Liga Narodów 2023

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

Riad69 pisze: 11 cze 2023, o 08:44 Nie przyjmujemy..... A ten wprowadza Sawickiego którego trzeba kryć. To jest jednak wizja....
To jest właśnie działanie w stylu sabotażu. Chciał być pewny, że Serbia utrzyma to prowadzenie i wygra tego seta. Wejście Sawickiego zrozumiałby jedynie na zagrywkę. Mam nadzieję, że to już koniec w tym sezonie dla wszystkich przyjmujących na tym turnieju. Martwi mnie dyspozycja Firleja, wygląda słabiej od Łomacza. Butryn chyba jeden z większych przegranych tego turnieju. Dulski jak najbardziej na plus jak również Kłos.
Ogólnie to zgadzam się z głosami, że największy problem to trener. Nie ma takiej porażki, która nie mogłaby być przekuta w sukces, oby tylko nie spieprzył kwalifikacji IO, tego się nie da. Przegra resztę, może brak medalu w VNL i Świderski będzie musiał zmienić trenera, za duża presja będzie na jego osobę. Serbowie jakoś podziękowali mu bez problemu. Nie będzie za rok Grbica, będzie sukces w postaci pierwszego medalu na IO w XXI w. :) Nasza kadra od lat zawsze po zmianie trenera nabiera świeżości i osiąga dobre wyniki. Przynajmniej w pierwszy sezonie, może należałoby co roku zmieniać szkoleniowca :) Chciałbym, aby Mendez był szkoleniowcem Naszej kadry w sezonie olimpijskim.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2023, o 08:55 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: przemik »

Serbom wychodzi dosłownie wszystko - nam nic
___
Noworoczny Kibic Siatki
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: ciacho23 »

Można przegrać, ale to jednak jest mocna kompromitacja.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: przemik »

Zgaszony Urbanowicz na dzień dobry
___
Noworoczny Kibic Siatki
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Rusticola »

Riad69 pisze: 11 cze 2023, o 08:44 Nie przyjmujemy..... A ten wprowadza Sawickiego którego trzeba kryć. To jest jednak wizja....
To jest brak piątej klepki.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: przemik »

Nic w tym meczu nie działało dobrze -NIC.
Gładkie 3-0
Trochę kompromitacja na koniec
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

Nasza kadra, jakość tej drużyny nie podoba mi się od początku VNL, te zwycięstwa z wielkim trudem nic nie zmieniają. Uważam, że wstyd przegrać z tą kadrą Serbii. Podobnie byłoby wstyd przegrać ze wcześniejszymi drużynami. Z Bułgarią w szczególności.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2023, o 08:59 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Lineczka »

W połowie drugiego seta zrezygnowałam z meczu, bo tego nie da się oglądać. Beznadziejna gra naszej drużyny.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

Lineczka pisze: 11 cze 2023, o 08:59 W połowie drugiego seta zrezygnowałam z meczu, bo tego nie da się oglądać. Beznadziejna gra naszej drużyny.
Abstrahując od wyniku, poziom i jakość sportowa to dramat. Wcześniej byłem obojętny w stosunku do Grbica, ale teraz jestem absolutnym przeciwnikiem. Mam nadzieję, że to jego ostatni sezon w roli szkoleniowca Naszej kadry, inaczej wtopi Nam IO :|
Nie oglądam już meczu, bo nie mogę na to patrzeć, jako kibica bardzo boli mnie ta porażka. W szczególności styl, nie zapomnę tego sabotażu ze strony trenera. Dla mnie gość jest skreślony. Szacunek mój odzyska jedynie, jeśli wygra w tym sezonie VNL bądź ME. Proszę bez żadnego zakłamywania rzeczywistości. Mamy taką kadrę, potencjał, że przynajmniej jeden turniej powinniśmy wygrać.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2023, o 09:05 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: tomasol »

No nie był to nasz dzień a Serbom wychodziło niemal wszystko. Bardziej niż porażka martwi to, że najgorszy występ notujemy na koniec turnieju. Powinno być raczej odwrotnie, ale trudno rozdzierać szat nie ma co. Mocno rezerwowy skład z kilkoma debiutantami ugrał bilans 3-1, natomiast tylko 7 pkt. więc uczucia można mieć mieszane. Martwi jednak, że więcej było tu selekcji negatywnej niż pozytywnej i nie mam na tu myśli Szymańskiego czy Urbanowicza.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: krzysiu »

Tak naprawdę ile brakowalo do bilansu 1 do 3. Niewiele
Skończmy gadanie o młodych,szerokiej kadrze
Trzymają ja tylko ci co dopiero są w Polsce i tyle
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

Kompromitacja, boli mnie bardzo ta porażka. W szczególności styl, nie zapomnę tego Grbicowi. Dziwnym trafem tak beznadziejny mecz przytrafił Nam się z jego rodakami...
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

Serio tak rewelacyjny dziś ten Semeniuk na tle reszty? Oglądałem ponad 1.5 seta i grał padakę.

Biorąc pod uwagę sparingi i 1 turniej VNL, to przeciętna gra Semeniuka. Nic nie pokazał. Może przy Śliwce czy Fornalu, Leonie grałby lepiej, ale nie o to chodzi. Według mnie Szalpuk wypadł dużo lepiej i to on brał na siebie ciężar bycia liderem, nie Semeniuk, ale dla Serba ma to małe znaczenie.

Nie widzę obecnie Semena w rywalizacji z Śliwką, Fornalem i Bednorzem w formie
Ostatnio zmieniony 11 cze 2023, o 09:16 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: krzysiu »

Nikt go nie widzi. Tak jak nikt nie widzi Grbica który ogarnie byśmy grali drużynowo
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

Szkoda marnować czas, brak medalu w VNL, a myślę że jest to możliwe, Grbić out. Słowenia rok temu w trakcie sezonu potrafiła zmienić trenera po nieudanym VNL. Nawet Graban byłby lepszą opcją, takie mam przeczucia, zresztą pora spróbować Polaka, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :P
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: SerCos »

Dzisiejsza porażka to strata 17,03 pkt w rankingu.

Abstrahując od porażki, w ogóle nie rozumiem do końca co chce osiągnąć Grbić. Takim składem na ważnych imprezach nie zagramy i ocenianie Semeniuka, Szalpuka czy innych siatkarzy raczej po takim turnieju nic nie da. Ot taka wycieczka, żeby nie pogubić za dużo punktów i to w jakimś stopniu się udało.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

SerCos pisze: 11 cze 2023, o 09:27 Dzisiejsza porażka to strata 17,03 pkt w rankingu.

Abstrahując od porażki, w ogóle nie rozumiem do końca co chce osiągnąć Grbić. Takim składem na ważnych imprezach nie zagramy i ocenianie Semeniuka, Szalpuka czy innych siatkarzy raczej po takim turnieju nic nie da. Ot taka wycieczka, żeby nie pogubić za dużo punktów i to w jakimś stopniu się udało.
Problem w tym, że On chyba sam nie wie co chce osiągnąć, a ten sztab trenerski to raczej statyści. Ma raczej apodyktyczny styl zarządzania drużyną bez konsultacji ze sztabem trenerskim.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: ciacho23 »

SerCos pisze: 11 cze 2023, o 09:27 Dzisiejsza porażka to strata 17,03 pkt w rankingu.

..
Zaraz Rosjanie nas wyprzedzą i zostaną liderem 🤣
Streeter
Posty: 7396
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Streeter »

SerCos pisze: 11 cze 2023, o 09:27 Dzisiejsza porażka to strata 17,03 pkt w rankingu.
Oj tam oj tam, ostatnio zarobiliśmy 0.02 :] z 600 wygranych i nadrobimy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: kibic_siatki »

Nie wiem o co te płacze. Naprawdę komuś zależy aby być 1 w śmiesznym rankingu, gdzie aby to uzyskać wystarczy regularnie być 2 lub 3 przez ostatnie 5 lat. Na tym turnieju wyglądaliśmy słabo fizycznie, a jak zaczął słabnąć Szalpuk (od meczu z Bułgarami w przyjęciu), to nasze argumenty się skończyły. Pozdrawiam kibiców Zawiercia: dzisiaj sklepał nas Betonović, którego rok temu kibice zwalniali z posady. :D
Teorie spiskowe są śmieszne: gdyby po 2 stronie był inny zespół (nawet drewniani Niemcy), to też byśmy ten mecz przegrali. Poprzedni mecz z Bułgarami też ledwo przepchnęliśmy, gdzie przeciwnik nic nie bronił, a wczoraj Japończycy bez trudu ich rozklepali.

Pozytyw z tego turnieju jest taki: ogrywał się Dulski, Kłos pokazał, że nadal jest klasowym graczem, Szalpuk pociągnął w ataku ( tylko nikt mu w tym nie pomagał), a główny skład odpoczywał.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: przemik »

Myślicie ze gdyby dać te kadrę Gianienu albo Tillie to byśmy golili wszystko jak leci ?
___
Noworoczny Kibic Siatki
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: SerCos »

kibic_siatki pisze: 11 cze 2023, o 09:39 Nie wiem o co te płacze. Naprawdę komuś zależy aby być 1 w śmiesznym rankingu, gdzie aby to uzyskać wystarczy regularnie być 2 lub 3 przez ostatnie 5 lat.
Lepiej zapobiegać niż leczyć, potem będzie za późno.

Dlaczego trafiliśmy do słabszej grupy na turnieju olimpijskim? Bo zabrakło 0,01 pkt, bo ktoś sobie coś odpuścił.

Nie da się wszystkiego wygrywać, ale nie da się też założyć, że na konkretnej imprezie osiągniemy dobry wynik.
Pewnie gdyby odpuszczenie innych imprez gwarantowałoby medal na IO to nikt nie zastanawiałby się tylko odpuścił. Natomiast może się tak skończyć, że na imprezach pobocznych nic się nie osiągnie, a na tej docelowej będziemy mieli pecha (np. kontuzje) i wtedy skończymy z niczym.
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: hottakesbot »

Simao pisze: 11 cze 2023, o 09:23 Szkoda marnować czas, brak medalu w VNL, a myślę że jest to możliwe, Grbić out. Słowenia rok temu w trakcie sezonu potrafiła zmienić trenera po nieudanym VNL. Nawet Graban byłby lepszą opcją, takie mam przeczucia, zresztą pora spróbować Polaka, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :P
Tak, moze jeszcze Nawrocki albo Winiarski. W systemie blok-obrona juz wygladamy jak kadra kobiet Nawrockiego.

Mysle ze nie ma co histeryzowac, Grbic zawalil final MS wiec tutaj zolta kartka, ale w tym roku nie ma zadnej waznej imprezy, wiec i tak nie bedzie powodu zeby go zwalniac.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: przemik »

kibic_siatki pisze: 11 cze 2023, o 09:39 Pozytyw z tego turnieju jest taki: ogrywał się Dulski, Kłos pokazał, że nadal jest klasowym graczem, Szalpuk pociągnął w ataku ( tylko nikt mu w tym nie pomagał), a główny skład odpoczywał.
Semeniuk wyjaśniony. Po najlepszym siatkarzu Europy zostały tylko zgliszcza.
Najgorsze jest to, że nie mamy kompletnie żadnego odejscia na rozegraniu. Janusz wpada w czarne dziury - zdarzało się to, chociażby na MŚ.
Mimo wszystko stawiałbym na Firleja, bo to granie środkiem do upadłego przez gregora to juz chyba rozszyfrowała nawet reprezentacja Kamerunu.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Arw165
Posty: 1443
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Arw165 »

Streeter pisze: 11 cze 2023, o 08:40
krzysiu pisze: 11 cze 2023, o 08:28 Przepiękna jest ta kadra. My w ogóle cos trenowaliśmy? Bo wygladamy jak kobietki za Nawrockiego
Nawet czasy podobne. Coś ględził, żeby nie próbować zdobywać punktu, jak piłka nie jest dobra. Identyczne zdanie padło w meczu z Bułgarią. To takie trochę "dawać dziewczyny gramy" :D nie wiem jaki jest sens brać czas i gadać w kółko to samo?

A ktoś tam pisał parę dni temu, że z tą Serbią się przegrać nie da :]

Streeter
Dla mnie była to rada bardzo sensowna, zwłaszcza jak się nie ma dobrego rozegrania i przyjęcia. Tak grają wszystkie zespoły, które coś wygrywają: Włosi, ZAKSA, JW, Trento, Mediolan.. Serbowie wszystko kończyli na wysokich piłkach, miałam wrażenie że nasi próbują z nimi w tym konkurować, nie mając odpowiedniej jakości
Może chłopaki słyszą, a nie słuchają?

przemik pisze: 11 cze 2023, o 09:54 Myślicie ze gdyby dać te kadrę Gianienu albo Tillie to byśmy golili wszystko jak leci ?
Po co pisać o Gianim i Tillie, skoro w postach wyżej nazwisko Mendeza zostało już odmienione przez wszystkie przypadki? On był wszystko zgolił, tak jak w lidze wszystko wygrał i tak jak w lidze Narodów. :D Pisanie takich tez łatwo przychodzi, bo nie da się tego sprawdzić i nic nie kosztuje.
Streeter
Posty: 7396
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Streeter »

Arw165 pisze: 11 cze 2023, o 10:34
Streeter pisze: 11 cze 2023, o 08:40 Nawet czasy podobne. Coś ględził, żeby nie próbować zdobywać punktu, jak piłka nie jest dobra. Identyczne zdanie padło w meczu z Bułgarią. To takie trochę "dawać dziewczyny gramy" :D nie wiem jaki jest sens brać czas i gadać w kółko to samo?
Dla mnie była to rada bardzo sensowna, zwłaszcza jak się nie ma dobrego rozegrania i przyjęcia. Tak grają wszystkie zespoły, które coś wygrywają: Włosi, ZAKSA, JW, Trento, Mediolan..
No fajnie, tylko to jest rada typu gramy na 3 odbicia. Przecież każdy głupi to wie i skoro od roku chłop ich trenuje i od roku tego wymaga, no to po co to mówić na każdym czasie :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

Z Firlejem problem jest taki, że on ma po prostu pełne gacie, jak gra w reprezentacji, do tego boi się Grbicia jak ognia i daje z siebie całe 50 %, bo ma miękkie nogi. Problem jest też taki, że jego kreatywność w kadrze jest ograniczona, bo Serb miał do niego sporo zastrzeżeń co do jego rzekomej dokładności. A to potęguje stres i wyklucza atuty.

Z taką grą jak w Warszawie by Gregora łyknął, ale Gregor gra schematycznie, prosto, ale dokładnie i Grbicia to jara.

Zagraliśmy naprawdę kiepski turniej. I jestem w stanie zrozumieć, że Sawicki czy Szymański odstawali, że Urbanowicz grał średnio, że młody Szymura był wyraźnie słabszy niż Zatorski czy Popiwczak, albo że Dulski ma mleko pod nosem i jednak nie podołał.

Ale w naszej sytuacji, to Szymura i Dulski byli postaciami wyróżniającymi się, a kompletnie ciała dali Butryn i Semeniuk. To jest mega niepokojące. Jeden i drugi raczej po słabym sezonie, co teraz przekłada się na kadrę. Tak być nie może. Do tego rozgrywający, którzy we wszystkich meczach byli naszą piętą achillesową, a mają z założenia walczyć o bycie numerem 2.

Według mnie, jeśli sytuacja się nie zmieni i Semen dalej będzie odstawać, to przełamywanie na siłę jest bez sensu. Może ktoś zapoda przykład Kurka, ale ja napiszę tak

1.Kurek nie miał konkurencji na ataku, bo jego zmiennicy nigdy nie zbliżyli się do jego pułapu. Tutaj mamy z czego wybierać.
2.Kurek był zawodnikiem, który przez lata był ostoją kadry, a Semeniuk ma 27 lat i zagrał 3 dobre sezony w życiu ogólnie jako siatkarz.
3.Konkurencji Semeniuka na przyjęciu nie odstawali od niego zauważalnie, nawet kiedy ten jest w bardzo dobrej formie, więc naturalnie, jeśli ci będą w dobrej dyspozycji, a on dalej w takiej mizernej, to naturalnie biją go na głowę.

Przypomnę, że Kurek jako super world class został skreślony przez Antigę na rzecz Miki i Buszka, którzy mieli może 3 lata kariery na bardzo wysokim poziomie OGÓŁEM i tylko rok przed MŚ 2014.. Tak niewiele brakowało. I niech ten przykład służy Grbiciowi, jeśli Semeniuk będzie dalej grać to co gra.

PS - Co do samego Semeniuka i jego rzekomej wielkiej klasy, to przypomnę raz jeszcze. Miał 3 dobre lata, a potem zaorał go sezon we Włoszech i na razie nie umie się pozbierać. Mika też miał dobre 3 lata. Choć jego pokonały kontuzję, nie jest powiedziane, że Semeniuka nie pokona co innego.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: KibicSiatki »

Na ten moment z tej reprezentacji Polski pokazali , że nadają się na dalszą grę i znalezienie się w scisłej kadrze to :
Bieniek,Kłos,Szymura i Łomacz w rezerwie jakby cos się Januszowi wydarzyła na drugiego rozgrywającego.
Reszta się nie sprawdziła i niestety w tym gronie jest nawet Semeniuk.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 11 cze 2023, o 10:46
Z taką grą jak w Warszawie by Gregora łyknął, ale Gregor gra schematycznie, prosto, ale dokładnie i Grbicia to jara.
Dokładnie, ale tylko jeśli gra blisko siebie.
Komenda czy Janusz są dużo lepsi od Łomacza jeśli chodzi o dokładność i jeśli to by było kryterium to zmiennikiem Janusza powinien być Komenda co też by nie było złym pomysłem widząc jak Firlej się odbija od kadry czy jaki poziom prezentuje mniej więcej od przejścia do Skry Łomacz.

Co do Semena to mam nadzieję, że tak otrze nosa niektórym jak Śliwka. Zresztą krytyka Semena przypomina mi tą krytyke Śliwki. Krytyka była zarówno tu jak i tam ponad miarę(w całej lidze narodów Śliwka grał na ponad 50% skuteczności ataku, choć Janusz nie wiedzieć czemu go chował).
Tak tutaj Semeniuk nie gra źle a czasem nawet dobrze a komentarze takie jakby to on te mecze zawalał.
Semeniuk ma taki plus, że nawet jeżeli w ataku dołuje co może mu się zdarzyć to dzięki jego przyjęciu, zagrywce, bloku czy grze defensywnej to dalej można go schować w ataku i dalej będzie wartością dodaną. A nie jest powiedziane, że Grbic nie da rady go przywrócić do formy. Jak ktoś to ma zrobić to głównie Grbić bo go zna

PS. Kiedy to Szymański w tym sezonie odstawal od kadry? Nie pamiętam takiego meczu
Arw165
Posty: 1443
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Arw165 »

Streeter pisze: 11 cze 2023, o 10:45
Arw165 pisze: 11 cze 2023, o 10:34
Streeter pisze: 11 cze 2023, o 08:40 Nawet czasy podobne. Coś ględził, żeby nie próbować zdobywać punktu, jak piłka nie jest dobra. Identyczne zdanie padło w meczu z Bułgarią. To takie trochę "dawać dziewczyny gramy" :D nie wiem jaki jest sens brać czas i gadać w kółko to samo?
Dla mnie była to rada bardzo sensowna, zwłaszcza jak się nie ma dobrego rozegrania i przyjęcia. Tak grają wszystkie zespoły, które coś wygrywają: Włosi, ZAKSA, JW, Trento, Mediolan..
No fajnie, tylko to jest rada typu gramy na 3 odbicia. Przecież każdy głupi to wie i skoro od roku chłop ich trenuje i od roku tego wymaga, no to po co to mówić na każdym czasie :)

Streeter
To nie jest rada tego typu, bo granie na trzy to podstawa, chyba że będziemy dopuszczać, że w sumie da się zagrać na 2 odbicia, jak się uda regularnie wystawiać do ataku prosto z przyjęcia. ;) Granie na rympał jest jednak dość popularne we włoskich klubach i w niektórych reprezentacjach (jak Kuba, Iran). Może powtarzał cały czas to samo, bo chłopacy nie słuchali założeń i nie widział sensu nawet we wchodzeniu w inne szczegóły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”