Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

lolexxx488-myslenice
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: M

Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: lolexxx488-myslenice »

Moim zdaniem tak:
rozgrywające:
-Kasia Skorupa - swoją świetnośc potwierdza w B-B, w tej chwili najlepsza rozgrywająca w Polsce
-Iza Bełcik - ostatnio niedoceniana i tutaj walka z Mileną Sadurek, która na razie w Pile pokazuje zanik formy, Iza gra bardzo kombinacyjnie, ma świetny blok i serwis.
środkowe:
-Agnieszka Bednarek również najlepsza obecnie środkowa, najjaśniejszy punkt Piły.
-Lena Dziękiewicz trochę zostałem zaskoczony tym, że Lena nie jedzie na olimpiadę, ale jest to bardzo solidna środkowa
-Kasia Gajgał / Dominika Koczorowska tutaj ogromny pytajnik, myślę że Dona jest trochę niedoceniona...
przyjęcie/atak:
-Joanna Mirek - taka osoba ZASŁUGUJE na miejsce w reprezentacji, powtarzam to już od dawna...
-Kasia Skowrońska - chyba nie trzeba nikomu uzasadniać
-Anna Podolec - ogromna siła ataku, świetny blok i zagrywka
-Anna Barańska/Natalia Bamber - trudno wybrać która. Ania ma świetną zagrywkę, dobre przyjęcie, a Natalia lepszy atak i blok a takze to że jest bardzo wszechstronna.
-Małgorzata Glinka - tutaj jest ? bo podobno zrezygnowała, a gdyby odmówiła gry w reprezentacji to wybieram obie pwoyżej :)
libero:
-Mariola Zenik nikomu nie trzeba udawaniać dlaczego, jedna z najlepszych libero na świecie
-Magda Saad przez szkoleniowców reprezentacji niedoceniana, ale to co robi w PlusLidze Kobiet to niesamowite... rewelacyjnie broni, ustawia się, asekuruje.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Nagor »

lolexxx488-myslenice pisze:Moim zdaniem tak:
rozgrywające:
-Kasia Skorupa - swoją świetnośc potwierdza w B-B, w tej chwili najlepsza rozgrywająca w Polsce
-Iza Bełcik - ostatnio niedoceniana i tutaj walka z Mileną Sadurek, która na razie w Pile pokazuje zanik formy, Iza gra bardzo kombinacyjnie, ma świetny blok i serwis.
środkowe:
-Agnieszka Bednarek również najlepsza obecnie środkowa, najjaśniejszy punkt Piły.
-Lena Dziękiewicz trochę zostałem zaskoczony tym, że Lena nie jedzie na olimpiadę, ale jest to bardzo solidna środkowa
-Kasia Gajgał / Dominika Koczorowska tutaj ogromny pytajnik, myślę że Dona jest trochę niedoceniona...
przyjęcie/atak:
-Joanna Mirek - taka osoba ZASŁUGUJE na miejsce w reprezentacji, powtarzam to już od dawna...
-Kasia Skowrońska - chyba nie trzeba nikomu uzasadniać
-Anna Podolec - ogromna siła ataku, świetny blok i zagrywka
-Anna Barańska/Natalia Bamber - trudno wybrać która. Ania ma świetną zagrywkę, dobre przyjęcie, a Natalia lepszy atak i blok a takze to że jest bardzo wszechstronna.
-Małgorzata Glinka - tutaj jest ? bo podobno zrezygnowała, a gdyby odmówiła gry w reprezentacji to wybieram obie pwoyżej :)
libero:
-Mariola Zenik nikomu nie trzeba udawaniać dlaczego, jedna z najlepszych libero na świecie
-Magda Saad przez szkoleniowców reprezentacji niedoceniana, ale to co robi w PlusLidze Kobiet to niesamowite... rewelacyjnie broni, ustawia się, asekuruje.
Generalnie się zgodzę, ale z małymi zmianami.

Rozgrywająca:
Skorupa - numer jeden w Polsce
Bełcik/Sadurek - zależnie od formy

Środkowe:
Agnieszka Bednarek - mimo młodego wieku, uważam ją za co najmniej świetną zawodniczkę :D
Gajgał - myślę, że jest lepsza od Dziękiewicz, a dodatkowo ten serwis :)
Kaczorowska/Mroczkowska/Pycia - trzeba by było dać im szansę

Atakująca:
Skowrońska - chyba nie trzeba komentować
Bamber - zdolna, bardzo dobra na zmianę

Przyjmujące:
Barańska - może nie błyszczy przyjęciem, ale nadrabia z nawiązką w ataku i serwisie, bezkonkurencyjna
Rosner - stabilna w przyjęciu, w ataku też nienaganna, wraz z Barańską tworzyły by znakomity duet
Podolec - dobry atak, ale przyjęcie chyba trochę za słabe jak na pierwszą szóstkę
+ jakaś młoda, ale zdolna, niekoniecznie z Piły/Muszyny/Bielska, musi się ogrywać

Pomijam Mirek i Glinkę, bo w reprezentacji trzeba życia i emocji, Mirek jak jest zawzięta to jej nic nie wychodzi, a Glinka dobrze robi opuszczając kadrę, bo w Pekinie była w każdym meczu do zmiany... Trzeba dać szansę młodszym i nie gwiazdorkom :P

Libero:
Maj/Zenik/Sawicka - tu ciężki wybór
...
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: bartolina_89 »

Chyba jesteście śmieszni...w każdym meczu Muszynianki (no może oprócz meczu z Bergamo) Bełcik była do zmiany i moim zdaniem to Agnieszka Śrutowska byłaby bliżej do kadry niż ona...
podam 23-kę kadry która moim zdaniem byłaby najlepsza;
Rozegranie:
1.Kasia Skorupa
2.Magdalena Śliwa
3.Katarzyna Gujska...bardzo dobre występy w Bergamo i powinna dostać szanse gry w reprezentacji
Przyjęcie:
1.Ania Barańska
2.Dorota Świeniewicz ( o ile się zgodzi)
3.Milena Rosner
4.Klaudia Kaczorowska
5.Ania Woźniakowska
6.Karolina Ciaszkiewicz
7.Elżbieta Skowrońska
Środek:
1.Lena Dziękiewicz
2.Kasia Gajgał
3.Agnieszka Bednarek
4.Kasia Wysocka
5.Kasia Mróz
6.Dominika Koczorowska
7.Maja Tokarska
Atak:
1.Kamila Frątczak
2.Anna Podolec
3.Kasia Skowrońska
Libero:
1.Paulina Maj
2.Mariola Zenik
3.Agata Durajczyk

Wydaje mi się, że powinno się trochę pokazać młodym zawodniczkom, dlatego je umieściłem wydaje mi się, że taki skład jest optymalny.
Ostatnio zmieniony 2 gru 2008, o 17:09 przez bartolina_89, łącznie zmieniany 1 raz.
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

temat taki troche wrozenie z fusow ale co tam tez sobie potypuje :) napisze swoja 14 na dzien dzisiejszy od razu ostrzegam ze bedzie sporo mlodych zawodniczek bo moim zdaniem o Swieniewicz Mirek SLiwie i innych mozemy powoli mowic jako bylych reprezentantkach :D
a wiec
Rozegranie
1 Sadurek-jestem jej fanem moge byc nieobiektywny ale dla mnie jest numerem 1 w POlsce
2 SKorupa coz w POlsce sa te 2 rozgrywajace na wysokim poziomie reszta nie prezentuje wysokiego poziomu(Iza B ma calkiem fajne ostatnio wyskoki moze?)
Srodek
Bednarek-bezapelacyjnie numer jeden w Polsce na srodku siatki
Pycia-swietna forma w tym roku pani SYlwi mysle ze na dzien dzisiejszy to obok Bednarek najlepsza srodkowa
Lena/Gajgal/Koczorowska Lena bez formy ostatnio ale jak wroci do tego do czego nas przyzwyczaila to bedzie to podpora w bloku. Kasia G narazie brak miejsca w 6 wiec trudno na dzien dzsiejszy wrozyc czy wroci czy nie. DOminika to niedoceniana srodkowa wedlug mnie powinna dostac szanse
Tokarska-widzialem jeden mecz i mi starczy :D ma wielki talent dziewczyna trzeba ja szlifowac
Atak
Skowronska-chyba nie trzeba komentowac
Bamber/Zebrowska- Iza pokazuje swietna forme w tym roku a Natalia jakby obnizyla loty
Przyjecie
Baranska-chyba nikt nie ma watpliwosci ze to od niej trener bedzie ustawial pare przyjmujacych
POdolec-wielka sila ataku i potrzebny nam taki mlot na przyjeciu
Jagielo/Rosner-zalezne od formy tej drugiej
ostatnie miejsce to miejsce dla jakies mlodej zdolnej ktora mogla by sie czegos nauczyc glowne kandydatki to -Kaczorowska Frackowiak NUszel Kaliszuk?
libero
Zenik-nie trzeba komentowac
Sawicka- tu chyba tez nie :D
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Nagor »

Ktoś tu wpisał Frątczak. Ona niczego nadzwyczajnego nie prezentuje, w dodatku jakby szybko się zamyka w sobie, wg mnie ona odpada.
...
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: bartolina_89 »

Pokazała nadwyżkę formy i pokazuje to co potrafi m.in. w Bielsku czy w Bergamo
jakooob
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2009, o 14:52
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: jakooob »

Rozgrywające:
1.Skorupa
2.Bełcik
Środkowe
1.Bednarek
2.Gajgał
3.Koczorowska/Pycia/Dziękiewicz
Przyjęcie
1.Barańska
2.Mirek/Glinka myśle ze przynajmniej jedna z nich zagra na ME
3.Woźniakowska??
4.?? Kompletny brak dobrych przyjmujący z wyjatkiem Barańskiej,Glinki,Mirek...:/
Atak
1.Skowrońska
2.Frątczak/Podolec
Libero
1.Zenik

Uważam ze kompletnym nieporozumieniem jest w kadrze Rosner niemieści sie w skladzie Muszynianki wyjściowym a gdy dostaje szanse gra slabo kompletnie niemoze sie przebić przez blok a dostaje szanse glownie ze slabszymi zespołami, a z nimi teorytycznie powinna miec chociaz 40% skuteczności w ataku....Wiem bo ogladalem jej mecze i tylko ci co nieogladali tych meczy mogą mowic ze jest dobra. Podolec jej pozycja to atak nie przyjecie. Ciaszkiewicz tez sie niemiesic w skladzie aluprofu i gra slabo jak zawsze, kaczorowska duzy regres w porównaniu z ubiegłym rokiem
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 159
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Macka »

Rozgrywające
-Skorupa
- Bełcik
- Sadurek
- Śliwa - wiem, że swoje lata ma, ale obecnie prezentuje chyba najrówniejszą formę

Środkowe
-Bednarek
-Koczorowska
-Pycia
-Gajgał

Atak
-Skowrońska
-Frątczak - mimo, że kontuzjogenna to przynajmniej formę ma, jak nie ona to Bamber, a później długo długo nic na poziomie kadry

Przyjmujące
-Mirek
-Barańska
-Jagieło
-Ciaszkiewicz (?)
-Skowrońska Elżbieta (?)
-Kaczorowska (?)
tak naprawdę nie ma u nas dobrobytu na pozycji przyjmującej po tym jak nie ma Droi, Glinki, a Podolec ma kontuzje i nie gra od jakiegoś czasu, a Rosner grzeje ławę w MKSie

Libero
-Zenik - niezagrożona
-Saad - mogłaby pojechać na kadrę, podpatrzeć Mariolę, zresztą Marioli przydałaby się konkurencja :D
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
kozak
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2008, o 16:37
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: kozak »

Moim zdaniem tak:
Rozegranie:
- Sadurek - ma wielki potencjał, ale strasznie się blokuje czasami...
- Bełcik - liczę na powrót do formy po kontuzjach
- Skorupa - nie przepadam za nią, ale na miejsce w reprezentacji zasługuje. Ma talent, ale ten charakter...
Przyjęcie:
- Klaudia Kaczorowska - w formie jest groźna, teraz ma słabsze chwile
- Ela Skowrońska
- Ania Barańska - jeśli tylko nie będzie miała jakiegoś widzimisie
- Ania Podolec - taki młot (bez obrazy) na przyjęciu zawsze się przyda
- Milena Rosner - hehehe ocena subiektywna, ale nie wyobrażam sobie kadry bez niej
- Joasia Frąckowiak - jeszcze w nią wierzę!
- Ania Woźniakowska - sam nie wiem
Atak:
- Kasia Skowrońska - czy to trzeba komentować?
- Iza Żebrowska - świetnie w tym sezonie
- Natalia Bamber
- Kamila Frątczak - jeśli omijać ją będą kontuzje
- Ania Podolec - na ataku też może grać
Środek:
- Agnieszka Bednarek - bezapelacyjnie numer jeden w Polsce
- Sylwia Pycia- w tym sezonie świetnie!
- Kasia Gajgał
- Lena Dziękiewicz - jak wróci do formy
- Dominika Koczorowska - trzeba dać jej szanse
Libero:
- Mariola Zenik - patrz K. Skowrońska
- Magda Saad - trzeba dać jej szansę

Kiedyś jeszcze grała w LSK Marta Siwka- podobała mi się jej gra. Teraz gra gdzieś w 1 lidze.
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska." Józef Piłsudzki
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: kevinpsb »

Atakujące:
Skowrońska -||-
Frątczak-ba chwilę obecną nie ma od niej 2 lepszej.
Środkowe:
Bednarek-najlepsza moim zdaniem w polsce
Gajgał i Dziękiewicz: na chwilę obecną bardziej doswiadczonych i lepszych nie ma do kadry
Rozgrywające:
Skorupa-w tej formie najlepsza rozgrywająca w Pluslidze kobiet
Sadurek-gra słabo ale Bełcik i cała reszta to dobre wystawiające
Libero
Zenik-||-
Przyjmujące:
Barańska-najlepsza w polsce bardzo wszechstronna
Jagiełło-póli co spisuje się nieźle
Podolec-niesamowita siła rażenia
Rosner-bez niej kadry sobie nie wyobrażam po za tym specjalistka od przyjęcia taki Michał Bąkiewicz :]
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
johny99999
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2009, o 22:55
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: johny99999 »

Rozegranie
1. Iza Bełcik
2. Kasia Skorupa
3. Magda Śliwa

Przyjęcie
1. Asia Mirek
2. Ola Jagiełło
3. Ania Podolec
4. Ania Barańska
5. Klaudia kaczorowska
6. Woźniakowka Ania
7. Karczmarzewska - Pura Agata

Atak
1. Kamila Frontczak
2. Kasia Skowrońska
3. Żebrowska Izabela

Środkowe
1. Sylwia Pycia
2. Kasia Gajgał
3. Lena Dzienkiewicz
4. Koczorowska Dominika
5. Agnieszka Bednarek
6. Zuzanna Efimienko
7. Berenika Okuniewska

Libero
1. Mariola Zenik
2. Paulina Maj
3. Agata Sawicka
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: ark »

Rozegranie:
1.Katarzyna Skorupa
2.Milena Sadurek

Przyjęcie:
1.Anna Barańska
2.Joanna Mirek
3.Milena Rosner
4.Klaudia Kaczorowska
5.Anna Woźniakowska
6.Karolina Ciaszkiewicz

Środek:
1.Lena Dziękiewicz
2.Katarzyna Gajgał
3.Agnieszka Bednarek
4.Dominika Koczorowska
5.Maja Tokarska / Berenika Okuniewska

Atak:
1.Katarzyna Skowrońska
2.Anna Podolec (nie wiadomo czy nie poda się operacji barku)
3.Natalia Bamber

Libero:
1.Mariola Zenik
2.Paulina Maj
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Robert »

Słabość siatki żeńskiej polega na tym, że większość ewentualnych przyszłych bądź obencych kadrowiczek gra w trzech klubach: Muszyna, BB i Piła. Pozostałe zawodniczki to jednostki z innych klubów. W kadrze oprócz w/ w widziałbym jeszcze z DG: Ewelinę Sieczkę na przyjęciu. Nie ma co moim zdaniem opierać kadry na zawodniczkach, które mają po trzydzieści parę lat, gdyż za 2-3 lata obudzimy się z ręką w nocniku. Od Matlaka też nie ma co wymagać i stawiać mu warunków, ze musi zdobyć ME. Według mnie awans do 1/2 ME będzie juz sporym sukcesem. Trzeba popatrzeć na to co dzieje się wokół kadry żeńskiej obiektywnie.

Na chwilę obecną nie ma reprezentacji, a jest miesiąc luty. DO ME zostaje 7 miesięcy i jak Matlak zbuduje dobrą reprezentację to czapki z głów przed nim.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Nagor »

Słabość siatki żeńskiej polega na tym, że większość ewentualnych przyszłych bądź obencych kadrowiczek gra w trzech klubach: Muszyna, BB i Piła.
Jak na moje to atut.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

Witam. Moje typy.
* - wyjściowy skład

Rozegranie:
1, Iza Bełcik *
2.Katarzyna Skorupa
Przyjęcie:
1.Anna Barańska *
2.Joanna Mirek *
3.Milena Rosner
4.Anna Woźniakowska
Środek:
1.Lena Dziękiewicz*
2.Agnieszka Bednarek*
3.Sylwia Pycia
4.Katarzyna Gajgał
Atak:
1.Katarzyna Skowrońska*
2.Anna Podolec /Kamila Frątczak
Libero:
1. Agata Sawicka *
2. Mariola Zenik

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

Rozegranie:
1, Iza Bełcik *
Proszę... tylko nie Bełcik na rozegraniu.. Ta pani nie potrafi zagrać krótkiej (no chyba że liczymy WYSTAWĘ na trójblok) i gra strasznie schematycznie. Sadurek i Skorupa biją ją na głowę.

Rozegranie:
1. Sadurek
2. Skorupa
Przyjęcie:
1. Barańska
2. Mirek
3. Rosner/Jagiełło
4. Podolec
Środek:
1. Dziękiewicz
2. Bednarek
3. Gajgał
Atak:
1. Skowrońska
2. Frątczak/Bamber
Libero:
1. Zenik

PS. Na wczorajszy mecz Piła vs BB aż się miło patrzyło, głównie ze względu na rozgrywające. Szkoda, ze trochę skrzydłowe Piły odstają od tych z BB.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

niepoinformowany pisze:Proszę... tylko nie Bełcik na rozegraniu.. Ta pani nie potrafi zagrać krótkiej (no chyba że liczymy WYSTAWĘ na trójblok) i gra strasznie schematycznie. Sadurek i Skorupa biją ją na głowę.
Tak jak Ty ze mną tak ja z Tobą się nie zgodzę...i oboje mamy do tego prawo... Nie podobała mi się gra Izy za czasów Niemczyka jak również tamten sezon miała średni. W tym sezonie gra jak dla mnie bardzo dobrze.Mnie nie przekonuje gra Sadurek.Ma okresy dobrej gry (i co ważne ma kim grać) ale zdarzają jej się wtopy i to nie krótkookresowe. Kasia Skorupa ma więcej argumentów przekonujących mnie (!) Zwłaszcza inteligencja. I na pewno obie te panie nie biją Izy na głowę. Z tym przesadziłeś. To tak samo jak ja bym napisał że Sawicka bije Zenik na głowę bo ta obroni jak piłka w nią trafi...
poza tym to były moje typy. i nie patrzę tylko po ostatnim meczu.
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

A czy ja patrzę po ostatnim meczu? Czy PS zmieniło moje typy? Najpierw naucz się czytać.
To tak samo jak ja bym napisał że Sawicka bije Zenik na głowę bo jak ta obronipiłka w nią trafi...
Jeśli ty stwierdzenie Sawicka > Zenik traktujesz na równi Sadurek > Bełcik to....
I na pewno obie te panie nie biją Izy na głowę. Z tym przesadziłeś.
No właśnie moim zdaniem nie. Zgadzam się, że czasem Sadurek robi głupie błędy typu podwójna itp., ale jeśli któraś z nich miałaby pociągnąć, nieklejącą się, grę naszej kadry to tylko Sadurek.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

niepoinformowany pisze:A czy ja patrzę po ostatnim meczu? Czy PS zmieniło moje typy? Najpierw naucz się czytać.
To tak samo jak ja bym napisał że Sawicka bije Zenik na głowę bo jak ta obronipiłka w nią trafi...
Jeśli ty stwierdzenie Sawicka > Zenik traktujesz na równi Sadurek > Bełcik to....
I na pewno obie te panie nie biją Izy na głowę. Z tym przesadziłeś.
No właśnie moim zdaniem nie. Zgadzam się, że czasem Sadurek robi głupie błędy typu podwójna itp., ale jeśli któraś z nich miałaby pociągnąć, nieklejącą się, grę naszej kadry to tylko Sadurek.
szanuję Twoją opinię...
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

po dzisiejszym meczu Muszynianki w lidze Mistrzów (choć jeszcze mecz się nie skończył co jest mało znaczące) swoją grą Iza Bełcik utwierdziła mnie w przekonaniu że zasługuje na miejsce w reprezentacji. Poza tym, że grała dobrze na rozegraniu co jest jej "obowiązkiem" ;) ( i wbrew mojemu przedmówcy skuteczność ataku ze środka po jej rozegraniu wynosi chyba 100% więc chyba coś tam "umi" ) to nie tylko dziś zaobserwowałem jej dobrą grę w "polu" oraz często punktową zagrywkę.
Bardzo podoba mi się sposób gry Izy w tym sezonie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: dreamer »

Ciekawe, czy Jerzy Matlak oglądał dzisiejszy mecz Muszynianki z RC Cannes?
Jak Muszyna dalek tak pójdzie, to bedzie musiał na dłużej i bliżej zapoznać się z kilkoma zawodniczkami mistrzyń Polski.
Nie pamietam od kiedy głoszę pogląd, że na ataku w reprezentacji powinna grać Kamila Frątczak. Mam nadzieje, że trener Matlak doceni ją, bo szkoda tych lat które już minęły, ale teraz jest chyba w optimum swoich możliwości (a może jej jeszcze nieco brakuje, jeżeli tak to tym lepiej).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

po dzisiejszym meczu Muszynianki w lidze Mistrzów (choć jeszcze mecz się nie skończył co jest mało znaczące) swoją grą Iza Bełcik utwierdziła mnie w przekonaniu że zasługuje na miejsce w reprezentacji. Poza tym, że grała dobrze na rozegraniu co jest jej "obowiązkiem" ;) ( i wbrew mojemu przedmówcy skuteczność ataku ze środka po jej rozegraniu wynosi chyba 100% więc chyba coś tam "umi" ) to nie tylko dziś zaobserwowałem jej dobrą grę w "polu" oraz często punktową zagrywkę.
Bardzo podoba mi się sposób gry Izy w tym sezonie.
To samo mogłem napisać o Sadurek po meczach z Zarieczem i Perugią..
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

niepoinformowany pisze:
po dzisiejszym meczu Muszynianki w lidze Mistrzów (choć jeszcze mecz się nie skończył co jest mało znaczące) swoją grą Iza Bełcik utwierdziła mnie w przekonaniu że zasługuje na miejsce w reprezentacji. Poza tym, że grała dobrze na rozegraniu co jest jej "obowiązkiem" ;) ( i wbrew mojemu przedmówcy skuteczność ataku ze środka po jej rozegraniu wynosi chyba 100% więc chyba coś tam "umi" ) to nie tylko dziś zaobserwowałem jej dobrą grę w "polu" oraz często punktową zagrywkę.
Bardzo podoba mi się sposób gry Izy w tym sezonie.
To samo mogłem napisać o Sadurek po meczach z Zarieczem i Perugią..
przecież ja Ci nie bronię pisać kolego...pisz sobie co tylko chcesz..dalej szanuję Twoją opinię a Ty jak widzę nie potrafisz..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

przecież ja Ci nie bronię pisać kolego...pisz sobie co tylko chcesz..dalej szanuję Twoją opinię a Ty jak widzę nie potrafisz..


1. Nie jestem twoim kolegą.

2. Ciekawe nawyki ma parę osób z tego forum. Co ma szacunek do twojej opinii do tego czy się z nią zgadzam? Bo może czegoś nie wiem? :]

A i jeszcze co do twojej "100% skuteczności z ataku ze środka" :] Sprawdź sobie w statystykach. Faktycznie wychodzi 100%, tylko zapomniałeś dodać, że musimy pomnożyć przez 2. :] Nie miałem przyjemności oglądać tego meczu, więc dopiero teraz zareagowałem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

niepoinformowany pisze:
przecież ja Ci nie bronię pisać kolego...pisz sobie co tylko chcesz..dalej szanuję Twoją opinię a Ty jak widzę nie potrafisz..


1. Nie jestem twoim kolegą.

2. Ciekawe nawyki ma parę osób z tego forum. Co ma szacunek do twojej opinii do tego czy się z nią zgadzam? Bo może czegoś nie wiem? :]

A i jeszcze co do twojej "100% skuteczności z ataku ze środka" :] Sprawdź sobie w statystykach. Faktycznie wychodzi 100%, tylko zapomniałeś dodać, że podzielić na 2. :] Nie miałem przyjemności oglądać tego meczu, więc dopiero teraz zareagowałem.
Ad 1. Racja. Tu się zagalopowałem proszę Pana. I może lepiej niech tak zostanie. ;)
Ad dalej...z tymi nawykami to też się zgodzę. Niektórzy Panowie mają dziwne nawyki. Poza tym co z tego że w statach nie miały 100%..staty nigdy nie odzwierciedlają prawdziwej skuteczności. Chyba rzeczywiście jesteś niepoinformowany. Jeśli piłka po bloku w aut lub po złej wybronie jest punkt to wiadomo że procenty spadają,ale chyba tylko jedna akcja ze środka nie przyniosła efektu a ja pisałem 100% (w przenośni jeszcze przed końcem meczu )jako oddanie dobrego wystawiania pierwszego tempa przez Izę. Poza tym jeśli nie widziałeś tego meczu a podejrzewam że widziałes może z jeden w tym sezonie z udziałem Bełcik to sobie najpierw obejrzyj a dopiero potem stwierdzaj jak I.B. współpracuje ze środkowymi. Sam pisałem że poprzednie lata miała średnie i nie byłem jej zbytnim fanem ( i dalej nim nie jestem ) - tylko z tego co obserwuje wnioskuję, że należy jej się miejsce w reprezentacji. Ale ...zapewne Pycia i Plchotova miały by przy Sadurek równe 100% każda bo ona bije na łeb Bełcik.
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

. Chyba rzeczywiście jesteś niepoinformowany. Jeśli piłka po bloku w aut lub po złej wybronie jest punkt to wiadomo że procenty spadają,ale chyba tylko jedna akcja ze środka nie przyniosła efektu a ja pisałem 100% (w przenośni jeszcze przed końcem meczu )jako oddanie dobrego wystawiania pierwszego tempa przez Izę.
1. Daruj sobie.

2. Atak blok - aut z tego co wiem jest zapisywany jako skończony, a po złej obronie to mogę się zgodzić, że nie.
(...)a ja pisałem 100% (w przenośni jeszcze przed końcem meczu )(..)
To może lepiej się zastanów co piszesz, żeby później nie było tak tandetnych wyjaśnień?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

niepoinformowany pisze:
To może lepiej się zastanów co piszesz, żeby później nie było tak tandetnych wyjaśnień?
Nie jesteśmy na "Ty" Panie niepoinformowany. Chyba to ustaliliśmy. A poza tym doskonale wiem co piszę (tylko trzeba umieć to przeczytać) odnosząc się tylko do Pana stwierdzenia, że Iza Bełcik nie potrafi grać środkiem. I tyle.
pozdrawiam Pana
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

Proponuję nauczyć się czytać, po którym słowie wnioskujesz że jesteśmy na ty?
(tylko trzeba umieć to przeczytać)
No faktycznie trzeba umieć, skoro 50%=100%. Kończę dyskusję z Tobą, brak ci argumentów. A te zdanie które zacytowałem tylko to potwierdza.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

I tu się zgodzę..nawet powiem więcej. Ja podałem parę argumentów przemawiających za Izą Bełcik a Ty tylko to odpierasz bezargumentowo więc moim zdaniem nie tylko powinieneś skończyć dyskusję co nawet jej nie zaczynać.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

I tu się zgodzę..nawet powiem więcej. Ja podałem parę argumentów przemawiających za Izą Bełcik a Ty tylko to odpierasz bezargumentowo więc moim zdaniem nie tylko powinieneś skończyć dyskusję co nawet jej nie zaczynać.
Fajny argument: "Nie przekonywała mnie do tej pory ale w tym sezonie gra dobrze"

Sam powinieneś jej nie zaczynać, jak nie jesteś pewny tego co piszesz, a potem się wypierasz swoich słów, mówiąc, że to "przenośnia" do "oddania dobrej gry środkiem".
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”