Liga Narodów 2023

Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Nuriel »

Wychodzi na to, że Grbić tę kadrę, niezależnie od formy, miał w głowie znowu już gdzieś w maju
No tak, przecież to było wiadomo już od dawna XD
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

Nuriel pisze: 29 cze 2023, o 09:58
Wychodzi na to, że Grbić tę kadrę, niezależnie od formy, miał w głowie znowu już gdzieś w maju
No tak, przecież to było wiadomo już od dawna XD
No i co, akceptujesz to? Uważasz, że należy ignorować formę zawodników, bo JAKOŚ TO BĘDZIE I JAKOŚ SIĘ NAPRAWI? Kubiaka też chciałeś przełamywać pewnie, co?
Pomocniczka pisze: 27 cze 2023, o 19:28 Jeśli Bednorz będzie zdrowy to na ten turniej czwórką będzie Śliwka Fornal Bednorz Leon. Co nie oznacza, że na inne turnieje będzie inaczej. Na boisku zawsze będzie co najmniej jeden z pary Śliwka/Fornal. Tak mówi insajder.
Mocny ten insajder.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: ciorny17 »

No właśnie w mojej ocenie to nie jest odstrzelenie Fornala a sygnał, że będzie jedną z tych maksymalnie dwóch zmian, o których mówił Grbić.
Wydaje mi się także, że teraz jest jedynie rywalizacja między Bednorzem a Semeniukiem.
Kłamca.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: qtp »

Szary Wilk pisze: 29 cze 2023, o 09:51 A teraz najzabawniejsze byłoby, gdyby Semeniuk na VNL/ME utopił Grbicia.
I chyba trzeba trzymać za to kciuki bo tylko taki rozwój wydarzeń może wymusić na Świderski wywalenie funfla i zatrudnienie normalnego trenera.
Huskerinho
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2023, o 11:47

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Huskerinho »

ciorny17 pisze: 29 cze 2023, o 10:02 No właśnie w mojej ocenie to nie jest odstrzelenie Fornala a sygnał, że będzie jedną z tych maksymalnie dwóch zmian, o których mówił Grbić.
Wydaje mi się także, że teraz jest jedynie rywalizacja między Bednorzem a Semeniukiem.
Wprawdzie w tym roku nie za bardzo da się cokolwiek odczytywać, ale też bym się skłaniał do takich wniosków.

Szary Wilk pisze: 29 cze 2023, o 09:43 [...]
A więc może jednak Fornal odstrzelony?

Grbić mówił, że z USA zagra najlepszą parą przyjmujących i zagrał bez Fornala. Czyli być może jednak na Fornalu jest krecha. Świetna nagroda za świetny sezon reprezentacyjny 2022, gdzie zmieniał non stop Śliwkę, MVP PlusLigi 2022/2023 i bycie najlepszym przyjmującym w Polsce ubiegłego sezonu.
Wszyscy są świadomi Twojej krucjaty, ale to już wyższy poziom.
Najpierw sam sobie przyjąłeś, że Fornal jest odrzucony (nic nie popiera tej tezy, bo w sumie przy obecnej maszynie losującej nie mamy tak na prawdę żadnych sensownych informacji), a potem uderzyłeś w dramatyczne tony.
Nie wiem, czy bardziej mnie tu śmieszy robienie z Tomka nie wiadomo jakiej ofiary (tak, ostatnie 2 lata jego kariery były rewelacyjne, ale też nie bez skazy) czy to, że patrząc po tym poście ledwie powstrzymałeś się od tego, żeby Grbicia oskarżyć jeszcze o głód na świecie oraz odciski na stopach Babci.

Ja się wypisuję z wątku o LN w tym roku, bo oparów absurdu jest już tutaj tyle, że można się udusić, a póki co na mecze chłopaków też się nie da patrzeć. Byle do ME.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2023, o 10:06 przez Huskerinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Nuriel »

Szary Wilk pisze: 29 cze 2023, o 10:01
Nuriel pisze: 29 cze 2023, o 09:58
Wychodzi na to, że Grbić tę kadrę, niezależnie od formy, miał w głowie znowu już gdzieś w maju
No tak, przecież to było wiadomo już od dawna XD
No i co, akceptujesz to? Uważasz, że należy ignorować formę zawodników, bo JAKOŚ TO BĘDZIE I JAKOŚ SIĘ NAPRAWI? Kubiaka też chciałeś przełamywać pewnie, co?

Widzę z argument z grubej rury z tym Kubiakiem. Nie mówię, że akceptuję, tylko stwierdzam fakt, że było od początku wiadomo, że w LN nie ma żadnej rywalizacji i skład został ustalony wcześniej.
Poza tym też uważam, że Fornal będzie w docelowej kadrze.
Anzej
Posty: 112
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Anzej »

Moim zdaniem Fornal to pewniak i wróci na finały kosztem Bednorza albo Semeniuka.

Edit. Dobra widzę, że napisałem to samo co Ciorny
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

ciorny17 pisze: 29 cze 2023, o 10:02 No właśnie w mojej ocenie to nie jest odstrzelenie Fornala a sygnał, że będzie jedną z tych maksymalnie dwóch zmian, o których mówił Grbić.
Wydaje mi się także, że teraz jest jedynie rywalizacja między Bednorzem a Semeniukiem.
Problem jest taki, że podobno wszyscy, którzy nie zostali powołani, kończą zgrupowanie i nie trenują, jadą na urlopy i to byłby teoretycznie sygnał, że Fornal jest odstrzelony, bo nie ma z kim i gdzie trenować. A jeśli brać pod uwagę, że miał wolne, potem trenował i grał trochę, potem znowu wolne i brak treningu/gry, to się nie skleja na żaden powrót. Wróci tylko wtedy, jeśli ktoś dostanie kontuzji lub wypadnie fatalnie, ale max jako 4 przyjmujący.

I teraz napiszę wam, że absolutnie nikt nie kapuje o co w tym chodzi i podpytywałem też osób, które są dobrze zorientowane i nawet często cytowane tu jako źródła i naprawdę za cholerę nikt nic nie kuma. Wszyscy są w szoku z powodu Fornala.

Grbić się absolutnie nie nadaje na trenera te kadry, ponieważ jego wybory

1) są bardzo cięzkie do wytłumaczenia i tylko indywidualne umiejętności liderów tej kadry bronią jego osoby (patrz Kurek z USA i Brazylią w 1/4 i 1/2)
2) nie bronią się (żaden zawodnik, w którym Grbić się zakochał, nie odwdzięczył mu jeszcze tego)
3) ZAKSA, ZAKSA, ZAKSA i to tyle, nic innego się tutaj nie liczy.

Jeśli punkt 2 zostanie podtrzymany w tym sezonie, a Kurek zgaśnie w ważnym meczu, to jest recepta na spektakularną klęskę. Zauważcie, że do tej pory to głównie Kurek ciągnął ten wózek w ataku w ważnych meczach, a pomagał mu Fornal, dokładając dobre przyjęcie na zmianach za Olka i swoje w ataku, na zagrywce i bloku. Teraz został odstrzelony.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 29 cze 2023, o 10:02 No właśnie w mojej ocenie to nie jest odstrzelenie Fornala a sygnał, że będzie jedną z tych maksymalnie dwóch zmian, o których mówił Grbić.
Wydaje mi się także, że teraz jest jedynie rywalizacja między Bednorzem a Semeniukiem.
Grbić nie chce sobie żadnej możliwości zamykać
Ani nie powie, że już kompletnie nie ma rywalizacji
Ale to raczej gotowy skład na najważniejsze imprezy
Zdanie maksymalnie dwie zmiany nie oznacza, że one na pewno nastąpią.
Grbić ma gotowy skład już od dawna, ale choć osobiście widziałbym na niektórych pozycjach innych zawodników to nie uważam ten fakt za jakiś zły.
Źle by było gdyby Grbić wolał Żalińskiego od takiego Bednorza. Ale jeśli to są porównywalni siatkarze to w czym problem. I po co zwracać uwagę na formę o czym non stop pisze szary jak to nie jest trwała rzecz?

Odbudowywanie Kubiaka było kiepskim pomysłem nie dlatego bo nie był w formie tylko dlatego bo fizyka była już nie ta

PS. Z Brazylią to raczej pociągnął Śliwka a nie Kurek. Może źle kojarzę, ale Kurek chyba miałmizerną skuteczność i ratował się tylko blokiem i zagrywką.
Ale chyba blisko 0 efektywności zagrał.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2023, o 10:34 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

W przypadku, kiedy najlepszy polski siatkarz ubiegłego sezonu i gracz z najlepszym przyjęciem, obroną i blokiem zostaje odpalony po 2 meczach (Szalpuk zagrał ich 3x tyle), to jednak coś jest nie tak.

I kto tam ma przyjmować? Dziurawy Zatorski z drewnianym Leonem? I co potem na wysokiej 40-45 % w ataku przy 20-30 % pozytywnym przyjęciu?
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Nuriel »

Ale Ty naprawdę myślisz, że te dwa mecze Fornala miały wpływ na to czy został/nie został odpalony?
Arw165
Posty: 1452
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Arw165 »

Więc niektórzy chcą oceniać trenera po decyzjach personalnych zanim gra o medale nawet się odbędzie, a nie po wynikach, bo życzenie kadrze słabych rezultatów tylko po to by zmienić trenera to nowy poziom dna, do którego niektórzy próbują dobić.

Kwolek był bez treningu 2 tyg. rok temu i przeżył. Na tej samej zasadzie Nikola mógł uznać, że Fornal najlepiej się nada do podobnego zabiegu. O ile jakieś plotki o nietrzymaniu dyscypliny przez Fornala nie okażą się prawdą, to nie widzę sportowo możliwości jego ostrzału ( choć wizja to zawsze argument).
przemik
Posty: 1610
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: przemik »

W odstrzelenie Fornala nie wierze - przecież to absurdalne.
Chyba, że doszły jakieś przyczyny poza sportowe - tak jak napisano wyżej.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2023, o 10:49 przez przemik, łącznie zmieniany 1 raz.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

Nuriel pisze: 29 cze 2023, o 10:31 Ale Ty naprawdę myślisz, że te dwa mecze Fornala miały wpływ na to czy został/nie został odpalony?
Ale ty mnie irytujesz. No to po co jechał i grał? Skoro Grbić wybrał tę kadrę w maju i to jest dla Ciebie okej, to ręce opadają. Przecież to jest kryminał. Selekcje dokonuje się też na podstawie formy, zwłaszcza przy zawodnikach na tym samym poziomie. Zwłaszcza, kiedy idą jasne sygnały, że to wszystko się kupy nie trzyma i nie działa.

Jak w ogóle można pisać "ty serio myślisz że mecze i gra mają wpływ" no ja pier..., gościu, no to po co się gra, skoro to nie ma znaczenia?

Fornal był jedynym siatkarzem, który jak był na boisku, to gra miała ręce i nogi i został odstrzelony. To jest jakiś sabotaż, bo jak to inaczej nazwać?
Arw165 pisze: 29 cze 2023, o 10:33 Więc niektórzy chcą oceniać trenera po decyzjach personalnych zanim gra o medale nawet się odbędzie, a nie po wynikach, bo życzenie kadrze słabych rezultatów tylko po to by zmienić trenera to nowy poziom dna, do którego niektórzy próbują dobić.

Kwolek był bez treningu 2 tyg. rok temu i przeżył. Na tej samej zasadzie Nikola mógł uznać, że Fornal najlepiej się nada do podobnego zabiegu. O ile jakieś plotki o nietrzymaniu dyscypliny przez Fornala nie okażą się prawdą, to nie widzę sportowo możliwości jego ostrzału ( choć wizja to zawsze argument).
Skąd te plotki? Nigdzie nie widziałem.
Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Streeter »

przemik pisze: 29 cze 2023, o 10:34 W odstrzelenie Fornala nie wierze - przecież to absurdalne.
Chyba, że doszły jakieś przyczyny po za sportowe - tak jak napisano wyżej.
Z drugiej strony jak siedzisz dwa lata na kadrze, zazwyczaj wyglądasz tam najlepiej/dobrze, a gość sobie wozi kolegów i ma Cię gdzieś, to jeszcze przy Fornalowym temperamencie to wcale bym się nie zdziwił jakby mu parę słów powiedział i pojechał na wakacje licząc, że w przyszłym sezonie będzie już inny trener :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: qtp »

O już ploteczki z dupy o braku dyscypliny, fajnie :P wszystko żeby bronić swojego trenerka i układu.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Nuriel »

Szary Wilk pisze: 29 cze 2023, o 10:35
Nuriel pisze: 29 cze 2023, o 10:31 Ale Ty naprawdę myślisz, że te dwa mecze Fornala miały wpływ na to czy został/nie został odpalony?
Ale ty mnie irytujesz. No to po co jechał i grał? Skoro Grbić wybrał tę kadrę w maju i to jest dla Ciebie okej, to ręce opadają. Przecież to jest kryminał. Selekcje dokonuje się też na podstawie formy, zwłaszcza przy zawodnikach na tym samym poziomie. Zwłaszcza, kiedy idą jasne sygnały, że to wszystko się kupy nie trzyma i nie działa.

Jak w ogóle można pisać "ty serio myślisz że mecze i gra mają wpływ" no ja pier..., gościu, no to po co się gra, skoro to nie ma znaczenia?

Fornal był jedynym siatkarzem, który jak był na boisku, to gra miała ręce i nogi i został odstrzelony. To jest jakiś sabotaż, bo jak to inaczej nazwać?

Już Ci pisałem, że nie jestem z tym w 100% okej, ale mniejsza. Pień się dalej, było już wyjaśniane dlaczego forma w LN nie powinna być decydująca o miejscach w kadrze. Ja się zacznę pienić, jak tego Fornala nie będzie w kadrze na ME/Finałach i przez jego brak coś przegramy.

Uważam, że Troll Grbicia się udał XD

Bez odbioru. Obiecuję postarać się już z Tobą nie dyskutować.
Niedługo się pojawi Kaczmarek, to już na pewno nie będę z Tobą dyskutować XD
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

Nuriel pisze: 29 cze 2023, o 10:49
Szary Wilk pisze: 29 cze 2023, o 10:35
Nuriel pisze: 29 cze 2023, o 10:31 Ale Ty naprawdę myślisz, że te dwa mecze Fornala miały wpływ na to czy został/nie został odpalony?
Ale ty mnie irytujesz. No to po co jechał i grał? Skoro Grbić wybrał tę kadrę w maju i to jest dla Ciebie okej, to ręce opadają. Przecież to jest kryminał. Selekcje dokonuje się też na podstawie formy, zwłaszcza przy zawodnikach na tym samym poziomie. Zwłaszcza, kiedy idą jasne sygnały, że to wszystko się kupy nie trzyma i nie działa.

Jak w ogóle można pisać "ty serio myślisz że mecze i gra mają wpływ" no ja pier..., gościu, no to po co się gra, skoro to nie ma znaczenia?

Fornal był jedynym siatkarzem, który jak był na boisku, to gra miała ręce i nogi i został odstrzelony. To jest jakiś sabotaż, bo jak to inaczej nazwać?

Już Ci pisałem, że nie jestem z tym w 100% okej, ale mniejsza. Pień się dalej, było już wyjaśniane dlaczego forma w LN nie powinna być decydująca o miejscach w kadrze. Ja się zacznę pienić, jak tego Fornala nie będzie w kadrze na ME/Finałach i przez jego brak coś przegramy.

Uważam, że Troll Grbicia się udał XD

Bez odbioru. Obiecuję postarać się już z Tobą nie dyskutować.
Niedługo się pojawi Kaczmarek, to już na pewno nie będę z Tobą dyskutować XD
Troll Grbicia haha xDD A największy troll to będzie, jak w ćwierćfinale odpadnie. Haha, rozumiece? xDD Grbić tylko tak trollował. On dla beki sobie odpadł z Igrzysk, a wy myślicie, że to na serio haha xD

Ile ty masz lat? 16?
Arw165
Posty: 1452
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Arw165 »

qtp pisze: 29 cze 2023, o 10:47 O już ploteczki z dupy o braku dyscypliny, fajnie :P wszystko żeby bronić swojego trenerka i układu.
Dla mnie Fornal to pewniak. Nie mam czego bronić, bo na razie nie ma czego, jeszcze nawet finałów vnl nie było.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: jaet »

Część forumowiczów głowy na pewną mniej eksponowaną część ciała zamieniła. Fornal to absolutny pewniak, a ponieważ drugi pewniak Śliwka musi mieć przed finałem rozbieg, to Tomek zostaje w domu. Z trójki Leon/Bedni/ Semen ktoś odpadnie i Filipiny staną się ostatnią deską ratunku albo gwoździem do trumny.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Artem »

Z tego co słyszałem to Fornal ma wrócić na Gdańsk.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: ciorny17 »

Artem pisze: 29 cze 2023, o 11:21 Z tego co słyszałem to Fornal ma wrócić na Gdańsk.
No i zamykamy temat :D

Jestem cholernie ciekawy kim i w jakich konfiguracjach zacznie ten turniej na Filipinach.
Nie wiem czemu, ale to wszystko wokół kadry, te wypowiedzi Grbica, jego decyzje, niekonsekwencja, dalej, pienienie się tu nas na forum, coś tam na twitterze i w podcastach sprawia, że ja teraz w zasadzie każdą decyzję odbieram, jak swego czasu użytkownik compact względem Skry z filozofią XD Cokolwiek się nie zdarzy, niezależnie jaki będzie efekt, jestem na tym etapie, że bardziej niż na mecze, czekam na kolejną durną wypowiedź Serba, a później na rozbieranie tego na czynniki pierwsze tutaj, analizując każdy możliwy scenariusz. To jest tak chore, że abstrakcyjne, a człowiek, cytując klasyka, oczu oderwać nie może :D
Kłamca.
Anto89
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2021, o 17:46

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Anto89 »

Mam nadzieję że Szary Wilk zostanie kiedyś trenerem reprezentacji. Nikt tak jak on nie zna się na siatkówce, kadrze, zawodnikach i przygotowaniu fizycznym
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: boftek »

Podejdźmy do tematu w sposób chłodny. Mamy 5 przyjmujących na poziomie TOP (Bednorz, Semen, Śliwka, Fornal, Leon) oraz dwóch "dalszy" TOP (Kwolek i Szalpuk). W przypadku Artura Szalpuka wywnioskować można, że w ramach nagrody za dobre granie oraz super postawę poza boiskiem trener zdecydował się na jego dodanie do składu na 2 weekend VNL, ale to jest nagroda, która i tak spowoduje odstrzelenie ;)

Kwolek - sprawy rodzinne, brak szans na większą liczbę meczy - odstrzelony

I zostaje główna piątka, po różnych sezonach gdzie :
Semen - kilka razy słyszeliśmy, że ma się odbudować
Leon - słaby sezon, ma się odbudować
Bednorz - nie jest do końca przetestowany, super sezon (jego druga część)
Śliwka - pewniak

Teraz zobaczmy ile każdy z zawodników dostał okazji do gry (weekendów)

Szalpuk - 2, Leon -2, Bednorz -2, Semen -2, Śliwka -1, Fornal -1

W mojej opinii to jest dalszy proces selekcji i odstrzelenia jednego z przyjmujacych, czyli sprawdzamy czy Semen się odbudowal, czy trzeba go skreślić. Fornal jest pewniakiem do kadry i dlatego dostaje wolne.

Jedyne co zastanawia to słowa przed meczem z USA, gdzie usłyszeliśmy, że gramy najlepszym składem, czyli Bednorzem i Leonem....

Jeśli okaże się, że Fornal nie jedzie, gdyż trener woli odbudować Semeniuka i Tomasz został naszym nr 5, to wtedy będę pierwszą osobą, która zacznie krytykować trenera, gdyż wtedy faktycznie przynależność do Zaksy może okazać się najważniejszym z czynników wyboru. Nawet jeśli Fornal nie gra w kadrze na super % w ataku, nie ma rewelacyjnej zagrywki, to jest to jedyna osoba, która ponadprzeciętne broni. Mając na uwadze fakt, że naszym libero jest Zatorski, który obroni coś tylko jak piłka łaskawie w niego trafi, to odrzucenie tego typu zawodnika byłoby karygodne.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: kuki91 »

ciorny17 pisze: 29 cze 2023, o 11:34Nie wiem czemu, ale to wszystko wokół kadry, te wypowiedzi Grbica, jego decyzje, niekonsekwencja, dalej, pienienie się tu nas na forum, coś tam na twitterze i w podcastach sprawia, że ja teraz w zasadzie każdą decyzję odbieram, jak swego czasu użytkownik compact względem Skry z filozofią XD Cokolwiek się nie zdarzy, niezależnie jaki będzie efekt, jestem na tym etapie, że bardziej niż na mecze, czekam na kolejną durną wypowiedź Serba, a później na rozbieranie tego na czynniki pierwsze tutaj, analizując każdy możliwy scenariusz. To jest tak chore, że abstrakcyjne, a człowiek, cytując klasyka, oczu oderwać nie może :D
Patrząc na ogólny przesyt siatkówką, to chyba... dobrze, że jest coś, co ten ogień i pasję podtrzymuje :] ?
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: ciorny17 »

kuki91 pisze: 29 cze 2023, o 11:37 Patrząc na ogólny przesyt siatkówką, to chyba... dobrze, że jest coś, co ten ogień i pasję podtrzymuje :] ?
Ogólnie to mam syndrom sztokholmski względem siatkówki.
Odkąd wróciłem do grania na amatorskim poziomie, to z większością wrocławskich fizjoterapeutów jestem na "ty", a właściciele placówek medycznych, gdzie są zabiegi z fizykoterapii, zapraszają mnie na partyjkę golfa, bo tyle pieniędzy u nich zostawiam lecząc kolano, które drenuje graniem i trenowaniem :D Także otoczka wokół kadry to nie jedyna ta "dziwna" sprawa.
Kłamca.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Pomocniczka »

No, nareszcie jakiś dobry skład, bo już mnie zaczęła brać tęsknota do Zaksy. Na najsilniejszych przeciwników w grupie:
Janusz - Kaczmarek, Kochanowski - Huber, Śliwka - Bednorz, libero. Na finały wstawiamy Kurka i jazda.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Nuriel »

ciorny17 pisze: 29 cze 2023, o 11:34
Artem pisze: 29 cze 2023, o 11:21 Z tego co słyszałem to Fornal ma wrócić na Gdańsk.
No i zamykamy temat :D

Jestem cholernie ciekawy kim i w jakich konfiguracjach zacznie ten turniej na Filipinach.
Nie wiem czemu, ale to wszystko wokół kadry, te wypowiedzi Grbica, jego decyzje, niekonsekwencja, dalej, pienienie się tu nas na forum, coś tam na twitterze i w podcastach sprawia, że ja teraz w zasadzie każdą decyzję odbieram, jak swego czasu użytkownik compact względem Skry z filozofią XD Cokolwiek się nie zdarzy, niezależnie jaki będzie efekt, jestem na tym etapie, że bardziej niż na mecze, czekam na kolejną durną wypowiedź Serba, a później na rozbieranie tego na czynniki pierwsze tutaj, analizując każdy możliwy scenariusz. To jest tak chore, że abstrakcyjne, a człowiek, cytując klasyka, oczu oderwać nie może :D
Mam 100% tak samo ^^ s
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Simao »

Najbardziej w oczy razi mnie ten Łomacz, choć plusem Firleja jest chyba tylko jego wiek (przynajmniej w kadrze). To na rozegraniu mamy największy problem przy jakimś urazie Janusza. Na pozycji libero powinniśmy postawić na Popiwczaka, chłopak powinien mieć pewny wyjściowym, jak Janusz. Wtedy na pewno poczuje się mocniejszy psychicznie, co przełoży się na lepszą, stabilniejszą grę. Chyba nikt nie wątpi w to, że posiada duże umiejętności. W przyjęciu nie jest gorszy od Zatora, natomiast w obronie to poziom wyżej niż Zatorski. Jest jeszcze jedna kwestia na którą muszę zwrócić uwagę. Kwolek nie zagrał na żadnym turnieju VNL. W jego życiu prywatnym miały miejsce ważne wydarzenia, jednak w tym ostatnim turnieju powinien otrzymać szansę. Moim zdaniem kosztem Semeniuka (proszę bez hejtu ze strony środowiska z Kędzierzyna) :)
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2023

Post autor: Szary Wilk »

Łomacz i jego zmiany na podwójnej w decydujących fragmentach setów, w ważnych meczach:

-Krótka na podwójny
-Kaczmarek odbija się od bloku
-Niedociągnięta na lewe skrzydło

zjazd do bazy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”