Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Adamo88 »

Tak jak wczoraj obstawiałem, było łatwiej.
Chłopaki złapali pewność, dowód? Łukasz Zygadło i jego gra z jajami :)
Bartman jakby spokojniejszy dzisiaj po skończonym ataku. Kwadrat mu pomógł spokornieć? Inna sprawa ze bardzo fajnie nasi atakujący siebie wspierają.Środek się odblokował, w czwartym secie zapora nie do przejścia. Igła tradycyjnie parę świetnych obron ale przyjęcie kuleje.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Hirako »

Angulo pisze:I teraz obstawiam 6 pkt z USA , 6 z Bułgarią i kończymy grupę na pierwszym miejscu.
Jestem bardzo ciekaw z czego czerpiesz ten ogromny optymizm. Fajnie że chłopaki wracają do formy ale nie popadajmy od razu w samozachwyt.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: KChudz »

Hirako pisze:
Angulo pisze:I teraz obstawiam 6 pkt z USA , 6 z Bułgarią i kończymy grupę na pierwszym miejscu.
Jestem bardzo ciekaw z czego czerpiesz ten ogromny optymizm. Fajnie że chłopaki wracają do formy ale nie popadajmy od razu w samozachwyt.
Bułgarzy i amerykańce nie grają najlepiej - dzisiejszy mecz był słabiutki. Anderson pod formą i reszta faluje. Bułgarzy strasznie nierówni - mogą zagrać pięknie lub padakę.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Milten »

W tym problem że i my falujemy. Ale dzisiaj było naprawde dobrze.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Angulo »

Z poziomu meczu USA - Bułgaria, jak również z znacznie lepszej formy Polaków.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

compact pisze:Jarosz tak zjechał ze skutecznością, czy co się stało, że Bartman został? Czy może casus Zatorskiego?
Zaryzykuję stwierdzenie, że to raczej casus Anastasiego, a co za tym idzie, może to niestety oznaczać Bartmana jako podstawowego atakującego w następnych meczach.
Po meczach z Francją napisałem, że o tym, czy mamy jeszcze szansę gry w turnieju finałowym zadecyduje postawa drużyny w meczach z Argentyną, a zwłaszcza fakt, czy zagrają choćby jeden dobry z tych dwóch meczów. Wygrali dwa razy, ale żaden z tych meczów nie był dobry w wykonaniu naszej reprezentacji. Dobre były tylko pojedyncze sety. Nie zapominajmy, że graliśmy z Argentyną której trener ćwiczył sobie w dwóch meczach z Polską ustawienia na turniej finałowy.
Za zwycięstwa oczywiście gratulacje dla naszych zawodników, ale muszą wreszcie zacząć grać całe mecze dobrze, bo na chcących też jechać do Argentyny Amerykanów i Bułgarów pojedyncze sety i przebłyski gry niektórych zawodników mogą nie wystarczyć.

dreamer
PS
Zaszokowało mnie MVP dla Winiara... Czyżby w jego wieku jeszcze były potrzebne tak naciągane sposoby mobilizacji?
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: rocky »

dreamer pisze:PS
Zaszokowało mnie MVP dla Winiara... Czyżby w jego wieku jeszcze były potrzebne tak naciągane sposoby mobilizacji?
Winiar wygrał nam ten mecz przecież ;s
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: tomasol »

Myślę, że po tym spotkaniu można sobie pozwolić na mały optymizm. Wprawdzie sporo jeszcze brakuje do naszej najlepszej dyspozycji, ale widać, że zawodnicy odblokowali się. Nie widać było już niepewności, za to była walka i odwaga. Mankamentem była spora ilość błędów własnych, która mogła nas kosztować drugiego seta, ale też i gra zaczęła się w końcu zazębiać. Niezła zagrywka, blok dobrze współgrał z obroną, skuteczna kontra no i pierwsza akcja na normalnym poziomie skuteczności. No i Anastasi jakby zaczął nieco lepiej reagować na sytuację boiskową. Wypada tylko życzyć sobie aby dalej szło to w takim kierunku jak dzisiejsze spotkanie.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Basil »

I teraz obstawiam 6 pkt z USA , 6 z Bułgarią i kończymy grupę na pierwszym miejscu.
Nie byłbym tego niestety wcale taki pewien - prawdopodobnie zabrzmi to kuriozalnie ale zakładając, że jesteśmy w stanie w takim stosunku te drużyny ograć (co wcale nie jest oczywiste) to obawiałbym się czy Brazylia jest obecnie w takiej formie aby uratować nam tyłek wygrywając cztery mecze z tymi zespołami. Niestety Canarinhos to już nie jest ta drużyna z czasów Giby i Ricardo kiedy ich wyniki można było obstawiać właściwie w ciemno bez większego ryzyka. Z drugiej strony trzeba też uczciwie przyznać, że obiektywnie to zarówno Stany jak i Bułgaria mają tak improwizowane składy, że będąc w dyspozycji jakiej możemy od naszego zespołu oczekiwać nie powinniśmy mieć z nimi żadnego problemu bo jednak, z całym szacunkiem Shoji, Caldwell i inne stosunkowo nowe twarze to jednak zawodnicy na tym poziomie całkowicie nieograni. Tak samo Bułgaria, która poza znakomitym atakującym (w tym momencie być może obok Michajłowa najlepszym na świecie) i solidnym środkiem nie ma jednak zanadto czym straszyć...
Chłopaki złapali pewność, dowód? Łukasz Zygadło i jego gra z jajami
Tutaj niestety polemizowałbym. Podobnie jak wczoraj Żygadło zaczął rozgrywać swobodnie dopiero po osiągnięciu w miarę bezpiecznej przewagi natomiast przy wyrównanym wyniku dalej gramy po staremu czyli źle. Niestety daleki jestem od optymizmu - oczywiście wygraliśmy pokazując momentami całkiem niezłe fragmenty dobrej gry jednak trzeba zdać sobie sprawę ze sportowo niskiej klasy rywala
[edit]
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

rocky pisze:
dreamer pisze:...Zaszokowało mnie MVP dla Winiara... Czyżby w jego wieku jeszcze były potrzebne tak naciągane sposoby mobilizacji?
Winiar wygrał nam ten mecz przecież ;s
Przyjmuję do wiadomości twój punkt widzenia. Pozostaję zdecydowanie przy swoim.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: KChudz »

Basil pisze:Nie byłbym tego niestety wcale taki pewien - prawdopodobnie zabrzmi to kuriozalnie ale zakładając, że jesteśmy w stanie w takim stosunku te drużyny ograć (co wcale nie jest oczywiste) to obawiałbym się czy Brazylia jest obecnie w takiej formie aby uratować nam tyłek wygrywając cztery mecze z tymi zespołami. Niestety Canarinhos to już nie jest ta drużyna z czasów Giby i Ricardo kiedy ich wyniki można było obstawiać właściwie w ciemno bez większego ryzyka.
Brazylia nie musi wygrywać z USA i Bułgarią. Jeśli zdobędziemy 12 pkt z nimi to pozostałe mecze nie będą miały znaczenia 8-)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

To był pierwszy mecz Polaków (w tym roku,oczywiście), na którym mogłam się naprawdę skupić i oglądac go od początku do końca,także cieszy mnie ten progres (zarówno mojej sytuacji, jak i chłopaków :D). Tego chcieliśmy, tak? Poprawy. Nie mogę się doczekać meczów z USA, jakoś tak zawsze ciekawie wspominam spotkania z nimi...

I jeszcze jedno - nie wiem, kto dziś ubierał Mielewskiego, ale powinni mu potrącić z pensji... o_O
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Adamo88 »

Basil pisze:
Chłopaki złapali pewność, dowód? Łukasz Zygadło i jego gra z jajami
Tutaj niestety polemizowałbym. Podobnie jak wczoraj Żygadło zaczął rozgrywać swobodnie dopiero po osiągnięciu w miarę bezpiecznej przewagi natomiast przy wyrównanym wyniku dalej gramy po staremu czyli źle. Niestety daleki jestem od optymizmu - oczywiście wygraliśmy pokazując momentami całkiem niezłe fragmenty dobrej gry jednak trzeba zdać sobie sprawę ze sportowo niskiej klasy rywala
W trzecim secie Łukasz nie rezygnował z gry chociażby srodkiem czy drugą linią. Inna sprawa ze mimo dogodnych sytuacji przydarzało się sporo błędów własnych- tutaj zgoda.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Basil »

Brazylia nie musi wygrywać z USA i Bułgarią. Jeśli zdobędziemy 12 pkt z nimi to pozostałe mecze nie będą miały znaczenia
Nawet mi to to głowy nie przyszło. Jeśli w takim razie wszystko jest w naszych rękach to jest jeszcze szansa.
[edit]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

OlaMleko pisze: I jeszcze jedno - nie wiem, kto dziś ubierał Mielewskiego, ale powinni mu potrącić z pensji... o_O
Przesadzasz, bardzo ładna sukienka i jak dobrze oddaje figlarny charakter modelki ;)
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, o 22:10 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic_siatki
Posty: 2609
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: kibic_siatki »

dreamer pisze: Zaszokowało mnie MVP dla Winiara... Czyżby w jego wieku jeszcze były potrzebne tak naciągane sposoby mobilizacji?
Mnie by zszokowało dla Igły... Ale nawet parodia ma swoje granice.
Tak już poważnie: zespół zagrał dziś lepiej, było więcej pewności gry, która była psuta przez przyjęcie libero. Jarosz dziś pokazał dlaczego nie jest pierwszym atakującym. Obydwaj z Bartmanem się uzupełniają- skoro mamy 2 średnich atakujących,którzy są w stanie zagrać dobrze przez część meczu to dla mnie jest ok. Gorzej z przyjęciem, gdy jego słabość musimy nadrabiać zagrywką i blokiem- na dłuższą metę to się nie uda. Dzisiaj, gdyby zamiast Ignaczaka Wlazły przyjmował to pewnie lepiej by mu wyszło. Tym bardziej jeśli Kurek z Winiarskim i Kubiakiem też mogą mieć gorsze dni. W tych 6 meczach coraz lepiej w ataku radzi sobie Możdżonek, a Nowakowski nie błyszczy. Na koniec Kurek- potwierdził, że jest liderem zespołu.
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Sobollo »

roznica miedzy bartmanem a jaroszem jest taka ze bartman jak ma dobry dzien to jest nie do zatrzymania i wznosi sie ze swoja dynamika na nieprawdopodobny poziom natomiast jarosz to pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy wiec wg mnie w pierwszej szostce powinien wychodzic bartman, zawsze mozna go zmienic. Ignaczak w tej kadrze to jakies nieporozumienie. Winiar niby solidnie dzisiaj zagral ale powiem wam ze pomimo sympatii do niego to stawialbym na kubiaka, dynamika zupelnie inna w ataku, lepsza zagrywka a zaryzykowalbym stwierdzenie ze nie jest juz gorszy w przyjeciu od winiara. to super przyjecie winiara jest troche przereklamowane
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Lineczka »

Jest jakieś światełko w tunelu, nasi przyjmujący zaczęli grać w ataku i widać efekty. Na pewno cieszy powrót Kurka, drugi dobry mecz. Już w trakcie sezonu pisałam o tym, że Bartosz poprawił w Rosji zagrywkę, to co niektórzy się ze mną sprzeczali. A Kurek od meczów z Serbią straszy regularnym, bardzo dobrym serwisem. Winiarski w ataku na plus, gorzej z przyjęciem. Nowakowski chyba w końcu się odblokował, ale jak patrze na jego dogrania, obrony, zachowanie na siatce i zepsute zagrywki to mi skacze ciśnienie. Możdżonek i jego atak z pipe'a miodzio! Łukasz całkiem nieźle, Jarosz miał przebłyski, ale równego poziomu zabrakło. Bartman wejście smoka, dobre ataki, zagrywka o wiele lepsza. I tylko ten Ignaczak, kolejny słaby mecz. Przykro to mówić, ale czas Krzyśka w reprezentacji dobiegł końca. Mam nadzieje, że na mecze z USA trener wystawi Zatorskiego.


A zachowanie Quirogi skandaliczne, nigdy za nim specjalnie nie przepadałam. Bardzo dobry mecz Sole, a Ivan naszym przyjacielem jest :) Za dużo u nas błędów własnych, a liczba zepsutych zagrywek nie wymaga komentarza. Czwarty set w końcu na poziomie. Ważne, że mamy 3 punkty. Teraz trzeba przygotować się na mecze z USA i walczyć o zwycięstwa.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: krzysiu »

Mi się wydaje, że Igła już zostanie do końca LŚ,bo zawsze AA może powiedzieć,że takim składem wygrali dwa mecze to czemu nie wygrają takim samym 4 kolejnych.
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

Obserwując wejście Jarosza w pierwszym meczu z Argentyną i trochę niezrozumiałe przeze mnie wejście Bartmana w drugim, dodając do tego dobre lub bardzo dobre wejścia Jarosza w poprzednich sezonach reprezentacyjnych oraz słynnego rzeszowskiego tie-break'a Zbyszka taka mnie naszła refleksja, że nasi atakujący grają bardzo dobrze, gdy na boisko wchodzą z ławki. Może to jest sposób na dobrą grę Bartmana? Wychodzić Kubą, a w trakcie wpuszczać Zbyszka, bądź odwrotnie. W każdym bądź razie widać, że aż się prosi rotowanie na tej pozycji, bo przy pewnej nieobliczalności obydwu atakujących, a w szczególności jednego z nich po prostu Anastasi powinien reagować zmianą tak, jak wczoraj - kilka nieskończonych - schodzisz, wchodzi drugi atakujący. Swoją drogą, nie przesadzając, tyle razy i tak serwującego Bartmana widziałem pierwszy raz w życiu. Mam tylko nadzieję, że chciał przez to pokazać trenerowi, że to On ma grać i będzie grał lepiej, a nie dlatego, że przez niemal trzy sety naoglądał się Zbysiofanek na trybunach, którym chciał zaimponować :D chociaż jeśli nawet to ma być bodźcem, dzięki któremu będzie lepiej grał, no to czemu nie :)
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Sobollo »

o co chodzi z quirogą bo nie ogladalem studia?
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

Sobollo pisze:o co chodzi z quirogą bo nie ogladalem studia?
Mielewski "nieoficjalnie się dowiedział", że namawiał innych siatkarzy, by przeszli na jego stronę, czyli byli za zwolnieniem Webera i zatrudnieniem Hugo Conte :) a ile w tym prawdy, tego nie wie nikt
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Hesusinho
Posty: 53
Rejestracja: 16 gru 2012, o 17:33
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Hesusinho »

Basil pisze:Tak samo Bułgaria, która poza znakomitym atakującym (w tym momencie być może obok Michajłowa najlepszym na świecie) i solidnym środkiem nie ma jednak zanadto czym straszyć...
Na IO oprócz Sokołowa też nie mieli kim straszyć.
Skład (oprócz jednej zmiany na środku związanej z kontuzją Todorova) się nie zmienił.

Z Bułgarii będzie bardzo bardzo ciężko wywieźć komplet punktów.

Widziałem ich wszystkie spotkania w tegorocznej edycji LŚ i jak zwykle oni na kolana nie rzucają.
Tylko, że taki mają po prostu styl. Grają twardą prostą siatkówkę, ale właśnie to zaprowadziło ich do półfinału IO. Świetnie grają w bloku.

Dla mnie to właśnie Bułgaria z Brazylią awansują do Final Six.
Amerykanie powinni być łatwiejszym rywalem dla Polaków. Mecze na własnym parkiecie, do tego Amerykanie nie mają klasowego atakującego. Widziałem mecze z Bułgarią i u Caldwella (poprzedni dobry sezon w Noliko) było sporo niedokładności. Ale jeżeli Amerykanie chcą coś pograć to powinni stawiać właśnie na Caldwella, ewentualnie na Shojiego.

Nie wiem też skąd ten hurraoptymizm u niektórych. Mecze z Argentyną w wykonaniu Polaków były średnio udane i do optymalnej dyspozycji jeszcze długa droga.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: d12343 »

mikser pisze:Jestem w szoku, po raz pierwszy nasi kibice zaśpiewali hymn poprawnie!! :o :D
Mikser, to magiczne działanie Ergo Areny :D
A tak naprawdę, to Magiera przed meczem poinstruował, która wersja jest właściwa :) Choć takich, co się nie zastosowali, też było słychać.

Właściwie o to mi cały czas chodziło - żeby korzystać ławki. Choć muszę przynać, że na chwilę mnie zatkało, gdy na boisko (nie na zagrywkę) wszedł Rucek. Jarosz i Bartman - ukłony dla obu panów :)
Miny chłopaków po porażającym ataku z drugiej linii Możdżonka bezcenne! Czapki z głów przed naszym el kapitano :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
SuperJ
Posty: 93
Rejestracja: 8 lip 2012, o 22:01
Płeć: M
Lokalizacja: Toronto
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: SuperJ »

Czy ten drugi mecz z Argentyna mozna gdzies obejrzec?
Szlag kulery nie wiezmie!
Streem
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streem »

Powtórki są codziennie, ogarnij sobie polast sport/extra/news gdzieś się złapie.

zakładając że masz C polsat
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

Streem pisze:Powtórki są codziennie, ogarnij sobie polast sport/extra/news gdzieś się złapie.

zakładając że masz C polsat
On jest z Toronto, więc łatwo nie będzie ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Marcy$ »

Nastawiałem się na powtórki wczoraj o 20 i w poniedziałek o 20. Jednak Nasi w Londynie sobie świetnie radzą i Polsat raczy nas powtórkami ich pojedynków :)
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: d12343 »

Jak się okazuje, powtórka meczu z Gdańska była tej nocy w PS Extra - między 0:00 a 2:30, z tym że akurat ta pozycja w programie widniała pod enigmatycznym hasłem "LŚ mecz fazy grupowej". Z kolei na PS News pokazał ten mecz dziś rano, ale chyba z pominięciem przedmeczowego ceremoniału.

Tak jak przez cały ubiegły tydzień katowali widzów powtórkami z Francji, tak w tym powtórek z Bydgoszczy i Gdańska ze świecą szukać.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
kanimo

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: kanimo »

Hej
Poza granicami powtorki mozna obejrzec na weeb.tv. Powinno byc w Kanadzie, ja na tym ogladam we Francji. Powtorki nawet latwiej bo przy meczach live pojawia sie komunikat, ze za duzo widzow i trzeba wykupic konto premium. Szczegolnie, ze ten ostatni mecz byl jednym z niewielu w obecnym sezonie dajacym sie ogladac bez uczucia niesmaku. Milego ogladania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”