Liga Narodów 2022

przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

Nasza głębia przyjęcia jest głęboko w…
___
Noworoczny Kibic Siatki
buzinga
Posty: 1317
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: buzinga »

Ludzie tu nie ma problemu w selekcji. Nawet jakbyśmy mieli na rozegraniu Christiansona i Shojiego na libero byłby problem, bo podobnie do reszty zespołu byłby bez formy. U nas nie ma nawet pół zawodnika. My to przegraliśmy przygotowaniami. Oczywiście nie ma sensu rozpaczać. Mistrzostwa Świata będą papierkiem lakmusowym. Podkreślałem to milion razy i będę tak robił nadał. Ciężko jest wygrać LN, a później imprezę docelową w danym sezonie. Jak nie wierzycie przeanalizujcie sobie poprzednie lata.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: krzychszp »

Nie pamiętam kiedy ostatnio nasza reprezentacja grała taką tragedię, prawdopodobnie za de Giorgiego.

Masakra.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Lineczka »

Nie wyszliśmy nawet z 15 punktów w trzecim secie, wstyd. Najgorszy set w tej edycji LN.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Gerrard »

Delont pisze: 23 lip 2022, o 18:23 A tak na rozluźnienie, bo pewnie wszyscy mamy podniesione ciśnienie:
jak Defalco zgaśnie w Rzeszowie, to ja już nie wiem jakie pokłady energii tam będzie trzeba wsadzić, żeby podnieść atmosferę.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jeśli Defalco jakimś cudem uciągnie Rzeszów do medalu to stawiam wszystkie oszczędności na to, że chłopak będzie absolutnym topem na swojej pozycji w przyszłości.


Grbić to niech się cieszy, że Iran nie spakował nas do domu już w czwartek. Już nie ma co się znęcać nad poszczególnymi zawodnikami bo wszyscy zagrali tragicznie, ale to, że Kłos zaczął dzisiaj na ławce potwierdza tylko to, że Serb ma klapki na oczach i jeśli nikt mu tych klapek nie ściągnie to będzie tak jechać aż do MŚ, gdzie może być powtórka z dzisiaj.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Orduna »

@Diomedea@SzaryWilk@ciorny17@michal1983@WysokiPortorykańczyk i inni
I jak?
Łyso???
Trzeba było poważnie brać moje uwagi. Oby to Was czegoś nauczyło.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: krzysiu »

Ktoś tu nadal wierzy w Grbica?widzi jego plan na te kadre?
dyletant
Posty: 5117
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: dyletant »

Winę za ten beznadziejny występ ponoszą wyłącznie Irańczycy, którzy nas wpuścili do tego półfinału.

Można było już spokojnie szykować formę na docelowy 3dniowy turniej w Krakowie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: maniek009 »

Owszem ja wierzę. Widzę,że to jest forum dyletantów siatkarskich i chorągiew,dajcie spokój,mocniejsze słowa się Cisna na usta jak się czyta te wasze wypociny.Dajcie sobie spokój w większości z wypisywaniem mądrości,bo nie macie zielonego pojęcia.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

Zawodnicy zaksuni zawiedli po całości, kompletnie. Zatorski jest totalnie bez formy. Do takiego stanu rzeczy mógł doprowadzić tylko były trener ZAKSy
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

maniek009 pisze: 23 lip 2022, o 18:40 Owszem ja wierzę. Widzę,że to jest forum dyletantów siatkarskich i chorągiew,dajcie spokój,mocniejsze słowa się Cisna na usta jak się czyta te wasze wypociny.Dajcie sobie spokój w większości z wypisywaniem mądrości,bo nie macie zielonego pojęcia.
Przestań. Jak uważasz, że nie ma powodów po niepokoju po takiej grze, to jestes naiwny. Poza chamskim hejtem Orduny, wszystkiw komentarze są czystą prawdą.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Orduna »

maniek009 pisze: 23 lip 2022, o 18:40 Owszem ja wierzę. Widzę,że to jest forum dyletantów siatkarskich i chorągiew,dajcie spokój,mocniejsze słowa się Cisna na usta jak się czyta te wasze wypociny.Dajcie sobie spokój w większości z wypisywaniem mądrości,bo nie macie zielonego pojęcia.
Oj kolego :]
Założyłeś sobie pętle na szyje.
Jak z grupy nie wyjdziemy na MŚ to będziemy miło Ciebie wspominać.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Papito13 »

Fatalny występ. Najgorsze jest to, że dużo większym problemem niż słaba forma (co samo w sobie jest już martwiące, skoro to miał być pierwszy test i chcieliśmy tutaj dobrze zagrać) jest fatalna gra pod względem taktycznym i organizacyjnym. Blok-obrona dalej leży, cała drużyna, niezależnie od zestawienia, wygląda po prostu słabo i gdyby nie momenty dobrej (lub świetnej) gry Semeniuka i Kurka wczoraj to przegralibyśmy już z Iranem.

Mamy dużo do poprawy, ale do MŚ jest jeszcze dużo czasu. Ciekawe czy Grbic ogarnie temat i tam zagramy już lepiej czy nie. Bo coś mi się wydaje, że słaby występ na MŚ może oznaczać szybki koniec jego przygody z kadrą.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Orduna »

Szary Wilk pisze: 23 lip 2022, o 18:43
maniek009 pisze: 23 lip 2022, o 18:40 Owszem ja wierzę. Widzę,że to jest forum dyletantów siatkarskich i chorągiew,dajcie spokój,mocniejsze słowa się Cisna na usta jak się czyta te wasze wypociny.Dajcie sobie spokój w większości z wypisywaniem mądrości,bo nie macie zielonego pojęcia.
Przestań. Jak uważasz, że nie ma powodów po niepokoju po takiej grze, to jestes naiwny. Poza chamskim hejtem Orduny, wszystkiw komentarze są czystą prawdą.
Jakim hejtem? Jeżeli już to fala hejtu była w moją stronę.
Pamiętasz nazywanie trollem i inne takie? A tu zonk, ten troll miał jednak rację, jak do tego doszło???
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: maniek009 »

przemik pisze: 23 lip 2022, o 18:42 Zawodnicy zaksuni zawiedli po całości, kompletnie. Zatorski jest totalnie bez formy. Do takiego stanu rzeczy mógł doprowadzić tylko były trener ZAKSy
Tak,a ja myślę, że doprowadził do tego tylko i wyłącznie jeden klub z Podkarpacia,podobnie jak w przypadku Kochana i wielu innych,Śliwę też prawie zatopili.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

Defalco kosmita - załatwił nas w pojedynkę.
Resovio może to właśnie ten deal da Ci majstra
___
Noworoczny Kibic Siatki
Heimlock
Posty: 631
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Heimlock »

buzinga pisze: 23 lip 2022, o 18:24 Ludzie tu nie ma problemu w selekcji. Nawet jakbyśmy mieli na rozegraniu Christiansona i Shojiego na libero byłby problem, bo podobnie do reszty zespołu byłby bez formy. U nas nie ma nawet pół zawodnika. My to przegraliśmy przygotowaniami. Oczywiście nie ma sensu rozpaczać. Mistrzostwa Świata będą papierkiem lakmusowym. Podkreślałem to milion razy i będę tak robił nadał. Ciężko jest wygrać LN, a później imprezę docelową w danym sezonie. Jak nie wierzycie przeanalizujcie sobie poprzednie lata.
Dokładnie. każdy bez formy więc to jest największą winą. Skoro czterech świetnych przyjmujących gra tak tragicznie plus zakręcony Kurek i średnio-słabo reszta to musiało wyniknąć z przygotowań. Ja osobiście jednak uważam, że można zrobić dobrą formę na dwa turnieje i powinniśmy teraz też brylować.

Parę wniosków:
1. Kochan i Zator nie poprawiają się, może czas stawiać na Kłosa i Popiwczaka.
2. Stawiałbym na Kwolka jako czwartego przyjmującego zamiast Bednorza, który nie pokazał nic nadzwyczajnego.
3. W zasadzie tylko Kaczmarek wchodził na podwójną więc pewnie to na niego postawi Grbic niż Butryna.
4. Janusz dzisiaj nieźle, nie jego wina że tragiczne przyjęcie i nieskuteczność atakujących. Ale też nie robi furory, ot tylko poprawnie gra większość meczy plus słabe momenty. Łomacz też nic nie pokazał na zmianie. Najbardziej w VNL podobał mi się Firlej, może również to on powinien być jedynką, a na pewno na MŚ brałbym parę Janusz-Firlej.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: hardy »

Pamiętacie jakie były porównania Shojiego z Zatorem jak przychodził do ZAKSY rok temu? Dobry, ale jednak Zator to jeden 2-3 najlepszych libero świata, a Amerykanin jakieś pół klasy niżej.
Jak porównać ich grę obecnie? Raczej zdecydowanie lepiej wygląda Shoji.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

maniek009 pisze: 23 lip 2022, o 18:45
przemik pisze: 23 lip 2022, o 18:42 Zawodnicy zaksuni zawiedli po całości, kompletnie. Zatorski jest totalnie bez formy. Do takiego stanu rzeczy mógł doprowadzić tylko były trener ZAKSy
Tak,a ja myślę, że doprowadził do tego tylko i wyłącznie jeden klub z Podkarpacia,podobnie jak w przypadku Kochana i wielu innych,Śliwę też prawie zatopili.
Ta jasne bo Śliwka, Semeniuk i Janusz grają w Resovii. Odetchnij.
Zgubiła nas wiara ze jeśli przebrandujemy zaksunie na reprezentacje to pójdzie gładko.
Faktycznie poszło gładko - Amerykanom.
Ale spokojnie najważniejszy turniej przed nami czyli memoriał Wagnera tam się odkujemy
___
Noworoczny Kibic Siatki
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: McMatheo »

przemik pisze: 23 lip 2022, o 18:42 Zawodnicy zaksuni zawiedli po całości, kompletnie. Zatorski jest totalnie bez formy. Do takiego stanu rzeczy mógł doprowadzić tylko były trener ZAKSy
Zabawny wpis... z przykładem Zatorskiego jako zawodnika "zaksuni" - tak wcześnie a tak dużo w czubeczku.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: kamil1999 »

Parę przemyśleń:

1.Słaba defensywa.
Gramy trochę jak Resovia. Procenty w ataku wyglądają dobrze i zwykle nie mamy problemów z kończeniem swoich akcji(ten mecz to wyjątek), ale za to bardzo mało bronimy. Być może trener odważnie powinien postawić na Popiwczaka kosztem Zatorskiego, ale w sumie Popiwczak nie dał trenerowi też powodów by na niego stawiać. Gramy więc jak Resovia, że stosunkowo mało breaków robimy. Jeśli już jakiś uda się zrobić to dzięki zagrywce a rzadziej dzięki obronie lub za sprawą bloku.

2.Gra w bloku
Słabo to wygląda. Kochan bez formy plus Bieniek to słaba para. Kłos musi być i ja bym do niego dobrał Kochana, ale najważniejsza kwestia to, że Kłos musi być. Szkoda, że trener nie przywrócił do kadry Wiśni. Nie doceniany środkowy. On plus Kłos i gra w bloku wyglądała by dużo lepiej.

3.Rozgrywający
Janusz totalnie się nie sprawdza. Prosta gra na dwóch liderów w ataku a za tą prostą grę krytykowaliśmy Drzyzgę. Naprawdę da się grać bardziej kombinacyjnie. Może się poprawi bo i w Zaksie miał ciężkie wejście. Zobaczymy. Ale nie wiem czy to jednak był dobry pomysł tak pewnie na niego postawić bo też jest żółtodziobem jak Firlej. Być może tu powinna być rywalizacja.

4.Fizyka
Nie wygląda to dobrze, ale być może drużyna jest budowana pod MŚ. To będzie decydujący turniej.

5.Przebudowa
To słowo klucz i nie oczekujmy, że już w pierwszym turnieju po przebudowie będzie wszystko śmigać. Buduje się nowa drużyna, zawodnicy debiutują, inni co byli już wcześniej w kadrze teraz mają znacznie poważniejsze role. Jak Semeniuk czy Śliwka. Dajmy temu czas. Być może na początku będzie gorzej to wyglądać niż we wcześniejszych latach, ale dzięki temu być może w przyszłości zbierzemy owoce. IMO trzeba cierpliwości. Skoro się zatrudniło trenera to powinno się mu zaufać a nie robić jakiś pochopnych kroków. Mam nadzieję, że takich nie będzie. Zadaniem Grbicia było budować kadrę pod cykl Olimpijski, więc dajmy mu ten cykl dokończyć.

6.Atakujący
Powinna być tu rywalizacja. Kurek już młodszy nie będzie. Jak widać miewa słabsze mecze. Musimy mieć alternatywę. Butryn pokazał, że stać go by pociągnąć ofensywę. Kaczmarka nie ma co też przypisywać do roli zadaniowca.

7. Zmiany

Trochę nie zawsze trafione. W Zaksie też chyba nie zawsze były. Mam wrażenie, że Grbić ma wszystko poukładane przed meczem i brak mu trochę elastyczności.
W Zaksie nie ważne kto źle grał to pierwsza zmiana zawsze to był Rejno za Smitha. W kadrze widzę, że tak pierwsza zmiana to jest Fornal za Śliwkę.
Więc to może budzić niepokój jeśli chodzi o prowadzenie gry przez Grbicia. Więc sporo zależy jak przygotuje "6" na najważniejsze turnieje.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022, o 18:57 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: ciorny17 »

hardy pisze: 23 lip 2022, o 18:48 Pamiętacie jakie były porównania Shojiego z Zatorem jak przychodził do ZAKSY rok temu? Dobry, ale jednak Zator to jeden 2-3 najlepszych libero świata, a Amerykanin jakieś pół klasy niżej.
Jak porównać ich grę obecnie? Raczej zdecydowanie lepiej wygląda Shoji.
Za dużo rzeszowskiego powietrza się nawdychał ;)

DeFalco w 3. secie więcej punktów zagrywką, jak przez cały mecz atakiem, więc rozstrzelał nas tym elementem, to fakt.
Zagraliśmy bardzo źle. Każdy. Pierwszy skład, zmiennicy. Czy to coś powie Grbicowi odnośnie selekcji? Raczej nie.
Jedynie mam nadzieję, że powie, iż należy szybciej reagować, kosztem chęci budowania zaufania u gracza, któremu nie idzie, kosztem wyniku kadry.
Kłamca.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

McMatheo pisze: 23 lip 2022, o 18:50
przemik pisze: 23 lip 2022, o 18:42 Zawodnicy zaksuni zawiedli po całości, kompletnie. Zatorski jest totalnie bez formy. Do takiego stanu rzeczy mógł doprowadzić tylko były trener ZAKSy
Zabawny wpis... z przykładem Zatorskiego jako zawodnika "zaksuni" - tak wcześnie a tak dużo w czubeczku.
Piszac o Zatorskim pisze, ze jest bez formy. a nie ze jest zawodnikiem zaksy.
Daj spokoj bo to smieszne się robi.

Przezywałem juz to przed IO - spokojnie mamy super trenera, wysmienitych zawodników - Kubiaka, Śliwke i Leona no i tenejro, ktory zjada pierogi.
Jak to się skonczyło wszyscy wiemy.
Obralismy dokladnie ten sam kierunek.
___
Noworoczny Kibic Siatki
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: McMatheo »

Grbić na razie wypada kiepsko. Jeszcze trochę wpadek i będzie... wypad.
VNL nie była oczywiście celem #1, ale nie widać koncepcji rozwoju drużyny. Nie widać perspektyw. Dzisiaj nie było... niczego jak mawiał niejaki Kononowicz. Przyjęcia, ataku, bloku, obrony w polu. Na poziomie zawodniczym było różnie, ale Zatorskiego nie było w ogóle.

Tej drużynie trzeba dobrego trenera (nie przekreślam Grbicia) i lidera z jajami w stylu Kubiaka. Dzisiejsza przegrana była fatalna i smutna, bo śmierdziała bezradnością i brakiem wkur....a, brakiem ambicji. Przestałem oglądać w połowie trzeciego seta, co mi się dawno nie zdarzyło.

Było mi po prostu wstyd.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: przemik »

kamil1999 pisze: 23 lip 2022, o 18:52 4.Fizyka
Nie wygląda to dobrze, ale być może drużyna jest budowana pod MŚ. To będzie decydujący turniej.
Mam deja vu.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Diomedea »

Orduna pisze: 23 lip 2022, o 18:36 @Diomedea@SzaryWilk@ciorny17@michal1983@WysokiPortorykańczyk i inni
I jak?
Łyso???
Trzeba było poważnie brać moje uwagi. Oby to Was czegoś nauczyło.
Mocno niezdrowy jestes.
Jakbysmy wzieli na powazni Twoje (chamskie ) uwagi to Polska by wygrala dizsiaj? A chyba o to chodzilo.
Zreszta BTW o slabej Zaksie tez byly uwagi w czasie LM i tez mielismy je wziac na powaznie.

Slabo gra zespolowa, slabo defensywa, slabo serwis . Slabo fizyka. Srednio blok i Klos powinien wychodzic w podstawie.

Akurat fizyka moze sie odkleic od dna na MS, bo tak wolno poruszajacej sie repry to dawno nie widzialam-za schylkowego Vitala i Fefe.
Tzn mam nadzieje, ze sie odklei.

Kurek nie jest pewny i zaden atakujacy "systemowy" nie powinien jezdzic, lecz normalny drugi atakujacy. Dzisiaj Kaczmarek wszedl i nawet pilki nie dostal do ataku, taka jest wiara w jego umiejetnosci. Dodatkowo stanal dp przyjecia dopiero przy ostatnim asie, czyli nawet jego walor systemowy nie zostal wykorzystany. I moze ja zle widzialam, ale stanal w pozycji do przyjecia albo na linii, albo nawet na aucie.

Ciezko sie wchodzi przy 2:0. Fornal zlego wejscia nie mial, dobre przyjecie, dobry atak, potem wyciagniety strzal do linii a potem juz gorzej i blad w serwisie. Moze jakby jeszcze pociagnal Butryn, to cos tam by sie odbudowalo.
Amerykanie zlapali maksymalna swobode na serwisie, slabe przyjecie Bednorza tez dalo sie we znaki.
Ja tam chcialam widziec Kwolka. Zawodnika "systemowego" ;)

Ciekawi mnie sklad na mecz o braz. Czy Grbic wyciagnie jakies wnioski i da pograc Klosowi, Butrynowi, moze szybciej Fornalowi?

Co do braku Firleja-dzis by musial byc geniuszem w grze z pola. A raczej nie jest, gra zwykle slabiej z pola niz Janusz. Moze co najwyzej nerwy ma solidniejsze. Owszem, byloby ciekawe zobaczyc go dzisiaj. Tylko czy warto go topic? Ani odbioru ani ataku od pewnego momentu.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022, o 19:12 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
dyletant
Posty: 5117
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: dyletant »

A co jeśli to znowu gra pod presją nie pozwala się rozwinąć i dopóki nie będziemy w roli underdoga to będziemy wszystko przegrywali? A z tym składem będziemy stawiani w roli faworyta kazżdego turnieju.
Bo skąd taka zapaść Semeniuka, Śliwki czy Janusza?

Bo tak wygląda mniej więcej cała reprezentacyjna siatkówka od 2006 roku.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Nuriel »

Ej, ludzie, wyluzujcie...

Niektórym chyba ten mecz przepalił jakieś kabelki w mózgu...

Trzeba liczyć, że trener wyciągnie wnioski, nawet ciężko powiedzieć jakie, ale ja od tego na szczęście nie jestem.

Jak mamy teraz przegrać, żeby potem wygrać, to ja to kupuje.
Gorzej jak przegraliśmy teraz, żeby potem też przegrać. No ale czas pokaże
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: jaet »

Jak ten mecz wyglądał każdy widział. Zresztą widział już z Iranem, bo to że to się nagle w 2 dni odwróci było mało prawdopodobne. Natomiast my sobie całościowo Grbicia i jego kadrę ocenimy po MŚ, a nie finale VNL. Pisząc "my" mam na myśli kibiców, a nie forumowych awanturników i wszelkiej maści płaczki.
W zeszłym sezonie po finale VNL wszyscy zapowiadali rewanż w Tokio, a jak obie ekipy skończyły pamiętamy. A MŚ, to jeszcze bardziej wymagający, długi turniej. W mojej opinii nie było szans na dwa szczyty formy w tak krótkim czasie. Czy ten szczyt Nikola ogarnie na MŚ? Nadal wierzę, że tak. Tu jednak jako team wyglądamy bardzo niefajnie i to jest lekko niepokojące.
Diomedea pisze: 23 lip 2022, o 19:00 Co do braku Firleja-dzis by musial byc geniuszem w grze z pola. A raczej nie jest, gra zwykle slabiej z pola niz Janusz. Moze co najwyzej nerwy ma solidniejsze.
To oczywiście racja, ale jeżeli mam być szczery, to wolę oglądać nieporadność i gafy debiutanta Firleja i traktować je jako potencjalny bagaż koniecznych doświadczeń, niż oglądać "40-letniego" Łomacza grającego w kluczowym momencie seta 15 cm za niską krótką do swojego klubowego kolegi.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022, o 19:08 przez jaet, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Propo rzekomo bardzo słabej zmiany Fornala, to

40 % w przyjęciu
67 % w ataku
Zablokowany

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”