ME 2017

averss
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2010, o 10:40

Re: ME 2017

Post autor: averss »

Tak w ogóle to Francja też mocna 1:2 i 6:9 w 4 secie z Czechami
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ME 2017

Post autor: Ked »

No. Brawo.

Najbardziej zaskoczony musi być Kochanowski- nie przegrał nigdy meczu w kadetach i juniorach to mu pokazali jak to jest.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Maximus2 »

a teraz pytanie serio, będzie zmiana trenera?
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Chciałem wierzyć i lekceważyłem ich, ale no to był nokaut. 2 nokauty... 2 sparingpartnerów nie liczę. Taki bilans... Każdy trener, który pozbędzie się Drzyzgi z drużyny będzie na wagę złota.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2017

Post autor: leeon »

Pora podziękować Di Giorgiemu. Nie był w stanie doprowadzić kogokolwiek do dobrej formy. Po co komu taki trener. Nawet Zator gra jak amator.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Kaczmarczyk powiedział, że statystycznie Drzyzga to najlepszy sypacz turnieju, więc lepiej wymienić cały skład poza nim, niż samego Drzyzgę :D

A najlepsze jest to, że Buszek z Szalpukiem przyjmowali gorzej niż Kurek, który w przyjęciu nie istnieje i nigdy nie będzie.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: szatow »

Kto wie czy Francuzi nie sprawią większej kompromitacji.

Po raz pierwszy zostanę sobie i posłucham co będzie gadane w pomeczowym studiu.

A tak w ogóle, to nie wiem czy jest sens cokolwiek zwalać na Drzyzgę.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 21:19 przez szatow, łącznie zmieniany 1 raz.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: krzychszp »

Maximus2 pisze:a teraz pytanie serio, będzie zmiana trenera?
Skompromitowaliśmy się grubo na tych ME, także musi być i to bezzwłocznie. De Giorgi miał samograja w ZAKSIE i nagle wszyscy uwierzyli ze to jest dobry trener..
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 21:19 przez krzychszp, łącznie zmieniany 1 raz.
Camillo Marcotti

Re: ME 2017

Post autor: Camillo Marcotti »

Ja powiem tylko tyle:



Gdy zwalniali Lozano, nie byłem za Jego odejściem.

Gdy zwalniali Castellaniego, nie byłem za Jego odejściem.

Gdy zwalniali Anastasiego, nie byłem za Jego odejściem.

Gdy zwalniali Antigę, nie byłem za Jego odejściem.



Teraz, pierwszy raz od kiedy oglądam siatkówkę, tj. od 12 lat, stwierdzam, że wybór trenera to był błąd. Za moich czasów nie było jeszcze trenera, który by w pierwszym roku osiągnął takie nic, jak Fefe. Błędem było niezatrudnienie Stojczewa. Przy całej sympatii do Fefe, powinien jutro wylecieć i powinniśmy puścić delegację błagającą Stojczewa, by ogarnął ten burdel.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 21:20 przez Camillo Marcotti, łącznie zmieniany 1 raz.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Maximus2 »

Szary Wilk pisze:Kaczmarczyk powiedział, że statystycznie Drzyzga to najlepszy sypacz turnieju, więc lepiej wymienić cały skład poza nim, niż samego Drzyzgę :D

A najlepsze jest to, że Buszek z Szalpukiem przyjmowali gorzej niż Kurek, który w przyjęciu nie istnieje i nigdy nie będzie.
Dokładnie, nawet jeden zawodnik z całej kadry nie przyjmował dobrze.

Drzyzga turniej słaby. Ale co powiedzieć o takim Konarze czy Kurku?
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 21:20 przez Maximus2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ME 2017

Post autor: mitam »

Czas na potężną rewolucje w polskiej siatkówce. Od MŚ staczamy sie coraz bardziej. Żadnego pomysłu na zbudowanie silnej kadry. Brak zaangażowania na boisku, olewactwo. Czas podziękować Kurkowi, Zatorowi, Kubiakowi, Konarowi - panowie mają już dość. Czas ogrywać młodych mistrzów świata
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ME 2017

Post autor: Noworoczny »

Babciu, a dlaczego wujek Fefe robi się przy babci Drzyzi taki jakby mniejszy?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Komunista »

szatow pisze:Kto wie czy Francuzi nie sprawią większej kompromitacji.

Po raz pierwszy zostanę sobie i posłucham co będzie gadane w pomeczowym studiu.

A tak w ogóle, to nie wiem czy jest sens cokolwiek zwalać na Drzyzgę.
Francja? Polska Mistrz Świata i gospodarz turnieju. Żadne usprawiedliwienie dla Wlocha.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ME 2017

Post autor: SzymonBB »

Zatkało ale wspaniałego trenera i jego wybrańców. Dobrze, że się tak szybko ta farsa zakończyła. Cześć siatkarzy może zejdzie na ziemie i uświadomi sobie, że są tylko sredniej klasy zawodnikami.
BBTS Bielsko-Biała
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: OlaMleko »

Zauważyłam, że tutaj nawet większej załamki nie ma, tylko trochę szydery, trochę żalu, trochę ulgi, że może nastąpią zmiany. Wszyscy już wybieramy sobie faworytów na resztę mistrzostw.

Taka różnica podejścia jest bardzo wymowna.
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Tanceti »

Zacznę od gratulacji dla Słowenii. Mieszkałem tam pół roku, jestem dumny.

Na szersze podsumowanie ME zdecyduję się być w może w późniejszym czasie, ale kilka uwag na gorąco:
- graliśmy bez skrzydeł. Ani Kurek, ani Kubiak, ani Konarski nie powinien zostać w ogóle powołany. O wyjściu w szóstce nie powinno już być nawet mowy. Jedynie w Kaczmarku widziałem pasję, chęć, pozytywne emocje
- graliśmy bez rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. I choć do fanklubu juniora nie należę i uważam hejt na niego za przesadzony to brakuje nam rozggrywającego choć klasy tego słoweńskiego...
- gdzie był nasz środek? Gdzie były bloki bądź co bądź wieżowców? Nie była gra środkiem?
- graliśmy bez dobrego przygotowania. Nie pamiętam tak złego turnieju Zatorskiego czy Kubiaka..
i niestety
- graliśmy bez trenera. I choć nie należę do fanów zwalniania trenerów to Fefe nalezy zapytać o pomysł na reprezentację. Ja niestety go nie widzę.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ME 2017

Post autor: Ked »

Maximus2 pisze:a teraz pytanie serio, będzie zmiana trenera?
skoro po pierwszym meczu prezes dał trenerom żółtą kartkę to myślę, że nie będzie się w tańcu pdolił.

Czy w naszej historii, powiedzmy 20-letniej zdażyło się żeby ktoś trenował kadrę tylko przez sezon?
Noworoczny pisze:Babciu, a dlaczego wujek Fefe robi się przy babci Drzyzi taki jakby mniejszy?
:] :] :]
zawsze lubiłem Twoje teksty
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: knightrider »

Dramat ta ekipa z dniem 30.08.2017 się rozpadła. Niech Kurek dalej poluje za kasą po Japoniach z Kubiakiem to jeszcze lepiej zagrają, a Drzyzga pluje na Antige. Lepiej może było zostawić Francuza bo jak De Giorgi się skompromitował to już gorzej się nie dało ?
ciacho23
Posty: 953
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: ciacho23 »

SerCos pisze:
Joker pisze:Słoweńcy idą i kto ładuje mocno ten ładuje. Nasi idą i kto ma ładować mocno oddaje balona na drugą strone.
A jak mają serwować jak włodarze chcieli, aby 4 mecze rozgrywać na 3 różnych obiektach w rożnych częściach Polski. W innych imprezach gospodarz wybiera sobie halę i gra w niej do końca, ale widać nasi ponad wynik postanowili zadowolić wszystkich.
Jak dodać do tego, że nasze eksperty ustawiły drabinkę tak, że Słoweńcy rozegrali w Krakowie rundę grupową to mamy cały obraz tej maskarady.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Maximus2 »

Ryba psuje się od głowy. Nieudolni ludzie rządzą polską siatkówką, a resztę właśnie widzieliśmy.
TommyLeeJones
Posty: 1674
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: ME 2017

Post autor: TommyLeeJones »

Nawet forum nie wytrzymało postawy naszych "siatkarzy". Kompromitacja i to jeszcze w momencie, gdy tylu groźnych konkurentów przyjechało osłabionych. Trzymania Drzyzgi szkoda komentować, tak samo tej podwójnej zmiany przy 14:21 w III secie, chociaż Fabian zagrał nie gorzej niż paru innych.
To wszystko jest tak tragikomiczne, że aż niewytłumaczalne, jak to można było aż tak zepsuć, selekcjoner wg. mnie jest największym winowajcą.

Czekam na rycerskie wejście prezesa Kasprzyka! W swym majestacie wywali de Giorgiego i... Co dalej? To dla mnie najważniejsze pytanie, bo przyczyny porażki były wielokrotnie wymieniane.

Krótkie przygotowania Francuzów wychodzą im bokiem, mam wrażenie, że nie napinali się na te ME.

Ps. Z daleka słychać chichot Antigi.
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: rocky »

Czy Andrzej Kowal ma już nowego pracodawcę? :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: mily66 »

Maximus2 pisze:Ryba psuje się od głowy. Nieudolni ludzie rządzą polską siatkówką, a resztę właśnie widzieliśmy.
Nawet po sposobie wypowiedzi oraz elokwencji tych rządących ręce opadają.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Komunista »

Do dymisji powinni podać się trener i prezes polskiego związku siatkarskiego. Trzeba w końcu odsunąć zespól Wagnera od władzy w polskiej siatkówce.
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: Angulo »

Francuzi właśnie żegnają się z turniejem.
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: ME 2017

Post autor: bubus5 »

Żenada ostatniej dekady = Polski zespół siatkówki ze sztabem.
Jak można było w tak szybkim tempie zrobić się przeciętniakiem a nawet 3 ligowym zespołem w Europie.
Za Antigi chociaż była walka i oddanie serducha na boisku nie wspominając o "męskich jajach" w końcówkach setów i ich wygranych.
Chyba ostatni raz wyłączyłem mecz Polaków jak grali w 2005 lub 2006 i dostawali backi.
Jesteśmy w czarnej d... a jak dalej tak szybko to pójdzie to za rok będziemy jak Kamerun przepraszam jak Mauritius czyli będą nas lać jak popadnie nawet słabi średniacy.

PS. Przed mistrzostwami czytałem wywiad seniora Drzyzgi jak i w tv, juniora Drzyzgi, którzy jechali po Antidze i złej atmosferze w zespole po kilku miesiącach od zdobycia Mistrzostwa Świata.
Otóż Panowie D. pora kończyć tą farsę lamentowania bo w tych ME ani komentator senior ani ciepacz rozgrywacz pokazaliście ...

Jeszcze raz napiszę Żenada i Tony mułu. Wstyd!!!
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: mewa »

averss pisze:Aż forum wywaliło xD

Tak w ogóle moj komentarz to -> :D
Niestety, serwer padł, bo kilkadziesiąt tysięcy ludzi odświeżało w nadziei, że wynik się zmieni. Na szczęście szybko go postawiliśmy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

Jest super więc, o co Wam chodzi?
Liczy się tylko IO :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: PJ_volleyball »

Noworoczny pisze:Wprost nie mogę tego pojąć, jak Trener, który zdominował dwa ostatnie sezony PlusLigi, może być taki beznadziejny.
W reprezentacji nie ma Toniuttiego i Deroo.
Nie ma co porównywać. ZAKSA miała zawodników idealnie dopasowanych do systemu gry. Zupełnie inna historia.


De Giorgi musi odejść. Po prostu musi.
Jak można cały sezon "orać" Kurkiem, Konarskim, Kubiakiem, Drzyzgą i Zatorskim, a w najważniejszym momencie sezonu każdy z nich gra źle albo bardzo źle? Niech mi to ktoś wytłumaczy. "Przełamujemy" ich cały sezon reprezentacyjny, a w najważniejszym meczu o być albo nie być liczymy na to, że uratują nas Kaczmarek, Szalpuk czy Kochanowski. Przecież to jest żałosne. De Giorgi był z tymi zawodnikami dzień w dzień, rozegrali trochę spotkań i naprawdę nie było widać, że my po prostu gramy mocno przeciętnie? Że zawodnicy, którzy mieli być liderami notorycznie zawodzą?

Nie mamy środkowych, którzy dobrze czytają grę. Czasami coś złapią, ale raz do roku to... Pajenk dzisiaj pokazał o co w tym wszystkim chodzi.

Podniecali się komentatorzy przed spotkaniem naszą zagrywką. Słoweńcy dzisiaj z uśmiechem na ustach przyjmowali i kończyli swoje akcje. Drzyzga i Swędrowski krytykują, trochę nawet ironizują czasami z Bratoeva, Vincica czy Tervaporttiego (dzisiaj), a nie widzą albo nie chcą widzieć, że Fabian jest tragiczny.
Powiem tak. Bratoev dwa dni temu pokonał ze swoim zespołem Słowenię w trzech setach. Tą samą Słowenię, która dzisiaj wybiła nam z głowy siatkówkę. Vincic jest jaki jest, ale w reprezentacji pokazuje się zazwyczaj bardzo dobrze.

Były zwycięstwa z Finlandią i Estonią, ale to były męczarnie. Ktoś tutaj chciał się ze mną chyba zakładać, że i tak będzie medal. Na jakiej podstawie tak sądziliście? Oglądacie siatkówkę od lat i co? Jesteście ślepi? Pisałem kilka razy, może uda się wygrać w barażach, ale ćwierćfinał to max.

Tragiczny mecz i tragiczny sezon reprezentacyjny.
Jedyny pozytyw jest taki, że nie będzie już ekipy De Giorgiego i będzie można pooglądać dobrą siatkówkę.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2017

Post autor: leeon »

OlaMleko pisze:Zauważyłam, że tutaj nawet większej załamki nie ma, tylko trochę szydery, trochę żalu, trochę ulgi, że może nastąpią zmiany. Wszyscy już wybieramy sobie faworytów na resztę mistrzostw.

Taka różnica podejścia jest bardzo wymowna.
A co ma być skoro wszyscy widzieli jak gra ta drużyna i jak reaguje na to trener?
Zawsze pozostaje ślepa wiara...
Nie ma najmniejszego powodu dla pozostawienia trenera.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”