Michał Winiarski

Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Michał Winiarski

Post autor: ewa-c4 »

Hej, co myślicie o udziale Winiara w Izmirze, czy to jest w ogóle możliwe? Dziś wieczorem oglądałam wiadomości sportowe na TVN-ie i mówili o tym, że Raul podjął decyzje, że Michał pojedzie. W tym momencie zaczęłam się martwić, a co jeśli coś pójdzie nie tak, jeśli te bóle się nasilą. Nie wiadomo co może się przydarzyć A wy co o tym myślicie? Komentujcie!
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Michał Winiarski

Post autor: PaStKa »

Na pewno, o ile to prawda, Lozano sporo ryzykuje. Możnaby powiedzieć czemu wziął Winiara, a nie wziął swojego czasu Wlazłego? Choć właściwie sytuacje są nieco inne, wiadomo jaki problem ma Michał. Jednak skoro zaczyna trenować to może i warto zaryzykować... Duet Winiar-Gierek jest w tej chwili najlepszy możliwy, strata któregoś z nich zrobi sporą różnicę, mimo że właściwie jeszcze takiego duetu na parkiecie nie widzieliśmy. Pożyjemy, zobaczymy...
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Michał Winiarski

Post autor: Karolina »

Jeśli rzeczywiście tak będzie, to szczerze podziwiam Raula Lozano. To powołanie wysokiego ryzyka. Winiarski jest nam potrzebny i owszem, ale w pełni sił, zdrowy i gotowy do gry. Powołanie zawodnika z niezaleczoną kontuzją i to kontuzją pleców jest ryzykowne nie tylko dla samego zawodnika ale również dla dobra i osiągnięcia celu drużyny. Lepiej mieć w składzie zawodnika, bez kontuzji, w formie z którego będzie można w każdej chwili skorzystać. W tej chwili powołanie Winiarskiego, to blokowanie miejsca kolejnemu przyjmującemu. To ryzyko w wypadku nasilenia ból u Michała, to strata dobrego zawodnika. Nie chcę wybiegać w przyszłość, ale turniej w Izmirze jest mocno obsadzony: Serbia, Włochy, Niemcy, Holandia, Finlandia, Hiszpania to zespoły których nie należy lekceważyć. Ryzykowanie gry z zaleczoną, nie wyleczona kontuzja to jedno, ale poglebienie tej kontuzji to drugie. Awansu nie możemy być pewni, a Winiarski będzie nam potrzebny być może nie tylko w Izmirze.
Czekam na oficjalną decyzje trenera Lozano. To jego wybór, jego taktyka i technika, jego wizja zespołu. Awans do IO to oczekiwanie całej siatkarskiej Polski.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Michał Winiarski

Post autor: DC! »

Jeżeli to prawda, że Michał jednak pojedzie na turniej do Izmiru, to Raul ryzykuje, ale na pewno wie, co robi i od specjalistów zna stan zdrowia Michała. Zresztą sam Michał też ma w tej sprawie coś do powiedzenia, więc jeśli uznał, że może zagrać, to niech gra. Wg mnie Michał z niewyleczoną do końca kontuzją nie powinien pojechać do Turcji, ale to nie ode mnie zależy. A ocenić to będzie można już po turnieju.
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Michał Winiarski

Post autor: ewa-c4 »

Ostateczne decyzja co do wyjazdu Winiara do Turcji zapadnie dziś, przed tym jak kadra rozjedzie się do domów. Pamiętam , że kiedyś był taki przypadek, że któremuś z naszych reprezentantów coś się stało (na turnieju- i to wykluczyło go z dalszej gry) i wtedy Raul powołał kogoś innego (w trakcie trwania turnieju - bodajże powołał wtedy Roberta Prygla). Dlatego w zaistniałej sytuacji zastanawiam się czy coś takiego mogłoby się zdarzyć raz kolejny.
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Michał Winiarski

Post autor: Karolina »

No nie wiem czy takie rozwiązanie wchodzi w grę, skład jest zgłoszony i zakwestionowny. Gdyby istniała taka możliwość, manewrowanie składem byłoby na okrągło. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć takiej sytuacji. Jeśli chodzi o powołanie Roberta Prygla jedyne co mi świta, to sytuacja przed ME 2007 ale został on powołany przed rozpaczęciem turnieju, po ostatecznej decyzji Mariusza Wlazłego, ale w trakcie turnieju - to raczej niemożliwe.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Michał Winiarski

Post autor: ewa-c4 »

To było podczas Ligii Światowej, jestem niemalże pewna, że Robert został sprowadzony do kadry w trakcie trwania turnieju
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Edyta

Re: Michał Winiarski

Post autor: Edyta »

Liga Światowa to chyba co innego. Tam jest zgłoszonych 18 zawodników i być może takie wymiany w dwunastce są możliwe.
W każdym razie w turnieju, gdzie zgłasza się 12 zawodników nie można dokonywać żadnej podobnej wymiany.
Zresztą sprawa już się wyjaśniła, bo jedzie Murek.
Natalia
Posty: 44
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:36
Płeć: K
Kontakt:

Re: Michał Winiarski

Post autor: Natalia »

Dokladnie..Murek za Winiarskiego.Zal,bo na Winiara od dłuzszego czasu,zawsze można bylo liczyc.
Coz pozostaje zyczyc mu szybkiego powrotu do zdrowia ,a Panu Murkowi jakże udanego powrotu do reprezentacji;).
"Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki"
Łukasz Płuciennik (Canal+)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Michał Winiarski

Post autor: hubert »

Zastąpienie Winiara na Murka albo Gierka ma jeden plus: Murek ani Gierek (szczególnie ten drugi) nie są tak dobrze rozpisani jak Winiar :) Jeśli przeciwnicy myślą, że taki Gierczyński będzie miał problem z przyjęciem albo z atakiem to mogą się zdzwić. Z pożytkiem dla nas :)
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”