Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Lineczka »

Edyta pisze:
ciorny17 pisze:Edyto to co wstawiłaś z funpage'a Wlazłego to jest strona, której on nawet nie prowadzi. Także to co tam jest publikowane nie należy łączyć z tym co Mariusz myśli o danej sytuacji. Z tego co wiem Wlazły odciął się od tych wszystkich stron, a że tamta podaje się za oficjalną to inna sprawa.
Nie wyobrażam sobie, żeby sportowiec, w dodatku tak popularny jak Wlazły, pozwalał na to, żeby ktoś bez jego zgody prowadził jakąś stronę, podając w profilu nazwę "oficjalna" i pisząc notki w pierwszej osobie. Możesz mi wierzyć lub nie, ale nikt sobie na takie historie nie pozwala. Do tego, z tego co patrzę, są tam jakieś jego prywatne zdjęcia i robione przez niego, bo wiadomo, że pasjonuje go fotografia.
Oczywiście, że to jest profil Wlazłego i że Mariusz się tam wypowiada i wrzuca swoje prywatne zdjęcia. Edyta ma racje.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OldTimer »

KadrO pisze:Natomiast w kwestii samych spotkań - spoglądając na % ataku czy punkty, to Bartman miał wiele spektakularnych spotkań w reprezentacji. Zazwyczaj plasował się w notowaniach - jeśli dobrze pamiętam - wyżej niż Kurek. Problem w tym, że kibice nie potrafili tego docenić. :)
Przykłady? Konkretne mecze i od razu wyniki tych spotkań poproszę:)
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: arbas »

Nie chcesz, nie możesz - tak czy siak po co siejesz ferment? Widać wyraźnie ze sposobu w jaki piszesz, że Bartmana nie lubisz. Bartman ma charakter jaki ma, tak samo jak Wlazły i inne osoby z reprezentacji - łączy ich jedno - grają dobrze w siatkówkę i na pewno ciężko na to pracowali. Ale nie oczekujmy od nich, że nie będą ich dotyczyć zwykłe ludzkie emocje, rozczarowanie, żal do "szefa" itd.. Koniec końców to ludzie tacy jak my...
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Lineczka »

KadrO pisze: W polu zagrywki - masz rację, Wlazły w tym elemencie przebija znaczną, większą część zawodników całego świata. Natomiast w kwestii samych spotkań - spoglądając na % ataku czy punkty, to Bartman miał wiele spektakularnych spotkań w reprezentacji. Zazwyczaj plasował się w notowaniach - jeśli dobrze pamiętam - wyżej niż Kurek. Problem w tym, że kibice nie potrafili tego docenić. :)
Uwielbiam takie porównania. Jakie piłki dostawał Kurek a jakie Bartman? Ułatwię - ten pierwszy sporo siatkarskich śmieci, piłek sytuacyjnych i na trójbloku - głównie od tego był Bartosz. A Zibi przy rozegraniu Żygadły miał naprawdę spory komfort. Wysilmy się na odrobinę obiektywizmu. Niedługo niektórzy zrobią tutaj z Bartmana bohatera kadry narodowej, który w pojedynkę ciągnął ten wózek (najgorsze, że takie stwierdzenie już padło). :o Rozumiem, że Kurek i Winiarski to statyści.
Bartmana szanuje i darzę sympatią, ale nie popadajmy w skrajności.
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: hanibal »

Bartman jest najlepszy i już:)
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

hanibal pisze:Bartman jest najlepszy i już:)
Racja. Wróżbita Maciej mówi, że afirmację należy powtarzać na głos :) Może dzięki temu Bartman w końcu osiągnie swój cel :)
A jago najbliższym celem będzie Korea...?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: compact »

A może to to słynne "w kadrze nie musza wcale grać najlepsi", które tłumaczyło każda decyzje Anastasiego?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: KadrO »

OldTimer pisze:
KadrO pisze:Natomiast w kwestii samych spotkań - spoglądając na % ataku czy punkty, to Bartman miał wiele spektakularnych spotkań w reprezentacji. Zazwyczaj plasował się w notowaniach - jeśli dobrze pamiętam - wyżej niż Kurek. Problem w tym, że kibice nie potrafili tego docenić. :)
Przykłady? Konkretne mecze i od razu wyniki tych spotkań poproszę:)
Tak bardzo nie lubię, kiedy muszę wykazywać się dodatkowymi siłami. :D Rozpatrujemy oczywiście punkty z ataku, bo o tym wciąż wspominam.

Liga światowa 2011 nie rozpatruję - Bartman kontuzja.
Mistrzostwa Europy 2011 nie rozpatruję - żaden z naszych zdaje się nie przekroczył progu 20 zawodnika.
2011, Puchar Świata (2 miejsce PL), Bartman 9 w punktach, Kurek 13 w punktach,
http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... &Skill=SCO
2011, Puchar Świata (2 miejsce PL), Bartman 9 w skuteczności ataku, Kurek 14.
http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... &Skill=SPK
2012, turniej finałowy ligi światowej (1 miejsce PL), Bartman 1 w punktach z ataku (54), Kurek 3 (50)
http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... &Skill=SCO
2012, turniej finałowy ligi światowej (1 miejsce PL), Bartman 1 w skuteczności ataku (52.94%), Kurek 8 (44.64)
http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... &Skill=SPK

Tak więc jak wspominałem, to Bartman był (wraz z Kurkiem, a nie sam Bartek!) liderem kadry. Jak dobrze pamiętam, na IO również był najlepszy. Szkoda, że musiałem tracić na to czas.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: compact »

Ale o tym, że ciężar kontry i podwyższonej piłki był przesunięty na lewe skrzydło, to pamiętaj.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OldTimer »

I pamiętaj, że w PŚ w pierwszych meczach Bartek nie grał ze względu na uraz pleców.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Lineczka »

KadrO pisze: Tak więc jak wspominałem, to Bartman był (wraz z Kurkiem, a nie sam Bartek!) liderem kadry. Jak dobrze pamiętam, na IO również był najlepszy. Szkoda, że musiałem tracić na to czas.
Siatkówka to nie jest gra indywidualna, więc logiczne, że jednym zawodnikiem za wiele wygrać się nie da. Chodzi o to, że bez Kurka w ostatnich latach nasza reprezentacja leży, a bez Bartmana jakoś potrafiliśmy sobie poradzić i zdobywać medale. To na barkach Kurka spoczywał największy ciężar gry i to on był od kończenia najtrudniejszych piłek. Chyba nikogo nie powinno dziwić, że w takim wypadku miał niższą skuteczność o Zibiego, któremu rozegranie Łukasza wręcz idealnie pasowało.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: sb.slav »

OldTimer pisze:
Edyta pisze:Nie róbmy z niego dzieciaka. Jest na tyle trzeźwo myślący
czytając jego kolejne gościnne występy w mediach mam coraz większe wątpliwości co do jego dojrzałości
To musisz mieć takie same wątpliwości co do Mariusza i jego prowokacyjnych porównań?

Przebija z nich nieuzasadniona pycha i buta. Owszem, Wlazły w formie przydałaby się kadrze, ale Wlazły pyszałek wstawiający wypowiedzi Opalonego o nim samym, świadczą o o tym, że Wlazły ciągle ma jakieś urazy do związku.

To jak? Bartmanowi nie wolno mieć do Antigi, a Wlazłemu do prezesa już tak? Trochę tu zalatuje hipokryzją. Co ja mówię, to czystej wody hipokryzja, zwłaszcza, że ZB9 ma o tyle klasy, że wypowiedzi Antigi nie przytacza, mówi tylko, że nie znaleźli porozumienia w sprawie jego obecności i roli, jaką miałby w kadrze spełniać.

Nie byłbym taki pewien, kto tu ciągle jest obrażonym chłopcem.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Klawy »

Powiedział, co powiedział ale pokazał dwie moim zdniem istotne rzeczy
- widać jak zależy mu na reprezentacji
- nie jest pi*da, która skuliła by ogon i powiedziała, że rozumie decyzje trenera itd.
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OldTimer »

sb.slav pisze:Przebija z nich nieuzasadniona pycha i buta. Owszem, Wlazły w formie przydałaby się kadrze, ale Wlazły pyszałek wstawiający wypowiedzi Opalonego o nim samym, świadczą o o tym, że Wlazły ciągle ma jakieś urazy do związku.

To jak? Bartmanowi nie wolno mieć do Antigi, a Wlazłemu do prezesa już tak? Trochę tu zalatuje hipokryzją. Co ja mówię, to czystej wody hipokryzja, zwłaszcza, że ZB9 ma o tyle klasy, że wypowiedzi Antigi nie przytacza, mówi tylko, że nie znaleźli porozumienia w sprawie jego obecności i roli, jaką miałby w kadrze spełniać.

Nie byłbym taki pewien, kto tu ciągle jest obrażonym chłopcem.
Znajdź mi fragment mojej wypowiedzi, gdzie bronię fochy Wlazłego. Gdybyś nie interpretował moich słów wybiórczo zauważyłbyś, że jeśli piszę cokolwiek o Wlazłym i jego przygodach z kadrą, to nie jest to nic pozytywnego.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

sb.slav pisze: To jak? Bartmanowi nie wolno mieć do Antigi, a Wlazłemu do prezesa już tak? Trochę tu zalatuje hipokryzją. Co ja mówię, to czystej wody hipokryzja, zwłaszcza, że ZB9 ma o tyle klasy, że wypowiedzi Antigi nie przytacza, mówi tylko, że nie znaleźli porozumienia w sprawie jego obecności i roli, jaką miałby w kadrze spełniać.
Czyli Wlazły nie ma klasy, ponieważ opublikował wiadomość od kibica, a Bartman jest chodzącym gentleman, który w swoich wojażach co jakiś czas uczęszcza na personalne wycieczki w stosunku do swoich kolegów (nie tylko Wlazłego). Wróć, znajomych z reprezentacji, bo o kolegów, a zwłaszcza przyjaciół jest bardzo trudno w przypadku Zibiego. Przynajmniej po fali "celebryctwa" w 2012 roku.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: KadrO »

Lineczka pisze:
KadrO pisze: Tak więc jak wspominałem, to Bartman był (wraz z Kurkiem, a nie sam Bartek!) liderem kadry. Jak dobrze pamiętam, na IO również był najlepszy. Szkoda, że musiałem tracić na to czas.
Siatkówka to nie jest gra indywidualna, więc logiczne, że jednym zawodnikiem za wiele wygrać się nie da. Chodzi o to, że bez Kurka w ostatnich latach nasza reprezentacja leży, a bez Bartmana jakoś potrafiliśmy sobie poradzić i zdobywać medale. [..]
Czy aby na pewno? Wydaje mi się to dość ryzykowną tezą, biorąc pod uwagę, że nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zdaje się, że bez Bartmana na ataku a z Kurkiem na przyjęciu w ostatnich latach (tj. 2009) zdobyliśmy tylko jeden medal, ale pamiętajmy, iż liderem kadry był Piotrek Gruszka (uzyskał MVP turnieju) a nie Bartek. :) Prosiłbym o sprostowanie - może coś przeoczyłem.
compact pisze:Ale o tym, że ciężar kontry i podwyższonej piłki był przesunięty na lewe skrzydło, to pamiętaj.
Wiesz, spoglądając pod tym kątem, można by obalić wszystkie dostępne statystyki. Opierajmy się na faktach, bo tego co zauważyłeś - nawet jeśli jest prawdą - nie jesteśmy w stanie potwierdzić.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

KadrO pisze:Czy aby na pewno? Wydaje mi się to dość ryzykowną tezą, biorąc pod uwagę, że nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zdaje się, że bez Bartmana na ataku a z Kurkiem na przyjęciu w ostatnich latach (tj. 2009) zdobyliśmy tylko jeden medal, ale pamiętajmy, iż liderem kadry był Piotrek Gruszka (uzyskał MVP turnieju) a nie Bartek. :) Prosiłbym o sprostowanie - może coś przeoczyłem.
Medale Mistrzostw Europy 2011 i Ligi Światowej 2011 także zostały zdobyte bez udziału Bartmana. Co ciekawe w kluczowych meczach Pucharu Świata mecze kończył Jakub Jarosz, ponieważ Bartman nie sprostał zadaniom grając słabo.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kanimo »

OldTimer pisze: To nie jest wniosek. Poza tym nie za bardzo rozumiem roszczeń Bartmana. Co to znaczy, że zawodnik chce mieć zagwarantowane miejsce w szóstce? W jakim świetle stawia innym zawodników na tej pozycji? Zgrupowanie i turnieje pośrednie są po to by ustalić kto jest najlepszy. Jeśli Bartman uznał, że nie chce brać udziały w selekcji to jego sprawa. Wielu płakać nie bedzie
Mysle, ze zawodnik chce miec zagwarantowana uczciwa rywalizacje zarowno o pozycje pierwszego jak i drugiego atakujacego.

Zawodnikiem, ktory domaga sie gwarancji, uwielbienia, upraszania i wybiera mecze jast Wlazly.
Ok-mial moze i najciezszy sezon i nalezy mu sie odpoczynek.

Tylko niech rywalizacja pozostanie otwarta.

Mysle, ze propozycja brzmiala-zagrasz tam gdzie nie chce sie Wlazlemu a na MS odpoczniesz. Tam zagra Wlazly i Bociek. Tak sadze, bo na Bocka rowniez jest spore parcie tzw srodowiska i pewnie prezesa.
I taka propozycje uwazam za nieuczciwa.
I sportowo-moze i Marisz jest lepszy, w takim razie nie powinien miec problemow z wykazaniem tego na boisku.Zagral 2 swietne mecze z oslabiona Resowia. Reszta sezonu poprawna. Bartman tez zagral ze 2 swietne mecze w ciut mocniejszej lidze. Mariusz ma lepszy serwis.

I moralnie-zawodnik ktoremu nie chcialo sie prac skarpetek wybiera teraz mniej meczace mecze, a dalekie podroze pozostawia koledze, ktory dla kadry mial czas i zdrowie zawsze.
Najuczciwiej by bylo gdyby Antiga w ogole Zbyszka nie powolywal. Mysle, ze do noszenia walizek za Wlazlym nalezy znalezc innego Murzyna.

Coz, kontrowersje sa co roku. Ale w tym jakos mi wyglada bardziej pokretnie niz zwykle.

Oby koncepcja Antigi obronila sie sama.
Jak nie to juz widze te tlumaczenia ( w stylu tych po MS z Castellanim) Tam tez gwiazdy byly wypoczete.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2014, o 17:33 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: niepoinformowany »

OldTimer pisze:Poza tym nie za bardzo rozumiem roszczeń Bartmana. Co to znaczy, że zawodnik chce mieć zagwarantowane miejsce w szóstce? W jakim świetle stawia innym zawodników na tej pozycji? Zgrupowanie i turnieje pośrednie są po to by ustalić kto jest najlepszy. Jeśli Bartman uznał, że nie chce brać udziały w selekcji to jego sprawa. Wielu płakać nie będzie.
Już to widzę, jak Bartman chciał mieć zagwarantowane miejsce. Trochę nie ten typ zawodnika, który miałby z czegoś rezygnować, gdy nie ma gwarancji. Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że usłyszał, iż Mario bez względu na wszystko jest numero uno :] Powtarzam, że nie uwierzę, że Bartman zrezygnował bo dowiedział się, że musi o coś walczyć.

Po wyborze Antigi na selekcjonera ja najbardziej bałem się tego, czy wszystko będzie się na zgrupowaniach decydowało. Mam wrażenie, że te obawy były uzasadnione.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Lineczka »

Skrzypek pisze:
KadrO pisze:Czy aby na pewno? Wydaje mi się to dość ryzykowną tezą, biorąc pod uwagę, że nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zdaje się, że bez Bartmana na ataku a z Kurkiem na przyjęciu w ostatnich latach (tj. 2009) zdobyliśmy tylko jeden medal, ale pamiętajmy, iż liderem kadry był Piotrek Gruszka (uzyskał MVP turnieju) a nie Bartek. :) Prosiłbym o sprostowanie - może coś przeoczyłem.
Medale Mistrzostw Europy 2011 i Ligi Światowej 2011 także zostały zdobyte bez udziału Bartmana. Co ciekawe w kluczowych meczach Pucharu Świata mecze kończył Jakub Jarosz, ponieważ Bartman nie sprostał zadaniom grając słabo.
Dokładnie.
Piotrek Gruszka grał bardzo dobrze na ME 2009, zwłaszcza w finale. Kurek zanotował ze dwa słabsze mecze. Gdyby nie to pewnie dostałby MVP.
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Edyta »

Zgadzając się w 100% z postem kanimo dodam jeszcze, że trudno mi ocenić zachowanie Bartmana jako niedojrzałe, czy domagające się jakichkolwiek względów z prostego powodu - abstrahując od poziomu sportowego, czy wkładu w taki czy inny medal, do dyspozycji reprezentacji był zawsze. Dla reprezentacji zmienił pozycję, czym być może załamał sobie karierę (moim zdaniem był lepszym zawodnikiem jako przyjmujący). Wyobrażam sobie Wlazłego, który zmienia pozycję dla reprezentacji (takie rzeczy tylko dla Skry) lub godzi się na zapychanie luk podczas odpoczynku innych. Tu mam identyczne odczucia co kanimo, Bartman chciał równych szans, a na takie nie miał co liczyć.

Nawet jeśli rezygnacja była decyzją Zibiego, a nie Antigi (choć w to wątpię) to akurat tutaj w pełni go rozumiem i popieram. Ja, która osobowości Zibiego serdecznie nie znoszę :)
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: hanibal »

Cała dyskusja poszła o wypowiedz Bartmana, a Rzeszów przerzuca temat na Wlazlego i znowu zaczyna się niepotrzebna dyskusja.
Wybór trenera kadry trzeba uszanować.
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: weary_skier »

hanibal pisze:Cała dyskusja poszła o wypowiedz Bartmana, a Rzeszów przerzuca temat na Wlazlego i znowu zaczyna się niepotrzebna dyskusja.
Postaraj się wyjść poza obrane przez Ciebie schematy oceny. W tym wątku wszyscy jesteśmy kibicami reprezentacji. Sympatie klubowe powinny odejść na dalszy plan, czego jak widać nie potrafisz uczynić :(.
btw. Taka @Edyta za określenie, że jest "rzeszowem" może się nawet obrazić. ;)
Wybór trenera kadry trzeba uszanować.
Ale chyba można się nie zgodzić?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kanimo »

Jasna. Wybory Wlazlego rowniez.
I wybory Bartmana, ktory nie chce robic za zapchajdziure na 2 wyjazdy tez.
Zbyszek jest rozgoryczony ale powiedzial, ze rozmowa z Antiga pozostanie miedzy nimi. To raczej dosyc dzentelmenska postawa. Do prasy ze skarpetkami nie pobiegl.

Tez nie jestem "rzeszowem", ewentualnie "warszafka" ;)
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skra_7 »

kanimo pisze:Do prasy ze skarpetkami nie pobiegl.
No bo Zbychu to jest gość !!! Ideał sportowca i człowieka z ponad przeciętną kulturą osobistą i skromnością. Brawo Zbyszek tak dalej.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: d12343 »

"Zapchajdziura"? W takiej roli znalazł się już niejeden: Zator, kiedy grał Igła, Igła, kiedy grał Gato... Kwestia podejścia i pokory.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Matius

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Matius »

d12343 pisze:"Zapchajdziura"? W takiej roli znalazł się już niejeden: Zator, kiedy grał Igła, Igła, kiedy grał Gato... Kwestia podejścia i pokory.
Nawet Ruciak i Guma pełnili taką rolę za czasów AA...

W każdym razie, ciekaw jestem czy te 'wakacje' Bartmana to jego wybór czy właśnie Antigi. Jeśli Bartmana, bo nie odpowiadała mu konkurencja to o czym tu gadać? Poddał się zanim zaczął walczyć o miejsce w składzie. Nawet jeden mecz może wpłynąć na jego postrzeganie przez kibiców i trenerów, nie mówiąc już o tym, że dyspozycja na treningach, zaangażowanie i ogólnie lepsze rezultaty podczas ćwiczeń mogą przekonać trenera do osoby Bartmana. Ale jeśli to wybór Antigi, to w zasadzie trzeba się z tym pogodzić, ma swoją wizję i z niej będzie rozliczany. Wybrał to co mu pasowało do jego układanki, w zasadzie nawet nie ma czasu żeby każdemu dać pograć, ponieważ potrzeba zgrywać skład przed MŚ, więc ktoś musiał odpaść i padło na Zbyszka.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pewniak »

Załóżcie temat "Bartman a Sprawa Polska w kontekście innych atakujących", bo widzę, że dyskusja bardziej sprowadza się do oceny dorobku Bartmana i porównywanie go z Wlazłym, a nie reprezentacji jako takiej.
Chyba że w tym wątku piszemy o wszystkim co robią i mówią członkowie kadry.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pozytyw »

Jeszcze niedawno Pliński był olewany przez AA, choć był lepszy od większości kadrowiczów. Wtedy mówiło się, że nie pasuje do koncepcji trenera(+ciężki charakter) i sprawę uważano za zamkniętą. Dlaczego tak samo nie można potraktować sprawy Bartmana? Podwójne standardy?
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: KadrO »

Skrzypek pisze:
KadrO pisze:Czy aby na pewno? Wydaje mi się to dość ryzykowną tezą, biorąc pod uwagę, że nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zdaje się, że bez Bartmana na ataku a z Kurkiem na przyjęciu w ostatnich latach (tj. 2009) zdobyliśmy tylko jeden medal, ale pamiętajmy, iż liderem kadry był Piotrek Gruszka (uzyskał MVP turnieju) a nie Bartek. :) Prosiłbym o sprostowanie - może coś przeoczyłem.
Medale Mistrzostw Europy 2011 i Ligi Światowej 2011 także zostały zdobyte bez udziału Bartmana. Co ciekawe w kluczowych meczach Pucharu Świata mecze kończył Jakub Jarosz, ponieważ Bartman nie sprostał zadaniom grając słabo.
A czy przypadkiem w LŚ2011 Bartman nie grał dobrze, ale uległ kontuzji? (głowy nie dam, więc pytam) :)
pozytyw pisze:Jeszcze niedawno Pliński był olewany przez AA, choć był lepszy od większości kadrowiczów. Wtedy mówiło się, że nie pasuje do koncepcji trenera(+ciężki charakter) i sprawę uważano za zamkniętą. Dlaczego tak samo nie można potraktować sprawy Bartmana? Podwójne standardy?
Pozycja atakującego jest zdaje się nieco ważniejsza aniżeli środkowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”