Kto drugim atakującym?

Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: ewa-c4 »

Chyba Lozano wysłuchał naszych komentarzy i zaczął chodzić na mecze, ostatnio oglądałam 1 mecz play off i pokazany był na trybunach jak przyglądał się całemu zdarzeniu, ale osobiście sadze, że drugim atakującym powinien być profesor Grzegorz Szymański, ponieważ inaczej nie mogę go nazwać. To on zawsze ratuje nas z wszelkich opresji. Piotrek Gruszka jest świetnym siatkarzem, jednak widzę go bardziej na przyjęciu. Niestety to nie od Nas zależy wybór trenera. Jedyne co mi pozostaje w chwili obecnej to czekanie na werdykt Raula Lozano jaki by on nie był zgodzę się z nim w 100% przecież to on jest fachowcem w tej dziedzinie :)
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: Mania »

ewa-c4 pisze:Chyba Lozano wysłuchał naszych komentarzy i zaczął chodzić na mecze, ostatnio oglądałam 1 mecz play off i pokazany był na trybunach jak przyglądał się całemu zdarzeniu, ale osobiście sadze, że drugim atakującym powinien być profesor Grzegorz Szymański,
Skoro Lozano oglądał pierwsze mecze play-off to myślisz, że w obecnej formie powołałby Szymańskiego? Nie byłabym tego taka pewna, eliminując zupełnie fakt, że i tak go nie powoła.

Pierwsze Twoje zdanie niezmiernie mnie rozbawiło, bo od początku było mówione, że Lozano pojawi się na początku marca, tj. na play-offy. W końcu w przyszłym tygodniu ogłosi skład na LŚ.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: ewa-c4 »

czytając dzisiejszy artykuł wiemy już na 100%, że Grzegorz Szymański nie dostanie powołany do kadry. Teraz zacznie się wielka walka na tej pozycji. W kwestii z tym ze Grzesiek został ostawiony to na 2 atakującego proponuje Roberta Prygla Co wz o tzm mzslicie

PS. jeśli Mariusz Wlazly będzie zdrowy i w formie to na 1000% będzie tym pierwszym, a Piotrka Gruszke widzę bardziej na lewym skrzydle (oczywiście w pierwszej szóstce) :D
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: PAWKENS »

Ja także jako drugiego atakującego widziałbym Prygla. Byłby on jak na dzisiaj najlepszym zmiennikiem Wlazłego

A co się dzieje z Gromadowskim ??? W poprzednim sezonie jakieś powołanie chyba na LŚ dostał
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: Mania »

PAWKENS pisze:A co się dzieje z Gromadowskim ??? W poprzednim sezonie jakieś powołanie chyba na LŚ dostał
"Gra" we Włoszech na tyle skutecznie, że wielu już o nim zapomniało... a na LŚ - z tego co pamiętam - powołanie (do szerokiej kadry) dostał w roku 2005 i 2006.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: DC! »

Podobno szykuje pan na igrzyska rewolucyjną taktykę? Gruszka ma być podstawowym atakującym, a Wlazły tylko rezerwowym...

Raul Lozano: - To kłamstwo od początku do końca. Nie składałem takiego raportu w związku. Nie ma planu, aby Gruszka był pierwszym atakującym, a Wlazły zmiennikiem.
Dobrze, że Raul się wypowiedział na ten temat i rozwiał wątpliwości. Zresztą tak się spodziewałem, że to plotki, bo wg mnie głupotą byłoby stawiać Gruszkę w pierwszym składzie, a Wlazłego na bramce. Piotrek był kiedyś atakującym, jednak widać, że nie gra na tej pozycji od dłuższego czasu. Wlazły to jednak typowy atakujący i mam nadzieję będzie mu się chciało grać najpierw o Igrzyska, a potem na Igrzyskach.
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: marafut »

Miejmy nadzieje ze z wiekiem Maniek nabiera i nabierać będzie nie tylko doświadczenia ale również rozumu. Ma chłopak możliwości i predyspozycje aby stać sie dla kadry kimś i jeśli nie wykorzysta tego jak pan Bóg przykazał (czyli:kadra ponad wszystko) stanie się zwykłym konsumentem nie wartym żadnych wspomnień !!!
Przed nami ważny egzamin, który powinniśmy łatwo zdać pod warunkiem, że każdy z lecących tam chłopaków da z siebie wszystko i pokaże prawdziwy polski temperament, nie oglądając sie na innych ale patrząc przede wszystkim na siebie !!!
Ostatnio zmieniony 8 mar 2008, o 13:54 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 17 i 18.
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: PAWKENS »

Mania pisze:"Gra" we Włoszech na tyle skutecznie, że wielu już o nim zapomniało...
A teraz im się przypomniało :D Otóż drużyna Marcela Copra Piacenza awansowała do FF w Łodzi !!! Sam Gromadowski wszedł w tiebreaku na boisko i zdobył 5 punktów :P Myślę że we Włoszech Gromadowski zdobył wiele doświadczenia i Lozano powinien go powołać na zgrupowanie. Mimo to jako drugiego atakującego widziałbym Prygla. No ale kto wie ??? ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Kto drugim atakującym?

Post autor: szyderca »

Z całym szacunkiem dla tego chłopaka, powołanie to on może i otrzyma, ale na drugiego atakującego kadry B.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”