ME 2017

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2017

Post autor: weary_skier »

Z nami będzie to samo. Mimo nijakiej gry końców z Finalandia i Estonią wygrane b.pewnie.

Ciekawy kurs na Turcję z Włochami. Gra Turków w fazie grupowej nie zrobiła na bukmacherach chyba większego wrażenia.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Bazinga »

weary_skier pisze: Ciekawy kurs na Turcję z Włochami. Gra Turków w fazie grupowej nie zrobiła na bukmacherach chyba większego wrażenia.
na bukach i na ludziach/graczach, bo gdyby grali turkow to kurs by lecial.

czyli kurs dobrze wystawiony ; O

zreszta masz zerowe pojecie to po co sie na tematy bukamcherskie wypowiadasz
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2017

Post autor: weary_skier »

Mam nadzięję, że przyjdzie Noworoczny i zaora mnie jak to kiedyś zrobił z jednym użytkownikiem, który zgrywał eksperta.
Nie pamiętasz czasem jego nicku?

A na powaznie, to proszę wrócmy do siatkówki.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateja
Posty: 1092
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

Co myślicie o spotkaniu Francja - Czechy? Łatwe zwycięstwo aktualnych Mistrzów Europy, czy Pepiki mogą pokazać pazur jak choćby Estonia z Serbią 2 lata temu?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: pewniak »

Mateja pisze:Co myślicie o spotkaniu Francja - Czechy? Łatwe zwycięstwo aktualnych Mistrzów Europy, czy Pepiki mogą pokazać pazur jak choćby Estonia z Serbią 2 lata temu?
Nie widzę jakiejkolwiek przesłanki by Czesi ugrali choć seta.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ME 2017

Post autor: stachu90 »

Po ile byly bilety na faze PO ?
Bo ilość osob siedzaca w Spodku to jakas porażka.
Wiem, że godzina taka wczesno-popołudniowa, ale bez przesady.
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: OlaMleko »

stachu90 pisze:Po ile byly bilety na faze PO ?
Bo ilość osob siedzaca w Spodku to jakas porażka.
Wiem, że godzina taka wczesno-popołudniowa, ale bez przesady.
Wczesne popołudnie to jest 13-14. O godzinie 17 duża część osób jest już po pracy, ale też nikt raczej nie przyjedzie spoza Katowic, więc w środku tygodnia Spodek jest zdany na łaskę jednego miasta.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: StanLee »

Znakomicie grają Włosi na razie, 25-16 i naprawdę perfekcyjna gra.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: ME 2017

Post autor: solanum »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 20:00 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23. regulaminu forum. Zupełnie nie na temat
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aershis »

Póki co Giannelli bawi się ze środkowymi, dokłada na zagrywce, bloku i jeszcze z drugiej piłki. Pierwszy mecz Włochów od IO na który się przyjemnie patrzy :D
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Skoro Kurek robił 56 % w ataku na Pucharze Świata i był naszym najlepiej punktującym zawodnikiem w Rio, gdzie grał również na nieżłym % w ataku, to jaki był sens przestawienia go spowrotem na przyjęcie? Tym bardziej, że Konarski gra słabo, według mnie stać go na więcej, ale pewno poziomu nie przeskoczy i potrzebujemy bombardiera z prawdziwego zdarzenia.

Jak dziś obstawiacie? Według mnie może być 5 setów. Ciekawe, jak zaprezentowalibyśmy się z Kurkiem po przekątnej z Łomaczem i na przyjęciu z Szalpukiem.

//PS: Spodziewałem się więcej po Turkach. Po meczach z Belgią i Holandią, zwłaszcza. Pokazali, że potrafią zagrać dobrą siatkówkę, myślałem, że jeśli nie urwą seta, to chociaż z dwudziestu wyjdą w każdym.
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ME 2017

Post autor: stachu90 »

W drugim meczu jak narazie lekka niespodzianka Finowie prowadza 1-0 z Bulgaria
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: StanLee »

Szkoda, że Antonow sportowo trochę nie pasuje do tej włoskiej drużyny, bo fizycznie są przygotowani doskonale do tego turnieju. A najlepsze, że nie ma tutaj Zaytseva, Juantoreny, Kovara, idąc jeszcze dalej - Travicy czy innego Baranowicza, a co najmniej dwójka (i może Jiri) wróci do kadry za rok.
Mateja
Posty: 1092
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

Ciekawe, czy przy ataku Lanzy faktycznie był blok Turków. Taka powtórka bardzo mało mówi, a może mieć kolosalne znaczenie dla losów spotkania.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Verdungo »

Kolejny mecz i Turcja przegrywa w końcówce.
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Johny94 »

Ale się zawiodłem na Turcji. Po prostu porażka, mogli powalczyć, a na własne życzenie dali ****.
Coś czuję, że Włosi od Belgów dostaną łomot.
Mateja
Posty: 1092
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

Kolejny przykład na to, że prowadzenie w znacznej części seta nie ma większego znaczenia, jeżeli nie potrafi się zachować zimnej głowy w końcówce. Oczywiście, pytanie czy faktycznie tamten challenge został rozstrzygnięty tak, jak powinien?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Verdungo »

Mateja pisze:Kolejny przykład na to, że prowadzenie w znacznej części seta nie ma większego znaczenia, jeżeli nie potrafi się zachować zimnej głowy w końcówce. Oczywiście, pytanie czy faktycznie tamten challenge został rozstrzygnięty tak, jak powinien?
Chyba dostał Matic po serdecznym palcu, z drugiej strony protestów też żadnych nie było.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

@StanLee

***Travica już pewnie we włoskiej kadrze nie zagra, to znaczy na pewno nie za kadencji Blenginiego. Po pierwsze, to jego poziom mocno spadł z biegiem lat, a nigdy nie był to wirtuoz, po drugie ma chyba wysokie mniemanie o sobie i zmiennikiem by być nie chciał, po trzecie i tak grałby Giannelli, więc można upatrywaćgo jedynie jako zmiennika

***Baranowicz mógłby być też co najwyżej zmiennikiem, a Włochom nie opłaca się widocznie go powoływać, bo mogą ogrywać drugiego młodego sypacza - Spirito, który w tym sezonie będzie szóstkowym w dość silnej Weronie i jego notowania za rok pewnie będą zdecydowanie większe niż Baranowicza, którego w kadrze nie było chyba od 2014 roku. To coś znaczy, skoro nawet Sottile stał wyżej.

***Kovar mógłby być jedynie wyborem nr 4, uzupełnieniem kadry, bo Zaytsev i Juantorena są nie do ruszenia, a numerem 3 i dość pewnym punktem obecnej kadry na ME jest Filippo Lanza, którego nie dzieli jakaś przepaść od w/w dwójki, bardzo wartościowy zmiennik

***Birarelli ma już 36 lat i według mnie jeśli nie został powołany w tym roku, to zapewne jego przygoda z kadrą się skończyła, lub skończy za rok. Włosi od momentu zakończenia kariery przez Mastrangelo i ograniczeniem gry Birarelliego mieli już sporo zawodników, których szykowali na ich zastępców i jak na razie jeszcze ten środek się nie domknął do końca, bo akurat na środku jest spora rotacja, przez ostatnie lata szykowani byli Anzani,Beretta,Cester,Candellaro,Mazzone,Buti,Piano,Ricci z czego pierwszych czterech chyba się już nie bardzo liczy w tej rywalizacji, choć Mazzone,Buti,Piano pojawiają się w niej często i teraz grają regularnie.

Więc według mnie poza Juantoreną i Zaytsevem osłabień nie ma. Może dyskutować o Rossinim, ale Colaci pewnie i tak jest pierwszym wyborem, więc brak Rossiniego,Kovara to tylko brak uzupełnień w kadrze, a Birarelli nie wiadomo, czy jeszcze w niej zagra, ze względu na wiek.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Szary Wilk pisze:***Kovar mógłby być jedynie wyborem nr 4, uzupełnieniem kadry, bo Zaytsev i Juantorena są nie do ruszenia, a numerem 3 i dość pewnym punktem obecnej kadry na ME jest Filippo Lanza, którego nie dzieli jakaś przepaść od w/w dwójki, bardzo wartościowy zmiennik
A widziałeś, co grał Kovar w minionym sezonie? Juantorena i Kovar to byłaby podstawowa para przyjmujących we włoskim zespole. Może z tym Lanzą by walczył, ale Blengini + Juantorena + Kovar - wszyscy z jednego klubu, a to też, jak wiadomo - pewnie miałoby znaczenie. No ale, nie ma ich. Trzymam kciuki za Belgów.
maciek805
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 11:48
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: maciek805 »

Panowie, ma ktoś Streama na dziś ??
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Verdungo »

maciek805 pisze:Panowie, ma ktoś Streama na dziś ??
https://wizja.tv/watch.php?id=76
http://tele-wizja.com/polsat-sport/
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: StanLee »

@Szary Wilk, chodziło mi o to, że Włosi swobodnie mogliby wystawić skład znacznie lepszy niż ten, który gra tutaj (tj. taki, który byłby głównym faworytem tej imrpezy), a nawet tutaj są faworytami meczu Belgią a tym samym - awansu do czwórki.

IMHO dzisiaj łatwo wygramy, i powalczymy z Rosją, ME to specyficzny turniej.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: kuchcik77 »

Chcialbym aby tak bylo aczkolwiek nssi zdecydowanym faworytem dzis nie beda bo jestesmy na musiku...
Slowency w przegranym pojedynku nie grali zle...
Z drugiej strony jeslu ich pokonany to wierze ze napsujemy rosyjskiej ekipie duuzo krwi,Polska z niektórymi rywalami "lubi"grac
Z trzeciej strony wynik ostatniego towarzyskie go neczu na memoriale ma sie bliżej prawdy po dwoch a nie pieciu setach,teraz mlodziaki juz takiegokozackiego wejscia mec nie beda.
Zyjmy chwila, kibicujmy
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: mily66 »

Jak na razie miasta z południa kraju nie błyszczą frekwencją na tych mistrzostwach. Za dużo imprez?
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
ciacho23
Posty: 953
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: ciacho23 »

Dramatyczny Konar
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: ciorny17 »

Ja rozumiem, że Konar po mega sezonie ale dziwi mnie, że się nie pojawiają głosy niczym za czasów Antigi, że Fefe faworyzuje swoich.
Kłamca.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Milten »

Królowie nieważnych turniejow, najbardziej przereklamowana druzyna Europy przegrywa pierwszy set z Czechami. Swietnie!
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Joker »

Fefe nie z Bełchatowa, więc nie faworyzuje ;)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: mily66 »

A ja jestem chłopak dziarski chciałbym zagrać jak Konarski.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”