Błędy Anastasiego

Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

Mar1977 pisze:Hubert proszę Cię opiekun kadry jest Selekcjonerem. !!!! A nie trenerem.
Oczywiście masz rację.
Chodziło mi o to, że im lepszy materiał wyjściowy tym mniej zależy od tego kto ich prowadzi.
Mar1977 pisze: Bierze najlepszych z tych czym dysponuje dany kraj. I z nimi zgrywa tylko pewne warianty i tworzy zespołowość.
To jest trochę uproszczenie. Zespołowości nie robi się tak prosto. Jak dwóch nawet wybitnych graczy z jakiegoś powodu nie chce grać ze sobą to jednego trzeba poświęcić. Trudno.
A szkolenie czy to w klubach czy przez PZPS jest po to aby selekcjoner miał szeroki wybór zawodników.
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... usimy.html
Szkolenie takie jak PZPS, czyli beznadziejne.
A co do tego artykułu to ciekawe kto z wydziału szkolenia (http://www.pzps.pl/members,catId,3.html) ma kwalifikacje odpowiednie ? Ciekawe który z nich zrozumie wyniki badań zawodników.
Równie możliwe jest, że etap pracy siłowej przed tegoroczną LŚ był IDENTYCZNY jak przed zeszłoroczną :)
Czasami tak bywa, że robi się to samo a wynik jest odmiennie inny.

AA nie ma co zwalniać bo nasze wyniki w dłuższym horyzoncie czasowym są takie jaki jest nasz poziom. Jak się zgra wszystko to gramy w finałach a jak nie to odpadamy wcześnie.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: dreamer »

hubert pisze:...AA nie ma co zwalniać bo nasze wyniki w dłuższym horyzoncie czasowym są takie jaki jest nasz poziom. Jak się zgra wszystko to gramy w finałach a jak nie to odpadamy wcześnie.
AA jest gdzieś na końcu dość długiej listy szkoleniowców jakim ja (gdyby to ode mnie zależało) oddałbym pod opiekę kadrę narodową. Jeżeli mówię głośno o zwolnieniu, to nie po to, żebym uważał to za panaceum na wszystko, tylko - przekornie - żeby pokazać mechanizmy działania naszej centrali, które teraz stawiają ją (a przy okazji naszą siatkówkę) między młotem a kowadłem.
To nie kto inny jak centrala wypracował kontrowersyjny mechanizm, który zadziałał ślepo przy dwóch poprzednikach AA. RL i DC zostali zwolnieni natychmiast po nieudanym turnieju, mimo że ten nieudany turniej poprzedzony był sukcesem większym, niż złoto LŚ wywalczone przez AA.
Chcę zrozumieć, czy ktoś z centrali zastanawiał się wtedy, że zwalnia trenera który wicemistrzostwo świata wywalczył z lekko tylko zmienioną drużyną tych, którzy przez dziesięć lat po medalach juniorskich bez powodzenia bili się o jakiekolwiek medalowe miejsce w imprezie najwyższej rangi, albo, że zwalnia trenera, który wywalczył pierwsze w historii mistrzostwo Europy, mimo że na miesiąc przed imprezą wydawało się, że poza dobrymi chęciami dysponuje tylko zbieraniną kilkunastu średniej klasy zawodników (z których nota bene kilku wyprowadził na szerokie, światowe wody)?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: madlark »

I jest już odpowiedź w sprawie AA
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... usimy.html
Prezes Przedpełski nie odbierał w piątek telefonu.
;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
baski
Posty: 27
Rejestracja: 12 lis 2008, o 16:11
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: baski »

dreamer pisze:
hubert pisze:.
Chcę zrozumieć, czy ktoś z centrali zastanawiał się wtedy, że zwalnia trenera który wicemistrzostwo świata wywalczył z lekko tylko zmienioną drużyną tych, którzy przez dziesięć lat po medalach juniorskich bez powodzenia bili się o jakiekolwiek medalowe miejsce w imprezie najwyższej rangi, albo, że zwalnia trenera, który wywalczył pierwsze w historii mistrzostwo Europy,

dreamer
A może "wina" za niemożność powtórzenia sukcesów leży po stronie naszej mentalności, a nie po stronie trenerów. Może wszelkie tytuły/sukcesy traktujemy podświadomie jak nie nasze - do utrzymania ale jako wypadek/przypadek. Nie wiem z czego to może wynikać - czy z tego że nie wierzymy w głębi serca że stać nas na pozostanie na szczycie, czy wręcz przeciwnie wydaje nam się że samo się ugra. Nie sądzę że jest tu kluczem osoba trenera.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mar1977 »

U nas AA robi powoli to co zrobił we Włoszech gdzie zostawił tam bagno czyli skłóconych zawodników, działaczy i kibiców odchodził delikatnie mówiąc w kiepskiej atmosferze. A będzie jeszcze gorzej....
Wystarczy poczytać jego wypowiedź po meczu z Bułgarią : coś w stylu gramy bardzo źle ale chcemy zdobyć złoty medal na ME.
Robi się u nas już utopia i mydlenie oczu.
Jeszcze jedna kwestia, cieszmy się, że w grupie naszej zamiast Argentyny nie było Iranu ( kto widział ich grę ten wie o czym mówię ) wtedy ostatnie miejsce w grupie byłoby dla nas murowane.
Krupa
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2013, o 09:53
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Krupa »

Skończył się dobry rozgrywający, skończył się dobry atakujący i nie ma kim grać bo Żygadło to nie Zagumny a Bartmanojarosz to nie Wlazły. Zobaczycie że przez następne 5 lat nie ugramy żadnego medalu na poważnej imprezie.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Artek1967 »

d12343 pisze:
Artek1967 pisze: Zgadzam sie jedynie, ze AA strasznie sie przywiazuje do nazwisk, i tego po prostu nie rozumiem! Czemu ciągany jest Michał Ruciak, z całym szcunkiem dla tego zawodnika ale naprawde nie mozna już nikogo znależć aby cos potrafił poza zagrywka (...). Czy Marcin Możdzonek? genialny środkowy ze smołą pod podeszwami i balonowa zagrywką.
Ty sobie żartujesz? Jedyny zarzut w kwestii Ruciaka może być do Anastasiego taki, że Rucek nie gra w większym wymiarze. Jeśli sugerujesz, że zagrywka to jedyne, co Michał potrafi, to zdaje się, że chociażby z PlusLigą nie jesteś szczególnie obeznany. A Możdżonek, przy mizerii, jaką przez kilka meczów prezentował Nowakowski i kontuzji Wiśni, jest teraz najmocniejszym ogniwem na środku. Zagrywką również nie raz w tej LŚ narobił zamieszania u przeciwników, choćby w meczu z USA.
I chyba bardzo dobrze że Ruciak nie gra w wiekszym wymiarze, bo nawet zagrywke gdzież zagubił. Może jakieś konkrety bo ja widze zawodnika o kiepskich parametrach, który niewiele wnosi punktów. A w kwestii naszego kapitana to bez zmian- smoła pod butami i refleks szachisty (przyznaje we wczorajszym meczu poprawił zagrywke) ale do całego towarzystwa z nazwiskami dopisłabym jeszcze naszego "geniusza" rozegrania... tfu... wystawy, bo tego co Żygadło pokazał to rozegraniem nie mozna nazwać.

I jak widzę nie jestem osamotniony w swoich obserwacjach

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -anastasim

http://sport.wp.pl/kat,11751,title,Mazu ... omosc.html
(i tu się wyjatkowo zgodze z p.Mazurem )

Trzeba solidnie przewietrzyc kadrę i podziekować (nawet jakimś medalem państwowym) kilku zawodnikom i szukać już nastepców w perspektywie IO 2016.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1048
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanonier »

Uważam, że z trzech zagranicznych trenerów naszej reprezentacji Anastasi jest najsłabszy, mimo że zdobyliśmy trzy medale na różnych imprezach za jego kadencji. Tylko zobaczmy jak do tego doszło. LŚ 2011 (brąz) - udało nam się awansować do półfianłu, tylko dlatego, że Argentyna odpuściła mecz mając awans w kieszeni. ME 2011(brąz) - porażka ze Słowacją, aby ominąć w drodze do czołowej czwórki Rosję. LŚ 2012 (złoto) - wszystkie ekipy poza nami potraktowały te rozgrywki ulgowo, przygotowując się na IO, a jak nam później wyszło w Londynie wszyscy dobrze pamiętamy. Także równie dobrze mogło nie być żadnego medalu, a tak to zamazało nam to trochę obraz naszej kadry.
PS. do wczoraj myślałem, że w kadrze na pozycji rozgrywającego jest tylko Żygadło ;)
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Pawel909 »

Cztery medale...
Streeter
Posty: 7379
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Streeter »

kanonier pisze:ME 2011(brąz) - porażka ze Słowacją, aby ominąć w drodze do czołowej czwórki Rosję.
Czyli po Twojemu mądrzej czynił Castellani, który twierdził, że w MŚ trzeba wygrać z każdym i w konsekwencji zakończyliśmy zaszczytnie za Kamerunem udział w zawodach? Anastasi nie jest głupi i wie, że Polską nie wszystko da się wygrać, a skoro była okazja do ominięcia Rosji, no to po cholerę mieliśmy wygrać ze Słowacją i odpaść w następnej rundzie z Rosją w sposób podobny do tego z IO?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1048
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanonier »

Sorry, cztery medale. Zapomniałem o pucharze świata.

DC próbował grać takimi zawodnikami jakich miał do dyspozycji i walczyć z każdym bez względu na wyniki, aby być fair wobec siebie samego i samych zawodników, a także kibiców. Nie wyszło trudno, byliśmy słabsi.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

Niektórzy to są mistrzami w deprecjonowaniu osiągnięć...Nie ma medali źle, są medale - też źle bo zdobyte nie tak jak trzeba albo w mało istotnych (dla waszego pojmowania) imprezach. Nie dogodzisz.Typowe.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1048
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanonier »

Nie deprecjonuje tych osiągnięć i cieszę się z tych medali, jednak trzeba zauważyć, że nie jest tak różowo jak się wielu osobom wydawało
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
ciorny17
Posty: 8566
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: ciorny17 »

Po pierwsze powstanie tego tematu jest dla mnie chore bo nie ujmując żadnemu trenerowi, każdy z nich ma swoje za uszami. Po drugie powstał on tylko z jednego powodu - niespełnionych ambicji nas kibiców. Skąd się wzięły te ambicje? Ano stąd, że jakiś słaby włoski trener ugrał z średniej klasy zawodnikami (poza kilkoma wyjątkami), typowymi rzemieślnikami cokolwiek, patrz Puchar Świata. Rozpoczął się kolejny sezon to apetyt rósł w miarę jedzenia, do momentu. Trafiło się danie o nazwie Bułgaria, później Australia i na końcu Rosja. Co gorsze poza skutkami w układzie pokarmowym nastąpiły uszkodzenia w psychice: nas kibiców i samych zawodników. Uświadomili sobie, że muszą włożyć jeszcze więcej pracy w swoje poczynania aby móc nazywać się najlepszymi.
Kolejny sezon (2013) i kolejne rozczarowanie. Jak na moje oko fizycznie są przygotowani w miarę ok, coś nie tak jest z głową.
Nie mam jednoznacznej konkluzji, ale czasami szkoda mi jest i chłopaków i trenera bo widać momentami, że chcą, ale nie idzie. Gdzie leży problem nie wiem, ale w mojej ocenie nie jest to wystarczający powód by zwalniać AA i wypominać, że to co wygraliśmy to dzięki innym niż nam samym.
Kłamca.
kibic_siatki
Posty: 2605
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kibic_siatki »

mikser pisze:Niektórzy to są mistrzami w deprecjonowaniu osiągnięć...Nie ma medali źle, są medale - też źle bo zdobyte nie tak jak trzeba albo w mało istotnych (dla waszego pojmowania) imprezach. Nie dogodzisz.Typowe.
4 dni temu jak ten wątek forum był zakładany to niektórzy deprecjonowali założenie tego tematu. ;)
Każdy z 3 zagranicznych trenerów naszej reprezentacji odniósł z nami sukces i coś nowego wniósł do drużyny: Lozano- zmiany zawodników jak drużynie nie idzie w meczu z Rosją na MŚ 2006, Castellani- wygranie ME rezerwowym składem, Anastasi- odpuszczenie meczu ze Słowacją na ME i medal przy słabej formie drużyny. Każdy z tych trenerów wykreował nowych zawodników w reprezentacji: L.- Wlazłego, C.- Kurka, A.- Kubiaka.
Nikt nie jest idealny- wszyscy popełniają błędy, jak jest ich za dużo to trenerowi się dziękuje... Czy to jest już ten czas- chyba jeszcze nie (przynajmniej do ME).
Osobiście najlepiej podobał mi się Castellani: wybierał ważniejsze imprezy, szkoda tylko, że nie myślał na MŚ.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

kanonier pisze:Nie deprecjonuje tych osiągnięć i cieszę się z tych medali, jednak trzeba zauważyć, że nie jest tak różowo jak się wielu osobom wydawało
Odniosłem się do ogółu ludzi, nie tylko do Ciebie :)

@kibic_siatki - dalej uważam ten temat za głupi, przynajmniej w kilku przypadkach, gdzie wypowiadają się sezonowe trole...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mateusz1993 »

mikser pisze:
kanonier pisze:Nie deprecjonuje tych osiągnięć i cieszę się z tych medali, jednak trzeba zauważyć, że nie jest tak różowo jak się wielu osobom wydawało
Odniosłem się do ogółu ludzi, nie tylko do Ciebie :)

@kibic_siatki - dalej uważam ten temat za głupi, przynajmniej w kilku przypadkach, gdzie wypowiadają się sezonowe trole...
Pełna zgoda, wystarczy zobaczyć, kto go założył.
Równie dobrze można by pozakładać tematy, błędy Lozano, Castellaniego, czy w pluslidze: Kowala, Nawrockiego, Bernardiego itp. itd. Ale po co? Chyba tylko by wylewać w nich jad, jak to robią niektórzy. Oczywiście konstruktywna krytyka jak najbardziej. Tylko skoro tak deprecjonuje się medalowe turnieje Anastasiego, to można by się przyjżeć turniejom poprzedników.
Lozano- umówmy się, że o patrzymy od ms06, no bo wcześniej żadnego sukcesu nie było.
MŚ06- super sprawa duży plus, nie do podważenia.
LŚ07- oramy podstawową 6, większość meczów, a 12 chyba w ogóle nie zmieniana (choć mogę nie pamiętać)- fakt wygrywamy, ale mając w grupie (słabych Argentynę i Chińczyków) no i Bułgarów których ograliśmy 4 razy, wchodzimy do Final Six (gdzie udział i tak mieliśmy zapewiony) wygrywamy w grupie 2 razy jednak później 2 porażki, a więc LŚ 07 na minus- mimo fantastycznej serii 14-0.
ME 07- to chyba należy przemilczeć- klęska
LŚ08- w grupie mamy Egipt, Chiny i Japonię- jeśli nic nie pomieszałem, no i nie graliśmy zbyt fajnie a Final Six mimo niezłego meczu z USA, było nieudane- nie wyszliśmy z grupy- turniej znowu na minus.
IO 08- sprawa trudna do oceny bo styl był fajny, ale zabrakło wyniku. Tak więc jak widać jeden udany turniej, i reszta raczej na minus, fakt była wcześniej LŚ 05- i pamiętny bój o finał, który prowadząc 2:0 przegraliśmy.
Jak widać za Lozano wcale tak dobrze nie było, jak próbują niektórzy wmówić.

Era Castellaniego:
LŚ09- wynikowo słabizna, na plus to, że ogrywaliśmy młodych zawodników, w grupie zajęliśmy 3 miejsce, dostając lanie 4 razy od Brazylii, a i z Finami też przegrywaliśmy
ME 09- udane bo złoto zdobyte, jednak śledząc naszą drogę do półfinału, to w grupie mieliśmy (jeśli zaliczymy Francje na którą przed turniejem nikt nie stawiał) 1 poważnego przeciwnika, a potrafiliśmy się męczyć z Hiszpanią i (chyba) Słowacją. W półfinale, ograliśmy nieźle (wtedy) grających Bułgarów i w finale znowu trafiliśmy na Francję (którzy wyeliminowali w półfinale Rosję).- tak więc na plus, jednak, gdyby ktoś był skrupulatny to by się przyczepił- trochę jak to ME 11 zdobyte przez Serbię.
LŚ 10- mimo wzmocnionego składu, dostaliśmy po d*pie- od Kubańczyków i Niemców- chyba tylko Argentynę wyprzediliśmy.
MŚ 10- miejsce chyba poniżej 15- 17? Mimo dobrej rundy pierwszej, nic innego jak słaby wynik napisać nie można.
Bilans ponownie 1 udany turniej, reszta raczej nie.

Jak widać, za poprzedników wcale tak dobrze nie było.

Na plusy Lozano i Castellaniego jest (odpowiednio) to, że wprowadzali nas na salony (MŚ 06) i ogrywali młodzież (LŚ09).
Każdy ma swe plusy i minusy. Nie chcę rozpoczynać tu dyskusji o poprzednikach, chciałem jedynie pokazać, że do każdego można się doczepić.

Anastasi stoi przed ciężkim zadaniem, bo (co niektórzy tu piszą) i chyba w sumie też tak uważam, że ME 13- będzie chwilą prawdy Anastasiego i niezdobycie medalu może poskutkować zwolnieniem. Osobiście liczę na to, że tak się nie stanie, a co za tym idzie z Danii wrócimy z medalem. Choć na ten moment mało co na to wskazuje.
krzysiu
Posty: 5486
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: krzysiu »

Każdy swoje błędy miał z ostatnich trenerów , ale powiedzmy sobie szczerze z obojętnie jakim trenerem z Polski byśmy nie zdobyli takich miejsc nawet przy tak utalentowanych zawodnikach jakich mieliśmy w rocznikach 77 czy 83
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

Artek1967 pisze: I chyba bardzo dobrze że Ruciak nie gra w wiekszym wymiarze, bo nawet zagrywke gdzież zagubił. Może jakieś konkrety bo ja widze zawodnika o kiepskich parametrach, który niewiele wnosi punktów.
Wczorajszy mecz był bardzo zły w wykonaniu Ruciaka, ale gorsze występy zdarzają się nawet tym największym - od Antigi po Gibę. Zresztą wczoraj nikt z chłopaków dobrze nie wypadł.
Po konkrety (czyli umiejętności i możliwości Ruciaka) odsyłam do PlusLigi - najlepiej ściągnij sobie Iplę :D

Męczy mnie już zerojedynkowość Twoich opinii. Więc ode mnie to wszystko.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Artek1967 »

d12343 pisze:
Artek1967 pisze: I chyba bardzo dobrze że Ruciak nie gra w wiekszym wymiarze, bo nawet zagrywke gdzież zagubił. Może jakieś konkrety bo ja widze zawodnika o kiepskich parametrach, który niewiele wnosi punktów.
Wczorajszy mecz był bardzo zły w wykonaniu Ruciaka, ale gorsze występy zdarzają się nawet tym największym - od Antigi po Gibę. Zresztą wczoraj nikt z chłopaków dobrze nie wypadł.
Po konkrety (czyli umiejętności i możliwości Ruciaka) odsyłam do PlusLigi - najlepiej ściągnij sobie Iplę :D

Męczy mnie już zerojedynkowość Twoich opinii. Więc ode mnie to wszystko.

Przepraszam Cie bardzo ale czy to jest temat PlusLigi czy "Polskie reprezentacje"? Jest tu pewna diametralna różnica- na Ligę to moze jeszcze ma wystarczające umiejetności i parametry, ale na arenie miedzynarodowej to na przyjęciu raczej mu centymetrów brakuje, a jak gra w polu to wczoraj było widac. Nie wypowiadam sie na temat jego gry w Lidze, tylko w Kadrze.

Cieszę sie że chociaż zgodziłaś sie, że wczorajszy mecz mu nie wyszedł. Mam tylko pytanie KIEDY lub KTÓRY mu wyszedł ostatno?
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: weary_skier »

Artek1967 pisze:
Przepraszam Cie bardzo ale czy to jest temat PlusLigi czy "Polskie reprezentacje"? Jest tu pewna diametralna różnica- na Ligę to moze jeszcze ma wystarczające umiejetności i parametry, ale na arenie miedzynarodowej to na przyjęciu raczej mu centymetrów brakuje, a jak gra w polu to wczoraj było widac. Nie wypowiadam sie na temat jego gry w Lidze, tylko w Kadrze.
Jeśli chodzi o arenę międzynarodową, to ze swojej strony również polecam Iple. Można tam obejrzeć archiwalne mecze LM.
Zupełnie pomijasz fakt, że dobór zawodnika do kadry nie odbywa się na zasadzie losowania, ale tego co zawodnicy prezentują w rozgrywkach ligowych i europejskich pucharach, a w tych Ruciak nie był gorszy od swoich kolegów z kadry.
Nie dziwię się, że nie wypowiadasz się o grze w Lidze, bo dobitnie już udowodniłeś, że nie masz na jej temat pojęcia. Jak np. przed chwilą mówiąc, że wczorajszy mecz był wyznacznikiem gry Ruciaka w polu.

Do czego to doszło na tym forum, że sympatycy Rzeszowa i Gdańska bronią gracza Kędzierzyna przed forumowym nołnejmem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

Artek1967 pisze: Przepraszam Cie bardzo ale czy to jest temat PlusLigi czy "Polskie reprezentacje"? Jest tu pewna diametralna różnica- na Ligę to moze jeszcze ma wystarczające umiejetności i parametry, ale na arenie miedzynarodowej to na przyjęciu raczej mu centymetrów brakuje, a jak gra w polu to wczoraj było widac. Nie wypowiadam sie na temat jego gry w Lidze, tylko w Kadrze.

Cieszę sie że chociaż zgodziłaś sie, że wczorajszy mecz mu nie wyszedł. Mam tylko pytanie KIEDY lub KTÓRY mu wyszedł ostatno?
Dawno takich głupot nie czytałem. I chyba to jedyne co mogę napisać bo nie wiem jak wytłumaczyć Ci, jak bardzo masz ograniczoną wiedzę, bo najpewniej nie dotrze. Ale w sumie chyba @weary_skier to najlepiej ujął.
Luzz
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:32
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Luzz »

To znowu ja, Luzz. Napisałem poprzedni tekst 9 lipca i potem cierpliwie czytałem repliki. Jak bardzo nie mam racji, jakie to gołosłowne zarzuty. Wracam 13 lipca już po Bułgarii.Proszę tylko żeby polemiści jeszcze raz przeczytali swoje opinie. A potem zapraszam do klubu AA, na odwyk od Anastasiego.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Artek1967 »

rozumiem- nie wdawać się w dyskusje z forumowymi spamerami- oni wiedza lepiej... wszystko
Obym sie nie okazał złym prorokiem, ale jak Kadra A bedzie tak dalej grać to po ME chyba sie rozstaniemy z AA.
Mam nadzieję że wtedy nastapi małe trzesienie ziemi, jak niektórzy obudzą się z ręka w nocniku.
ah... no właśnie zakończył się kolejny udany mecz ... spieszę z gratulacjami... (chyba Bułgarom?)
jak rozumiem kolejny taki mecz nic nie znaczy? wszystko jest cacy? AA troche posciemnia że wygramy ME i spoko,
wszyscy beda szczęśliwi, tylko do kiedy?

zresztą polecam inny dział: Liga Światowa- mecze reprezentacji Polski

tam na AA suchej nitki nie zostawiaja :) ale ... pewnie tez nie maja racji :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Hesusinho
Posty: 53
Rejestracja: 16 gru 2012, o 17:33
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Hesusinho »

Żygadło...


Czy tylko mi się wydaje, że dzisiaj grał znowu słabo ?
Pierwsze dwa sety jeszcze jakoś to wyglądało, ale potem im dalej w las to...

Mnóstwo piłek wrzuconych w siatkę, mnóstwo piłek niedokładnych, z których po prostu nie można normalnie zaatakować. Do Bartmana mam wrażenie, że każda piłka jest inna. Przecież to jest śmieszne.

Ciekawe po jakim czasie wyleci z Zenitu.

Gdyby Żygadło miał dobrą LŚ to nie byłoby pretensji, ale w wielu meczach grał po prostu tragicznie i aż prosiło się o to, żeby wszedł na parkiet Drzyzga.

W sumie się czepiam, bo Fabian wszedł przecież w pierwszym meczu z Bułgarami przy stanie 0:2 i 7:11. Szacun AA !
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Asta »

[cenzura].... dlaczego nie wpuścił Drzyzgi?!!! Jakieś obiekcje ma do niego ? WTF?!
SuperJ
Posty: 93
Rejestracja: 8 lip 2012, o 22:01
Płeć: M
Lokalizacja: Toronto
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: SuperJ »

Konczymy za Francja, a moze jeszcze byc tak, ze tylko przed turystyczna Argentyna. Sztab szkoleniowy musi miec swobode dzialania, ale tez musi byc odpowiedzialny za wyniki. Inaczej, to sie robi przechowalnia. Jesli 4-5 miejsce w szesciozespolowej grupie jest OK, to kazdy z forumowiczow jest w stanie byc trenerem reprezentacji.

Z innej beczki, nie siedze w polskiej siatce, wiec szczerze mowie, ze nie znam realiow. Czy naprawde musi byc tak, ze kadre trenuje obcokrajowiec, a co gorsze, makaroniarz..? Nie mamy w kraju trenera, ktory by to ogarnal?
Szlag kulery nie wiezmie!
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Pawel_RZ »

Asta pisze:[cenzura].... dlaczego nie wpuścił Drzyzgi?!!! Jakieś obiekcje ma do niego ? WTF?!
Może te fatalne wystawy to część taktyki, a Drzyzga by tylko wszystko popsuł.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Asta »

Pawel_RZ pisze:
Asta pisze:[cenzura].... dlaczego nie wpuścił Drzyzgi?!!! Jakieś obiekcje ma do niego ? WTF?!
Może te fatalne wystawy to część taktyki, a Drzyzga by tylko wszystko popsuł.
to po jakiego ..... go wozi ze sobą? Wątpię aby sie cos nowego nauczyl objeżdżając europe zamarzając w kwadracie?! bezsens...
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: solanum »

Pawel_RZ » 29 minut temu
Może te fatalne wystawy to część taktyki, a Drzyzga by tylko wszystko popsuł.
Bardzo proszę o niepisanie komentarzy będąc pod wpływem wszelakiego rodzaju używek.
Jeżeli ktoś jest przemęczony, to proszę zaczekać z komentarzem po dojściu do dyspozycji.
W innych przypadkach będziemy pisać niedorzeczności jak wyżej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”