Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Urban »

Pele pisze:A gdzie Wlazły to "nowe kolano" dostał?? Na e bayu czy na allegro??
FAkt jest taki że bolało go kolano i podobno miał być operowany
Żałosne....

odpowiem w ten sposób, bo nie chce mi sie pisać prywatnych wycieczek bo nie mam do kogo...
BubsonWypraniec pisze:Pele tylko przypomnę ci że w zeszłym sezonie Wlazły też nie grał w Skrze przez pierwsze 2 miesiące - tam też mu się nie chciało?
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: lucass90 »

Żałosne to było porównanie kontuzji Wlazłego czy Winiarskiego, do urazów Świderskiego i przede wszystkim Murka... :|
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Arff »

ja tam nie widze w tym nic żałosnego... kontuzja to kontuzja, każdą trzeba wyleczyć i czy jest to artroskopia kolana albo barku, czy zerwanie achillesa albo złamania, to tak samo trzeba poddać się długiej, w każdym z tych przypadków, przynajmniej półrocznej rehabilitacji... różnica polega na tym, że wlazły i Winiarski poddali sie operacji zaraz przed bardzo bolesnym urazem (zerwanie więzadeł albo ciężkie zwichnięcia) a Murek i Świderski zaraz po nich...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: przeemekk90 »

Arff prawdę piszesz. Jednak są ludzie trzeźwo myślący.

Wg Lucasa i innych to na treningu trzeba się porządnie połamać żeby być ''czystym'' jeśli chodzi o rezygnację z kadry. Bo kontuzja kolana czy barku to co tam, przecież nie kontuzja.

Uraz to uraz, nie wiem po co klasyfikować go.

wieszkosc tutaj tylko narzeka...
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: lucass90 »

Jasne, jak ktoś nie kocha Skry i wszystkiego co z nią związane, to już jest ciemny... :] Jedyne co chcę tu udowodnić, to że kontuzje w.w. nawet porównywalnie nie były tak poważne, jak Murka.

Z tego co wiem, to ani Wlazłemu ani Winiarskiemu nie groziła amputacja kończyny. Nie mieli otwartego zwichnięcia stawu skokowego lewej nogi, wraz z długotrwałym przemieszczeniem skóry i tkanek miękkich do wnętrza stawu, wieloodłamowego złamania kostki bocznej i tylnej krawędzi piszczela, jak również rozerwania więzadła trójgraniastego z uszkodzeniem więzadeł...
Właśnie dlatego będę jednak się upierał, że ich kontuzyjki (naderwany mięsień grzebieniowy i przeciążone kolanko), w porównaniu z tym co przeżył Dawid, nie są poważniejsze niż złamany paznokieć. Jednak w tym przypadku najważniejszym argumentem przeciwko Murkowi jest to, że obecnie nie gra w Skrze, której fanów (co najśmieszniejsze - wcale się do tego nieprzyznających) ostatnio wystąpił tu prawdziwy wysyp... :] Możecie mi zarzucać brak obiektywizmu i obrzucać inwektywami (typu częstochowski kibol, czy medalikowy fanatyk) do woli. Mnie hipokryzja zawsze bardzo bawiła...

Przemekk90 - prosiłbym o zacytowanie fragmentu posta, w którym twierdzę że "na treningu trzeba się porządnie połamać żeby być ''czystym'' jeśli chodzi o rezygnację z kadry." Jeśli takowego nie ma, to po prostu kłamiesz, wciskając mi w usta słowa, których nigdy nie wypowiedziałem.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Arff »

w porównaniu do tego zapewne tak... ale tak samo jak tutaj, operacja i długotrwała rehabilitacja była absolutnie konieczna, a właśnie to jest przedmiotem tej dyskusji i nie wiem po co wciskasz nam tutaj diagnozę lekarska, której zapewne nawet nie rozumiesz, skoro my dyskutujemy o tym, czy przerwa w grze była zasadna czy nie... porównywanie naderwania mięśnia, do złamania paznokcia to już jest jakiś śmiech na sali, którego nawet nie będę komentował...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: przeemekk90 »

Długo szukałeś historii choroby Dawida. Nie wiem po co o tym piszesz, wiem przez co przeszedł. Każdy widzi to co chce widzieć, nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać, ale mam niezły ubaw i śmieję się w monitor. Nie każdy kto głęboko wierzy i kibicuje reprezentacji oraz kto stara sie być obiektywnym jest fanem Skry i próbuje za wszelka cene uniewinnić Winiara i Wlazłego. Poprostu stwierdzamy fakty, których Ty nie rozumiesz i trzymasz się argumentu którym jest Dawid zupełnie nie wiem po co. On tutaj nie ma nic do rzeczy. Nawet przeciwnikowi i najwiekszemu wrogowi nie zycze takiej kontuzji..

lucass90 pisze: Przemekk90 - prosiłbym o zacytowanie fragmentu posta, w którym twierdzę że "na treningu trzeba się porządnie połamać żeby być ''czystym'' jeśli chodzi o rezygnację z kadry." Jeśli takowego nie ma, to po prostu kłamiesz, wciskając mi w usta słowa, których nigdy nie wypowiedziałem.
Gdybym chcial to zacytować to musialbym przytoczyć wszystkie Twoje posty na temat w/w osób. Nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać bo mój czas jest zbyt cenny ;) Tak i mów że kłamęę :D
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Chal »

Może gdyby Wlazły w 2007 roku nie odpuścił ME ze względu na niezwykle poważną kontuzję łydki polegającą na tym, że zdarzały mu się skurcze, już w ich trakcie nie grał w sparingach, a 3 tygodnie po zakończeniu imprezy nie nałupał 37 punktów w lidze, to by inaczej o nim mówiono. Teraz ciężko nie patrzeć na wszystko przez pryzmat tamtych wydarzeń, sam sobie jest winien.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: przeemekk90 »

Chal pisze:Może gdyby Wlazły w 2007 roku nie odpuścił ME ze względu na niezwykle poważną kontuzję łydki polegającą na tym, że zdarzały mu się skurcze, już w ich trakcie nie grał w sparingach, a 3 tygodnie po zakończeniu imprezy nie nałupał 37 punktów w lidze, to by inaczej o nim mówiono. Teraz ciężko nie patrzeć na wszystko przez pryzmat tamtych wydarzeń, sam sobie jest winien.
Ja wiem o tych wydarzeniach i o tym tez trzeba pamiętać. Ale ciągłe wypisywanie w każdym temacie takich bzdetów to juz staje się nudne. Nikt nie chce by go wychwalano pod niebiosa, ale takie traktowanie też jest niesprawiedliwe. Ale mnie to nie rusza.

Rusza mnie to ze wiekszosc forumowiczow ma zdolnosc do wypominania rzeczy złych , bo o dobrych widocznie zapominaja, lub tych ktore ścisle wiaza sie z drużyna której kibicują(czyt wychwalanie pod niebiosa). Nie zabraniam niczego ale obiektywizm to cenna cecha
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
BubsonWypraniec
Posty: 58
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: BubsonWypraniec »

Co ma w ogóle kontuzja Murka do tematu? Lekarz(mówię o roku 2009 i obu MW) nie zalecał(czy wręcz nie pozwolił) gry , co więcej wszystko było uzgodnione z trenerem - nigdy nie miał do nich o to pretensji, tylko wy widzicie "napchali się forsą od Kondzia i teraz nic im się nie chce". Swoją drogą ciekawy jestem, kto teraz grałby w reprezentacji gdyby wtedy złapali kontuzje kończące ich kariery - pewnie staliby się "bohaterami", tylko kto wtedy grałby w dzisiejszej kadrze.
PS Może Wlazły jest płaczkiem a Murek walczakiem, tylko z kim zdobyliśmy wicemistrzostwo świata.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: przeemekk90 »

BubsonWypraniec pisze: PS Może Wlazły jest płaczkiem a Murek walczakiem, tylko z kim zdobyliśmy wicemistrzostwo świata.
W ten sposób też nie ma co gadać. Bo to że Murkowi nie było dane zawiesić srebra na szyi to nie znaczy że na to nie zasłużył lub coś. Odwalił kawał dobrej roboty tylko co to ma do rzeczy skoro tytuł tematu mówi jasno

Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Urban »

Arff pisze:różnica polega na tym, że wlazły i Winiarski poddali sie operacji zaraz przed bardzo bolesnym urazem (zerwanie więzadeł albo ciężkie zwichnięcia) a Murek i Świderski zaraz po nich...
No właśnie.. To jest przecież ich ogromny minus, bo jak tak można. Gdyby na meczu do końca posypało się kolano Wlazłego albo bark Winiarskiego, to by było ok wg niektórych. Tylko jak panowie pomyśleli, że do końca kariery im daleko i chcą jeszcze pograć to dla niektórych są łajzami i mają w dupie reprezentacje.

I mam prawo porównywać w kontekscie, w którym prowadzona jest dyskusja kontuzje Murka i Wlazłego. Gdybysmy rozmawiali o dramacie, to bym się nie odważył. Ale mówimy o tym, że W i W wcale sie nie migali od kadry tylko zadbali o zdrowie.

Ale oni grają w Bełchatowie a nie Częstochowie, więc muszą być "beeee".

Sorry Lucas, ale od jakiegoś czasu zacząłeś dawać ludziom powody ku temu aby się uśmiechali czytając Twoje wypociny. Straciłeś gdzieś swój cenny obiektywizm. Szkoda....
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
cris
Posty: 79
Rejestracja: 19 mar 2010, o 17:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: cris »

Urban pisze:Sorry Lucas, ale od jakiegoś czasu zacząłeś dawać ludziom powody ku temu aby się uśmiechali czytając Twoje wypociny. Straciłeś gdzieś swój cenny obiektywizm. Szkoda....
Tak gwoli ścisłości, zapomniałeś zacytować odpowiedni fragment wpisu ;)
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Skalar121 »

Bo to jest nasza cecha narodowa od dawien dawna. Bohaterami są Ci którzy walczą, do końca, chociaż czasami całkowicie bez sensu. Ale ważne jest, że walczą, z tego jesteśmy tak dumni. Świetnie to opisał autor artykułu o Ludwiku Wołowskim (założyciel pierwszego w Europie banku kredytów hipotecznych, obecnie największego banku francuskiego) w ostatnim Newsweeku: "Polakom jego nazwisko niewiele mówi, bo choć powstaniec, w żadnej szarży nie zginął, a u nas tylko tacy mają otwartą furtkę do historii. Wokulskich nie znamy".
Przenosząc to na powyższą sytuację, tak jak ktoś już zauważył: Gdyby Winiarski czy Wlazły nie powiedział w pewnym momencie stop, tylko dalej grał, i w którymś meczu doznał poważnej kontuzji (a wszelkie przesłanki pozwalają stwierdzić, że tak by w końcu było) to zdaniem wielu byłby rozgrzeszony. Co z tego, że musiał zakończyć karierę, to już mnie nie interesuje, ważne żeby walczył do końca. Mają nie myśleć w przyszłość, nie myśleć o sobie, tylko dać tłumowi to, co tłum chce dostać.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Urban »

Skalar121 pisze:Bo to jest nasza cecha narodowa od dawien dawna. Bohaterami są Ci którzy walczą, do końca, chociaż czasami całkowicie bez sensu. Ale ważne jest, że walczą, z tego jesteśmy tak dumni. Świetnie to opisał autor artykułu o Ludwiku Wołowskim (założyciel pierwszego w Europie banku kredytów hipotecznych, obecnie największego banku francuskiego) w ostatnim Newsweeku: "Polakom jego nazwisko niewiele mówi, bo choć powstaniec, w żadnej szarży nie zginął, a u nas tylko tacy mają otwartą furtkę do historii. Wokulskich nie znamy".
Przenosząc to na powyższą sytuację, tak jak ktoś już zauważył: Gdyby Winiarski czy Wlazły nie powiedział w pewnym momencie stop, tylko dalej grał, i w którymś meczu doznał poważnej kontuzji (a wszelkie przesłanki pozwalają stwierdzić, że tak by w końcu było) to zdaniem wielu byłby rozgrzeszony. Co z tego, że musiał zakończyć karierę, to już mnie nie interesuje, ważne żeby walczył do końca. Mają nie myśleć w przyszłość, nie myśleć o sobie, tylko dać tłumowi to, co tłum chce dostać.
też czytałem ten artykuł :)
Dokładnie, po co osiągnąć więcej, lepiej skończyć karierę. Ciekawe czy tak samo miałby myśleć hydraulik, który zarabia powiedzmy 1500zł i ma wyżywić 2 dzieci..
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Antos »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 11 lut 2011, o 09:07 przez Arff, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: pkt 23 regulaminu forum, a dalszą część dyskusji na temat zarobków przeniosłem na papilot.pl
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Pele »

przeemekk90 - nie umieszczaj w jednym zdaniu obok siebie słów "obiektywny" i "fan skry" bo one obok siebie ni emoga występować bo są wzajemnym zaprzeczeniem. A wracajac do meritum czyli do reprezentacji POlski na 2011 to zobaczymy ilu "zachoruje". I to nie tylko graczy skry lecz jakiegokolwiek klubu !!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: BadTrue »

Obawiam się, że w związku z tym iż awans polskich klubów do dalszej fazu pucharów bardzo skomplikuje rozgrywki PlusLigi......nastąpi ich przesunięcie.....kosztem reprezentacji lub urlopów...to wielu naszych kadrowiczów....może zrobić sobie przerwe....
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: rafael86 »

lucass90 pisze:Jasne, jak ktoś nie kocha Skry i wszystkiego co z nią związane, to już jest ciemny... :] Jedyne co chcę tu udowodnić, to że kontuzje w.w. nawet porównywalnie nie były tak poważne, jak Murka.
kontuzja to swoją drogą, ale przypomnę tylko Ci że Dawid z kadry zrezygnował już dawno temu w wieku 29 lat, przed MS w 2006, twierdząc że nie da rady grać i w kadrze i klubie na 100% i chyba nikt nie miał do niego o to żadnych pretensji (jedyny wyjątek dla kadry zrobił podczas kwalifikacji olimpijskich-styczeń 2008, czyli w trakcie sezonu ligowego)

oczywiście wiemy obydwaj że jeśli podobną decyzje podjąłby Wlazły w tym momencie to reakcja kibiców byłaby zupełnie odmienna.
asia35
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2008, o 12:18
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: asia35 »

Czasami jak czytam posty kibiców to śmiech na sali. Rzadko sama piszę bo szkoda mi czasu ale często czytam.
I znów dyskusja o Wlazłym .Niby wszyscy chcą ,żeby grał w kadrze bo w tej chwili jest najlepszy , ale co robią kibice , a to skarpetkowy potwór a to płaczek a to przez Niego przegraliśmy MŚ chociaż był rezerwowy / nie wiem czemu , ale pretensje do C./
Fakt , czasami coś palnie , czasami coś skrytykuje , brak mu dyplomacji całkowicie .
Tylko Świderski krytykuje rozgrywki - to super zna się na rzeczy , krytykuje Wlazły od razu , znowu coś palnął . Krytykuje PZPS za złą organizacje / brak sprzętu / to kibice nie chce mu się grać bo nie ma skarpetek . Inny zawodnik krytykuje , mówimy jaki odważny. Świderski , Murek ma kontuzje księgi od kibiców z szybkim powrotem do zdrowia.
Przykładów można mnożyć.
Już napisałam brakuje mu dyplomacji Świderskiego może i jego inteligencji, ale on ma przede wszystkim dobrze grać a ,że sprytni dziennikarze potrafią wyciągać od Niego i robi się afera .
Teraz najważniejsze , gra w reprezentacji dla kibiców, kosztem zdrowia , pobytu z rodziną , którzy wywieszają transparenty i opluwają za każdym razem. A może transparent Kibice chcą Szampona w kadrze wierzymy w Ciebie
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: BadTrue »

Jak dla mnie Wlazły może spokojnie sobie odpuścić reprezentację......ja pokochałem siatke nie dzięki reprezentacji, tylko dzięki SKrze...piszecię tutaj o patriotyźmie....orzełku...itd..itd..itd...gdyby mnie tak krytykowano, obwiniano i jak to napisała asia35 opluwano...to sram na taki patriotyzm..i wole siedzieć sobie w domciu z rodziną, która wiem że będzie się cieszyła z każdego dnia spędzonego z nią..
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Nagor »

Już napisałam brakuje mu dyplomacji Świderskiego może i jego inteligencji, ale on ma przede wszystkim dobrze grać a ,że sprytni dziennikarze potrafią wyciągać od Niego i robi się afera .
Teraz najważniejsze , gra w reprezentacji dla kibiców, kosztem zdrowia , pobytu z rodziną , którzy wywieszają transparenty i opluwają za każdym razem. A może transparent Kibice chcą Szampona w kadrze wierzymy w Ciebie
szampon ja w ciebie nie wierzę! Co za bzdury? Gra w reprezentacji!? Kiedy? Ostatnio nie grał bo go bolał palec albo plecy, a jak już raz łaskawie się zgodził to dostał za mało skarpetek przez co był przedostatni w rankingu na MŚ. Taki świetny z niego atakujący! W klubie cud miód orzeszki, w kadrze ała mój palec, 7% w ataku, dziękuję. Gorszy od niego był tylko jakiś Kameruńczyk, nie ma co, klasa. Jakoś złoto ME zdobyliśmy bez niego, z czego się niezmiernie cieszę, przyszedł na MŚ napalony na sukces kolegów, dostał 3 czapy, 2 auty i wybrudził wszystkie skarpetki.


Kadra nie może opierać się na kimś, kto gra tylko od święta i to niekoniecznie dobrze. Nie zdziwię się jak się okaże, że ostatnie dobre mecze wlazłego w kadrze były na IO, albo jeszcze wcześniej. Miljković już to powiedział Polakom - z wlazłego nie mamy pożytku w kadrze. Swoją drogą czemu nie mamy takiego zawodnika właśnie jak Ivan? W klubie w każdym meczu po 30pkt potem idzie na kadrę i gra jeszcze lepiej. A nie jakieś kruche miernoty, dla których siatkówka = $$$. Trzeba nam twardzieli a nie miękkich kapitalistów.
to sram na taki patriotyzm.
Ja też sram na taki patriotyzm. Wiem, że nie piszesz teraz o wlazłym, ale odniosę się do jego patriotyzmu. Niby kadra najważniejsza a byle palec to wymówka od gry dla kraju. Poza tym można kibicować kadrze, nie lubiąc jakiegoś zawodnika... I nie znaczy to, że jestem gorszym patriotą od innych, bo lubią wlazłego. Słuchaliście kiedyś wywiadu z wlazłym? Człowiek mówi, jakby nie przeszedł gimnazjum. To jest patriota, który nie umie złożyć we własnym języku 3 składnych zdań? Jak go zapytali na co zbierają pieniądze podczas akcji charytatywnych to prawie się ugotował, aż parowało z niego, ale i tak nie zdołał tego wyjaśnić. Zakończył to tak: "eee.. yy... tego... na kończyny... y... dziękuję bardzo" 8-)
...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Antos »

Tylko pamietajmy kto królowi Belchatowa zgotowal taki los. Kto na niego huha i dmucha? Niejaki Piechocki, jego manager.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2011, o 15:10 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: kazdy kolejny wpis o tym, co chesz nam od kilku tygodni wmówić, zaowocuje ostrzeżeniem w związku z notorycznym spamem... przypominam, że 5 ostrzeżeń powoduje automatyczny ban permanentny...
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
cris
Posty: 79
Rejestracja: 19 mar 2010, o 17:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: cris »

Zdaje się, że Winiarski też duka przed mikrofonem. Swoją drogą skoro z niego tak koślawo mówiący, to zastanawiające jest to, że zbiera największe baty po publikacji wywiadów z nim. I nie chodzi raczej o formę, ale o treść. Ale założyliśmy (właściwie to lucass), że tych panów nie będzie w kadrze to i problem ewentualnego wstydu/kpin za ich wypowiedzi nie będzie miał racji bytu.
asia35
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2008, o 12:18
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: asia35 »

A jeszcze jedno , niech każdy kto tak pięknie mówi o patriotyzmie sam w swoim sercu powie co ja robię dla ojczyzny ?
Fakt , może jego zdania nie są szczytem poprawności , ale co wolicie dobry siatkarz i trochę gorszy mówca czy pięknie operującego językiem polskim mędrca
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: BadTrue »

Dla mnie patriotyzm...to nie jest to jak dana osoba w tym przypadku siatkarz jest wykształcony...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Antos »

Pernamiętnie polecam Wlazlemu zjazd windą do kopalni Borynia i zobaczenie jak ciezko tam ludzie pracują. Moze wtedy odechce mu sie publicznego nazekania na paluszek, glowke i skarpetki.
I jeszcze chcialbym spolecznie napisac ze jak kibice maja miec szacunek dla Mariuszka skoro on nie ma szacunku dla innych.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
asia35
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2008, o 12:18
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: asia35 »

[
I jeszcze chcialbym spolecznie napisac ze jak kibice maja miec szacunek dla Mariuszka skoro on nie ma szacunku dla innych.[/quote]


Przepraszam ale ja nie słyszałam żadnej jego wypowiedzi w której wykazywałby brak szacunku do kogokolwiek , proszę przykłady.
Co do krytykowania wszystkim wolno tylko jemu nie.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: ciorny17 »

Nie mam siły czytać już tego ciągłego narzekania Antosia na Piechockiego, na Skre i wszystko co z nią związane. Wlazły powiedział to samo co świder - źle. Wlazły powiedział o problemach w kadrze - źle. Wlazły ma kontuzję - źle i na dodatek można go krytykować o to że się nabawił kontuzji ( no tak przecież Wlazły to miernota co nie Antoś) a Świder się nabawił kontuzji to wina systemu rozgrywek. Nie żebym miał coś do Świderskiego, moim zdaniem zrobił wiele dla polskiej siatkówki i potrzeba takich ludzi jak On.

Wracając do reprezentacji to w razie rezygnacji Mariusza jesteśmy w ... (wiecie gdzie). Pokładam w Anastasim wielką nadzieję, że odbuduje reprezentację i zdobędzie z nią sukces. A kto w tej kadrze będzie grał to już drugorzędna sprawa.
Kłamca.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: kanimo »

jak zwykle zapetlilo sie o MW; a mialo byc raczej o calosci reprezentacji i przyszlosci a nie przeszlosci.
Dla mnie proste: jak mu bedzie zalezalo i bedzie w formie to powolac jako 1atakujacego (jako 2gi sie nie sprawdzil), jak nie bedzie w formie lub nie bedzie chcial to nie powolywac ( z niewolnika nie ma pracownika).
I to siatkarz a nie mowca, nie ma co sie nabijac, ze malo wymowny ( a jak sie to robi to lepiej baardzo uwaznie sprawdzic swoje posty pod wzgledem ortografii i gramatyki). Zaslugi ma choc nie ostatnio, dajmy mu spokoj; po cholere ma zjezdzac do kopalni, ja sie nie domagam zeby wszyscy, ktorzy zarabiaja wiecej przychodzili ogladac jakja ciezko pracuje, jemu tez odpuscmy.
A jak ktos woli kibicowac Skrze niz reprze to niech pisze posty w temacie Skra- ten jest o reprezentacji.

Pytanie raczej kto na miejsce Wlazlego: niedoswiadczony Konarski? Gruszka po kontuzji? Nieprzekonujacy dla mnie Jarosz, Gromadowski, Janeczek? Z nich trzeba wybrac 2 atakujacych i to jest dylemat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”