Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

A ogladasz wszystkie dostepne streamy?
Bardzo mi brakuje kolegi @StanLee. On pisal o NCAA ale nie stawial jej na piedestal. Pisal kto jest niezly, ale nigdy nie twierdzil, ze to jakies siatkarskie Eldorado i gracze sa gotowi do gry w profesjonalnych ligach.
Mnie kilkukrotne obejrzenie polfinalow i finalow rozczarowalo, ale moze dlatego, ze bylam nastawiona na wysoki poziom a nie na szukanie talentow.
Zreszta umowmy sie, ze pewne sprawy sa nieprzekladalne. Fizyka 21 latka ktory mial duzo ogolnorozwojowki nie jest zblizona do fizyki 17 latka ze Spaly, trenujacego od 14 roku zycia siatkowke. Niestety, tutaj punkt dla Stanow.
Za to mecze amatorow wymieszanych z przyszlymi zawodowcami oglada sie ...dziwnie.

Co do Adamczyka-Szalpuk gra ktory sezon? 2 w PW, rok Radom, Skra i Trefl. 5 lat i do dojrzalosci troche brakuje.
Daj te 5 lat Adamczykowi.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 8 paź 2018, o 21:29 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie wątku
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

No juz dobrze. Ja tam modem nie jestem i IP nie sprawdzam.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dyletant »

ale nawarzyłem bigosu :D Ja tylko pytałem kto do naszej głównej 3 przy wiekowym Picie, ale dyskusja fajna :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wieloryb_wacek »

qtp pisze:
kanimo pisze:Bo nie gra?
Ale wiesz że to nie jest prawda? W obu sezonach w Rzeszowie Lemański był zawodnikiem pierwszej 6. To że w międzyczasie miał sporo kontuzji (połowa sezonu 17/18 stracona) to raczej nie wina Kowala. Leman siedzi w Rzeszowie chyba do sezonu 21, jeśli będzie zdrowie i odpowiednie prowadzenie się (a z tym było ostatnio różnie) to spokojnie wejdzie na wysoki poziom.
Lemański ma już 23 lata, muskulaturę ma na poziomie 15-latka, zagrywkę też. Nie wydaje mi się, żeby zrobił jakiś znaczący postęp, jest na to zwyczajnie za późno. Na bloku jak na swój wzrost jest zupełnie pogubiony. W ataku jest też taki se. Będzie dobrze jak wejdzie na poziom Dryji.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Z tego co pamiętam, to drugi sezon w Politechnice on zagrał lepiej, niż Dryja którykolwiek w karierze.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wieloryb_wacek »

Aranger pisze:Z tego co pamiętam, to drugi sezon w Politechnice on zagrał lepiej, niż Dryja którykolwiek w karierze.
Z tego co pamiętam, to w Rzeszowie do takiego poziomu gry nawet się nie zbliżył, poza tym miał dużo kontuzji.
knightrider
Posty: 923
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: knightrider »

Z Lemańskim jest taki problem że jest w Resce u Kowala gdzie mało kto się rozwija tam. Ma balonika dosłownie jako zagrywkę przy łupiących +100 km Bieńku czy Kochanowskim jest to bardzo śmieszne. Już lepiej byłoby gdyby poszedł za granice lub każdego innego PL klubu tylko nie Resovia. Raczej Heynen nie zrezygnuje ot tak z Kłosa czy Wiśniewskiego, którzy zjadają Lemańskiego + jestem ciekaw Sacharewicza w Zaksie. Moda na baloniarzy mam nadzieje w kadrze się skończy na dobre. Skoro dochodzi Leon. Szykuje się granie 6x wyskok. Drzyzga kiedy wrócił do mocnej z wyskoku zagrywki dał sporo kadrze. Dla mnie epoka baloniarzy na środku zawsze budziła śmiech kiedy chłopy + 2 m wzrostu przebijają piłkę jak w podstawówce :]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

wieloryb_wacek pisze:Z tego co pamiętam, to w Rzeszowie do takiego poziomu gry nawet się nie zbliżył, poza tym miał dużo kontuzji.
Masz całkowitą rację, ale skoro grał już w karierze na poziomie wyższym niż rzeczony Dawid Dryja, to nie wiem dlaczego dla tego niewątpliwie utalentowanego Bartka Lemańskiego jako cel/sufit mamy ustawiać wejście na poziom jego klubowego kolegi.

A lat ma 22 tak swoją drogą, 23 nawet rocznikowo jeszcze nie osiągnął.
Ma balonika dosłownie jako zagrywkę
Aha, czyli każdego floata mamy z urzędu nazywać "balonikiem" ? Bo Lemański swojego ma zazwyczaj naprawdę ostrego.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wieloryb_wacek »

Aranger pisze:
wieloryb_wacek pisze:Z tego co pamiętam, to w Rzeszowie do takiego poziomu gry nawet się nie zbliżył, poza tym miał dużo kontuzji.
Masz całkowitą rację, ale skoro grał już w karierze na poziomie wyższym niż rzeczony Dawid Dryja, to nie wiem dlaczego dla tego niewątpliwie utalentowanego Bartka Lemańskiego jako cel/sufit mamy ustawiać wejście na poziom jego klubowego kolegi.

A lat ma 22 tak swoją drogą, 23 nawet rocznikowo jeszcze nie osiągnął.
Dlatego, że miał poważne kontuzje i to zmniejsza jego potencjał.

Coś jak u Muzaja z rozwalonym barkiem, przecież głównie dlatego nie atakuje po (ciasnym) skosie - Conte miał to samo po kontuzji w Rosji, a przecież to było jego popisowe zagranie. Ale to taka dygrejsa.

Nie wiem co wyście się tak uczepili tego flota, że taki zły, jakby Lemański miał flota jak Nowakowski czy Kazakow, to przecież nikt by nie narzekał. No ale nie ma.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dyletant »

Dla mnie epoka baloniarzy na środku zawsze budziła śmiech kiedy chłopy + 2 m wzrostu przebijają piłkę jak w podstawówce
A niektórzy chcą ponownie Możdżonka w kadrze ;)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:A ogladasz wszystkie dostepne streamy?
Bardzo mi brakuje kolegi @StanLee. On pisal o NCAA ale nie stawial jej na piedestal. Pisal kto jest niezly, ale nigdy nie twierdzil, ze to jakies siatkarskie Eldorado i gracze sa gotowi do gry w profesjonalnych ligach.

Mnie kilkukrotne obejrzenie polfinalow i finalow rozczarowalo, ale moze dlatego, ze bylam nastawiona na wysoki poziom a nie na szukanie talentow.

Zreszta umowmy sie, ze pewne sprawy sa nieprzekladalne. Fizyka 21 latka ktory mial duzo ogolnorozwojowki nie jest zblizona do fizyki 17 latka ze Spaly, trenujacego od 14 roku zycia siatkowke. Niestety, tutaj punkt dla Stanow.
Za to mecze amatorow wymieszanych z przyszlymi zawodowcami oglada sie ...dziwnie.
A ile % siatkarzy, którzy trafiło w ostatnich latach do SMS-u w Spale zaczynało swoją przygodę z siatkówką dopiero w wieku 14 lat? :o Choć tak się składa, że jest to właśnie ten wiek w którym większość siatkarzy w Stanach, po pójściu do pierwszej klasy high school trzyma po raz pierwszy w ręku piłkę do siaty. ;) Z rzadkimi wyjątkami, bo w Kalifornii, czy na Hawajach - z uwagi na dużą popularność siatkówki plażowej, są rzeczywiście bardzo nieliczne siatkarskie młodzieżowe kluby sportowe. I pewnie nieprzypadkowo obaj amerykańscy reprezentacyjni rozgrywający - Micah Christenson i Kawika Shoji (poza tym że obaj są też dziećmi niezłych siatkarzy, lub jak nawet Shoji synem wieloletniego trenera siatkarskiej uniwersyteckiej drużny NCAA) urodzili się akurat w Honolulu na Hawajach i w przeciwieństwie do Andersona, Russella, czy Holta przed 14 rokiem życia i pójściem do high school rzeczywiscie w takich właśnie klubach mieli już okazję w siatkówkę trenować i grać. Na tej pozycji stracony czas najtrudniej jest nadgonić, a 14 lat jak na standardy szkolenia w europejskiej, czy też w południowoamerykańskiej siatkówce (Leon w wieku 14 lat zadebiutował w reprezentacji seniorów Kuby w LŚ)- to za wyjątkiem środkowych - już wiek jednak dosyć późny. Późny także na naszym podwórku - środowiskową anegdotą jest, że Michał Kubiak z Bartmanem kiedy po raz pierwszy grali przeciwko sobie w turnieju dwójek mieli bodaj niespełna 9 i 10 lat i że już wtedy potraktowali to swoje pierwsze starcie bardzo ambicjonalnie. Kurek w wieku lat 16 grał już u boku taty jako senior w naszej profesjonalnej lidze w najwyższej klasie rozgrywkowej, także Szalpuk, Śliwka, Kwolek, czy Tomek Fornal - zaczynali swoją przygodę z siatkówką dosyć wcześniej w porównaniu z większością zawodników US Team i trudno żeby było inaczej zważywszy że są jak to mówił Dymsza w "Sportowcu mimo woli" - "dziedzicznie obciążeni z domu".

Z tego powodu myślę nikt - a na pewno nie ja - nie wynosi zaraz wszystkich siatkarzy którzy otarli się o NCAA na piedestał, bo też bardzo trudno porównywać doświadczenie zawodnika, który po często po zaledwie liźnięciu siatkówki w high school dopiero na uczelni styka się indywidualizacją i specjalizacją w szkoleniu zawodników i ma okazję doskonalić technikę już pod kątem swoich indywidualnych predyspozycji, uzdolnień oraz konkretnej pozycji na której będzie grać do końca zawodniczej kariery. Wielu zawodników na pierwszym roku studiów jeżeli chodzi o siatkarską technikę umie tak niewiele, że trenują tylko siatkówkę wraz z zespołem, ale nie są jeszcze zgłaszani do oficjalnych rozgrywek, czyli nie biorą w ogóle udziału w meczach NCAA w danym sezonie (mają wtedy status tzw. redshirt freshman). Dla wielu innych zawodników szukanie odpowiedniej pozycji na boisku nawet w pierwszym, czy drugim roku studiów cięgle jeszcze trwa - tak jak to było choćby w przypadku Kyle'a Russella, który najpierw wykorzystywany był w drużynie NCAA jako środkowy, a jak się nauczył przyjmować od II roku trener drużyny uniwersyteckiej zmienił mu pozycję. Zmiana pozycji zawodników bardziej zaawansowanych technicznie - przesuwanie (choć najczęściej jednak z ataku, a nie ze środka na przyjęcie) w kolejnych latach studiów jest zresztą dosyć częstą praktyką w zespołach NCAA, bo starsi studenci kończą studia, do drużyny dochodzą nowi zawodnicy z high school, którzy umieją jeszcze mniej.

Dlatego porównywanie polskiego 20-latka po naszej Spale z amerykańskim 20-latkiem może być często bardzo mylące. Ten pierwszy, ponieważ wcześniej niż jego amerykański rówieśnik zaczynał przygodę z siatkówką, z reguły rzeczywiście jest technicznie zdecydowanie bardziej zaawansowany, ale to wcale jeszcze nie znaczy, że amerykańska liga uniwersytecka nie jest "kuźnią talentów" i że siatkarz NCAA w perspektywie kilku lat kariery po zakończeniu studiów będzie miał mniejszy potencjał. Pewne rzeczy z uwagi na generalnie późniejszy start amerykańskich zawodników do siatkarskiej kariery siatkarskiej - tutaj zgoda - są rzeczywiście trudno porównywalne. Amerykańskie drużyny juniorskie, w przeciwieństwie do rosyjskich, polskich, włoskich, francuskich, argentyńskich, brazylijskich, kubańskich czy ostatnio irańskich w rozgrywkach juniorskich nie odnoszą nigdy spektakularnych sukcesów, a prawdę mówiąc to nie odnoszą nawet żadnych liczących się sukcesów międzynarodowych i to też nie jest na pewno wcale przypadek.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2018, o 22:21 przez drukjul, łącznie zmieniany 2 razy.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wieloryb_wacek »

dyletant pisze:
Dla mnie epoka baloniarzy na środku zawsze budziła śmiech kiedy chłopy + 2 m wzrostu przebijają piłkę jak w podstawówce
A niektórzy chcą ponownie Możdżonka w kadrze ;)
Bez wahania zamieniłbym zagrywkę Lemańskiego na flota Możdżonka. Zresztą chyba nie pamiętacie jak Możdżonek zagrywał z wyskoku, nie dość że bardzo nieregularnie, to jeszcze przecież to były rotacyjne balony po 80 kmh, które nikomu nie sprawiały kłopotu.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Nie no, serio Lemański waszym zdaniem ma słabego floata ? :o Odkąd gra w Pluslidze zaliczał po kolei: 0.26, 0.24, 0.23, 0.18 asa na set, jak na floatowca to bardzo dobre wartości. Dla porównania Nowakowski w poprzednim sezonie - 0.22. Że nawet o Możdżonku nie wspomnę.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wieloryb_wacek »

Aranger pisze:Nie no, serio Lemański waszym zdaniem ma słabego floata ? :o Odkąd gra w Pluslidze zaliczał po kolei: 0.26, 0.24, 0.23, 0.18 asa na set, jak na floatowca to bardzo dobre wartości. Dla porównania Nowakowski w poprzednim sezonie - 0.22. Że nawet o Możdżonku nie wspomnę.
Ja pamiętam jego flota w kadrze i chciałbym bardzo szybko zapomnieć. Poza tym tendencja spadkowa jest wyraźna :P
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

Apropo Lemańskiego to wygooglowałem sobie, że trenuje siatkówkę od 10 roku życia, mimo że chyba nie jest "rodzinnie obciążony" tą dyscypliną sportu, a środkowy bloku to nie jest z pewnością pozycja w siatkówce najbardziej techniczna. Kuba Kochanowski rozpoczął treningi siatkówki kiedy miał 11 lat.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

https://www.youtube.com/watch?v=PWM_FR8Pyek

Dość ciekawy wywiad z zasłużonym trenerem na temat szkolenia w polskiej siatkówce.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... lny-i.html

Wywiad z Heynenem. Na końcu zdradził, że po 2020 roku raczej nie będzie chciał kontynuować pracy jako trener główny reprezentacji Polski, a związek założył, że to będzie moment na zatrudnienie polskiego szkoleniowca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

kamil.rychlicki
@nikodem_wolanski @mr_jakubs

Błagam zróbcie ze mnie Polaka jak z Leona

-> https://www.instagram.com/p/Bw4oqpHlZqt/

Temu człowiekowi naprawdę należałoby by pomóc. Podajcie dalej! :D :]
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: RobertBaklarzan »

Prose państwa chciałem się zapytać czy ktoś wie coś więcej w sprawie występowania Rychlickiego w reprezentacji Polski? 2 letnia karencja napewno ale pytanie czy są chęci że strony atakującego?
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Murilo0 »

RobertBaklarzan pisze:Prose państwa chciałem się zapytać czy ktoś wie coś więcej w sprawie występowania Rychlickiego w reprezentacji Polski? 2 letnia karencja napewno ale pytanie czy są chęci że strony atakującego?
Obecnie chyba raczej nie ma takiego tematu.
All work and no play makes Jack a dull boy...
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ciorny17 »

Szkoda, ze mimo wszystko Kamil zadebiutował już w dorosłej kadrze Luksemburga, bo tak byłoby znacznie łatwiej o reprezentowanie barw naszych :D Rychlicki to w mojej ocenie wielki talent i cieszy mnie bardzo, że zdecydował się grać na ataku. Nigdy nie byłem zwolennikiem aby przerzucać między pozycjami zawodników jak Kurek, (ale tutaj "problemem" było, że w czasie primu Wlazłego, Kurek wchodził w dorosłą kadrę) czy właśnie Rychlicki.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2344
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: jaet »

Tutaj absolutnie ciała dał związek, nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni. Za wszelką cenę trzeba było odwieść Kamila od grania w kadrze Luksemburga i ciągnąć go do polskich kadr młodzieżowych. Mielibyśmy teraz naturalnego następcę Bartka Kurka, a nie obcokrajowca traktowanego przez FIVB jak Wilfredo Leon. A skoro przepisy FIVB pozwalają na grę w reprezentacji jednego naturalizowanego zawodnika, to mamy sprawę na czas występów Leona wyjaśnioną. Gdybym miał stawiać, to Kamil w polskiej kadrze nie zagra nigdy. Już szybciej Włosi go przytulą, bo dni Juantoreny są policzone.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
dedede
Posty: 504
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dedede »

RobertBaklarzan pisze:Prose państwa chciałem się zapytać czy ktoś wie coś więcej w sprawie występowania Rychlickiego w reprezentacji Polski? 2 letnia karencja napewno ale pytanie czy są chęci że strony atakującego?
Chęci raczej na pewno są, bo sam Rychlicki mówił żebyśmy zrobili z niego Polaka jak z Leona..poza tym na Instagramie ma wpisane dom: Luksemburg ale krew: Polska, także wyraźnie nie zapomina o swoim pochodzeniu..gdyby się PZPS zainteresował i zgłosił do Kamila, to myślę że byłyby jakieś rozmowy, dużo pomogłoby jakby grał gdzieś w polskim klubie to wtedy nie tylko związek ale i klub mocno by zabiegał o zmianę licencji Rychlickiego mając na uwadze limity..jednakże jak już powiedziano na razie miejsce zajęte przez Leona i wszystko zależy do jakiego okresu Wilfredo będzie u nas grał.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Po Tokio to moze byc tak, ze bardziej nam bedzie brakowalo pewnago atakujacego niz ofensywnego przyjmujacego.
Jakos bardziej wierze w rozwoj przyjmujacych niz Macka.
Chociaz przy Leonie to i Kaczmarek powinien dawac rade. Ale jak Leon sie kontuzjuje? Albo poczuje zmeczony?

Szkoda, ze przegapiono moment po pierwszym dobrym roku w Belgii. Jeszcze przed gra w doroslej kadrze Luksemburga.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Pojawiły się plotki o Vitalu w Perugii. Jak się na to zapatrujecie? Moim zdaniem nasz związek powinien postawić sprawę jasno - albo trenujesz reprezentację, albo klub. Nie jesteśmy krajem, który stawia pierwsze kroki w siatkówce, mamy szeroki wachlarz potencjalnych kadrowiczów, których trzeba monitorować. Praca na "dwa etaty" nic dobrego dla nas nie wróży, zwłaszcza w kluczowym sezonie poprzedzającym igrzyska olimpijskie. Nie ma się co oszukiwać, że pracując w lidze włoskiej Vital będzie miał jeszcze czas i chęci oglądania ligi polskiej, nie mówiąc już o tym, że jego obecność na meczach będzie zerowa.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Hmm, to raczej jest już z gatunku prawie pewnych informacji a nie plotek.

Tak czy siak nie dałby rady oglądać wszystkiego na żywo, to niemożliwe. Ale faktycznie, teraz w ogóle obejrzeć coś na żywo będzie miał ciężko, chociaż z drugiej strony XXI wiek, internet, TV, może w podróży albo hotelach przed meczami Perugii będzie oglądał :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:Hmm, to raczej jest już z gatunku prawie pewnych informacji a nie plotek.

Tak czy siak nie dałby rady oglądać wszystkiego na żywo, to niemożliwe. Ale faktycznie, teraz w ogóle obejrzeć coś na żywo będzie miał ciężko, chociaż z drugiej strony XXI wiek, internet, TV, może w podróży albo hotelach przed meczami Perugii będzie oglądał :D
Pytanie czy nasz związek i nas jako kibiców takie półśrodki zadowalają. Jestem w ogóle w szoku, że nie miał nigdzie podpisanej wyłączności dla naszej reprezentacji. Musimy pamiętać, że mówimy tu o dwukrotnych mistrzach świata a nie kraju, który w siatkówce nie istniał.

No nic, weryfikacja przyjdzie pewnie na IO, jak będzie medal to nie ma problemu, jak znów damy plamę to taka klauzula wyłączności powinna się pojawić przy każdym kolejnym trenerze.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Prowadząc VfB zdobył MŚ, więc czy w tym będzie tkwił ewentualny problem?

Bardziej gryzie, że zapewniał o odejściu z VfB z powodu chęci skupienia się wyłącznie na reprezentacji Polski. Z drugiej strony oferta z Perugii może pojawić się pierwszy i jedyny raz w życiu. Ale w takim razie powinien sobie odpuścić te motywy o odejściu z Niemiec, bo teraz słabo to trochę wygląda. Jakąś odpowiedzialność za swoje słowa wypowiadane publicznie wypada jednak brać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Dijkstra »

Z naszej perspektywy lepiej byłoby gdyby trener skupił się na pracy tylko z drużyną narodową, sam nie przedłużając umowy z VFB Friedrichshafen opowiadał że chce się całkowicie podporządkować naszej reprezentacji nie tracąc czasu na inne ekipy klubowe więc trochę sobie tymi słowami strzelił w kolano bo wychodzi brak konsekwencji.
Jestem pewny, iż przy odpukać braku wyników sportowych w reprezentacji temat łączenia funkcji będzie mocno torpedowany i wyciągnięty przez dziennikarzy, kibiców, związek itd.
Z drugiej strony taka oferta już drugi raz może nie przyjść a Perugia to nie byle klub i pod tym względem rozumiem jego decyzję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”