ME 2023 - mecze bez udziału reprezentacji Polski

Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

ME 2023 - mecze bez udziału reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

Jak pomyślałem, tak zrobiłem - tam niech sobie szambo płynie, a tu zapraszam do dyskusji o pozostałych spotkaniach.

Rozkład meczów na dziś w TV:

16.15 - Turcja - Grecja (Polsat Sport News),
16.15 - Słowenia - Hiszpania (Polsat Sport Fight),
16.45 - Holandia - Czechy (Polsat Sport),
19.15 - Izrael - Francja (Polsat Sport Premium 1),
19.15 - Bułgaria - Ukraina (Polsat Sport Premium 2),
19.45 - Macedonia Północna - Czarnogóra (Polsat Sport).

Streeter
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2023, o 20:31 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ME 2023 - pozostałe spotkania (bez Semeniuków)

Post autor: qtp »

Streeter pisze: 2 wrz 2023, o 08:32 16.15 - Słowenia - Hiszpania (Polsat Sport Fight)
Czy oni (Słoweńcy) nie grają 3 dzień po rząd? Bo mam dziwne nieprzyjemne wrażenie że już dwa razy oglądałem popisy Cebulija...
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: ME 2023 - pozostałe spotkania (bez Semeniuków)

Post autor: PioterZJastrzebia »

Temat wątku się nie zgadza - Ukraina nadal gra :]

Dzień na głównym kanale sportowym Polsatu zwieńczymy prawdziwym hitem, pojedynkiem Macedończyków z Czarnogórcami :D Ale zupełnie na poważnie, wygrana Macedonii może praktycznie zapewnić im wyjście z grupy. Spotkaniem najwyższej wagi jest chyba Holandia - Czechy, mecz o drugie miejsce w grupie i uniknięcie w 1/8 Serbii (najprawdopodobniej).

Słoweńcy wyraźnymi faworytami z Hiszpanią, nie widzę tutaj innego wyniku niż 3:0 lub 3:1. Wygrana Hiszpanów z Bułgarią była raczej jednorazowym wybrykiem (wynikającym też z mierności Bułgarów), skoro dwa dni później nie ugrali seta z Chorwacją. Ostatni dzwonek dla Ukrainy, ale mimo wszystko Bułgaria, o ile nie będzie kopać się po czole, powinna to wygrać. Po Ukraińcach spodziewałem się czegoś więcej, na razie mnie osobiście rozczarowują.

Izrael na razie pozytywnym zaskoczeniem, ale dziś mecz będzie bez historii. Turcja - Grecja może być ciekawy, bo obie drużyny mocno poniżej oczekiwań, zwłaszcza Turcy. No i mecz z pozasportowymi podtekstami. Ogólnie grupa D, nie licząc Francji, wydaje mi się najciekawsza w kontekście walki o awans i jak najlepsze miejsce. Turcja miała tu zrobić 2 miejsce na pewniaka, ale zaczęła słabiutko.
qtp pisze: 2 wrz 2023, o 10:44
Streeter pisze: 2 wrz 2023, o 08:32 16.15 - Słowenia - Hiszpania (Polsat Sport Fight)
Czy oni (Słoweńcy) nie grają 3 dzień po rząd? Bo mam dziwne nieprzyjemne wrażenie że już dwa razy oglądałem popisy Cebulija...
Owszem, wolne mają dopiero jutro.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023 - pozostałe spotkania (bez Semeniuków)

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 2 wrz 2023, o 10:59 Temat wątku się nie zgadza - Ukraina nadal gra :]
Ehh, miałem jedno zadanie... :]

Oprócz wiadomej Francji, Słowenia najpewniejsza, chociaż jakieś pole na niespodziankę jest.pozostale mecze mogą pójść w każdą stronę, choć też z delikatnymi faworytami w postaci Turcji, Holandii, Bułgarii oraz Macedonii.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023 - pozostałe spotkania (bez Semeniuków)

Post autor: Streeter »

Turcja miała być kuniem, a póki co bohatersko walczy o największe zaskoczenie in minus. Udało się wymęczyć Grecję, ale ciężko po dotychczasowych starciach Turków wierzyć, że mogą coś fajnego tu ugrać.
PioterZJastrzebia pisze: 2 wrz 2023, o 10:59 Dzień na głównym kanale sportowym Polsatu zwieńczymy prawdziwym hitem, pojedynkiem Macedończyków z Czarnogórcami
To akurat może być całkiem fajny meczyk. Myślę, że Macedonia powinna dać radę, aczkolwiek na pewno łatwo mieć nie będą.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”