Liga Narodów siatkarek 2023

AlbinSiwy
Posty: 136
Rejestracja: 8 lis 2019, o 21:35
Płeć: M

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: AlbinSiwy »

Pomocniczka pisze:
AlbinSiwy pisze: 16 lip 2023, o 22:07 Brawo dziewczyny :D :D :D

Za serce, za walkę, za zaangażowanie, za medal!!
AS
Jeszcze nie tak dawno można było u ciebie przeczytać, że brak złota w sporcie to porażka. To czemu gratulujesz dziewczynom porażki? Trochę konsekwencji!
A i tu nawet przylazl "naczelny"forumowy troll. Nie karmić, to sobie pójdzie na lepsze pastwiskoObrazek

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: Pomocniczka »

Ja troll? Ja się cieszę z każdego wygranego meczu polskich reprezentacji. A z każdego medalu to już w ogóle. Pamiętam czasy trenerów Bosków i Zarzyckich, pamiętam czasy Nawrockiego. Nasze panie od roku grają pięknie a ten brąz to już w ogóle niesamowita sprawa.

Ale ty? Jeszcze parę tygodni temu przekonywałeś (w innym wątku), że drugie miejsce to porażka. To albo masz Alzheimera albo sam jesteś trollem skoro tu gratulujesz trzeciego.
zbycho123
Posty: 222
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: zbycho123 »

Powiem szczerze nie lubię kobiecej siatkowki , ale to co pokazały ostatnio nasze Panie to czapki z głów ostatni medal zdobyły przecież w 2009 roku na me więc dlugo czekały ale mecz z mistrzyniami olimpijskimi zagrały znakomicie
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: krzysiu »

Piękna szpileczka Stysiak do ,,Grenlandczyka"
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: Mateja »

W pierwszym ćwierćfinale Challengera Francuzki szybkie 3:0 z Wietnamem. W drugim Ukraina wyszła na niespodziewanie łatwe prowadzenie (dwa sety do 15), teraz Chorwatki się obudziły i wygrały do 18. Niezły mecz się robi, nie widzę niestety linka do transmisji.

UPDATE Ukrainki wygrały czwartą partię do 19. Chorwatki nie zagrają w przyszłorocznej Lidze Narodów (a szkoda).
Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 316
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: Seweryn1908 »

Francja z zawansem do Ligi Narodów Kobiet 2024.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: Orzi »

Pomocniczka pisze: 17 lip 2023, o 12:01 Ja troll? Ja się cieszę z każdego wygranego meczu polskich reprezentacji. A z każdego medalu to już w ogóle. Pamiętam czasy trenerów Bosków i Zarzyckich, pamiętam czasy Nawrockiego. Nasze panie od roku grają pięknie a ten brąz to już w ogóle niesamowita sprawa.

Ale ty? Jeszcze parę tygodni temu przekonywałeś (w innym wątku), że drugie miejsce to porażka. To albo masz Alzheimera albo sam jesteś trollem skoro tu gratulujesz trzeciego.
Relatywność, mówi to Panu coś, Panie Pazdzioch?
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Liga Narodów siatkarek 2023

Post autor: Pomocniczka »

On w tamtym wątku nie mówił, że dla kadry Polski panów liczy się złoto, tylko że w sporcie liczy się złoto. Możesz sprawdzić.

A nawet i tego złota nie pogratulował.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów K (dawniej WGP)”