ME 2019 siatkarzy

Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Lineczka »

Na mecz o brąz niech wyjdą Komenda, Śliwka, Leon, Muzaj, Kłos, Kochanowski i Zatorski.

Gra na dwóch libero nie wydaje się dobrą opcją. Drzyzga powinien czuć na plecach oddech rywala na pozycji a nie że czuje się za pewny. Atak mamy bardzo słaby i dopóki Kurek nie wróci to się nic nie zmieni.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: knightrider »

ciorny17 pisze:Ale dzisiaj ani Szalpuk nie zagrał, a Olek dobra zmiana. Jestem fanem talentu Bartków ale dzisiaj by za wiele nie dali. Brakło prawego skrzydła i środka. Drzyzga się zagubił i uprościł do minimum.
Wobec tylko grającego Leona na skrzydłach siłowo było jedynym wyjściem orać. Brak znajomości hali, podróże to też wybija z rytmu no ale turniej się nie kończy walka o brąz dalej.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019, o 22:04 przez knightrider, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1068
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: mitam »

niestety sztab dzisiaj dał ciała.... Szarlatan dzisiaj myślał że samo się wygra. Słoweńcy nas rozpisali wzorowo. Atak z lewego Leona a po przekątnej na 9m zawsze stał obrońca i podbijał.... Niestety kubeł zimnej wody sie przyda miszczom. Fabię - nie było gościa w meczu. Trudno trzeba ochłonąć ....
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: estril1992 »

Szary Wilk pisze:Żeby zdobyć medal igrzysk, to trzeba mieć rozgrywającego z najwyższej półki. My takiego mieliśmy, kadrę też dobrą, a nawet to nie wystarczało, bo mieliśmy pecha, ale rozgrywający to WARUNEK KONIECZNY.

Dlatego medale zawieszają na szyi siatkarzy USA,Rosji,Brazylii a nie u nas.

NO tak Rosjii , a gdzie jest Rosja teraz ? Grają o medale ?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Maximus2 pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Kadziewicz powiedział prawdę o rozgrywającym, brawo.
Co powiedział?
Że zagrał bardzo źle, zarówno pod względem wyborów, jak i dokładności, a wystawa dołem wyglądała karygodnie.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1068
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: mitam »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Maximus2 pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Kadziewicz powiedział prawdę o rozgrywającym, brawo.
Co powiedział?
Że zagrał bardzo źle, zarówno pod względem wyborów, jak i dokładności, a wystawa dołem wyglądała karygodnie.
a Mielewski juz go broni
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Verdungo »

Mielewski: "Drzyzga próbował szukać innych stref" :] :] :] Brawo Kadziu, niech Drzyzga pójdzie potrenować dyszel na plażówce, bo w szkole lepiej odbijają dołem.
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: ciorny17 »

I że Drzyzga nie dźwignął ciężaru.

W którym momencie broni mitam? Ja nic takiego nie słyszałem
Kłamca.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Maximus2 »

Panowie, nie zwalniajmy od razu trenera. Przegraliśmy w pólfinale ME, ale sezon cały nie jest przegrany. Błędy zostały popełnione, mam nadzieję że wyciągnięte zostaną z tego konsekwencje na przyszłość
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Szary Wilk »

Maximus2 pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Kadziewicz powiedział prawdę o rozgrywającym, brawo.
Co powiedział?
Że Fabian był najsłabszy i tego nie dźwignął i ten poziom go przerósł.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Aranger »

Matko Boska, bałem się tu wejść po tym meczu, ale że ktoś nieironicznie będzie zwalniał Heynena to się nie spodziewałem...

Potwierdziły się moje obawy sprzed ME niestety, że bez Kurka będziemy grać na zaciągniętym ręcznym i według mnie był to może i główny problem dzisiaj. Pisałem też wtedy, że przez to za delikatnego faworyta uznaję Rosję - oni też polegli, ale naszą słabość wykorzystał ktoś inny.

I naprawdę przestrzegam wszystkich przed jakimiś kategorycznymi wnioskami. Mi taką nauczkę dały te ME dwa lata temu, gdzie radośnie uznałem, że Kurek, Kubiak i Drzyzga do kadry się nie nadają, a oni nam krótko później MŚ wygrali. Ten ostatni dzisiaj zagrał źle, ale zalecam pamiętać, że to ciągle siatkarz, który na poziomie półfinału i finału wspomnianego turnieju potrafił grać świetnie.

Trzeba zgarnąć ten brąz.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019, o 22:07 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze:I że Drzyzga nie dźwignął ciężaru.

W którym momencie broni mitam? Ja nic takiego nie słyszałem
Słowa Mielewskiego 'o rozgrywaniu' to był zarzut, nie obrona Drzyzgi.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Maximus2 »

Szary Wilk pisze:
Maximus2 pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Kadziewicz powiedział prawdę o rozgrywającym, brawo.
Co powiedział?
Że Fabian był najsłabszy i tego nie dźwignął i ten poziom go przerósł.
Sama prawda
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: knightrider »

ciorny17 pisze:I że Drzyzga nie dźwignął ciężaru.

W którym momencie broni mitam? Ja nic takiego nie słyszałem
Mimo farfocli Drzyzgi komu miał wystawiać ? Kubiaka nie ma, atak przemilcze, środek obaj do zmiany kto został do kończenia ?
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Lineczka »

mitam pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze: Że zagrał bardzo źle, zarówno pod względem wyborów, jak i dokładności, a wystawa dołem wyglądała karygodnie.
a Mielewski juz go broni
Polsatowskie towarzystwo wzajemnej adoracji. Komentarze Papy Drzyzgi i Swędru to dzisiaj kryminał.Ten materiał powinien być puszczany jako przestrogę jak nie komentować meczu, jako antykomentatroskie, stronnicze bambuko! Wstyd żeby jechać po najlepszym graczu na boisku (Leon) a Fabiaana wybielać i jeszcze zrzucać na barki innych zawodników jego błędy.
bono
Posty: 3526
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: bono »

Brawo Kadziu - 3 rzeczy Fabian,Kubiak i nasze floty.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Mateja »

Podejrzewam, że większość tych postów "Heynen out" to ironia/sarkazm. Jeśli nie, to pisząc serio nic takiego się nie stało, to tylko ME.
Awatar użytkownika
Zamorano
Posty: 81
Rejestracja: 20 sie 2014, o 10:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Zamorano »

Don_Misterio pisze:
Vital Heynen jeszcze miesiąc temu pisze:Mamy 25 zawodników gotowych do gry.
lol
Skończ, waść, wstydu oszczędź.

#heynentotakisiatkarskibrzęczek
Dziś przewalił. Ale to facet, który zdobył z drużynami które prowadził dwa medale MŚ w tym złoto. Faktycznie Brzęczek. Polska siatkówka choruje na afektywną dwubiegunową w tym tzw. fani.
Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Maximus2 »

A ja dzisiaj bardziej niż Dzyzga zawiedziony jestem Kubiakiem. Kapitan kompletnie dzisiaj nie podołał. Anie w przyjęciu ani w ataku. Taki jakiś dzisiaj bez charyzmy ze spuszczona głową był. A bardzo cenię tego zawodnika.
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: kibic_siatki »

I balonik na tym forum pękł. Napinki: nie przegramy już seta na tym turnieju jeszcze dzisiaj rano były żałosne. Taktycznie źle rozegraliśmy ten mecz: przegrywamy wygrany pierwszy set, dla odmiany tak samo oddają nam Słoweńcy 2, w 3 nas przełamali, a 4 jest kopią pierwszego. W zasadzie dobry mecz zagrali tylko Leon i libero i do pewnego momentu Konarski. Trudno było się spodziewać, że Nowakowski, Muzaj, czy Kłos coś zrobią zagrywką. Największym mankamentem było rozegranie: na środek trochę piłek dostał Bieniek, Nowakowski coś atakował?, pajpa praktycznie nie było i tradycyjnie dyszel przy gorzej dogranych piłkach. Kubiak grał czarne czerwone, niestety w ważnych momentach psuł.
Nie ma się co martwić, zagramy o 3 miejsce i mamy dużą szansę na wygraną.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Papito13 »

Fabian zdecydowanie jest jednym z winnych porażki. Nowakowski bez ataku (przez prawie pełne 4 sety), żadnego pipe'a z Leonem (a z Kubiakiem też mało), masa błędów i niedokładności. Kubiak poza drugim setem też bardzo słabo, dzisiaj nie dał rady w ataku, a w przyjęciu też bez szału. Obaj atakujący nie dali rady, Bieniek marnie w ataku i bloku. Ogólnie słabo zagraliśmy i tyle.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: kuki91 »

knightrider pisze:
ciorny17 pisze:Do czego by się Bednorz przydał jak Leon grał dobrze, a fatalny Kubiak i tak ma wielkie zaufanie Heynena. Nie ma co rozliczać za brak tego czy owego. Bardziej mnie zastanawia gamę management Belga, który dzisiaj nie istniał i co tym razem złotousty Vital powie.
Bednorz oraz Kwolek przynajmniej nie boją się grać siłowo i ryzykownie wobec kluch Muzaja/Szalpuka i Śliwki z ich balonami. Mit wygrywania przebijanką zbity po raz kolejny. Nic tak nie boli jak brak zdrowego Miki i Kurka oraz oglądanie klepania.
Za kogo bys wprowadzil Bednorza? Kwolka bym zrozumiał za Kubiaka... Ale w krotkim fragmencie wprowadzony za niego Śliwka miał 3/3 w ataku. Boli ten mit [cenzura]..ecia

Mysle, ze z Komenda i Śliwką ten mecz byl do wyciagniecia
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Szary Wilk »

knightrider pisze:
ciorny17 pisze:I że Drzyzga nie dźwignął ciężaru.

W którym momencie broni mitam? Ja nic takiego nie słyszałem
Mimo farfocli Drzyzgi komu miał wystawiać ? Kubiaka nie ma, atak przemilcze, środek obaj do zmiany kto został do kończenia ?
Jak to Kubiaka nie ma? Kubiak bardzo słaby w przyjęciu, ale w ataku, to wina Drzyzgi. Gdyby Drzyzga grał jak prawdziwy rozgrywający, to Kubiak by swoje kończył.

NOWAKOWSKI NIE DOSTAŁ ANI JEDNEJ PIŁKI
dyletant
Posty: 5110
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: dyletant »

Dziwny turniej. Od losowania wszyscy czekali na przedwczesny finał Polska Rosja, a tu ambitna Słowenia pogoniła jednych i drugich. Cytując klasyka " i cały misterny plan..." nie kończę :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
anty-hejter
Posty: 55
Rejestracja: 27 lip 2019, o 03:17

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: anty-hejter »

Nowakowski nie dostał żadnej piłki w ataku przez 4 sety :]
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: revis »

Leon bez ataku z pipe'a dziś chyba, to jest kryminał prawdziwy.
AZS szkoli inni biorą...
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: estril1992 »

Nie wiem może zaraz mnie zjecie tutaj .... Ale co tam .... DLA mnie ważniejsze są MŚ czy IO niż ME.I nie chodzi o to że dziś przegraliśmy ja po prostu mam takie podejście.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: astronauta »

Mateja pisze:Podejrzewam, że większość tych postów "Heynen out" to ironia/sarkazm. Jeśli nie, to pisząc serio nic takiego się nie stało, to tylko ME.
Oczywiście. Ale przyda się Heynenowi taki prysznic, bo dziś zaspał ewidentnie i stracił nosa. Nie widział kto jest dziś do niczego, zabetonował się nazwiskami, niestety.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Simao »

Juz dawno nie byłem tak rozczarowany. Trzeci raz z rzędu na ME odpaść z solidną Słowenią. To jest już trochę wstyd. Moim zdaniem trzeba inwestować w Komende, Drzyzga coraz bardziej mnie irytuje. Niestety, jeden z większych problemów naszych to rozgrywający. Gdy jest w formie, jeszcze jakoś to wyglada, ale obenie jest bardzo mizernie. Dzisiaj wszyscy nasi środkowi słabiutko. W ofensywie, praktycznie nie mieli okazji, Bieniek jak juz dostał piłkę to bardzo się męczył.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: ciacho23 »

Pytanie na wieczór. Czy Heynen znalazł na laptopie to czego tak pieczołowicie szukał na czasach, które sam wziął pod koniec 4 seta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”