Liga Narodów 2021 (M)

Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Nuriel »

Lineczka pisze:Oglądam mecz na TVP 2 i przyznam, że mimo pewnych mankamentów wolę komentarz Swędrowskiego i Drzyzgi.
Drzyzga bywa nieobiektywny, ale zna się na siatkówce i żyje tym. Swędrowski to absolutny TOP.
Natomiast panowie z TVP są tu chyba trochę przypadkiem.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, o 20:47 przez Nuriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

TommyLeeJones pisze: Jasny gwint, aż chcę kliknąć pauzę, bo nie wiem czy kiedyś takie bogactwo się powtórzy. Czy będziemy mieć takie cudne dylematy(...)
Się podpisuję.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: MWi »

Gruszka, Bąkiewicz i Kurek junior na skrzydłach, to były czasy, człowiek się emocjonował.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, o 20:52 przez MWi, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lucarelli »

MWi pisze:Gruszka, Bąkiewicz i Kurka junior na skrzydłach, to były czasy, człowiek się emocjonował.
Euro 09, wspaniały turniej, co to były za emocje.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Maciek, dramat, chłopie. Nie.przystoi się tak "wyróżniać". Trzeba się modlić, żeby Kurek był w 100 proc gotowy, bo tych 2 klepaczy ciężko sie ogląda.

O ile byłem za Muzajem, bo.potrafi naprawdę dobrze zapunktować, tak w tym meczu wygląda jak w całym, zeszłym sezonie. Ta lewa ręka momentami wygląda tak, hakby Muzaj był po 3 operacjach barku
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: aezakmi »

grzegorzg pisze:Ale popularnemu "Gelowi" obrona to nie siedziała nigdy, pisząc nieco eufemistycznie, no i blok taki średniawy, z podobnym uśmiechem .
Skupiłem się głównie na ataku i zagrywce, ale tym lepiej dla Kaczmarka, że pozostałe elementy siatkarskiego rzemiosła też ma świetnie opanowane. I najważniejsze, że po dwudziestym punkcie - gra tak samo, jak na początku spotkania, constans.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lineczka »

Niestety, ale Muzaj jest najsłabszym ogniwem po naszej stronie.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: jaet »

Pozwólcie, że na ekscytację przyjdzie czas na i po IO. Teraz to tylko przystawka, choć oczywiście trudno się nie zgodzić, że na papierze to historyczna siła. Tyle, że bez potwierdzenia w wyniku nie będzie to miało żadnego znaczenia.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

aezakmi pisze:Skupiłem się głównie na ataku i zagrywce
Fakt, ale ja sobie tak dodałem dla porownania. ;)

Natomiast mi ciągle się wydaje, ze w głowie Heynena siedzi jednak opcja pięciu przyjmujacyh. To jednak ma wiele zalet, nie tylko wmkontekscie rywalizacji na ataku, ale izdrowia Zatora o którym róznie się słyszy.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lineczka »

Pewnie za chwilę forum padnie, już mi błąd wyskakiwał.

Bieniek show.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: tomasol »

Muzajowi przynajmniej siedzi zagrywka, co przecież nie było jego wielkim atutem. Ale poza tym to słabo, strasznie chimeryczny jest. Niemniej w pełni się zgadzam z tymi, którzy zalecają spokój. Wysyłanie do Tokio albo do domu po takich spotkaniach tego czy tamtego to trochę bicie piany.

Holendrzy są słabi w ofensywie ale mają naprawdę kiepskiego rozgrywającego.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Powinni zrobić reglamentację - tylko pierwszych 30 dyskutuje... :]
olek322
Posty: 449
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: olek322 »

Lucarelli pisze:
jaet pisze:W kwestii Muzaja uważam identycznie jak compact, ale jestem po dwoćh rozmowach z kolegami bliższymi kadry i obydwaj twierdzą podobnie jak GolMar, że pojedzie jednak Muzaj. W moim odczuciu przy takiej decyzji Heynen popełni błąd i obyśmy nie musieli boleśnie się o tym przekonać w Tokio.
Zero zaskoczenia niestety, z jakiegoś powodu Heynenowi od początku Łukasz nie pasował i mu nie po drodze z nim.
Z kolei Muzaja ewidentnie lubi i promuje go, ciągnąć go za sobą nawet do klubu. Oby na kadrze nie skończyło się podobnym fiaskiem jak w klubie.
Kaczmarek jest lepszym siatkarzem w każdym elemencie rzemiosła, osobiście nie ufam Muzajowi za grosz.
Dobrze, że jest Śliwka, w razie W może zagrać na ataku.
Holendrzy wychodzą rezerwami, nudy.
Śliwka po przekątnej? Że co :o ?
Akurat Śliwka też gdyby nie taka sama przychylność Heynena jak do Muzaja, to mógłby być poza kadrą na IO
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, o 21:04 przez olek322, łącznie zmieniany 1 raz.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: BuenoSausage »

grzegorzg pisze: łatiwj gra się z lepszymi zawodnikami, tzn chciałem napisac z zawodnikami w formie. ;)
Przede wszystkim rozgrywającemu łatwiej gra się mając w przyjęciu Zatora, a nie Juniora ;)
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lineczka »

grzegorzg pisze: Natomiast mi ciągle się wydaje, ze w głowie Heynena siedzi jednak opcja pięciu przyjmujacyh. To jednak ma wiele zalet, nie tylko wmkontekscie rywalizacji na ataku, ale izdrowia Zatora o którym róznie się słyszy.

Jestem za opcją z pięcioma przyjmującymi i jednym atakującym. Ani Kaczmarek ani Muzaj nie widzą mi się na tegorocznych IO.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

BuenoSausage pisze:
grzegorzg pisze: łatiwj gra się z lepszymi zawodnikami, tzn chciałem napisac z zawodnikami w formie. ;)
Przede wszystkim rozgrywającemu łatwiej gra się mając w przyjęciu Zatora, a nie Juniora ;)
To zdecydowanie prawda, ale chcociaż w tym temacie starajmy się unikac obrzydliwych wątków. :D ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: aezakmi »

Bednorz i Fornal nie przypadkowo wygrali z Szalpukiem i Kwolkiem, coś jest na rzeczy, że może pojechać 5 przyjmujących. We wczorajszym spotkaniu, Bednorz grał z Drzyzgą, jak Kurek, czyli jeśli w Bartoszu Bednorzu będzie odpowiednio dużo pierwiastka Bartosza Kurka, to tak się właśnie może stać, że pojedzie ich pięciu i to właśnie Bednorz zagra w kolejnych IO. Choć ten Fornal, zaskakuje mnie swoją dyspozycją. Świetna ekipa nam się urodziła. I taki żart na koniec. A jak jeszcze Mateusz Mika wyleczy kolana, to... :]
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, o 21:15 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Fornal zrobił wszystko, by jechać na igrzyska, wszystkie 3 mecze zagrał naprawdę bardzo dobrze, jest najstabilniej grającym przyjmującym.

Fornal jak już się dowie, że nie jedzie, to ma prawo zapytać "To po co mnie tu ciągnaleś, chłopie?"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Aż się spytam - a kiedy Semen zagrał niestabilnie?

Mi Fornal dzisiaj podpadł w 3 odbiorach. Uważam, że może lepeij , stac go.

To trochę jak wczoraj z Bednorzem - procenty odbioru świetne, ale kilka piłek mógłby dać Drzyzdze na nos a nie na 2 metr.

Ja bardziej z tym Fornalem kombinuje w piatce, ze względu na pokrycie przez któregoś Zatora, ale zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, o 21:14 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 2 razy.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lineczka »

Fornal daję radę, mamy bogactwo na przyjęciu i mizerię na ataku poza Kurkiem dlatego na IO powinno pojechać 5 przyjmujących.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lucarelli »

Szary Wilk pisze:Fornal zrobił wszystko, by jechać na igrzyska, wszystkie 3 mecze zagrał naprawdę bardzo dobrze, jest najstabilniej grającym przyjmującym.

Fornal jak już się dowie, że nie jedzie, to ma prawo zapytać "To po co mnie tu ciągnaleś, chłopie?"
Blagam, z kim, z samymi outsiderami.
Włoscy juniorzy, Australia i Holandia.
On nigdy nawet nie był poważnie rozważany do Tokio, miał sobie pograć na Lidze Narodów i nic więcej.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, o 21:13 przez Lucarelli, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Kto najlepiej bije z prawego ataku.z naszych przyjmujących?
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lineczka »

Ataki Śliwki rewelacja!
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lucarelli »

Szary Wilk pisze:Kto najlepiej bije z prawego ataku.z naszych przyjmujących?
Śliwka.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: miro1905 »

Śliwka bardzo dobry mecz w ataku. Nie kombinuje tylko bije i przynosi to korzyści. Muzaj słabo. Przynajmniej na zagrywce coś dodał. Kaczmarek dla mnie nadal jest przed nim w kolejce do Tokio.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Z prawego w sensie P2 tzn z pierwszej? Semeniuk zagrał chyba na 100% w tym nowym dla siebie ustawieniu.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Mnie Olek w przyjęcii nie przekonuje do końca, nie chodzi akurat o ten.mecz, chociaz tu tez go trochę pocelowali. W ataku dziś rewelacja
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: krzychszp »

To jest niesamowite co wyprawia Muzaj. Ugotowany w meczu z 2 składem Holandii, ludzie...
Riad69
Posty: 498
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Riad69 »

Muzaj tragedia. Takie warunki. Taka siła. A taka słaba głowa
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Aquino »

Żenada w wykonaniu Muzaja. Niech Bo tam weźmie 5 przyjmujących i 4 środkowych bo atakującego to my nie mamy. Tymczasem Butryn czy Bołądź w domu.
Zablokowany

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”