Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

micha00
Posty: 90
Rejestracja: 10 maja 2008, o 14:56
Płeć: M
Lokalizacja: Racibórz

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: micha00 »

piranha pisze:Środek i rozegranie jedynie są pewne.
Guma + Łomacz
Plina + Możdżonek (za wzrost) + Kadziewicz (za doświadczenie, ładnie popracował ostatnio na bloku)
sa pewne, tyle ze Kadziewicz nie pojedzie. duzo bardziej wartosciowy jest Nowakowski
Bo najlepszy w Polsce jest, kędzierzyński nasz KS!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

micha00 pisze:
piranha pisze:Środek i rozegranie jedynie są pewne.
Guma + Łomacz
Plina + Możdżonek (za wzrost) + Kadziewicz (za doświadczenie, ładnie popracował ostatnio na bloku)
sa pewne, tyle ze Kadziewicz nie pojedzie. duzo bardziej wartosciowy jest Nowakowski
Po co nam drugi nie energiczny środkowy, który w zupełnie inny sposób dołącza do bloku Nowakowski - Możdżonek, niż Kadziewicz - Pliński ?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

wojo90 pisze:
revis pisze: a skąd te info, że akurat 6 o.0 ? To chyba, że Gacek za Igłę możliwe tylko.
Taka deklaracje zlozyl Castellani w pomeczowym wywiadzie
To ciekawe kto jest w tej drugiej szóstce albo ósemce?
Guma, Świder, Winiar, Pliński, może Wika i Szymański(Grucha)?

Czy na ME jedzie 12 czy 14?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Jak donosi konkurencja Winiar jednak ma kontuzję. To jest po prostu żenada, błazenada, szczyt chamstwa, olewczy stosunek do kadry... Jednak ma kontuzję, to co nie wiedział, czy go boli czy nie :] Śmiech na sali.
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

madlark pisze:
wojo90 pisze:
revis pisze: a skąd te info, że akurat 6 o.0 ? To chyba, że Gacek za Igłę możliwe tylko.
Taka deklaracje zlozyl Castellani w pomeczowym wywiadzie
To ciekawe kto jest w tej drugiej szóstce albo ósemce?
Guma, Świder, Winiar, Pliński, może Wika i Szymański?
No tak :
Rozegranie
Jest Paweł Zagumny i długo, długo nic. Z dwójki Łomacz – Woicki Castellani wyraźnie stawia na tego pierwszego.

Atak
Jakub Jarosz rywalizuje z Marcelem Gromadowskim. Faworytem jest ten pierwszy, choć Marcel trochę utrudnił selekcjonerowi wybór, bo rozegrał dwa dobre mecze przeciwko Finlandii. Castellani: Kuba jest bardziej stabilny, wiemy czego się po nim spodziewać, Marcel raz gra świetnie, innym razem tak, że szybko trzeba go ściągać z boiska. Na pewno w kadrze znajdzie się Gruszka, ale czy będzie grał w wyjściowym składzie, to nie jest przesądzone.

Środek
Pewna dwójka to Pliński i Możdżonek. O trzecie miejsce Piotr Nowakowski rywalizuje z Łukaszem Kadziewiczem. Castellani: dzisiaj ich szansę oceniam na 60:40 dla Nowakowskiego. Łukasz ma zaległości treningowe, ale może zdąży je nadrobić.

Przyjęcie
Świderski i Bąkiewicz to pewniacy. Jeśli nie będzie Winiarskiego i Wiki, wówczas zmiennikiem „Bąka” Castellani mianuje Michała Ruciaka. O ostatnie miejsce rywalizować będą Kurek z Bartmanem. Castellani: tu zadecydują ostatnie treningi.

Libero
Zatorski na pewno w Gdyni nie zagra, a o miejsce w składzie ubiegają się Gacek z Ignaczakiem. Castellani: Ich szanse oceniam 50 na 50.
Więc tak patrząc. Castellani oczywiście stawia na Jarosza :| Nie ma to jak skuteczny atakujący i przyszłość reprezentacji, czysty potencjał :x 2 sprawa patrząc na to to z 6 z LŚ :

Łomacz - Pewny.
Nowakowski-Kadziewicz - Trener raczej postawi na Nowakowskiego.
Igła-Gacek - Tutaj podobno 50:50, ale zapewne pojedzie Igła
Jarosz-Gromadowski - Zdecydowanie Gromadowski... jednak ? Trener woli przyszłościowego Jarosza.
Możdżonek - ot. tak :D
Kurek-Bartman - O dziwo Castellani, zaczeka na treningi.
Bąkiewicz - (C)
Ruciak - W razie nie wyjazdu Winiarskiego.

...
Jak donosi konkurencja Winiar jednak ma kontuzję. To jest po prostu żenada, błazenada, szczyt chamstwa, olewczy stosunek do kadry... Jednak ma kontuzję, to co nie wiedział, czy go boli czy nie :] Śmiech na sali.
Leżąc przed telewizorem miesiąc, i jego jedynym wysiłkiem było przełączanie kanałów pilotem, to co się dziwisz :]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Nagor pisze:Jak donosi konkurencja Winiar jednak ma kontuzję. To jest po prostu żenada, błazenada, szczyt chamstwa, olewczy stosunek do kadry... Jednak ma kontuzję, to co nie wiedział, czy go boli czy nie :] Śmiech na sali.
A czy Michał ma prawo mieć do Ciebie pretensje, że nie byłeś na wszystkich meczach reprezentacji?
Oczywiście pewnie znajdziesz jakieś :D wymówki. :D :D :D
Tak trochę niby serio
Czy jeśli zobaczyłbyś opinię lekarską o stanie zdrowia, to dałbyś spokój?
Trochę przypominasz mi moja szkolna wychowawczynię. Kiedy przynosiłem zaświadczenie od lekarza, że jestem chory.
Ona mówiła: wcale nie wyglądasz na chorego. :D :D :D
Napisz po prostu: Nie chcę Winiara w kadrze
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: piranha »

Ja czekam na to, czy będą jakieś sparingi przed tymi kwalifikacjami. Powinny być. I to nie z mięczakami jakimś tylko z kimś w miarę solidnym.

Byłaby to ostatnia szansa dla Zibiego i Gromadowskiego, bo jak sami w wywiadach przyznają, sugerują, wiedzą, że stoją na straconej pozycji.

Zagraliby z Gumą wszyscy Kurek-Bartman i Jarosz-Marcel i DC mógłby ostatecznie stwierdzić... że i tak Jarosz i Kurek są lepsi :/

Siltala taki pewny siebie (co mi się akurat podobało i brakowało takiej postawy po naszej stronie), ale pamiętam dwie akcje gdzie Gromadowski z nim wygrał. Raz technicznie (!) wypchnął po jego dłoniach piłkę w aut, drugi to z przechodzącą. Tak mi się przypomina chyba, że to właśnie z Siltalą było.
; )
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

piranha pisze:Ja czekam na to, czy będą jakieś sparingi przed tymi kwalifikacjami. Powinny być. I to nie z mięczakami jakimś tylko z kimś w miarę solidnym.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... z-bulgaria
AZS CZĘSTOCHOWA!
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: piranha »

Aha :)

No to w takim razie ja się bardzo cieszę.
; )
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Na podstawie tego, co zobaczyłem w tej edycji LŚ, oraz tego kim dysponować będzie Daniel Castellani wprowadzę parę uaktualnień do "mojej" 12 na el. MŚ oraz ME :

R: Zagumny, Łomacz
P: Świderski, Bąkiewicz, Bartman, Ruciak
Ś: Pliński, Kadziewicz, Możdżonek
A: Gruszka, Kurek (a kuku !)
L: Gacek
AZS CZĘSTOCHOWA!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

lucass90 pisze:Na podstawie tego, co zobaczyłem w tej edycji LŚ, oraz tego kim dysponować będzie Daniel Castellani wprowadzę parę uaktualnień do "mojej" 12 na el. MŚ oraz ME :

R: Zagumny, Łomacz
P: Świderski, Bąkiewicz, Bartman, Ruciak
Ś: Pliński, Kadziewicz, Możdżonek
A: Gruszka, Kurek (a kuku !)
L: Gacek
Kurek nie raz mówił że nie chce być na ataku, a ja nie chce 2 Jarosza, który robi nabieg do ataku z 2 linii na 1 krok (może niecały), to już Gromadowski jest znacznie lepszy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Na podstawie tego, co zobaczyłem w tej edycji LŚ, oraz tego kim dysponować będzie Daniel Castellani wprowadzę parę uaktualnień do "mojej" 12 na el. MŚ oraz ME :

R: Zagumny, Łomacz
P: Świderski, Bąkiewicz, Bartman, Ruciak
Ś: Pliński, Kadziewicz, Możdżonek
A: Gruszka, Kurek (a kuku !)
L: Gacek
niestety jest siedmiu, a miało być 6
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

Moja "12" Castellaniego (oczywiście jak najbardziej na podstawie tego, co widziałrm w LŚ):

R: Zagumny, Łomacz
P: Świderski, Bąkiewicz, Kurek, Ruciak
Ś: Pliński, Kadziewicz, Możdżonek
A: Gruszka, Gromadowski
L: Gacek

No i oczywiście od dzisiejszego dnia powiedzenie Castellaniego, że będzie 6 z LŚ, nie obowiazuje.
Będzie 7, bo wcześniej Castellani brał pod uwagę obecność Winiara.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mate »

Ja stawiam tak:
Rozegranie: Zagumny, Żygadło
Przyjęcie: Ruciak, Świderski, Bartman, Gruszka
Atak: Gromadowski, Prygiel
Środek: Kadziewicz, Pliński, Możdżonek
Libero: Ignaczak

Jedynie pewien jestem Gumy, Kadziewicza, Świderskiego, Plińskiego i Możdżonka. Reszta to takie moje wewnętrzne odczucia. Niby Żygadło siedzi na ławce w Itasie, ale każdy wie ile słowa Castellaniego o graniu znaczą, bo połowa kadry na LŚ nie rozegrała nawet połowy spotkań w lidze. Na pewno o środek nie powinniśmy się bać. O rozegranie także. Największą niewiadomą jest atak i przyjęcie. Może ktoś wie, jacy zawodnicy trenują w Spale(chodzi mi o starszych).??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

dreamer pisze:
No i oczywiście od dzisiejszego dnia powiedzenie Castellaniego, że będzie 6 z LŚ, nie obowiazuje.
Będzie 7, bo wcześniej Castellani brał pod uwagę obecność Winiara.

dreamer
Chcesz powiedzieć, że najpierw DC powiedział o szóstce, a potem dowiedział się o niedyspozycji Winiara?

A co do składu:
Guma, Łomacz
Świder, Wika, Bąkiewicz, Bartman
Możdżonek, Pliński, Grzyb
Szymański, Gromadowski
Igła
Kolejność przypadkowa
Czemu Grzyb i Szymański? Bo najbardziej zgrani z Gumą
Można jeszcze przemyśleć warianty (Wika+Igła) i (Bąku+Gacek) ze względu na zgranie
Jest jeszcze Ruciak, taki niby yoker :P
Ostatnio zmieniony 17 lip 2009, o 22:57 przez madlark, łącznie zmieniany 3 razy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

KadrO pisze:
lucass90 pisze:Na podstawie tego, co zobaczyłem w tej edycji LŚ, oraz tego kim dysponować będzie Daniel Castellani wprowadzę parę uaktualnień do "mojej" 12 na el. MŚ oraz ME :

R: Zagumny, Łomacz
P: Świderski, Bąkiewicz, Bartman, Ruciak
Ś: Pliński, Kadziewicz, Możdżonek
A: Gruszka, Kurek (a kuku !)
L: Gacek
Kurek nie raz mówił że nie chce być na ataku, a ja nie chce 2 Jarosza, który robi nabieg do ataku z 2 linii na 1 krok (może niecały), to już Gromadowski jest znacznie lepszy.

Kurek to jest od grania, a nie od gadania.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Nowik12
Posty: 90
Rejestracja: 30 gru 2008, o 13:02
Płeć: M
Lokalizacja: Malbork

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nowik12 »

Nie rozumiem kompletnie dlaczego to właśnie Gruszka ma być atakującym!
Czy my, w naszym kraju nie mamy atakujących ?
Wolę już dać na tą pozycję kogoś z grona : Jarosz, Gromadowski(nie darze go sympatią) Prygiel , Szymański czy nawet Winnik lub Witczak... Dlaczego akurat Gruszka ? Przecież on nie radzi sobie na tyle z atakiem, żeby ciągnąć grę !
Technika, nie siła !
Nowik12
Posty: 90
Rejestracja: 30 gru 2008, o 13:02
Płeć: M
Lokalizacja: Malbork

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nowik12 »

A oto wg. mnie najlepsze zestawienie kadry w przypadku, gdy wszyscy zdrowi :

R: Zagumny, Żygadło ew.Łomacz
P: Świderski,Winiarski, Bartman, Ruciak/Wika
Ś: Pliński, Kadziewicz, Możdżonek
A: Wlazły, Prygiel/Jarosz
L: Ignaczak
Technika, nie siła !
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Zaczynam się modlić o dyspozycję Gumy i Świdra, bo to na ich barkach będzie spoczywał ciężar gry. Jeśli sprawdzi się szóstka dreamera, to liczę, że do pary ze Świderskim będzie wychodził Ruciak, bo jednak średni atak to lepiej niż zero ataku a'la Bąkiewicz. Grucha cośtam na pojedynczym pokończy, ale będziemy tym typem drużyny co Kuba na początku LŚ, kiedy grał młody Cepeda, oraz początki grania Sancheza - gramy co się da bez atakującego, a tylko dwa razy w secie lub w piłkach i tak straconych rzucić coś do atakującego na zaskoczenie rywali...

Obawiam się, że czeka nas niedługo przerwa w "dobrej grze", będziemy musieli czekać na rocznik 89 i późniejsze...
...
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

Nagor pisze:Zaczynam się modlić o dyspozycję Gumy i Świdra, bo to na ich barkach będzie spoczywał ciężar gry. Jeśli sprawdzi się szóstka dreamera, to liczę, że do pary ze Świderskim będzie wychodził Ruciak, bo jednak średni atak to lepiej niż zero ataku a'la Bąkiewicz. Grucha cośtam na pojedynczym pokończy, ale będziemy tym typem drużyny co Kuba na początku LŚ, kiedy grał młody Cepeda, oraz początki grania Sancheza - gramy co się da bez atakującego, a tylko dwa razy w secie lub w piłkach i tak straconych rzucić coś do atakującego na zaskoczenie rywali...

Obawiam się, że czeka nas niedługo przerwa w "dobrej grze", będziemy musieli czekać na rocznik 89 i późniejsze...
Optimizmem to tu nie powialo :P Ja powiem tak ze o dyspozycje takich siatkarzy jak Zagumny i Świderski bym sie nie martwil bo to klasa swiatowa. Jesli chodzi o srodkowych tu problemy nieurodzaju nie ma, libero Gacek vs Ignaczak kogo by nie wybral Castelani zle nie powinno byc. Co nam zostaje pozycja atakujacego i jeszcze jednego przyjmujacego. Zaufajmy trenerowi :) A co do przerwy w "dobrej grze" to sporo doswiadczonych siatkarzy znow znajdzie sie w kadrze i od mundialu w Japonii chca ugrac jakis medal i chodz niewiele brakuje to jednak brakuje i wierze ze tym razem damy rade
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Środkowi meczu nie pociągną, to samo libero...
...
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

Za to jeden przyjmujacy i jeden atakujacy sam pociagnie? Po to sklasyfikowano siatkowke do sportow zespolowych zeby grala cala druzyna wiec nie umniejszaj udzialu zawodnikow na pozycji srodkowych czy libero
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

wojo90 pisze:Za to jeden przyjmujacy i jeden atakujacy sam pociagnie? Po to sklasyfikowano siatkowke do sportow zespolowych zeby grala cala druzyna wiec nie umniejszaj udzialu zawodnikow na pozycji srodkowych czy libero
Nie umniejszam, ale bez przyjęcia nie ma ani środka, ani libero, wtedy gra się prostymi środkami, jak przyjmujący i atakujący... Jak będzie przyjęcie to i Ruciak starczy, jak nie będzie, to wszystko w rękach Świdra...
...
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mirek0490 »

Ja też o formę Świderskiego, Zagumnego czy Plinskiego się nie martwię, ale obawiam się o drugiego przyjmującego, nie wiem czy "z góry" założenie że jeden przyjmujący ma być ofensywny, a drugi defensywny do dobry pomysł. Przyjmujący to jak wiadomo kluczowa pozycja, a z całym szacunkiem, do Bąkiewicza i Ruciaka to nie są to zawodnicy na pierwszy skład drużyny która walczyć ma o najwyższe cele. W el do MŚ może jeszcze damy radę, ale na ME w przypadku braku Winiarskiego nie widzę naszej walki o medale. Inna sprawa, że para Bartman i Świderski wcale nie była by jakaś ekstremalna, jak dla mnie Świder dysponuje dobrym przyjęciem, a i Bartman (czy też Kurek) przed piłką się nie chowają raczej.

Jeśli chodzi o walkę o 12-tke to szanse poszczególnych zawodników widzę tak, Woicki 20% Łomacz 80%; Nowakowski 35%, Kadziewicz 65%; Bąkiewicz 75% Ruciak 25%; Kurek 55%, Bartman 45%; Gromadowski 40%, Jarosz 60%; Gacek 55%, Ignaczak 45%.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

mirek0490 pisze:Ja też o formę Świderskiego, Zagumnego czy Plinskiego się nie martwię, ale obawiam się o drugiego przyjmującego, nie wiem czy "z góry" założenie że jeden przyjmujący ma być ofensywny, a drugi defensywny do dobry pomysł. Przyjmujący to jak wiadomo kluczowa pozycja, a z całym szacunkiem, do Bąkiewicza i Ruciaka to nie są to zawodnicy na pierwszy skład drużyny która walczyć ma o najwyższe cele. W el do MŚ może jeszcze damy radę, ale na ME w przypadku braku Winiarskiego nie widzę naszej walki o medale. Inna sprawa, że para Bartman i Świderski wcale nie była by jakaś ekstremalna, jak dla mnie Świder dysponuje dobrym przyjęciem, a i Bartman (czy też Kurek) przed piłką się nie chowają raczej.

Jeśli chodzi o walkę o 12-tke to szanse poszczególnych zawodników widzę tak, Woicki 20% Łomacz 80%; Nowakowski 35%, Kadziewicz 65%; Bąkiewicz 75% Ruciak 25%; Kurek 55%, Bartman 45%; Gromadowski 40%, Jarosz 60%; Gacek 55%, Ignaczak 45%.
Błagam tylko nie Jarosz :D Jarosz - Gruszka ? To by było chyba przyjęcie a nie atak. :| Nie mało mamy w kraju prawdziwych atakujących? >.< Bartman nie przyjmuje tak źle, tak samo Świder, a już zdecydowanie obaj biją na głowę Kurka w tym elemencie.
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

No Kurek i tak zrobil ogrmony postep jesli chodzi o przyjecie zagrywki, teraz nie wyglada juz to tak tragicznie
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Słowa Matlaka:
Sprawa jest prosta. Powołajmy przy związku komisję lub wydział lekarski. Tak, żeby uciąć niedomówienia i dywagacje, czy ktoś rzeczywiście ma problemy ze zdrowiem, czy nie, i kiedy powinien poddać się leczeniu. To sprawa i mojej kadry, i męskiej, jak słyszę też. Niech zbierze się sztab medyków, niech zanalizują wyniki badań od innych fachowców, którzy są z zawodnikami na co dzień, i natychmiast podejmują decyzję.
Podpisuję się czym tylko mogę na TAK
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

Taaak to jest pomysl. Ta powolana komisja lekarzy pobieralaby pieniadze za 12 miesiecy pracy a ile razy do roku by sie zebrala? 3-4 przed kazdym zgrupowaniem. Kompletny bezsens. Jaki jest powod zeby nie wierzyc tym renomowanym klinikom gdzie teraz lecza sie nasi reprezentanci?
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Antos »

Zawodnik: bola mnie plecy.
Lekarze: nic nie wykrylismy
Zawodnik: no przeciez mowie k*** ze mnie boli, ja wiem chyba lepiej, nie?!

I co?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mate »

wojo90 pisze:Taaak to jest pomysl. Ta powolana komisja lekarzy pobieralaby pieniadze za 12 miesiecy pracy a ile razy do roku by sie zebrala? 3-4 przed kazdym zgrupowaniem. Kompletny bezsens. Jaki jest powod zeby nie wierzyc tym renomowanym klinikom gdzie teraz lecza sie nasi reprezentanci?
Ależ nie trzeba zbierać ich 365/365. Do komisji wezmą lekarza kadry, powiedzmy lekarza kadry piłkarskiej i 3-4 lekarzy z AWF. Jest 6 lekarzy, zbierają się przed powołaniami i sprawdzają graczy. Przecież komisja lekarska to nie komisja sejmowa, że zbiera się, co 2 tygodnie. Według mnie plan trafiony.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”