Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pozytyw »

Przypadek Plińskiego jest niewygodny dla niektórych ale pasuje idealnie. AA olał zasłużonego reprezentanta, będącego w świetnej formie i nie był za to krytykowany. Antiga zrobił to samo i zaczyna się ujadanie.
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

pozytyw pisze:Przypadek Plińskiego jest niewygodny dla niektórych ale pasuje idealnie. AA olał zasłużonego reprezentanta, będącego w świetnej formie i nie był za to krytykowany. Antiga zrobił to samo i zaczyna się ujadanie.
Find a difference...

Bartman nie jest w świetnej formie.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Basil »

Bzdura.
Radzę czytać ze zrozumieniem zanim sięgnie się po tak radykalne stwierdzenia a więc:
A Daniel Pliński, który gra rewelacyjnie i też go pan pominął?

- Daniel zdecydował na początku sezonu reprezentacyjnego zrobić sobie przerwę, ja potem zdecydowałem go nie powoływać. Mam do tego prawo jako trener reprezentacji.
Mamy istotną różnicę w sytuacji Bartmana, który jest zdrowy/chce grać w kadrze a Plińskiego, który został ze względu na swoją postawę (umotywowaną czy nie - mniejsza) przez Włocha odsunięty - co wyraźnie w tej wypowiedzi jak i w wielu innych sugeruje Anastasi. To a propos ujadania.
[edit]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: compact »

No tak, kończył sezon w Skrze na zastrzykach, a potem się spakował i pojechał na urlop.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze: Bartman nie jest w świetnej formie.
Z ciekawości spytam kto wg. Ciebie z powołanych jest w świetnej formie?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: yanczylik »

pozytyw pisze:Przypadek Plińskiego jest niewygodny dla niektórych ale pasuje idealnie. AA olał zasłużonego reprezentanta, będącego w świetnej formie i nie był za to krytykowany. Antiga zrobił to samo i zaczyna się ujadanie.
zaczynamy popadać z skrajności w skrajność to narzekamy ze niema Wlazlego to teraz Bartmana po prostu Antiga wiedział ze ci dwaj panowie razem w zespole to mieszanka wybuchowa w złym znaczeniu i konflikt Między Bartmanem a Wlazłym to tylko kwestia czasu
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pewniak »

yanczylik pisze:zaczynamy popadać z skrajności w skrajność to narzekamy ze niema Wlazlego to teraz Bartmana po prostu Antiga wiedział ze ci dwaj panowie razem w zespole to mieszanka wybuchowa w złym znaczeniu i konflikt Między Bartmanem a Wlazłym to tylko kwestia czasu
Dlaczego zatem Antiga powołał Bartmana do szerokiej 26 osobowej kadry. Ano po to, żeby nie odpowiadać na trudne pytania o brak Bartmana i po cichu go wyautować. Szopka na całego.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: compact »

pewniak pisze:
yanczylik pisze:zaczynamy popadać z skrajności w skrajność to narzekamy ze niema Wlazlego to teraz Bartmana po prostu Antiga wiedział ze ci dwaj panowie razem w zespole to mieszanka wybuchowa w złym znaczeniu i konflikt Między Bartmanem a Wlazłym to tylko kwestia czasu
Dlaczego zatem Antiga powołał Bartmana do szerokiej 26 osobowej kadry. Ano po to, żeby nie odpowiadać na trudne pytania o brak Bartmana i po cichu go wyautować. Szopka na całego.
No to bardzo po cichu go wyautował :) Jakby miał takie intencje, to by właśnie "dla picu" wziął go do kadry na LŚ z postanowieniem, że na MŚ i tak nie pojedzie.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

Naprawdę nie rozumiem w jakim celu powstają te wszystkie teorie spiskowe. Antiga miał prawo odrzucić Bartmana i to zrobił. Niby w niewłaściwy właściwy sposób? Jaki byłby właściwy? Wysłanie Czy ktoś wie jak wyglądała rozmowa pomiędzy tymi dwoma panami? Tego się nie dowiemy, ale jeśli prawdą są przecieki z rozmowy w PS, to można donieść wrażenie, że Zibi sam się "wyautował".
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pewniak »

Skrzypek pisze:Naprawdę nie rozumiem w jakim celu powstają te wszystkie teorie spiskowe. Antiga miał prawo odrzucić Bartmana i to zrobił. Niby w niewłaściwy właściwy sposób? Jaki byłby właściwy? Wysłanie Czy ktoś wie jak wyglądała rozmowa pomiędzy tymi dwoma panami? Tego się nie dowiemy, ale jeśli prawdą są przecieki z rozmowy w PS, to można donieść wrażenie, że Zibi sam się "wyautował".
To w takim razie czemu tej rozmowy panowie nie odbyli przed powołaniami? Antiga 3 tyg temu nie miał koncepcji na sezon reprezentacyjny, powołał zatem WSZYSTKICH graczy, by 2 tygodnie później poinformować ich o planach? No przecież szopka. Żeby chociaż w międzyczasie zgrupowanie zrobił i zobaczył, ze sie nie nadają.... no nic, szkoda bić pianę. Bartman ani mnie grzeje a ni ziębi. Irytuje mnie tylko kumoterstwo, którym trąci na kilometr.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: leeon »

Bartman zdradza symptomy oderwania od rzeczywistości. Sodówka w pełnym wymiarze. Chyba te artykuły o rzekomo rewelacyjnym sezonie we Włoszech coś popsuły...

pewniak - Bartman w międzyczasie zaliczył kontuzję.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kanimo »

Skonczmy te dyskusje, jest niesmaczna. Stalo sie, sklad jest jaki jest. Z mniejszym lub wiekszym przekonaniem bedziemy im kibicowac. Dla mnie sportowo decyzja da sie wytlumaczyc-Wlazly i Bartman sa graczami do gry na szybkiej pilce (jedynie w finalach Wlazly konczyl podwyzszone na niezlym procencie). Wlazly doklada serwis. Bociek, choc jeszcze nieopierzony ma niezly serwis i moze atakowac z wysokiej, co poniekad rownowazy jego braki(problemy ze skosem i tzymaniem kierunkow).

To co mnie denerwuje to prywatna krucjata kibicow Skry mszczacych sie za lata pozostawania w cieniu ich idola i opluwanie Bartmana.
Kibice Skry uwielbiaja opluwac graczy nie padajacych na twarz przed ich ikona, nie sa w stanie zachowac nawet pozorow obiektywizmu.
Przyklad-jesli w temacie kadry napisac, ze Klos ma w bloku jeszcze troche do nauczenia sie (mimo dobrego serwisu i ataku) to od razu beda 3 posty kibicow Skry(nowy trol-hanibal, Skra 7 i ktos jeszcze), ze Klos jest nalepszym polskim srodkowym i jest lepszy od Nowakowsiego. Nawet jesli post pierwotny ocenial umiejetnosci Klosa bez odniesienia do Nowakowskiego.
Kilka tygodni pozniej jeden z nielicznych obiektywnych kibocow Skry analizuje ich sklad w temacie Skry i pisze, ze Klos w bloku to jeszcze nie to i powinien popracowac nad tym elementem. Nikt go nie atakuje bo to swoj napisal.

Co do powolan-wyautowanie ZB jest szeroko komentowane na tym forum, ale w odniesieniu do calosci populacji forum to margines. Czyli wzglednie po cichu. W show dla mas nie sledzacych zawodnikow na codzien ZB zostal powolany. Wiec w swiadomosci tych mas dostal szanse ;) . Typowo francuska dyplomacja. Powiedziec cos pod publiczke i zrobic cos innego.

Leeon-zdradzasz symptomy oderwania od rzeczywistosci. Porownales Bartmana do Janeczka choc to tak ze 2 klasy roznicy.
Szkoda bo wlasnie Ciebie zaliczam do tych obiektywnych.

Aha- nie jestem z Rzeszowa (co jest koronnym argumentem kibicow Skry) i kibicuje w rownej mierze paru zespolom. Moj klub to AZS AWF :D
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 09:43 przez kanimo, łącznie zmieniany 4 razy.
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: hanibal »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 09:18 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: VernonRoche »

[ingerencja moderatora]

Co ma Rzeszów i jego przegrana i co ma Skra Bełchatów do reprezentacji...
Jeśli już to chyba ocenia się tu sam wybór Antigi na trenera, powrót syna marnotrawnego
Mariusza Wlazłego itp itd. Postaraj się jakoś odseparować Skrę od tego. ;)
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 09:25 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Murilo0 »

Nie da się, każdy temat postrzegają przez pryzmat Skry. Przez takich ludzi to forum upada. @Skrzypek dalej brniesz w jakieś szczegóły, jak rzekomy brak formy Bartmana, zamiast udowodnić w jaki sposób Witczak, czy Konarski mogą być przez kogokolwiek postrzegani jako lepsi od Zbyszka.
All work and no play makes Jack a dull boy...
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kanimo »

Bez przesady.
Forum nie upada a i analizy niektorych kibicow Skry wnosze wiele ciekawego.
Gorzej gdy dyskusja dotyczy aktualnych graczy Skry- wtedy w statystykach Wlodarczyka 2+2 bedzie 6 i jest on najwieksza nadzieja na przyjeciu. Jak Wlodi odejdzie ze Skry wrocimy do 4 a nawet 2 jesli pojdzie do Reski ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: leeon »

kanimo pisze:Skonczmy te dyskusje, jest niesmaczna. Stalo sie, sklad jest jaki jest. Z mniejszym lub wiekszym przekonaniem bedziemy im kibicowac. Dla mnie sportowo decyzja da sie wytlumaczyc-Wlazly i Bartman sa graczami do gry na szybkiej pilce (jedynie w finalach Wlazly konczyl podwyzszone na niezlym procencie). Wlazly doklada serwis. Bociek, choc jeszcze nieopierzony ma niezly serwis i moze atakowac z wysokiej, co poniekad rownowazy jego braki(problemy ze skosem i tzymaniem kierunkow).
Nie porównywałem poziomiu sportowego Bartmana i Janeczka tylko odnosiłem się do kwestii "gotowości" do gry. Mocno uogolniasz na temat kibiców Skry, popadasz w skrajności. Bartman miał średni sezon przy sezonie Mariusza prezentuje się wyjątkowo słabo, a wywiady daje jakby był jakimś Grozerem.

Co do WW w dyskusji mowiono głównie o tym że powinien dostać szansę w większym wymiarze. Czy to kibice Skry byli zaslepieni mówiąc, że w kliku meczach pokazał się dobrze i że jako mlody zawodnik powinien grać i jeszcze raz grać, czy też inni kibice mówiąc głównie o meczu z Zaksą to inna kwestia.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 10:25 przez leeon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: picaporte »

Jeżeli prawdą jest, że Antiga widział Barmana w reprezentacji jako zmiennika dla Wlazłego gdy ten będzie miał przerwę podczas LŚ, to deklaracja ZB o jego wiecznej gotowości dla reprezentacji jest totalną kpiną. Czyli co? Nie ma mnie w podstawowej szóstce, dwunastce reprezentacji to nie ma mnie w niej wcale?
riki tiki tak!
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

Murilo0 pisze:Nie da się, każdy temat postrzegają przez pryzmat Skry. Przez takich ludzi to forum upada. @Skrzypek dalej brniesz w jakieś szczegóły, jak rzekomy brak formy Bartmana, zamiast udowodnić w jaki sposób Witczak, czy Konarski mogą być przez kogokolwiek postrzegani jako lepsi od Zbyszka.
Wiesz jaka jest idea forum? Dyskusja, konfrontacja poglądów, wymiana opinii. To chyba lepsze niż forum, gdzie nie ma pluralizmu poglądów?

Dwie kwestie:
1. W którym momencie konwersacji na temat Bartmana nawiązałem do Skry?
2. Jeśli rozkazujesz mi udowodnić, że Konarski czy Witczak są lepsi od Bartmana... w takim razie udowodnij, że są od niego gorsi.

BTW, nigdzie nie napisałem, że Konarski i Witczak są lepsi od Bartmana w całokształcie umiejętności, ale to, iż w wielu elementach prezentują wyższy poziom.

Kończę dyskusję na ten temat.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: KadrO »

Proponuję zakończyć dyskusję i powrócić do niej po pierwszych ostatecznych wynikach kadry narodowej na imprezach (przykładowo - po LŚ). Wtedy będziemy wiedzieć więcej. :)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: leeon »

Będziemy wiedzieć więcej, ale niekoniecznie przełoży się to na obecną dyskusję. Wlazły zbawcą kadry nie będzie. Siatkówka to sport zespołowy. Cały team musi funkcjonować.
bumbum
Posty: 259
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:54
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: bumbum »

picaporte pisze:Jeżeli prawdą jest, że Antiga widział Barmana w reprezentacji jako zmiennika dla Wlazłego gdy ten będzie miał przerwę podczas LŚ, to deklaracja ZB o jego wiecznej gotowości dla reprezentacji jest totalną kpiną. Czyli co? Nie ma mnie w podstawowej szóstce, dwunastce reprezentacji to nie ma mnie w niej wcale?
Bez przesady. Zapewniam Cie, że Zbyszek nie boi się rywalizacji czego doskonałym przykładem jest sezon w Resovii. Dało się rywalizować z Schopsem, było nie było dobrym zawodnikiem? Dało. To proste.
Zbyszek mimo wszystko ma trochę racji bo.. Dlaczego już zakładamy, że Wlazły będzie pierwszą armatą? Ok, sezon sugeruje, że Wlazły jest w życiowej formie, ale sorry, kiedy mamy Mistrzostwa Świata? Skąd pewność, że Wlazły będzie miał formę podczas tych Mistrzostw? Tego nie wie nikt, nawet Antiga bo to będzie jego pierwszy raz kiedy buduje (a raczej Blain, no ale on też geniuszem w tej dziedzinie jakimś większym nie jest) formę na daną imprezę.
Zbyszek jest gotowy. Jest gotowy na RYWALIZACJĘ. On się nie boi. Przegra? Trudno. Ale w chwili obecnej to jest walka o nic. No bo kto wychodzi na boisko wiedząc, że nie może wygrać? Chyba nikt. A tak właśnie został potraktowany Zbyszek. Został zbity zanim wszedł na boisko, przykre to. Tak się nie traktuje zawodnika który dla kadry zmienia pozycje (co ma wpływ na przyszłość i to nie małą), gra nawet z kontuzją.. Robi wszystko, by tam być.
Charakter? Hm.. To chyba kwestia trenera czy jest w stanie ogarnąć całe towarzystwo. Ja wiem doskonale, że w Rzeszowie to Bartman robił atmosferę i wszyscy go tam szanowali.. Ale trzeba umieć to poukładać, niektórzy albo nie umieją, albo nie chcą.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OldTimer »

bumbum pisze:Bez przesady. Zapewniam Cie, że Zbyszek nie boi się rywalizacji czego doskonałym przykładem jest sezon w Resovii. Dało się rywalizować z Schopsem, było nie było dobrym zawodnikiem? Dało. To proste.
Zbyszek mimo wszystko ma trochę racji bo.. Dlaczego już zakładamy, że Wlazły będzie pierwszą armatą? Ok, sezon sugeruje, że Wlazły jest w życiowej formie, ale sorry, kiedy mamy Mistrzostwa Świata? Skąd pewność, że Wlazły będzie miał formę podczas tych Mistrzostw? Tego nie wie nikt, nawet Antiga bo to będzie jego pierwszy raz kiedy buduje (a raczej Blain, no ale on też geniuszem w tej dziedzinie jakimś większym nie jest) formę na daną imprezę.
Zbyszek jest gotowy. Jest gotowy na RYWALIZACJĘ. On się nie boi. Przegra? Trudno. Ale w chwili obecnej to jest walka o nic. No bo kto wychodzi na boisko wiedząc, że nie może wygrać? Chyba nikt. A tak właśnie został potraktowany Zbyszek. Został zbity zanim wszedł na boisko, przykre to. Tak się nie traktuje zawodnika który dla kadry zmienia pozycje (co ma wpływ na przyszłość i to nie małą), gra nawet z kontuzją.. Robi wszystko, by tam być.
Charakter? Hm.. To chyba kwestia trenera czy jest w stanie ogarnąć całe towarzystwo. Ja wiem doskonale, że w Rzeszowie to Bartman robił atmosferę i wszyscy go tam szanowali.. Ale trzeba umieć to poukładać, niektórzy albo nie umieją, albo nie chcą.

Bzdury. Wiele nieoficjalnych źródeł mówi jasno: Bartman bez obietnicy bycia pierwszym nie chce grać w kadrze. Znając jego ciężki charakter już dawno powiedziałby w prasie jak został na serio potraktowany, że faktycznie Antiga wciska Wlazłego jako pierwszego i z niczym się nie liczy. Bartman znany jest z tego, że uwielbia palić za sobą mosty. Skoro jest tak otwarty na rywalizację i wrażliwy na nieczystą walkę o miejsce w kadrze dlaczego nie wywalił tych wszystkich domniemanych brudów? Automatycznie wtedy zostałby męczennikiem i zaskarbiłby sobie jeszcze większą sympatię niektórych ludzi, a tak nie powiedział nic. Dlaczego? Bo pewnie wyjawienie prawdy zrobi z niego po raz kolejny dzieciaka a na dodatek rozkapryszonego tchórza, kompletnie oderwanego od rzeczywistości.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Kurek7 »

OldTimer pisze:



Bzdury. Wiele nieoficjalnych źródeł mówi jasno: Bartman bez obietnicy bycia pierwszym nie chce grać w kadrze. Znając jego ciężki charakter już dawno powiedziałby w prasie jak został na serio potraktowany, że faktycznie Antiga wciska Wlazłego jako pierwszego i z niczym się nie liczy. Bartman znany jest z tego, że uwielbia palić za sobą mosty. Skoro jest tak otwarty na rywalizację i wrażliwy na nieczystą walkę o miejsce w kadrze dlaczego nie wywalił tych wszystkich domniemanych brudów? Automatycznie wtedy zostałby męczennikiem i zaskarbiłby sobie jeszcze większą sympatię niektórych ludzi, a tak nie powiedział nic. Dlaczego? Bo pewnie wyjawienie prawdy zrobi z niego po raz kolejny dzieciaka a na dodatek rozkapryszonego tchórza, kompletnie oderwanego od rzeczywistości.

Wreszcie ktoś napisał jak naprawdę jest.
Wszyscy nieco bardziej zainteresowani siatkówką( i mający możliwość porozmawiania z kilkoma bardziej zorientowanymi w temacie osobami) wiedzą jaki jest naprawdę Zbyszek.
Nie wiem czy to jest przejaw ambicji( chorej ambicji), czy zwykła głupota.
Warunek był jasny, albo pierwsza szóstka albo nie będzie mnie w kadrze wcale.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 12:11 przez Kurek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skra_7 »

kanimo pisze: Przyklad-jesli w temacie kadry napisac, ze Klos ma w bloku jeszcze troche do nauczenia sie (mimo dobrego serwisu i ataku) to od razu beda 3 posty kibicow Skry(nowy trol-hanibal, Skra 7 i ktos jeszcze), ze Klos jest nalepszym polskim srodkowym i jest lepszy od Nowakowsiego.
Wywołałaś mnie do tablicy insynuując mi rzeczy które nie mają miejsca. Więc jeśli posunęłaś się tak daleko to poprzyj to jakimś cytatem. No chyba, że oprócz opluwania Skry i jej zawodników w każdej możliwej sytuacji idziesz na wojnę także z jej kibicami.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: qtp »

Skra_7 pisze:
kanimo pisze: No chyba, że oprócz opluwania Skry i jej zawodników w każdej możliwej sytuacji idziesz na wojnę także z jej kibicami.
O i już bełchatowski dumka urażona :] Strasznie zaślepiona jest część kibiców Skry.
Wyjątkowo bawi mnie też podawanie jako argumentu w dyskusji ściśle tajnych nieoficjalnych źródeł do jakich koledzy mają dojścia :P (coś jak słynne szczegółowe statystyki Skrzypka:] ) , nic to że fakty całkowicie przeczą tym tajnym info bo i w Rzeszowie ZB cierpliwie pół sezonu przestał w kwadracie i dobrze znosił swoją role będąc gotowym pomóc drużynie w każdej chwili, podobnie w Modenie też nie zawsze miał plac, ale Bartman tylko na pierwszego inaczej foch.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skrzypek »

qtp pisze: O i już bełchatowski dumka urażona :] Strasznie zaślepiona jest część kibiców Skry.
Wyjątkowo bawi mnie też podawanie jako argumentu w dyskusji ściśle tajnych nieoficjalnych źródeł do jakich koledzy mają dojścia :P (coś jak słynne szczegółowe statystyki Skrzypka:] ) , nic to że fakty całkowicie przeczą tym tajnym info bo i w Rzeszowie ZB cierpliwie pół sezonu przestał w kwadracie i dobrze znosił swoją role będąc gotowym pomóc drużynie w każdej chwili, podobnie w Modenie też nie zawsze miał plac, ale Bartman tylko na pierwszego inaczej foch.
Rzeczywiście ekstremalnie słynne statystyki. Nikt o nich nie mówi, oprócz kilku użytkowników forum. Ale, dzięki. Przy najbliższej okazji przekażę gratulacje ich autorowi, że staje się sławny, znaczy 'słynny'. Ma Gabi szczęście, że jego praca jest doceniana już teraz, a nie po śmierci jak to miało miejsce w przypadku Juliusza Słowackiego czy Jana Karpińskiego.

Nigdy tego nie robię, ale nie mogę spokojnie czytać, jeśli ktoś mnie atakuje bez przyczyny. Widocznie niektórzy tak bardzo zapatrzeni w swoich idoli, że podobnie jak oni uwielbiają wychodzić na wycieczki personalne i to bez przyczyny.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 14:33 przez Skrzypek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OldTimer »

qtp pisze:...nic to że fakty całkowicie przeczą tym tajnym info bo i w Rzeszowie ZB cierpliwie pół sezonu przestał w kwadracie i dobrze znosił swoją role będąc gotowym pomóc drużynie w każdej chwili, podobnie w Modenie też nie zawsze miał plac, ale Bartman tylko na pierwszego inaczej foch.
Powinniśmy chyba rozdzielać sytuacje w klubie od sytuacji w reprezentacji. W Rzeszowie i Modenie Bartman miał tylko po jednym przeciwniku w walce o 6-kę. Jeden z nich to kondycyjny wrak, a drugi to europejski przeciętniak, prędzej czy później popełniający serię dramatycznych błędów. Nie chcę się tutaj doszukiwać jakiejś głębszej filozofii, ale mając takich rywali Bartman mógł być spokojny, że prędzej czy później zagości w szóstce na dłużej. Osobiście uważam, że w kadrze sytuacja byłaby podobna. Nie uważam Bartmana za gorszego od Witczaka, Konarskiego, Boćka czy nawet Wlazłego. Drażni mnie za to fakt odpuszczenia rywalizacji. Skoro Bartman wie ( i wielu z nas też wie), że spokojnie podczas zgrupowań zdystansowałby Konarskiego i Witczaka, z Boćkiem tez pewnie mógłby sobie poradzić, to dlaczego nie podjął tej rękawicy. Wiadomo też że Wlazły formy z finałów MP nie utrzyma nawet do majowego turnieju we Wrocławiu, więc też istnieje szansa by na tle średniego Wlazłego móc pokazać Blainowi i Antidze, że warto spróbować postawić na siebie. Z kolei strasznie śmiać mi się chce, gdy czytam że Wlazły już ma pewne miejsce w szóstce na MŚ. Antiga Wlazłego widział przez ostatnie kilka dobrych lat. Jak nikt inny wie, jak dobry jest Wlazły, ale też jak nikt inny wie gdzie leżą słabości Wlazłego, a tych jest naprawdę mnóstwo. Osobiście szkoda mi że Bartmana w tej kadrze nie ma, bo liczyłem na naprawdę zażartą rywalizację na ataku. Nawet jeśli Wlazły miałby fory w tym układzie to uważam, że Bartman miejsce w 14stce przy dobrze przeparcowanym obozie miałby pewne.

Dochodzi jeszcze jedna kwestia. Gdyby brać pod uwagę wersję wydarzeń ta bardziej optymistyczną dla fanów Bartmana, to dlaczego Bartman odpuścił rywalizację z Konarskim i Boćkiem? Tutaj już domniemanych układów nie ma, powiem więcej podczas meczów domniemane układy też znikają, bo mecz trzeba wygrać a nie patrzeć czy ktoś się pogniewa czy nie. Poza tym nie pamiętam by Wlazły obrażał się kiedykolwiek na któregokolwiek trenera, że ten zdejmuje go z boiska za słaba grę. Ani Mazur, ani Lozano, ani Castellani, ani Nawrocki, ba ani Ryś nie mieli z tym żadnego problemu, i to jest niepodważalny fakt. Gdzie zatem leży przyczyna rezygnacji (z) Bartmana? Przecież skoro Bartman twierdzi, że nie czuje się gorszy od żadnego z naszych atakujących, to droga wolna by to udowodnić, chyba że Bartmana kłuje zupełnie co innego...wtedy też droga wolna...na wakacje.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Matius

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Matius »

@OldTimer I tutaj od razu zakładasz wersję, że to Bartman zrezygnował z rywalizacji w jego mniemaniu niesłusznej, jest taka opcja, ale gdzie jest tego potwierdzenie? To że jakiś dziennikarz wrzucił jakieś kontrowersyjne zdanie do artykułu nie znaczy że jest to prawdą. Rozumiem, że być może masz jakieś inne kontakty, ale większość fanów siatkówki nie ma jak tego zweryfikować. Równie dobrze to Antiga mógł powiedzieć Zbyszkowi, że miał słaby sezon lub nie jest do niego przekonany i woli pracować z innymi.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OldTimer »

@Matius

Jasne. Ciężko mi udowodnić cokolwiek z moich informacji, bo większość z nich posiadam na podstawie prywatnych rozmów więc nawet gdybym bardzo chciał to technicznie nie jestem w stanie nic udowodnić. Poza tym tak obiektywnie Bartman miał gorszy sezon od Boćka, Witczaka czy Konarskiego? Stanowczo nie!
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”