Liga Światowa 2009

mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: mily66 »

A w Bydgoszczy też będzie LŚ ??
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Koras
Administrator
Administrator
Posty: 179
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:47
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Koras »

mily66 pisze:A w Bydgoszczy też będzie LŚ ??
przejrzyj dokladnie ten temat, masz cala rozpiske kiedy i gdzie beda grali w Polsce.
- Jak to powiadają starzy górale, alkohol pity z umiarem nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach. -
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: mily66 »

Koras pisze:
mily66 pisze:A w Bydgoszczy też będzie LŚ ??
przejrzyj dokladnie ten temat, masz cala rozpiske kiedy i gdzie beda grali w Polsce.
raczej nie było ściśle określone czy będą mecze w Bydgoszczy czy nie, teraz już wiem ,że mają być.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
marta_opa
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:26
Płeć: K
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: marta_opa »

No to jednak Brazylia jest w Łodzi =) Super;))))))))) Więc w takim razie co z meczami z Finlandią?
Pozdrpwienia dla Prawdziwych Kibiców 8-)
"a gdy nadejdą deszczowe dni, nauczę Cię przechodzić między kroplami" :-)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Arff »

Wie ktoś może czy bilety na LŚ znowu będą na kupbilet, czy gdzie indziej ??? Bo zauważyłem że bilety na Puchar Polski sprzedawane są gdzie indziej, dlatego pytam, bo muszę się przygotować(jakieś konto na serwisie, powiadomienia na maila itd :P)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: mily66 »

mnie ktoś mówił ,że na kupbilet.pl ,ale nie jestem pewien - wrazie czego założyłem sobie tam konto chociaż wątpie ,że uda mi się coś kupić :|
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
madziagryf
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2009, o 21:49
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: madziagryf »

Wydaje mi się, że bilety będą jak skończy się budowa hali w Łodzi, bo jak narazie to nie ma nawet oznaczonych sektorów,a o miejscach nie wspominając.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.33971

Prandi ogłosił szeroką kadrę Bułgarii na LŚ. Jest tam Mlyakow. Uważam, że Mlaykow będzie w gronie 22 zawodników. No, ale na 12 szans za dużych mieć nie będzie miał. Jednak Nikolov i Yordanov to wyższa klasa od atakującego AZS-u.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Kay »

Mate pisze:http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.33971

Prandi ogłosił szeroką kadrę Bułgarii na LŚ. Jest tam Mlyakow. Uważam, że Mlaykow będzie w gronie 22 zawodników. No, ale na 12 szans za dużych mieć nie będzie miał. Jednak Nikolov i Yordanov to wyższa klasa od atakującego AZS-u.
W trakcie trwania rozgrywek LŚ 12 przecież się zmienia, więc jeśli wejdzie do docelowej 22 to szanse na grę, choćby niewielką, powinien mieć. ;) Tym bardziej, że Nikołow pewnie powoli będzie odchodził w cień, bo swoje lata ma... ;)

Pozdrawiam

Edit: No i nie zapominajmy jeszcze o Miluszewie, który jednak w zeszłym roku trochę się pokazał. :) To on w oczach kibiców był tym bułgarskim atakującym dla Akademików, którym okazał się być Mlyakow.
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: smelasiatkarz »

Mamy lekka zmianę w przepisach LŚ wchodzącą już od najbliższej edycji. Podobnie jak w Plsu Lidze i w niektórych ligach będzie punktacja:
-wygrana3:0, 3:1 za 3 punkty (przegrana 0)
-wygrana za 3:2 2 punkty ( przegrana za 1 )
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Guilder »

Czyli tzw. system włoski, wg mnie lepszy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34257 ----> Czy jest to odnośnie jego powołania do szeroko-szerokiej kadry(no ta, co jest z 30 osób) czy Smilen został powołany do 22 na LŚ??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: kevinpsb »

Mate pisze:http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34257 ----> Czy jest to odnośnie jego powołania do szeroko-szerokiej kadry(no ta, co jest z 30 osób) czy Smilen został powołany do 22 na LŚ??
Nie ma takiego newsa... źle skopiowałeś albo został usuniety. Z tego co wiem to MLiakov jest w 22...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

Tu jest link do kadry powołanej przez Prandi'ego na LŚ: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.11.33971

Wg mnie (ta lista zawiera 25 nazwisk) przed 22 marca (to jest chyba ostateczny termin zgłaszania szerokich kadr na LŚ) wyleci z niej jeszcze 3 zawodników i to będzie oficjalna szeroka kadra na ten sezon LŚ.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34326 ----> Anastasi ogłosił szeroką kadrę Włoch na LŚ. Dziwi mnie powołanie Roberto Cazzanigi. Pierwszy raz o nim słyszę. Skład całkiem dobry. Szkoda, że Cisolli nie powołał Anastasi. Słabiej radzi sobie w lidze, ale Cisolla to Cisolla. Kilku młodych zawodników powołał Anastasi, więc powoli myśli o MŚ itd. Chociaż, nie ma co się dziwić, bo na IO w Pekinie chyba z 10 miało wiek ok. 30 lub grubo po 30.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Bollo »

Castellani powołał kadrę na LŚ . Powołał Szymańskiego i Grzyba. Do tego Buszka i Ruciaka. Gromadowskiego. Drzyzgę i łomacza. i Zatorsiego. http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34438.
Zlatan
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: cba »

Bollo pisze:Castellani powołał kadrę na LŚ . Powołał Szymańskiego i Grzyba. Do tego Buszka i Ruciaka. Gromadowskiego. Drzyzgę i łomacza. i Zatorsiego. http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34438.

a ja w swojej naiwności sądziłam że ogrywać się należy w klubie a nie w reprezentacji. Zatrorsk i spółka - rozumiem grają w lidze cały czas, ale część powołanych przez Pana Trenera zawodników nie znalazła uznania w Jego oczach grając w zespole klubowym przez Niego prowadzonym.....czyżby tajemny plan Najlepszego z Prezesów:"zrobię Cię Trenerem KADRY NARODOWEJ a Ty będziesz w KADRZE NARODOWJ ogrywał moich chłopaków na potrzeby mojego DOBRA NARODOWEGO (powstaje pytanie co ważniejsze - kadra czy dobro, wychodzi na to że dobro) żal.....
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34599 -----> no i Kolakovic się postarał... To się nazywa szeroka kadra....
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: lucass90 »

Czy kto posiada jakąś informację n.t. biletów na tegoroczną edycję LŚ ? Oczywiście mam na myśli bilety na mecze Polaków, szczególnie te z Brazylią w Polsce.
AZS CZĘSTOCHOWA!
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: lolo1234 »

Hmm kadra Brazyli mimo ze nawet w połowie nie pełna i tak bardzo silna ;)

Zdaje mi się ze bedzie to wyglądało tak(6) :

środkowi bloku:
Rodrigão (Macerata/ITA)
?

rozgrywający:
Bruninho (Cimed)


libero:
Alan Domingos (Lokomotiv Jekatierinburg/RUS)


przyjmujący:
Giba (Iskra Odintsovo/RUS)
Dante (Dínamo Moscou/RUS)


atakujący:
Leandro Vissotto (Trentino/ITA)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009, o 19:45 przez lolo1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagorski »

Nepotyzm się szerzy :P Polacy nie mają czego szukać z taką Brazylią, w ogóle nie wiem czy mamy czego szukać w grupie.
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: lucass90 »

Moim zdaniem libero będzie Alan, a drugi środkowy? Trochę dziwi mnie brak powołania dla Riada, który ze znakomitej strony pokazał się w Lidze Mistrzów. No ale widocznie środkowi z ligi brazylijskiej są lepsi, nie wiem, nie widziałem ich...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Urban »

Brazylia:
Rozegranie: Bruninho
Atak: Vissoto
Przyjęcie: Dante i Giba
Środek: Rodrigao i Sidao(?)
Libero: SERGIO - myślę, że Escadinha nadal jest lepszy od Alana, który dodatkowo jest kontuzjowany od dłuższego czasu.

Polska:
Rozegranie: Woicki
Atak: Szymański
Przyjęcie: Bąkiewicz, Wika
Środek: Nowakowski Możdżonek
Libero: Ignaczak

hmm.. Personalnie to może i nie wygląda najlepiej, ale niespodzianki w sporcie się zdarzają dlatego ja jestem dobrej myśli ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Guilder »

Nie wiem czemu, ale jak widzę w składzie Szymański, Woicki, Wika, to mam czarne myśli co do wyniku spotkania.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Urban »

Mnie przeraża nazwisko Szymański... Podałem skład najmocniejszy "na papierze". Bo osobiście widziałbym trochę inny skład z podanych 22 nazwisk.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Guilder »

Jakby z Szymańskiego wycisnąć to co potrafi naprawdę, to byłby bardzo mocny, ale nie sądzę, aby się jeszcze zbliżył choćby do poziomu jaki prezentował na FSix LŚ 2007 z Francją (pamięta ktoś jak nam pięknie mecz wyciągnął?). Woicki nie tak dawno też się prezentował fajnie, ale odkąd w Rzeszowie mieszka jest wg mnie cieniem samego siebie. No i Wika, który wg mnie zawsze nadawał się maksymalnie na rezerwowego w reprezentacji, a teraz ma sytuację podobną do Woickiego, w Resovii zaczął grać gorzej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: niepoinformowany »

Maksim Michajłow poddaje się operacji kolana i nie zagra w LŚ.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagorski »

niepoinformowany pisze:Maksim Michajłow poddaje się operacji kolana i nie zagra w LŚ.
K....a... Widziałem jego mecze na IO, i koniecznie chciałem zobaczyć na LŚ. Rośnie z niego na prawdę najlepszy atakujący... :<
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: majka86 »

chyba jakaś mała epidemia wśród atakujących :o w Rosji Michajłow, w Bułgarii i Jordanov i Nikolov. Ten pierwszy w ogóle nie powołany, ten drugi w najbliższym czasie przejdzie operacje, bo sobie zrobił kuku w paluszka. Nie wie ktoś ile się będzie leczył? Pal licho LŚ, my też gramy przecież światówkę praktycznie bez atakującego :] , ale jak żaden się nie wyleczy na kwalifikacje i ME to Bułgaria zostaje z samym Milushewem. O tym Uhnikowie nigdy nie słyszałam (wstyd?), i 19 - latkiem (to chyba ten sam, o którego bije się Trento?)

ale ich sytuacja i tak jest lepsza niż nasza. Jakiś taki urodzaj mają w ataku...
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: lolo1234 »

Szkoda Michajłowa ;/
Fantastyczne IO,fantastyczne mecze z Włochami i Brazylią na LŚ najlepiej punktujacy w lidze w tym sezonie,w tamtym również wysoko....

No ale cóż lepiej zrobic operację niż potem zakończyć karierę ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”