Liga Swiatowa 2012

Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: nikt wazny »

http://www.sportlemon.tv/

tutaj są mecze w niezłej jakości.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: La Petomane »

Tutaj można przebierać w transmisjach, od jakości na słabe łącze do super jakości > http://www.mecze24.pl/siatkowka
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: PabloFX »

www.drhtv.com.pl tez zawsze dobra jakosc tylko przy popularnych transmisjach potrafia serwery nie nadażac.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: compact »

Juz pisałem w ogolnym temacie o transmisjach internetowych, ale napisze tez tutaj.

http://www.weeb.tv

Płatne streamy wielu kanałów w tym Polsatu Sport HD (tylko HD, nie ma PS ani PSE). Ostatnie mecz i nastepne 2 beda leciec własnie takze na PS HD, a i te w kolejnych tygodniach zapewne tez. Pakiecik dostepu na 3 dni (czyli akurat na weekendowe mecze) kosztuje 3 złote. Jakość fenomenalna, obraz zyleta, nic sie nie tnie. Jak ktos nie ma telewizora, a mecz ma leciec na PS HD, to wg mnie warto.
Pendriu
Posty: 64
Rejestracja: 19 maja 2012, o 15:34
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Pendriu »

Kurde, dzięki wszystkim za chęć pomocy. W nocy będę miał czym przebierać. Ogólnie ten płatny wydaje się dobrą opcją - 3zł to żaden pieniądz. Powiedz mi tylko czy na słabym łączu też pociągnie.
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: La Petomane »

Podoba m się zagrywka edit. Koreńczyków ;) , mam na myśli flot-skrót, bardzo to wybija z rytmu przyjmujących, podobną zaobserwowałem u kolegi z drużyny klubowej Jarosza, mianowicie u Rivery, edit. masz rację Koreańczycy robią to w ten sam sposób co gracz Latiny ;) .
Ostatnio zmieniony 19 maja 2012, o 17:13 przez La Petomane, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: ciorny17 »

Tylko że Riviera podrzuca jak do zagrywki atakującej i po prostu zwalnia rękę i piłka ładnym łukiem spada przed 3. metrem, a Japońce to typowy flot tylko że skrót. :)
Kłamca.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Ejpok »

Korea 2:3 USA. A Szkoda bo Koreańczycy wygrywali 2:0. śledziłem Livestreama także nie powiem nic o grze... Ale wynik idzie w świat..:)
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: figol »

Koreańczycy zaskakują, wczoraj z Włochami dziś z USA w sumie w dwóch meczach z bardzo silnymi rywalami złapali 2 punkciki, trochę drwiłem z tej reprezentacji a tu proszę.
Zaraz chyba najbardziej hitowe spotkanie dzisiejszego dnia Włochy - Francja vs Liga Mistrzów xD :D
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

figol pisze:Koreańczycy zaskakują, wczoraj z Włochami dziś z USA w sumie w dwóch meczach z bardzo silnymi rywalami złapali 2 punkciki, trochę drwiłem z tej reprezentacji a tu proszę...
Bardzo zdziwiły mnie opinie w dość lekceważącym tonie wypowiadane na temat drużyny koreańskiej jeszcze przed pierwszym meczem z Włochami.
Widać jednak, że pamięć kibiców jest wybiórcza (zazwyczaj jak widzę wszyscy pamiętają tylko wynii i postawę Polaków w przeszłości). Przypomnę więc, że Koreańczycy od jakiegoś już czasu robią kibicom siatkówki miłe (jeżeli chodzi o postawę sportową) niespodzianki. Choćby w zeszłorocznej Lidze Światowej, gdzie drużyna ta była rewelacją pierwszej połowy rozgrywek (między innymi pokonała dwukrotnie po 3:1 Francję i urwała punkt Włochom przegrywając w tie-breaku). Dla ścisłości, to chyba trzeba byłoby powiedzieć, że z państw wschodnio-azjatyckich to właśnie siatkówka koreańska była chyba od zawsze najbardziej "radosna" (nie w negatywnym znaczeniu, że niepoukładana, ale w pozytywnym - aktywna, z dużym polotem).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: figol »

Oglądacie gdzieś w necie mecz Włochy- Francja ? Na każdej stronce z meczami jest teraz Liga Mistrzów ;/
Jak ktoś ogląda na PSE to zdawajcie relacje po każdym z setów bo jestem ciekawy ;p
poznasz głupiego po czynach jego
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: seniora »

Ja oglądam w necie:
http://www.sportlemon.tv/
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: La Petomane »

Ciekawe, Italia gra na trzech przyjmujących jak Łasko odpoczywa? Widzę że Kovar normalnie staje do przyjęcia razem z Zajcewem i Savanim.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

La Petomane pisze:Ciekawe, Italia gra na trzech przyjmujących jak Łasko odpoczywa? Widzę że Kovar normalnie staje do przyjęcia razem z Zajcewem i Savanim.
To nie jest coś wyjątkowego. Tak grywają zespoły ligowe (nawet z tych najlepszych) w czołowych ligach świata (Włochy, Rosja, Brazylia).
Jeżeli chodzi o trwający mecz Francja - Włochy, to wydawało się, że przy remisie 1:1, w trzecim secie Francuzi dopadli Włochów i prowadzili już 16:12. Jednak potem stanęli nie wiadomo z jakich przyczyn i już jest po 19.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
michal.pl
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:28
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: michal.pl »

Zastanawiam się jak nie użyć wulgaryzmu, ale w przypadku Włochów chyba się nie da. To co odgrywają na boisku to jest po prostu dziwkarstwo, a najwięcej pyskują wszystkie farbowane lisy. Nie wiem dlaczego sędziowie przyzwalają na takie zachowanie... to że może u nich w lidze jest to norma to nie znaczy, że cały świat grając w siatkówkę traktuje przeciwnika jak gówno. Podobnie było wczoraj w meczu z Koreą i podobnie jest dzisiaj z Francją. To jest zwykły brak szacunku dla wszystkich dookoła - kwestionowanie każdej sytuacji, bieganie z pyskiem od jednego sędziego do drugiego i te wszystkie prowokacyjne gesty w stronę przeciwnika.
Powinny się posypać kartki, oj powinny...
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: daria-p-20 »

Patrzę i oczom nie wierzę :o jak to możliwe, że Kanada wygrała seta z Brazylią?
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Riad69 »

Czy Mauricio chociaż raz zaatakował na przestrzeni tego meczu??? ;). ogólnie gra kanady moze się podobac. Obstawiałem w ciemno ze co druga piłka do Schmitta ale jednak grają urozmaiconą siatkówke :D
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: daria-p-20 »

Jakaś ta Brazylia dziwna dla mnie jest, mecz z Polską oglądałam tylko fragmentami, ale z Kanadą Brazylia też nie powala, wiem że nie gra paru podstawowych zawodników, ale jednak więcej się spodziewałam, owszem Kanada gra nieźle, ale jednak to tylko Kanada. Nie widzę u Brazylijczyków takiej dyscypliny gry jaką kiedyś mieli, nie widzę takiej dynamiki i organizacji gry.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Riad69 »

Kanada znowu odskakuje ;) Ricardo robi wszystko ale nie ma kto kończyć (i przyjmować)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

Jeżeli piszecie, że Kanada gra całkiem fajnie, to chyba są to jeszcze reminiscencje po wczorajszym niezłym meczu z Finami. Dzisiaj i Kanada i Brazylia grają przeciętną siatkówkę.
Brazylia na tym etapie przygotowań zawsze wchodziła dopiero w sezon. Ale w tym sezonie grają tak słabo, że tej drużyny absolutnie nie poznaję.
W trzecim secie Kanadyjczycy są na krok przed zwycięstwem.

dreamer

edit
no i stało się Kanada prowadzi 2:1 w setach z Brazylią
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: daria-p-20 »

Czy z Polską Brazylia też tak słabo grała? Bo to co teraz widzę to naprawdę niepojęte, Kanada się nakręca błędami Brazylii, Dante dwa razy pod rząd przekroczył linię trzeciego metra w ataku :o Jacyś tacy roztargnieni i nieskoncentrowani są dziś Brazylijczycy.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: OlaMleko »

O kurczę, włączyłam mecz 10 minut temu i takie wielkie "co się dzieje??". Brazylia wczoraj nie grała źle, było mnóstwo bardzo długich wymian, mecz był naprawdę intensywny. A wizja meczu o pierwsze miejsce Polska-Kanada... powalająca :D Ciekawe, kto wtedy miałby wiecej kibiców na trybunach ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

Mamy tie-break w meczu Kanada - Brazylia. W czwartym secie kilka zwrotów sytuacji ale ostatecznie Brazylia wygrała 26:24. Ja najbardziej cieszę się tym, że cały set na parkiecie był Lucarelli i co ważne - aż miło patrzyło się, że ten inteligentny chłopak uczy się i nabiera doświadczenia z każdym dotknięciem piłki. Szczególnie podobały mi się te dwa jego ataki pod rząd. W pierwszym dostał pokazową czapę, więc w drugim uderzył po bloku jak doświadczony, reprezentacyjny wyjadacz.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: AsurBaniPal »

Glen Hoag jak on to robi?!
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: La Petomane »

Riad69 pisze:Czy Mauricio chociaż raz zaatakował na przestrzeni tego meczu??? ;). ogólnie gra kanady moze się podobac. Obstawiałem w ciemno ze co druga piłka do Schmitta ale jednak grają urozmaiconą siatkówke :D
Jak tu nie posyłać większości piłek do takiego gracza. Co drugi atak nad wysokim blokiem, a wszystkie bombowe i nie do obrony. Schmitt dał taki koncert jak Grozer w ostatnim meczu. On daje tyle samo drużynie co Niemiec właśnie i dzięki niemu dość przeciętna Kanada upokarza Canarinhos po raz drugi z rzędu.
walks
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2011, o 23:24
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: walks »

No i niespodzianka. Brazylia przegrywa po tiebreaku drugi raz z rzędu. Gratulacje dla drużyny Kanady, potafiła wykorzystać błędy i słabości Brazylijczyków ;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Elgarten »

daria-p-20 pisze:Patrzę i oczom nie wierzę :o jak to możliwe, że Kanada wygrała seta z Brazylią?
Nawet nie seta, a mecz.
Dla mnie jest duża niespodzianka, ale chyba nie sensacja. Widać, że Brazylijczycy w takim zestawieniu nie grali za dużo meczów o jakąkolwiek stawkę. Zwróciłbym uwagę na bardzo słabą grę Ricardo, nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ???
Kanada zasłużenie odniosła zwycięstwo, masa podbitych piłek w obronie i niezawodny Schmiit to były największe atuty podopiecznych Hoaga. Gratulacje dla zwycięzców.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

Gratulacje dla Glena Hoaga i reprezentacji Kanady za wygraną z Brazylią.
Przed Bernardinho naprawdę wielka praca jaką musi włożyć, żeby Brazylijczycy w Londynie mogli myśleć o medalu. Niestety, widać jak na dłoni, że głosy o odmłodzeniu kadry brazylijskiej jakie pojawiały się już bezpośrednio po MŚ 2006 nie były bezpodstawne. Talentów u nich jest sporo, ale samym talentem się nie gra i ci zawodnicy muszą kiedyś zacząć wchodzić do składu pierwszej drużyny i zdobywać doświadczenie.
Gavin Schmitt wyrósł z zawodnika akademickiej ligi kanadyjskiej (CIS) na jednego z najlepszych obecnie atakujących na świecie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Mayron »

dreamer pisze:...aż miło patrzyło się, że ten inteligentny chłopak uczy się i nabiera doświadczenia z każdym dotknięciem piłki. Szczególnie podobały mi się te dwa jego ataki pod rząd. W pierwszym dostał pokazową czapę, więc w drugim uderzył po bloku jak doświadczony, reprezentacyjny wyjadacz.
Nie ma w tym trochę przesady? Moim zdaniem, nad wyraz widoczny zachwyt południowo amerykańską siatkówką. Zawodnik obił blok/uderzył pod górę i wielkie halo. Jeżeli z każdym odbiciem będzie nabierał tak zauważalnego doświadczenia, to za rok nie będzie miał się czego uczyć. Wybacz taką wycieczkę w stronę Twoich poglądów, ale ta Twoja wypowiedź jest trochę zabawna.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

Mayron pisze:...Nie ma w tym trochę przesady? Moim zdaniem, nad wyraz widoczny zachwyt południowo amerykańską siatkówką. Zawodnik obił blok/uderzył pod górę i wielkie halo. Jeżeli z każdym odbiciem będzie nabierał tak zauważalnego doświadczenia, to za rok nie będzie miał się czego uczyć. Wybacz taką wycieczkę w stronę Twoich poglądów, ale ta Twoja wypowiedź jest trochę zabawna.
Nie wybaczam takiej wycieczki. Twoja wypowiedź jest bezczelna, bo na forum nie powinno się atakować innych dyskutantów za poglądy na temat w którym prowadzona jest dyskusja.
Wracając do meritum. Ja akurat mam taką metodę, że mecze jako takie mnie ta naprawdę nie interesują. Patrzę w nich na to, na co chcę patrzeć i co chcę analizować. Może przez to tak dokładnie jestem w stanie zobaczyć to, co inni ledwo z trudem zauważają.
Jeżeli chodzi o Ricardo, to moje zdanie jest podobne do zdania jednego z przedmówców - uważam, że ten zawodnik nie ma już dyspozycji upoważniającej go do kierowania grą reprezentacji Brazylii. Nie jestem pewien, czy Rezende nie zrobił mu kreciej przysługi powołując do kadry. Być może lepiej dla niego byłoby, żeby został w pamięci jako wielki Ricardo - jeden z największych rozgrywających w historii siatkówki. Teraz ten obraz ulega lekkiemu zmatowieniu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”