Final Six WL 2013

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Hirako »

Niestety obawiam sie że mimo fantastycznej postawy Kanady nie zagrają w półfinale :<
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

Coś fantastycznego!! Kto nie widział, niech żałuje (albo obejrzy powtórkę ;)). Świetny mecz, brawo dla Kanady, jutro będę trzymać wszytkie kciuki świata,żeby chociaż w tie breaku Brazylię pokonali. To by było WSPANIAŁE :)
Bardzo się cieszę, brawo!
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Streeter pisze:Brawo chłopaki, może to nauczy ekspertów, że każdy ma szanse, a w grupie C nie grały odpowiedniki piłkarskiego San Marino. Gdyby tam jeszcze był Schmitt w pełni formy... Gratulacje dla Kanady, wspaniały wynik (zaczynam żałować, że tylko 2 złote na nich postawiłem :D)
Pełna zgoda, gdy powrócił Soonias w 4 secie, obawiałem się, że będzie ciężko to wygrać jednak Kanadyjczykom się udało- brawo.

Streeter- jaki kurs na Kanadę był? bo nawet nie było kiedy do buka się wybrać, to i na kursy nie patrzałem.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Milten »

Kto wyjdzie z grupy jeśli Brazylia pokona Kanade 3:2?
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Milten pisze:Kto wyjdzie z grupy jeśli Brazylia pokona Kanade 3:2?
Małe punkty chyba będą liczyć.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: sb.slav »

OlaMleko pisze:Coś fantastycznego!! Kto nie widział, niech żałuje (albo obejrzy powtórkę ;)). Świetny mecz, brawo dla Kanady, jutro będę trzymać wszytkie kciuki świata,żeby chociaż w tie breaku Brazylię pokonali. To by było WSPANIAŁE :)
Bardzo się cieszę, brawo!

Według mnie mecz był całkiem przeciętny. Rosjanie uśpieni, Woronkowa zawodnicy w ogóle na czasach nie słuchają, z ławki nie ma kto wejść i ożywić to towarzystwo. Michajłow po długiej przerwie nie zagra na swoim normalnym galaktycznym poziomie - zresztą, to nie atakujący jest winny porażki, tylko bicie po autach pod koniec 3 seta - podczas gdy gdzieś do 20 punktu prowadzili, dotąd niezawodni Muserski i Spiridonow pomylili się jeden po grugim.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

Mateusz1993 pisze: Streeter- jaki kurs na Kanadę był? bo nawet nie było kiedy do buka się wybrać, to i na kursy nie patrzałem.
No kurs był dosyć konkretny, 8.50 :D to mnie skłoniło do spróbowania, bo tak myślałem, że Kanada czasem może odpalić.

Toteż skuteczność Streetera dotąd 3/3 w typowaniach, na zbliżający się mecz przewiduję zwycięstwo Bułgarii :) zobaczymy po meczu, czy będzie 4/4. Liczę na ciekawy mecz i na dobrą postawę obydwu drużyn. W sumie ciekawe pojedynki będą na pozycjach - Sokolov kontra Zaytsev, dwóch głównych punktujących obydwu ekip, Travica vs. Bratoev - dwóch wystawiających, ciekawe który będzie lepiej wystawiał. Środek i libero powiedziałbym, że na plus dla Bułgarów.

Wanio ledwo wszedł na antenę to od razu musiał dogryźć coś Aleksievowi :x niedługo transmisję z Bułgarów będą zaczynać zdaniem "Cieszmy się, drodzy widzowie, że Polsat nadaje w 11:9, a nie w 4:3, dzięki temu możemy oglądać Todora Aleksieva w całej okazałości". :|
Ostatnio zmieniony 19 lip 2013, o 01:08 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: madlark »

Ale nam się duet komentatorów trafił :(
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:Ale nam się duet komentatorów trafił :(
Wójtowicza uwielbiam, ale Wanio... podejrzewam, że kilka razy mnie dziś zirytuje ;p
Trzymam kciuki za Bułgarię. Nie żeby mi na nich zależało, po prostu nie lubię Włochów.
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

OlaMleko pisze: Wójtowicza uwielbiam, ale Wanio... podejrzewam, że kilka razy mnie dziś zirytuje ;p
Już pojechał z Aleksievem... Oprócz tego spec od bułgarskiego, a Bratoeva wymawia tak, jak się pisze... W sumie mógł Wójtowicz iść spać, mogliśmy oglądać bez komentarza, zawsze to lepsze niż słuchać Wanio.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

Ja się zastanawiam, ile procent normalnej stawki dostają komentatorzy za taką pracę po nocach.

Thomas Beretta... czyżby TEN Beretta? :D
Edyta

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Edyta »

Za co można uwielbiać Wójtowicza?? :o Za wystękiwanie tych samych zdań co przedmówca, tylko swoimi słowami? Sorry za dosadność, ale słuchanie akurat tego człowieka to wyjątkowa tortura.
madlark pisze:Ale nam się duet komentatorów trafił :(
Dokładnie, zestaw z moich najgorszych koszmarów (więc może i słusznie, pora stosowna).
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: sb.slav »

Macie problemy ludzie, na laoli oglądajcie - tu komentator nie przeszkadza.
Chociaż Gusiewa fajnie wymawia :) Brzmi jak "Gacew", ten sztywny język angosasów :)
http://www.laola1.tv/en/int/volleyball/ ... 24959.html
*******************************************************************************************
Co do meczu - Bułgaria narazie wygląda jak drużyna amatorów zebrana pod trzepakiem.
Zajcew - dziś w czupurnej fryzurze i nie do powstrzymania. Może być szybie 3:O dla Italii,
ale coś więcej to chyba będzie można powiedzieć pod koniec 2 seta.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2013, o 01:28 przez sb.slav, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

Edyta, opierasz się trochę na "starych prawdach". Moim zdaniem od jakichś dwóch sezonów Wójtowicz stał się bardziej "autonomiczny", dorzuca własne uwagi. Poza tym, jest zwyczajnie przemiłym człowiekiem i fajnie się śmieje :D
Edyta

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Edyta »

Opieram się na tym, co słyszę w każdym meczu. Nie skupiam się na jego rozwoju lub jego braku i nie analizuję, opisuję to, co rzuca mi się w uszy, a rzuca się cały czas ten sam męczący styl, czy raczej jego brak.
sb.slav pisze:Macie problemy ludzie, na laoli oglądajcie - tu komentator nie przeszkadza.

http://www.laola1.tv/en/int/volleyball/ ... 24959.html
*********************************************************************************************************************
Jak mam do wyboru duży ekran w HD kontra ślęczenie nad zacinającym laptopem to nawet W+W mnie nie zniechęci. ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Skrzypek »

Jakie jest kryterium decydujące o awansie w przypadku takiej samej liczby punktów? Ratio setów czy małe punkty?
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

OlaMleko pisze:Poza tym, jest zwyczajnie przemiłym człowiekiem i fajnie się śmieje :D
Mój tato zawsze mawia, że On się śmieje jak ten indianin z reklamy pewnego batonika :D ja również bardzo lubię Wójtowicza, może mówi mało, ale przynajmniej z sensem i praktycznie nie popełnia gaf, których u innych pełno. No i zawsze powie co trenerzy mówią na czasach, bo jako jeden z niewielu ekspertów zna włoski.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Edyta

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Edyta »

Skrzypek pisze:Jakie jest kryterium decydujące o awansie w przypadku takiej samej liczby punktów? Ratio setów czy małe punkty?
Ilość wygranych, ratio setów, ratio małych punktów.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

"Szanowni państwo, Bułgarzy seta przegrali, ale ani jednej kiwki nie wpuścili. Brawa dla Bułgarów"


A to mi się akurat spodobało :]

Streeter, wirtualny kielich za pana Tomasza! :D
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: sb.slav »

Mam takie wrażenie, że sędziowie w bardzo wielu przypadkach nie zauważają przekroczenia linii przy serwisie - oglądam 3 mecz i zauważyłem to już kilkanaście razy, oczywiście nie twierdzę, że widzę lepiej w tv niż sędzi kilka metrów od linii, ale wrażenie pozostaje.

PS. Zajcew chyba znalazł swoją pozycję: od rozgrywającego, przez przyjmującego, do atakującego trzaskającego niesamowitą ilość punktów i w beznadziejnych sytuacjach. No nie wiem, czy Łasko wróci jeszcze na 1 młota reprezentacji, ja w to wątpię. Za Iwanem przemawia wszystko, za Michałem już niezbyt, nawet po tak udanych, dwóch ostatnich sezonach.

PPS. Jeszcze jedna uwaga: Beretta przypomina mi Lucasa :). Tylko jest bardziej włochaty.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

sb.slav pisze: PPS. Jeszcze jedna uwaga: Beretta przypomina mi Lucasa :). Tylko jest bardziej włochaty.
Czyli nie tylko ja zauważyłem podobieństwo :) widzę też między Wiśniewskim a Waldusiem z Kiepskich, ciekawe, czy też ją ktoś dostrzega? :D

Bułgarzy zaczynają troszkę grać, 16:14 dla nich, ciekawe czy wytrzymają końcówkę i doprowadzą do remisu.

Wanio tak jak się zatnie to jest bardziej upierdliwy od tych ludzi z banków co dzwonią... Aleksiev nie wszedł jeszcze do hali, Bułgarzy uważają na kiwki Savaniego, i tak jak katarynka...
Ostatnio zmieniony 19 lip 2013, o 01:53 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

Ej,ale co Wanio ma do tego Alexieva? Bo rzeczywiście strumień złośliwości wysyła w jego kierunku.
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

Wójtowicz: Wydawało się że się potknie.
Wanio: Hehehe, fajnie by było, hehehe.

Nieraz zastanawiam się, czy On się tak rozwojowo nie zatrzymał gdzieś w podstawówce, tylko wyrósł i osiwiał... I już znalazł nowy tekst na Aleksieva - nie ma sylwetki jak ważka...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: sb.slav »

Może mu kiedyś tam autografu pożałował :)
***********************************************************
Faktycznie - jest coś na rzeczy z Wiśnią i Waldusiem też. Zwłaszcza, gdy wiśniewski robi jakieś niecodzienne miny, zwykłe dla pierworodnego Ferdynanda :)
***********************************************************
No i Bułgarzy - nie wiem jak, ale zdominowali seta, przytrzymali blokiem skrzydłowych i Italia się zacięła.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six WL 2013

Post autor: OlaMleko »

Zajcew mnie doprowadza do szału tym swoim przerośniętym irokezem.
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

Wanio mistrz znów w akcji: Rosjanie przegrali z najgorszą drużyną tego turnieju. To dziwne, że najgorsza drużyna ogrywa jedną z najlepszych... Ale u niego wszystko jest możliwe. I najważniejsze, że Aleksiev będzie mógł zostać jutro w hotelu.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: sb.slav »

Muszę powiedzieć, że ten mecz mi się bardziej podoba pod względem doznań pozasportowych niż Rosja-Kanada. Tam poziom był wyższy, ale tu są większe emocje jakby.
Cóż,myliłem się co do zdominowania meczu przez Włochów. Dziś są kompletnie bez zagrywki i nie potrafią przycisnąć przeciwnika. Bułgaria trochę lepiej w tym elemencie.
*********************************************************************
O co chodzi z tym burdelem :o
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Six WL 2013

Post autor: Streeter »

I Włosi dosyć niespodziewanie wygrywają trzecią partię... Sokołow w ogóle zaserwował raz w tym turnieju tak, by piłka pozostała w grze?

EDIT: Chyba Sokołow mnie usłyszał, bo zrobił asa i po nim przeserwował i była akcja :o

Teraz było coś w stylu: "Aleksiev tak się cieszył z bloku, że jak ze szczęścia popchnął środkowego, to ten poleciał na 9-metr" co ten Wanio bierze :]
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Six WL 2013

Post autor: madlark »

A rechotom nie było końca :D
Dziwny ten mecz, nikt nie potrafi utrzymać poziomu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Six WL 2013

Post autor: d12343 »

O ja człowiek małej wiary... Widząc początek meczu (tak do drugiej technicznej w I secie) uznałam, że Kanada niestety nic nie zdziała i...poszłam spać :]
Może uda mi się zaplować na powtórkę, a nawet jeśli nie, to nie zmąci mojego uradowania...brawo Kanada! :)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”