś tak... radośniej by się zrobiło, przynajmniej mi, bo nie bylibyśmy w tych ME jedynymi przegranymi ;) Cóż... nie ma to jak cieszyć się z nieszczęścia innych :]

EDIT: No i proszę... póki co Finlandia 1:0 Włochy.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2013, o 16:29 przez Kicu, łącznie zmieniany 1 raz.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: kuki91 »

Rosja na razie rozstrzeliwuje Francję, a może to Francja "odpuszcza". Wydaje mi się, ze to nie jest 100% Rosji, a przyjęcie fatalnie


Finlandia wlasnie wygrała pierwszego seta z Włochami, także tego :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”