Kiedy znowu finały Ligi Światowej w Polsce?

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: LŚ w Polsce?

Post autor: Arff »

Tak.. dostaniemy wszystkie imprezy w 2014, razem z ME kobiet i mężczyzn, LŚ, finały GP, jeszcze nam olimpiadę załatwi w 2014... Acosta powiedział że dostaniemy wszystkie imprezy do tego czasu... czyli w przedziale 2009-2014...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: LŚ w Polsce?

Post autor: Mate »

A PŚ gdzie?? :D . Bartolina(K??) czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jak można wszystkie imprezy zrobić w jednym kraju i w tym samym roku?? Wytłumacz mi proszę.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: LŚ w Polsce?

Post autor: Arff »

A fakt... do tego można dorzucić mistrzostwa wszystkich kontynentów, Puchary i play offy wszystkich lig świata... myślę że powinniśmy dać rade... myślę że Acosta chce nas złamać, ale my się nie damy !!! Żona mu kazała dać nam MŚ 2014 i teraz chce żebyśmy sami zrezygnowali... co by szanowna małżonka nie miała do niego pretensji...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: LŚ w Polsce?

Post autor: bartolina_89 »

Co do Pucharów i play-offów to już przesada, ale dostaniemy wszystkie imprezy w okresie czasu 2013-2014. Acosta tak powiedział, nieładnie trzeba było słuchać konferencji prasowej :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”