Liga Narodów 2019 (M)

Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Verdungo pisze:
Hrabia_Monte_Christo pisze:Mniemam, że Olek ma lepszy procent od Bednorza, ktoś ma jego rezultat?

Wpis powstał przy współpracy z Huawei P20 Pro
A czy tu trzeba statystyki? Ewidentnie widać, że Bartek dzisiaj jest gorszy od Olka.

PS. Jak się nasi nie ogarną to przegramy to 2:3.
Przydałyby się, jak się się nie oglądało 2 i 3 seta [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wpis powstał przy współpracy z Huawei P20 Pro
ciorny17
Posty: 8547
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Fatalnie dzisiaj Bednorz. Jedyny pozytyw zagrywka a tak to kaleczył niemiłosiernie.

Trochę dziwi mnie taktyka grania w meczu otwarcia kolejnego weekendu zawodnikami którzy przez 2 tygodnie nie wąchali parkietu.
Kłamca.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Verdungo »

Hrabia_Monte_Christo pisze:
Verdungo pisze:
Hrabia_Monte_Christo pisze:Mniemam, że Olek ma lepszy procent od Bednorza, ktoś ma jego rezultat?

Wpis powstał przy współpracy z Huawei P20 Pro
A czy tu trzeba statystyki? Ewidentnie widać, że Bartek dzisiaj jest gorszy od Olka.

PS. Jak się nasi nie ogarną to przegramy to 2:3.
Przydałyby się, jak się się nie oglądało 2 i 3 seta [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wpis powstał przy współpracy z Huawei P20 Pro
https://pbs.twimg.com/media/D9mcB-2WkAA4Dc_.jpg
ciorny17
Posty: 8547
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Śliwka z Kwolkiem w przyjęciu flota kryją Wojtaszka :D
Kłamca.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Nagor »

Zero progresu u naszych na przestrzeni calego turnieju. Zagrywka tak banalna, ze nawet kobiety by to przyjmowaly z usmiechem, zakladajac, ze jakims cudem te nasze floty w ogole zaczna trafiac w boisko...

Lomacz udowadnia, ze nawet przy najlepszym przyjeciu da sie wystawic na podwojny blok.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Riad69 »

Łomacz wzmaga jedynie uśmiech politowania. Co Ci trenerzy w nim widza to nie wiem
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Verdungo »

A co ma Łomacz zrobić jak zawodnicy nie kończą? Owszem jest w słabej formie, ale najpierw trzeba mieć komu grać.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: perykles »

Zwykle stronie od komentowania poczynań reprezentacji ale na Łomacza nie da się już patrzeć. A oglądając Heynena to mam wrażenia że swoimi decyzjami specjalnie trolluje wszystkich kibiców i ekspertów :]
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Nagor »

Next time Chicago...
dyletant
Posty: 5099
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: dyletant »

Zagrywka Kwolka zmartwychwstała
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7874
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Hah, ale akcja Conte, i to w takim momencie.

Jeżeli ta Liga Narodów ma mieć wpływ na decyzje jakie podejmie Heynen, to duet Śliwka-Kwolek mocno dystansuje Szalpuka i Bednorza.
dyletant
Posty: 5099
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: dyletant »

WysokiPortorykanczyk pisze:Hah, ale akcja Conte, i to w takim momencie.
Ale i tak nam oddał ponad 10 punktów
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Kwolek, Śliwka. :) 8-)

Chyba jednak to przestawienie Leona na atak i zabranie 5 przyjmujących miałoby najwięcej sensu jeśli Kurek się nie wyleczy.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: aezakmi »

WysokiPortorykanczyk pisze:Jeżeli ta Liga Narodów ma mieć wpływ na decyzje jakie podejmie Heynen, to duet Śliwka-Kwolek mocno dystansuje Szalpuka i Bednorza.
Kwolek i Śliwka wzięli udany rewanż za MŚ. Szkoda straconego punktu, ale stracili go siatkarze, którzy nie grali w poprzednim turnieju. Szalpuk z Bednorzem mogą sobie podać ręce, jeśli chodzi o przyjęcie, a w zasadzie, to jego brak.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

A, mam nadzieję, że Kwolek to już po takim wyciągnięciu meczu zagrywką dostanie na dobre zielone światło od Vitala w tym elemencie.

Swoją drogą, do Heynena mam wielkie zaufanie, ale za grosz nie jestem w stanie zrozumieć po co mu to granie Kłosem, Bołądziem (który pewnie jutro w szóstce wyjdzie) czy Łukasikiem w tym sezonie. Trochę to marnowanie czasu boiskowego innym.

Cyferki: https://pbs.twimg.com/media/D9mpPSKXoAAfKsi.jpg:large

Trochę niepostrzeżenie, ale Hubera znowu chyba można pochwalić.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2019, o 19:03 przez Aranger, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Angulo »

Mega fart Polaków. Kolejny zresztą.
ciorny17
Posty: 8547
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Śliwka ostatnimi meczami trochę zamyka mi papę. Plus 11 przez 3 sety - wow. Brawo Olek. Znowu zawodzi mnie Łomacz i mimo słabszego meczu Komendy dla mnie Marcin przed Grześkiem na dzień dzisiejszy.

Admar, no dawej już ten komentarz na temat gry Bednorza 8-)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2019, o 19:10 przez ciorny17, łącznie zmieniany 1 raz.
Kłamca.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: uszat »

Mega fart Polaków. Kolejny zresztą.
Życie misiu, życie !


Btw. Zapowiada się piękny sezon 19/20.
Śliwka, Kwolu, Deroo, Tillie, Toniutti, Brizard, Smith, Wrona...
Jak na mistrza i v-ce przystało.

Na pochybel krytykantom Olka i Bartka!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2019, o 19:18 przez uszat, łącznie zmieniany 1 raz.
Mostostal BB´97´02´08
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7874
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Hah, ale akcja Conte, i to w takim momencie.
Ale i tak nam oddał ponad 10 punktów
Conte jest bez formy. Ale akcja piękna. Bardziej Bruno Lima mnie rozczarował.
kamil1999
Posty: 5544
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kamil1999 »

Kilka wniosków po meczu Polaków:
1) Gloryfikowany z racji grania w serie A Bednorz i wynoszony przez to nad Śliwkę czy Kwolka pokazuje, że aż tak nad nimi poziomem nie góruje a raczej przy nich dołuje i słusznie nie ma zbyt wielkiego zaufania od trenera.
2)Kwolek pomimo tego, że wielu tutaj widzi go jako defensywnego to jednak lepiej czuje się w ataku niż przyjęciu, które dzisiaj kaleczył tak więc sądzę, że powinien znaleźć się w 4 na kwalifikacje olimpijskie, ale jako ofensywny.
3)Śliwka to podobno taka dziura w ataku i ogólnie beznadziejny zawodnik, ale jednak sobie radzi.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Dijkstra »

Czekałem na grę Bednorza, Muzaja, Kaczmarka... i każdy z ww graczy zawiódł moje oczekiwania.
Bednorz.... koszmarnie nieporadny.... dał tylko argumenty Heynenowi na NIE, Muzaj w końcówkach gra tylko dla rywali czyli bez zmian, Konarski dzięki takim meczom ma coraz to mocniejszą pozycję.
Huber dobry występ, Kwolek nierówno ale na plus, Śliwka najlepszy, już nie tylko kiwa ale i ładuje aż miło popatrzeć.
Wojtaszek i Łomacz na swoim poziomie czyli mocno przeciętnie.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: mbor3k »

Dijkstra pisze:Czekałem na grę Bednorza, Muzaja, Kaczmarka... i każdy z ww graczy zawiódł moje oczekiwania.
Bednorz.... koszmarnie nieporadny.... dał tylko argumenty Heynenowi na NIE, Muzaj w końcówkach gra tylko dla rywali czyli bez zmian, Konarski dzięki takim meczom ma coraz to mocniejszą pozycję.
Huber dobry występ, Kwolek nierówno ale na plus, Śliwka najlepszy, już nie tylko kiwa ale i ładuje aż miło popatrzeć.
Wojtaszek i Łomacz na swoim poziomie czyli mocno przeciętnie.
Co to będzie, jak się jutro Bołądź z dobrej strony pokaże ;)
Ja czekam na skok jakościowy Kaczmarka, albo ogarnięcie się Muzaja. Pozycja atakującego do powrotu Kurka (o ile wróci w formie, bo przecież i tak być nie musi) wygląda bladziutko. Tym bardziej jeszcze interesuje mnie możliwość obejrzenia Filipiaka. Na Bołądzia nie liczę.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Murilo0 »

Czemu Konarski ma coraz mocniejszą pozycję? Krytykowany Muzaj zagrał dziś na stałym poziomie Konarskiego, co sprawia że warto na niego stawiać, bo czasem ma przynajmniej mecze na 60% w ataku.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Ja tam liczę, że takie mecze otworzą na dobre Śliwkę w ofensywie, utarło się, że to stricte defensywny gracz, a przecież on nie tak dawno temu potrafił nabijać około 20 punktów na mecz z czołówką ligi w miarę regularnie, wydaje mi się, że to od ubiegłorocznej VNL wpadł w wir kiwek i plasów. Od czasów olsztyńsko-rzeszowskich poprawił przyjęcie, jak teraz poprawi i ustabilizuje atak, to może być naprawdę świetny i mega przyjemny do oglądania siatkarz. Jeszcze z tą zagrywką musi coś zrobić, tu chyba musi dążyć do takiej wersji jaką wykonał w ostatniej akcji meczu i odrzucił Argentynę od siatki.
Czemu Konarski ma coraz mocniejszą pozycję? Krytykowany Muzaj zagrał dziś na stałym poziomie Konarskiego, co sprawia że warto na niego stawiać, bo czasem ma przynajmniej mecze na 60% w ataku.
Tylko jakie jest prawdopodobieństwo, że zrobi te 60% w ważnych meczach, skoro jego największym problemem jest głowa ? Wiem, Konarski też tego najpewniej nie zrobi, ale jest przynajmniej lepszym zadaniowcem. Maciek pokazał potencjał i umiejętności na duże granie z Kazaniem, ale tam mu było o to łatwiej, bo Gdańsk był typowym underdogiem, jak przyjdzie wyjść na tę Francję w Gdańsku, to tam już przeproś nie będzie, bo oczekiwania co do naszego zespołu są jasne.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: knightrider »

kamil1999 pisze:Kilka wniosków po meczu Polaków:
1) Gloryfikowany z racji grania w serie A Bednorz i wynoszony przez to nad Śliwkę czy Kwolka pokazuje, że aż tak nad nimi poziomem nie góruje a raczej przy nich dołuje i słusznie nie ma zbyt wielkiego zaufania od trenera.
2)Kwolek pomimo tego, że wielu tutaj widzi go jako defensywnego to jednak lepiej czuje się w ataku niż przyjęciu, które dzisiaj kaleczył tak więc sądzę, że powinien znaleźć się w 4 na kwalifikacje olimpijskie, ale jako ofensywny.
3)Śliwka to podobno taka dziura w ataku i ogólnie beznadziejny zawodnik, ale jednak sobie radzi.
Na podstawie wszelakich spotkań Bednorz w których grał db coś nie pykło, albo już forma uleciała. Śliwka gra za miękko co nie jest spowodowane brakiem umiejętności, a dziwnymi nawykami. Komenda na ten moment jest 2-gim rozgrywaczem bo Łomacz gra bardzo źle. Sezon kadrowy dla Szalpuka się skończył bo kadra ma lepszych w ilości 4/5 i zdrowych. Szalpuka Skra fizycznie zniszczyła.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Dijkstra »

Niestety sezon reprezentacyjny weryfikuje póki co brutalnie tezę iż na pozycji atakującego mamy bogactwo wyboru - jest Kurek i długo, dłuuuuuugo nic , potem niezły zadaniowiec, solidny zmiennik, dobry w bloku Konarski ale na dłuższym dystansie ma góra 38 - 42 % skuteczności w ataku.
Jeśli Kurek nie ogarnie na kwalifikacje do IO to przestawiłbym Leosia.
ciorny17
Posty: 8547
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Fantastycznie dzisiaj Włosi wyglądają na zagrywce. Niech się wystrzelają do niedzieli lepiej.

Giannelli fantastyczne zawody dzisiaj.
Kłamca.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: aezakmi »

knightrider pisze:Komenda na ten moment jest 2-gim rozgrywaczem bo Łomacz gra bardzo źle.
Mecz wygraliśmy z Łomaczem na rozegraniu, nie z Komendą. Marcin dzisiaj grał, jak w Katowicach - dobrze do pewnego momentu, potem musiał wejść "Fijałek". Grzechu do IO ma spokojną i pewną rolę drugiego rozgrywającego.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aershis »

Włosi świetnie, nawet bez Nelliego. Będę rozczarowany jeżeli ostatecznie nie znajdą się w 6. Na Lavie się kapitalnie patrzy.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: perykles »

aezakmi pisze:
knightrider pisze:Komenda na ten moment jest 2-gim rozgrywaczem bo Łomacz gra bardzo źle.
Mecz wygraliśmy z Łomaczem na rozegraniu, nie z Komendą. Marcin dzisiaj grał, jak w Katowicach - dobrze do pewnego momentu, potem musiał wejść "Fijałek". Grzechu do IO ma spokojną i pewną rolę drugiego rozgrywającego.
Zgadzam się Komenda nie zagrał dzisiaj jakiegoś wybitnego meczu ale nie grał też rażąco źle. Natomiast w grze Łomacza próżno szukać (szczególnie w ostatnich jego występach) jakichkolwiek pozytywów. Nawet dzisiaj po zejściu Komendy chyba przystanie 10-6 dla Argentyny nagle zrobiło się 14/7 (już pierwsze wystawy Grześka były niedokładne). Co nie zmienia faktu, że u Heynena to on jest numerem 2 i tak zapewne będzie do igrzysk. Może jestem trochę mało obiektywny ale przez ostatnie 2 sezony obserwowałem rozwój Komendy i patrząc szczególnie z trybun widać po nim już większy luz i pewność siebie także dla mnie zrobił on duże postępy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”