Liga Narodów 2022

zbycho123
Posty: 225
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: zbycho123 »

To wszystko tak się dzieje bo grbic podczas polskiego hymnu żuł gumę on nie zasługuje na selekcionera powinni go wywalić heynen to był gość śpiewał nawet hymn
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

Janusz zjazd do bazy
___
Noworoczny Kibic Siatki
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Lineczka »

Cały nasz zespół gra źle.
Rycho
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2022, o 17:55
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Rycho »

Czemu nie wystawił Kłosa? Czemu nie wystawił resztę po prostu skład z meczu z Amerykanami w grupie? Takie trudne odejść od Hajnenowskiej koncepcji? Tak jak pisali inni , straszne że bierze ZAKSĘ.....
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Grbić robi zmiany jak już jest pozamiatane. Chyba tylko po to, by nie kompromitować swoich wybranków i pokazać, że zmiennicy nic nie dali

Teraz by sie przydal Firlej z Butrynem, bo Amerykanie mają wszystkich rozpisanych. Zero powiewu swieżosci
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022, o 18:13 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Lineczka »

zbycho123 pisze: 23 lip 2022, o 18:11 To wszystko tak się dzieje bo grbic podczas polskiego hymnu żuł gumę on nie zasługuje na selekcionera powinni go wywalić heynen to był gość śpiewał nawet hymn
Ostentacyjne żucie gumy przez trenera podczas naszego hymnu było nie na miejscu.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Orduna »

MiroHero pisze: 23 lip 2022, o 18:09
Orduna pisze: 23 lip 2022, o 17:59 Bravissimo trenerito!
Jeszcze jeden, jeszcze jeden :]
Zaraz po tym jak przeprosicie Adriano to proszę przeprosić też mnie.
Siwy bajerancie, wypad pracować do kebaba w Kedzierzynie jak tak bardzo kochasz to miasto.
Będziesz mógł się spotykać ze swoim kochankiem Olusiem i innymi.
Do pracy przy siatkówce się nie nadajesz.
A potem że kibice z kk są przewrażliwieni..... Nie różnisz się niczym w formie wypowiedzi od pewnego pana z innego forum, które na szczęście padło.
A wiesz dlaczego?
Cały czas jestem wyszydzany, wyśmiewany i nazywany trollem, podczas gdy to to ja pierwszy zauważyłem że na ławce jest Heynen w przebraniu. Ja no i może Simao, kiedy ja pisałem że z Grbicem nic nie wygramy bo jest tragiczny to Diomedea pisała że trolluje, Szary chciał mu dawać czas, michal 1983 pisał że się nie znam i wielu innych użytkowników lekcewazylo moje przestrogi.
Teraz ja triumfuje( chociaż z bólem) ale mam okazję odegrać się i pokazać kto tak naprawdę zna się na siatkówce a kto dał się zmanipulować.
Dziękuję...
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Delont »

No ale niezależnie od tego czy zmiany są późne czy nie, to Fornal był od początku seta, a Bednorz od poziomu poniżej 10 punktów. A my na przyjęciu jeszcze gorsi niż w 2 pierwszych setach jesteśmy. Fornal, który miał być zbawieniem na przyjęciu przyjmuje regularnie w buraki, w obronie dalej mizeria. Set najgorszy z wszystkich. Nie z Zaksą tu jest problem, a z całą drużyną niestety.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Lineczka »

Trzeba było wpuścić Kaczmarka za Kurka i grać Zaksą bis. 8-) Grbić w bardzo złym stylu oblewa egzamin, już go dzisiaj Semen/indywidualności nie wyratowały. Słaba gra całego zespołu. W trzecim secie dostajemy lanie od USA.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

Kurek zgaszony - zjazd
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: laanca »

Zero przyjęcia. A u przeciwnika większość w punkt
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
kamil1999
Posty: 5607
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: kamil1999 »

przemik pisze: 23 lip 2022, o 18:11 Janusz zjazd do bazy
Szkoda, że nie ma Firleja. On ma potencjał by odmienić grę.

No i tak jak pisałem wcześniej. Nasi zawodnicy nie są w top formie fizycznej. I może nie mają być. Pamiętajmy, że to MŚ będą kluczowe by ocenic pracę trenera a nie towarzyszki turniej.

Nie bądźmy jak kolega Orduną któremu wystarczy nawet 1 set towarzyskiego meczu by nazwać trenera bajerantem
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: MiroHero »

Orduna pisze: 23 lip 2022, o 18:14
MiroHero pisze: 23 lip 2022, o 18:09
Orduna pisze: 23 lip 2022, o 17:59 Bravissimo trenerito!
Jeszcze jeden, jeszcze jeden :]
Zaraz po tym jak przeprosicie Adriano to proszę przeprosić też mnie.
Siwy bajerancie, wypad pracować do kebaba w Kedzierzynie jak tak bardzo kochasz to miasto.
Będziesz mógł się spotykać ze swoim kochankiem Olusiem i innymi.
Do pracy przy siatkówce się nie nadajesz.
A potem że kibice z kk są przewrażliwieni..... Nie różnisz się niczym w formie wypowiedzi od pewnego pana z innego forum, które na szczęście padło.
A wiesz dlaczego?
Cały czas jestem wyszydzany, wyśmiewany i nazywany trollem, podczas gdy to to ja pierwszy zauważyłem że na ławce jest Heynen w przebraniu. Ja no i może Simao, kiedy ja pisałem że z Grbicem nic nie wygramy bo jest tragiczny to Diomedea pisała że trolluje, Szary chciał mu dawać czas, michal 1983 pisał że się nie znam i wielu innych użytkowników lekcewazylo moje przestrogi.
Teraz ja triumfuje( chociaż z bólem) ale mam okazję odegrać się i pokazać kto tak naprawdę zna się na siatkówce a kto dał się zmanipulować.
Dziękuję...
Mistrzu masz swoje zdanie i je szanuje ale sposób Twojej wypowiedzi jest żenujący. Jak nie panujesz czasami nad emocjami to nie pisz. Ja nie podważam twojego zdania bo masz prawo myśleć inaczej tylko na litość, weź ogarnij swój język.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: kuchcik77 »

Z dużej chmury ....deszcz w twarz.
Beznadziejny występ skrzydlowych, Kurka, ehh ja wiem ze bylo na styku,że mamy nieprzebraną głębie ale to jest dramatyczny widok i bardzo duże obciążenie Semena i Janusza.
Nie chodzi o personalia, chodzi o jakość gry.
W MS mamy w grupie Usa tak?:)
Nasteony ważny mecz playoffs MS
Kadra to nie klub.bywa
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Nasza reprezentacja wygląda beznadziejnie. Nie ma żadnego powodu by czepiać sie Olka, Kaczmarka czy kogokolwiek innego, bo problemem jest sam Grbić. Nigdy nie widziałem naszych w tak fatalnym stanie.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Lineczka »

W trzecim secie nasi zmiażdżeni, wyglądają jak dzieci we mgle.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: bez_nazwy »

19:10 a grbic bierze czas :o a to kabareciarz skurczybyk
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: ciorny17 »

Jedno oddajmy, Amerykanie serwują rewelacyjnie w tym secie. To nie tak, że my wywalamy w buraki, no może poza flotem Jendryka, którego Bednorz przyjął do Grbica, to te zagrywki DeFalco czy Christensona latają fest.
Kłamca.
Wielblad
Posty: 238
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:50
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Wielblad »

Zmiennicy to jakiś cyrk Zalewski
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Lineczka »

Jako pierwszego Grbić z przyjmujących ściągnął z boiska Śliwkę a on z całej czwórki grał najlepiej. 8-)
Rycho
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2022, o 17:55
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Rycho »

Wstawianie na pałę "zmienników" nie ratuje gry zespołowej, a tu od początku szwankowała gra w zespole, stąd moje ubolewanie że wystawił taki a nie inny skład , niestety to nie wina zawodników którzy mieli słabszy dzień to wina niestety trenera podobnie zwalił ten mecz jak Hejnał igrzyska.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

Egzekucja trwa - koniec
Wyglądamy jak Resovia we własnej hali
Defalco dokonuje zniszczenia
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Simao »

Piszę już od jakiegoś czasu, że największy problem to przeciętny szkoleniowiec, przywiązany w dodatku do konkretnych nazwisk. Brak odpowiedniego przygotowania drużyny, selekcji i zarządzania. Dzisiaj może w końcu większość osób przejrzy na oczy. Szkoda tutaj rozmawiać o personaliach, na szczęście udało się awansować przynajmniej do czwórki. Jednak obawiam się, że Gribić z Naszą kadrą osiągnie podobne "sukcesy" jak w Perugii...
Ten set przykro się ogląda, trochę taki pokaż siły USA.

Ps. Z perspektywy kibica Resovii cieszy mnie to, że Defalco od przyszłego sezonu w Resovii :D
Streeter
Posty: 7493
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

Ja wiem, że Butryn to ambitny chłopak i pewnie się cieszy, że jest chociaż tu, gdzie jest, ale ja na Jego miejscu to bym się spakował i pojechał na wakacje odpocząć przed sezonem, przecież bez sensu udawać, że niby rywalizuje z Kaczmarkiem.

A Łomacz daje takie zmiany, jakie się spodziewałem - może nie robi błędów, ale i stylu nie zmieni. Moim zdaniem totalnie bez sensu mieć takiego gościa. A nóż Firlej by coś zmienił. A jeśli nie, to jaka różnica przy 20:10?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
dyletant
Posty: 5116
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: dyletant »

18 punkt w secie ustawił wynik 8-)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: ciorny17 »

Nasza głębia na przyjęciu dzisiaj była tak głęboko, że nie ruszyła z dna.
Kłamca.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Nuriel »

Chyba nie ma sensu się rozwodzić kto gra dobrze, a kto źle. Źle gra cała drużyna, niestety.

Trzeba mieć nadzieję, że na MŚ będzie inaczej.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Zatorski to w samolot i na lotnisko do Rzeszowa jutro niech ląduje.
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Delont »

A tak na rozluźnienie, bo pewnie wszyscy mamy podniesione ciśnienie:
jak Defalco zgaśnie w Rzeszowie, to ja już nie wiem jakie pokłady energii tam będzie trzeba wsadzić, żeby podnieść atmosferę.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: bez_nazwy »

Skandal skandal i jeszcze raz skandal, tak wygląda 3ci set w naszym wykonaniu.
Mam tylko wielka nadzieję że najpóźniej po jutrzejszym meczu grbic sam poda się do dymisji albo poprostu zostanie zwolbiony, i wynik jutrzejszego meczu ma dla mnie drugorzędne znaczenie, to nasza kadra jest nie od grania o brąz.
Zablokowany

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”