Reprezentacja mężczyzn 2019

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

Jacek pisze:
Kicu pisze:Skoro to element gry to chyba wypadałoby oddzielić sprawy boiskowe od tego co jest poza boiskiem, a nie szczekać w wywiadzie i żalić się jak to go ktoś skrzywdził. Tym bardziej, gdy samemu ma się nie jedno na sumieniu.
Nie mam pojęcia o jakim lansie mówisz. Spiridonov za mniej lub bardziej kontrowersyjne teksty był krytykowany. Kubiak ma być przez Polaków na rękach noszony bo to rodak? Czyli gdzie jest granica dobrego smaku w tym wszystkim?
Kolego (mogę tak się zwrócić?). Kubiak wytłumaczył skąd ta jego niechęć. Gdyby ktoś obraził Twoją rodzinę jak byś zareagował?

Dodam, że nie popieram formy wypowiedzi naszego kapitana, Staram się go zrozumieć. Nie rozumiem zaś zachowań mających w sobie znamiona siatkarskiej milicji.
Nie wiem czy nie rozumiesz tego co się pisze, czy po prostu nie chcesz zrozumieć. Wyjaśnię więc jeszcze raz - nie byłoby tematu, gdyby Kubiak wypowiedział się negatywnie o konkretnym zawodniku. Pewnie wielu kibiców, w tym ja, stwierdziłoby, że Michał wcale lepiej na boisku się nie zachowuje, ale okej, obrażono jego rodzinę, wkurzył się i odreagował.
Tutaj główny problem jest taki, że miesza z błotem CAŁY naród, który mu niczym nie zawinił. Nawet jeśli podczas meczów kibice mu zaszli za skórę. To tak samo sprawiedliwe jak mówienie o Polakach, że są pijakami i złodziejami.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: batmanowski »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, o 07:01 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wyłącz Caps Locka, potem się wypowiedz
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: MWi »

Dick Kooy nie opowiada, że wszyscy Polacy to złodzieje, mimo że był obsługiwany przez Tomasza D.

Inna sprawa to to, że Kubiak narzeka na Irańczyków, że w rzeczywistości brak im odwagi. Sam Kubiak jednak, zamiast załatwić sprawę obrażania jego rodziny w jego mniemaniu "po męsku", sam płacze po dziennikarzach w swojej - bezpiecznej - ojczyźnie
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: leeon »

Kubiak narzeka na niesportowe zachowanie przeciwnika. Śmieszne to czy głupie?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Nagor »

Wszyscy się zgadzamy, że te słowa Kubiaka nie powinny paść publicznie, ale... założę się, że połowa z nas ma o Irańczykach podobne zdanie, ja mam.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: leeon »

I połowa siatkarskiego Świata pewnie ma takie samo zdanie o Kubiaku.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

MWi pisze:Dick Kooy nie opowiada, że wszyscy Polacy to złodzieje, mimo że był obsługiwany przez Tomasza D.
Myslę, że to bardzo celna uwaga. Chocby ze względu na tę aferę, powinno się unikac zbyt daleko idacych sadów i opinii w wypowiedziach na temat innych nacji. Cóż, widac to ten słynny "wyższy stopień inteligencji"...
Nagor pisze: Wszyscy się zgadzamy, że te słowa Kubiaka nie powinny paść publicznie, ale... założę się, że połowa z nas ma o Irańczykach podobne zdanie, ja mam.
Ciekawe, czy połowa kibiców np z Belgii ma podobne zdanie o Polakach po aferze z Tomaszem D. ...

Zdanie to mozna sobie wyrobic mając osobisty kontakt z grupa reprezentatywną, albo przebywając dłuższy czas w danym kraju...

PS.A tak w ogóle, to trzeci "skandalik" na naszym podwóreczku w tym roku. Mysle, ze troszkę ciszy i refleksji by sie bardziej przydało niż bezsensownych, obrazliwych wypowiedzi. No i warto by jednak egzekwowac te rózne zapisy wszystkich kodeksów i innych statutów...
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Son »

Duża grupa osób, nawet tu broniła Tomasza D. „Dramat rodziny” „nie wiemy co nim kierowało”. A prawda jest taka, że tam był zwykły złodziej, a tu (Kubiak) zwykły cham. Nie ma co się nad tym rozwodzić w nieskończoność.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Popieram. Napijmy się.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

Nagor pisze:Wszyscy się zgadzamy, że te słowa Kubiaka nie powinny paść publicznie, ale... założę się, że połowa z nas ma o Irańczykach podobne zdanie, ja mam.
A na jakiej podstawie budujesz takie czy inne zdanie o Irańczykach? Po tym co zobaczysz w TV na meczach?
Powiem tak - w Iranie nigdy nie byłem. Nie wiem czy kiedykolwiek będę. Lubię jednak oglądać amatorskie materiały podróżnicze, m.in. na YouTube. Może idealne źródło wiedzy to nie jest, ale nie przypominam sobie żebym widział kiedyś jakieś negatywne nagranie z tego kraju. Irańczycy jawią się jako naród bardzo sympatyczny oraz gościnny. Niestety jednak przez wielu ignorantów postrzegany jest jako niebezpieczny. No bo w końcu mieszkają tam Arabowie czyli terroryści.
Na mecze chodzi garstka społeczeństwa. Fakt, atmosfera bywa gorąca... ale czy u nas na bazie meczów piłki nożnej i kibolstwa należy oceniać całe społeczeństwo?
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: reeman »

Kubiakowi wyszła słoma z butów
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Czytam komentarze pod artykułami o Kubiaku i to co ludzie wypisują to jest dramat. Tak jak jeden użytkownik próbował to tłumaczyć wolnością słowa tam też padają takie argumenty. Zawiść w narodzie mocno.
Kłamca.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: lucass90 »

Na pewno nie przyklaskuję temu, co powiedział Kubiak, ale jeszcze bardziej żałosna od jego słów, jest reakcja całej rzeszy świętobliwych komentujących. Nikt z nas nie jest przeźroczysty, każdy z nas ma jakieś opinie, którymi nie dzieli się na forum publicznym, bo zostałby "zjedzony". Bo nie pasowałyby do otaczającego nas z zewsząd narzucanym światopoglądem, w którym wszyscy się kochamy i trzymamy za rączki. No niestety, ale żyjemy w czasach paskudnej, obślizgłej obłudy, która sprawia, że z łatwością bierzemy się za ocenianie innych, samemu robiąc z siebie autorytet od spraw wszelakich.

Michała poniosło, ale (tak jak ktoś już tu napisał) Mielewski też się nie popisał, wrzucając ten materiał z taką wypowiedzią do mediów. Ja wiem, że kliknięcia muszą się zgadzać, no ale k**** bez przesady! To pokazuje tylko jak toksyczne jest to całe środowisko. Wygrzewają się w blasku osiągnięć naszych siatkarzy, ale gdy nadchodzi moment, w którym można zainterweniować, przywrócić do pionu, skrytykować, to pokornie schylają główki i płyną na fali. Na miejscu reszty zawodników naszej kadry nie przyjąłbym już zaproszenia do tego pseudo-influencerskiego programu. Ja osobiście miałem do niego kilka podejść, ale nigdy nie dotrwałem do końca żadnego z odcinków, bo po prostu mdli mnie od wylewającej się z ekranu wazeliny i żenujących żartów.

Rozumiem niechęć Kubiaka do Irańczyków. Tylko on może naprawdę wiedzieć, co słyszał od nich w hotelu i na ulicach Teheranu, co wykrzykiwali do niego z trybun i na boisku i nikt ani na tym forum, ani nigdzie indziej nie ma prawa twierdzić, że nic takiego nie miało miejsca. Przyznam, że mało nie spadłem z krzesła, gdy przeczytałem tutaj, że Irańczycy to tak naprawdę pozytywne mordeczki, bo tak się prezentują na jakichś filmikach podróżniczych z Jutuba. No faktycznie, kraj który traktuje kobiety jak śmieci, rzeczywiście musi być prawdziwym rajem na ziemi... Źli ludzie są wszędzie, a pozytywne nagranie uśmiechniętych twarzyczek jakiś odważny kamerzysta mógłby uchwycić nawet w szeregach ISIS, czy ETA.
Jeśli ta gównoburza dalej będzie się rozwijała w takim tempie, to myślę, że Michał wypuści kolejne oświadczenie, w którym opisze nam te wszystkie zajścia z najmniejszymi szczegółami.
Tak jak pisałem, nie przyklaskuję Michałowi, bo takie opinie powinien zatrzymać dla siebie, ale również nie potępiam. Nie odbierałbym mu ani prawa do gry w reprezentacji, ani funkcji kapitana. Nie po tym, ile dla nas zrobił. To tylko człowiek, a człowiek ma w naturze to, że popełnia błędy. Ciekawe, czy wy też zostaliście tak łatwo skreśleni i zmieszani z błotem przez rodzinę/przyjaciół, po zrobieniu czegoś złego w swoim życiu. Mam szczerą nadzieję, że nie. Chociaż, w sumie, przecież wy wszyscy jesteście tak zajebiści, że aż przeźroczyści.

Pozdrawiam
AZS CZĘSTOCHOWA!
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

lucass90 pisze:Na pewno nie przyklaskuję temu, co powiedział Kubiak, ale jeszcze bardziej żałosna od jego słów, jest reakcja całej rzeszy świętobliwych komentujących. Nikt z nas nie jest przeźroczysty, każdy z nas ma jakieś opinie, którymi nie dzieli się na forum publicznym, bo zostałby "zjedzony". Bo nie pasowałyby do otaczającego nas z zewsząd narzucanym światopoglądem, w którym wszyscy się kochamy i trzymamy za rączki. No niestety, ale żyjemy w czasach paskudnej, obślizgłej obłudy, która sprawia, że z łatwością bierzemy się za ocenianie innych, samemu robiąc z siebie autorytet od spraw wszelakich.

Michała poniosło, ale (tak jak ktoś już tu napisał) Mielewski też się nie popisał, wrzucając ten materiał z taką wypowiedzią do mediów. Ja wiem, że kliknięcia muszą się zgadzać, no ale k**** bez przesady! To pokazuje tylko jak toksyczne jest to całe środowisko. Wygrzewają się w blasku osiągnięć naszych siatkarzy, ale gdy nadchodzi moment, w którym można zainterweniować, przywrócić do pionu, skrytykować, to pokornie schylają główki i płyną na fali. Na miejscu reszty zawodników naszej kadry nie przyjąłbym już zaproszenia do tego pseudo-influencerskiego programu. Ja osobiście miałem do niego kilka podejść, ale nigdy nie dotrwałem do końca żadnego z odcinków, bo po prostu mdli mnie od wylewającej się z ekranu wazeliny i żenujących żartów.

Rozumiem niechęć Kubiaka do Irańczyków. Tylko on może naprawdę wiedzieć, co słyszał od nich w hotelu i na ulicach Teheranu, co wykrzykiwali do niego z trybun i na boisku i nikt ani na tym forum, ani nigdzie indziej nie ma prawa twierdzić, że nic takiego nie miało miejsca. Przyznam, że mało nie spadłem z krzesła, gdy przeczytałem tutaj, że Irańczycy to tak naprawdę pozytywne mordeczki, bo tak się prezentują na jakichś filmikach podróżniczych z Jutuba. No faktycznie, kraj który traktuje kobiety jak śmieci, rzeczywiście musi być prawdziwym rajem na ziemi... Źli ludzie są wszędzie, a pozytywne nagranie uśmiechniętych twarzyczek jakiś odważny kamerzysta mógłby uchwycić nawet w szeregach ISIS, czy ETA.
Jeśli ta gównoburza dalej będzie się rozwijała w takim tempie, to myślę, że Michał wypuści kolejne oświadczenie, w którym opisze nam te wszystkie zajścia z najmniejszymi szczegółami.
Tak jak pisałem, nie przyklaskuję Michałowi, bo takie opinie powinien zatrzymać dla siebie, ale również nie potępiam. Nie odbierałbym mu ani prawa do gry w reprezentacji, ani funkcji kapitana. Nie po tym, ile dla nas zrobił. To tylko człowiek, a człowiek ma w naturze to, że popełnia błędy. Ciekawe, czy wy też zostaliście tak łatwo skreśleni i zmieszani z błotem przez rodzinę/przyjaciół, po zrobieniu czegoś złego w swoim życiu. Mam szczerą nadzieję, że nie. Chociaż, w sumie, przecież wy wszyscy jesteście tak zajebiści, że aż przeźroczyści.

Pozdrawiam
Od dwóch dni chciałem coś tutaj napisać ale brak czasu... a teraz po prostu podpiszę się pod powyższym!
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Aershis »

lucass90 pisze:Na pewno nie przyklaskuję temu, co powiedział Kubiak, ale jeszcze bardziej żałosna od jego słów, jest reakcja całej rzeszy świętobliwych komentujących. Nikt z nas nie jest przeźroczysty, każdy z nas ma jakieś opinie, którymi nie dzieli się na forum publicznym, bo zostałby "zjedzony". Bo nie pasowałyby do otaczającego nas z zewsząd narzucanym światopoglądem, w którym wszyscy się kochamy i trzymamy za rączki. No niestety, ale żyjemy w czasach paskudnej, obślizgłej obłudy, która sprawia, że z łatwością bierzemy się za ocenianie innych, samemu robiąc z siebie autorytet od spraw wszelakich.
No właśnie - nie dzieli się. Kubiak się jednak podzielił, a jako sportowiec jest osobą publiczną i powinien się liczyć z konsekwencjami tego faktu.
lucass90 pisze: Michała poniosło, ale (tak jak ktoś już tu napisał) Mielewski też się nie popisał, wrzucając ten materiał z taką wypowiedzią do mediów. Ja wiem, że kliknięcia muszą się zgadzać, no ale k**** bez przesady! To pokazuje tylko jak toksyczne jest to całe środowisko. Wygrzewają się w blasku osiągnięć naszych siatkarzy, ale gdy nadchodzi moment, w którym można zainterweniować, przywrócić do pionu, skrytykować, to pokornie schylają główki i płyną na fali. Na miejscu reszty zawodników naszej kadry nie przyjąłbym już zaproszenia do tego pseudo-influencerskiego programu. Ja osobiście miałem do niego kilka podejść, ale nigdy nie dotrwałem do końca żadnego z odcinków, bo po prostu mdli mnie od wylewającej się z ekranu wazeliny i żenujących żartów.
Bzdura. Dziennikarz nie jest oficerem KGB, żeby tuszować to co niewygodne. Dziwne, żeby Mielewski siedział i specjalnie wycinał z nagrania głupie słowa Kubiaka. Nie wiem też co dziwnego w tym, że jak jest sukces to się chwali, a jak ktoś zrobi coś głupiego to krytykuje. Wygrywanie daje jakiś immunitet na głupotę?
lucass90 pisze: Rozumiem niechęć Kubiaka do Irańczyków. Tylko on może naprawdę wiedzieć, co słyszał od nich w hotelu i na ulicach Teheranu, co wykrzykiwali do niego z trybun i na boisku i nikt ani na tym forum, ani nigdzie indziej nie ma prawa twierdzić, że nic takiego nie miało miejsca. Przyznam, że mało nie spadłem z krzesła, gdy przeczytałem tutaj, że Irańczycy to tak naprawdę pozytywne mordeczki, bo tak się prezentują na jakichś filmikach podróżniczych z Jutuba. No faktycznie, kraj który traktuje kobiety jak śmieci, rzeczywiście musi być prawdziwym rajem na ziemi... Źli ludzie są wszędzie, a pozytywne nagranie uśmiechniętych twarzyczek jakiś odważny kamerzysta mógłby uchwycić nawet w szeregach ISIS, czy ETA.
Jeśli ta gównoburza dalej będzie się rozwijała w takim tempie, to myślę, że Michał wypuści kolejne oświadczenie, w którym opisze nam te wszystkie zajścia z najmniejszymi szczegółami.
No tak, z pewnością przeciętny Irańczyk widząc Michała skandował obraźliwe hasła o jego rodzinie.
Pomińmy już fakt, że cokolwiek by się nie działo, takie opinie powinien zachować dla siebie - a przede wszystkim nie powinien podejmować się oceny narodu przez pryzmat doświadczeń z częścią, bardzo małą częścią społeczeństwa.
lucass90 pisze: Tak jak pisałem, nie przyklaskuję Michałowi, bo takie opinie powinien zatrzymać dla siebie, ale również nie potępiam. Nie odbierałbym mu ani prawa do gry w reprezentacji, ani funkcji kapitana. Nie po tym, ile dla nas zrobił. To tylko człowiek, a człowiek ma w naturze to, że popełnia błędy. Ciekawe, czy wy też zostaliście tak łatwo skreśleni i zmieszani z błotem przez rodzinę/przyjaciół, po zrobieniu czegoś złego w swoim życiu. Mam szczerą nadzieję, że nie. Chociaż, w sumie, przecież wy wszyscy jesteście tak zajebiści, że aż przeźroczyści.
Pozdrawiam
Nikt tutaj nie oczekuje publicznego ukrzyżowania, tylko wyciągnięcia konsekwencji. Zabranie funkcji kapitana jest właśnie taką konsekwencją.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

lucass90 pisze:...
Nie gniewaj się, ale Twój post jest kompletnie bez sensu. Jestes kolejna osobą, która tak naprawdę nie rozumie istoty problemu. Zresztą, co charakterystyczne, wrzuciłeś nas wszystkich oceniajacych negatywnie zachowanie Kubiaka do jednego wora, jak sam Kubiak Persów. Tych, którzy osmielili się skrytykowac tę jakże śwetlana postac, określiłeś dośc wyraznie nie zważając na nic, nawet na to, ze tak naprawdę nie wiesz z kim masz do czynienia i co sobą i jakie doświadczenia, w tym z panem Kubiakiem, reprezentują. Cóż, jak widac postawa Kubiaka nie jest w żaden sposób ososobniona...
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

grzegorzg pisze: Jestes kolejna osobą, która tak naprawdę nie rozumie istoty problemu.
A kto daje Ci prawo twierdzić, że tylko Ty zrozumiałeś istotę problemu? Albo że według Ciebie ten problem jest jeden?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Bartek O »

W żaden sposób nie jestem w stanie obronić "wywodu" Michała Kubiaka na temat Irańczyków.
Kiedy po kilkudziesięciu godzinach od "Prawdy Siatki" zauważyłem, że pojawiło się oświadczenie kapitana naszej reprezentacji siatkarskiej liczyłem, że Michał przeprosił i wycofał się z niektórych stwierdzeń dotyczących Irańczyków. Niestety nic takiego nie miało miejsca.

Każdy, kto kiedykolwiek uprawiał jakiś sport musi mieć świadomość tego, że nie zawsze jest się w stanie zachować kontrolę nad emocjami towarzyszącymi zaciętej, sportowej rywalizacji. Na siatkarskich parkietach mogą to być długie spojrzenia głęboko w oczy rywala, po zablokowaniu jego ataku lub ustrzeleniu go piekielną bombą posłaną z pola serwisowego. Przyjmijmy, że w tych granicach znajdują się nawet przekleństwa ;). Poza wszelkimi granicami jest jednak obrzucanie inwektywami bezpośrednio przeciwnika, nie mówiąc już o obrażaniu członków jego rodziny. To nie ma nic wspólnego z okazywaniem tychże emocji. To jest zwykłe chamstwo i prostactwo.

Ok. Patrz mi prowokująco w oczy jeśli uda ci się mnie zablokować albo ośmieszyć fenomenalnym zagraniem. Krzycz i okazuj radość w taki sposób, żeby spróbować jeszcze bardziej mnie "ugotować" i wyprowadzić z równowagi. Ale zachowania o których wspominał Kubiak przekraczają granice, których przekraczać nie mają prawa. Bez względu na okoliczności, czy to na ulicy, czy na siatkarskim boisku / murawie piłkarskiej, ktoś taki zapewne dostałby ode mnie pysk. Jaskiniowy i prymitywny to "argument", ale na niektórych tylko i wyłącznie takie są w stanie w jakikolwiek sposób wpłynąć.

I gdyby Kubiak wskazał konkretnego zawodnika lub zawodników, którzy w stosunku do jego rodziny dopuścili się haniebnego zachowania, pewnie 100 % nas użytkujących to Forum opowiedziałaby się po stronie kapitana naszych Mistrzów Świata.
A tak, obrony słów Michała o narodzie irańskim podjąć się nawet nie sposób.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Son »

Z tym traktowaniem kobiet jak śmieci nie powiem, odważny wpis. Trochę Kubiakowy.Nie mieszajmy do tej dyskusji sfery kulturowej. Dla nich my możemy być barbarzyńcami jedząc wieprzowinę... podtrzymuję to co napisałem wcześniej. Kubiak zachował się po chamsku i tyle.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, o 11:30 przez Son, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Marcy$ pisze:
grzegorzg pisze: Jestes kolejna osobą, która tak naprawdę nie rozumie istoty problemu.
A kto daje Ci prawo twierdzić, że tylko Ty zrozumiałeś istotę problemu? Albo że według Ciebie ten problem jest jeden?
Nie kompromituj się. Nie tylko ja go zrozumiałem i zdefiniowałem. A jak sie pewnych rzeczy nie odróznia, to już nie moja sprawa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: lucass90 »

grzegorzg pisze:
lucass90 pisze:...
Nie gniewaj się, ale Twój post jest kompletnie bez sensu. Jestes kolejna osobą, która tak naprawdę nie rozumie istoty problemu.
Nie gniewaj się, ale nie jesteś alfą i omegą, choć najwyraźniej w takiej alternatywnej rzeczywistości tu egzystujesz. To, że ktoś ma zdanie odmienne od Twojego, nie oznacza od razu, że się myli. Ty i Tobie podobni robicie tu raban, jak gdyby Kubiak wleciał do Meczetu z Kałachem. Tak jak pisałem - nie wiesz co naprawdę go tam spotkało, to nie oceniaj tak jednoznacznie. Ok, głupio wypalił, krytyka mu się należy, ale nie taki lincz, jaki widać od wczoraj w mediach.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: jaet »

Wypowiedź Michała była słaba, ale jeszcze słabsze było późniejsze oświadczenie gdzie udaje, że nie powiedział tego, co powiedział. A wystarczyło: niepotrzebnie generalizowałem, poniosło mnie, przepraszam. I ja bym zrozumiał.
Natomiast nie mniej smutne są dziesiątki komentarzy na innych portalach w stylu: I bardzo dobrze ciapatym dop... W takiej rzeczywistości teraz żyjemy i ktoś tę spiralę nienawiści ciągle nakręca.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

lucass90 pisze:Nie gniewaj się, ale nie jesteś alfą i omegą, choć najwyraźniej w takiej alternatywnej rzeczywistości tu egzystujesz. To, że ktoś ma zdanie odmienne od Twojego, nie oznacza od razu, że się myli. Ty i Tobie podobni robicie tu raban(...)

Człowieku, jaki lincz ??? Domagamy sie tylko aby rozdzielił te sprawy, które go dtkneły, od reszty. !!!
Nie wiem, moze myslenie boli, ale napraqwdę nie poczułbys się zle, jakby Sam Deroo i s-ka nazwał i opisał podobnie Polaków na przykładzie Tomasza D. ? Albo ogladając stadionowe wybryki nazwał nas hołotą i leszczami?.
Jak mu ktoś naubliżał, to mógł odpowiedzie pięknym za nadobne, albo go wziąc za fraki, a nie płakac do kamery, ze Persowie to Leszcze. Jeszcze raz przypomnę o historii - Persowie uratowali tysiace Polaków. Nie przypominam sobie, aby Polacy uratowali jednego Persa....
Poza tym, naprawdę nie idz ad personam...
jaet pisze:Wypowiedź Michała była słaba, ale jeszcze słabsze było późniejsze oświadczenie gdzie udaje, że nie powiedział tego, co powiedział. A wystarczyło: niepotrzebnie generalizowałem, poniosło mnie, przepraszam. I ja bym zrozumiał.

Alez oczywiście. !!! Mysle, ze każdy jako tako wychowany i wykształcony człowiek czegos takiego oczekiwał.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, o 11:46 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

grzegorzg pisze:
Marcy$ pisze:
grzegorzg pisze: Jestes kolejna osobą, która tak naprawdę nie rozumie istoty problemu.
A kto daje Ci prawo twierdzić, że tylko Ty zrozumiałeś istotę problemu? Albo że według Ciebie ten problem jest jeden?
Nie kompromituj się. Nie tylko ja go zrozumiałem i zdefiniowałem. A jak sie pewnych rzeczy nie odróznia, to już nie moja sprawa.
Sam się nie kompromituj Panie wszechwiedzący. Atakujesz a nie odpowiedziałeś na pytanie.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: lucass90 »

Son pisze:Z tym traktowaniem kobiet jak śmieci nie powiem, odważny wpis. Trochę Kubiakowy.Nie mieszajmy do tej dyskusji sfery kulturowej. Dla nich my możemy być barbarzyńcami jedząc wieprzowinę... podtrzymuję to co napisałem wcześniej. Kubiak zachował się po chamsku i tyle.
Bicie kobiet na ulicy i jedzenie hamburgera, to faktycznie dwie podobne zbrodnie.
jaet pisze:Wypowiedź Michała była słaba, ale jeszcze słabsze było późniejsze oświadczenie gdzie udaje, że nie powiedział tego, co powiedział. A wystarczyło: niepotrzebnie generalizowałem, poniosło mnie, przepraszam. I ja bym zrozumiał.
No właśnie. Aż dziwne, że nikt z PR-owego działu PZPS-u nie pomyślał, by pomóc mu w tym oświadczeniu. Straszna amatorszczyzna.
grzegorzg pisze:Poza tym, naprawdę nie idz ad personam...
Również nie polecam. Te chamskie odzywki w moją stronę zostaw dla siebie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
aefka.
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2012, o 22:31
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: aefka. »

Wy serio obwiniacie Mielewskiego o opublikowanie tego materiału? Z tego co wiem, była to premiera odcinka, nagrywany był dzień/kilka wcześniej. Co więcej gdy Mielewski zapytał o Irańczyków, sam niedowierzal w to co Kubiak powiedział i chciał to sprostować, ale Kubiak jechał jeszcze bardziej. I dochodząc do sedna, skoro Kubiak nie widział w tym nic złego, wiedział że będzie to wstawione na yt, mógł zareagować wcześniej niż dzień po opublikowaniu. Ja tu nie winie w żaden sposób Mielewskiego i podoba mi się pomysł tego kanału, bo w Polsce o siatkówce nie ma nic takiego i przyjemnie czasem posłuchać na luzie siatkarzy, ktrzy byli/są naszymi idolami.

Wypowiedź Kubiaka była beznadziejna, sam nie dowierzałem temu co słyszę, jednak jego późniejsze oświadczenie jest chyba jeszcze gorsze.

Zgadzam się z jaet:
Wypowiedź Michała była słaba, ale jeszcze słabsze było późniejsze oświadczenie gdzie udaje, że nie powiedział tego, co powiedział. A wystarczyło: niepotrzebnie generalizowałem, poniosło mnie, przepraszam. I ja bym zrozumiał.
Natomiast nie mniej smutne są dziesiątki komentarzy na innych portalach w stylu: I bardzo dobrze ciapatym dop... W takiej rzeczywistości teraz żyjemy i ktoś tę spiralę nienawiści ciągle nakręca.
Lubię zawodników którzy potrafią powiedzieć prosto z mostu, jednak takie teksty, w dzisziejszym świecie, KAPITANOWI reprezentacji Polski nie przystają. Podejrzewam że skończy się na karze grzywnej, w meczach z Iranem będzie jeszcze większa spina, ale obejdzie się bez większych konsekwencji (czyt. dyskwalifikacji) . Zbyt mocna mamy pozycję w siatkarskim świecie.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

Pewnie - Kubiak nie powinien czegoś powiedzieć, nie on pierwszy, nie ostatni.
W oświadczeniu wskazał, że chodzi o Irańczyków z drugiej strony siatki.
I tyle...
A ta nagonka tylko pięknie pokazuje jak ludzie lubują się w wyżywaniu przy każdym czyimś błędzie.
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: allanjelly »

Nagor pisze:Wszyscy się zgadzamy, że te słowa Kubiaka nie powinny paść publicznie, ale... założę się, że połowa z nas ma o Irańczykach podobne zdanie, ja mam.
I to jest właśnie karalne - za Twoje poglądy, a właściwie ich szerzenie grożą dwa lata więzienia. Jasne?

Do meritum - oczekuję, że PZPS wyegzekwuje od kapitana reprezentacji Polski zachowanie zgodne z prawem i regulaminami.
Jeśli nie - to nie oczekujmy już nigdy, że NAS nie będą obrażać.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Michał Kubiak pisze:Dla mnie ten naród jest skreślony
Marcy$ pisze:W oświadczeniu wskazał, że chodzi o Irańczyków z drugiej strony siatki.
Nawet nie wiedziałem, że istnieje osobny naród - Persowie z drugiej stronhy siatki i ich kibice. Jak widac człowiek uczy się całe zycie...
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, o 12:49 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13 Regulaminu Forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”