Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: ewa-c4 »

Ciekawa sytuacja powstała ze środkowymi. Po ostatnim meczu tj. PGE SKRA BEŁCHATÓW vs. AZS CZĘSTOCHOWA sądzę że Szczerbaniuk ma bardzo duże szanse na powołanie do kadry jak i nawet grę w pierwszej 6. Ponadto drugi trener naszej reprezentacji Alojzy Świderek był na tym meczu, w końcu ktoś jest od tej tzw. "czarnej roboty" co bardzo mnie ucieszyło. Moim zdaniem najlepszą parą środkowych byli by Szczerbaniuk i Kadziewicz (ale nie wiadomo jak u niego z formą, aczkolwiek jest już coraz lepiej) Jako ich zmiennika widzę Daniela Plińskiego. Młody Nowakowski to tegoroczne odkrycie PSL, jednakże uważam, że posiada jeszcze za mało doświadczenia, aby grać w reprezentacji (choć by przy odbiorze skrótów) Co sądzicie na ten temat?
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: szyderca »

Myślę, że max otrzymać może powołanie do szerokiej kadry. Lozano jest uparty, uparty jak pewne zwierzę domowe i Benka na żadne turnieje nie zabierze. Taka sama sytuacja jest z Robertem z Radomia (wyjątek wycieczka do Moskwy) i najprawdopodobniej z Żelowym Grzesiem.
Jedna felerna wypowiedź Benka w prasie sprawiła, że nie przypadł do gustu Napoleonowi.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: eltomasso »

tez sie zastanawiam nad kandydatura Szczerbaniuka jednak jego zestawienie z Kadziewiczem to jednak na dzien dzisiejszy lekka przesada. Na dzien dzisiejszy to Plinski jest numerem jeden na srodku.
Najmocniejsza strona Szczerbaniuka jest serwis jednak w bloku nie jest juz tak dobry jak inni reprezentanci.

W tamtym sezonie Szczerbaniuk powiedzial ze umie sie zmobilizowac na play-off. Cos w tym bylo jednak kiedy nie ma formy ciezko cokolwiek wycisnac ciekaw wiec jestem jak bedzie w tym roku jesli zagra na 110% kadra bedzie mu sie nalezec(jest w stanie:) )
osnazfsb

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: osnazfsb »

Benka ciezko przekonac do ciezkiej pracy ale IO sie zblizaja wiec moze dalby z siebie 100% na treningach.Prezentuje podobny poziom do naszej standardowej 2 wiec pewnie w formie moglby powalczyc o 6
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: paw98 »

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników.Myślę ze "Benek" powinien otrzymać powołanie ale... do 1 6 ciężko będzie mu sie załapać.Wg mnie bezapelacyjnie numerem 1 jest w tej chwili Pliński.Jeśli Kadziu wróci do formy to myślę ze ta dwójka będzie naszą podstawową
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Arff »

juz można zamknąć ten temat bo Benek do kadry na bank nie zostanie powołany... dlaczego ?? bo po pierwsze mamy lepszych i dużo młodszych od niego a jest tylko 5 miejsc... po drugie zmiana na środku strasznie komplikuje zgranie z obroną, przed Olimpiadą nie ma mowy żeby się zgrać... po trzecie znając Raula nie będzie chciał nic zmieniać... bo i po co ?? na pewno Benek nie jest lepszy od reszty i do tego nie zgrany..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: GrindkamiL »

Myślę że nie. Podobno jest największym leniem w PLS, a u Raula trzeba zapierniczać-jak wiadomo. Optymalne zestawienie to Kadziewicz + Pliński a na ławie Grzyb. Grzyb jest wbrew pozorom w dobrej dyspozycji, za to Możdżonek kompletnie bez formy. Jednak obu należy pochwalić za zagrywkę np. w meczu z Modeną.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2008, o 21:41 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 17. Słownik nie gryzie, a zawodnicy zasłużyli na pisanie ich nazwisk wielką literą po pierwsze z szacunku, po drugie wg zasad pisowni języka polskiego. Przypominam również-nazwy własne piszemy z dużej litery.
nie siłą lecz rozumem
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: mazia »

Kadziewicz i Szczerbaniuk w jednej drużynie? Do tego w jednej szóstce? Oj poleciałyby iskry. Nie sadze zeby to był dobry pomysł. Już prędzej widziałabym w kadrze Nowakowskieg. Jak sami zauwazyliscie ma male doswiadczenie a pomimo to w lidze jest wyrozniajaca sie postacia. Przeciw zawodnikom swiatowej klasy potrafi grac i to bez grama strachu, co pokazal w meczu z Iskra. Gdzie ma zdobywac doswiadczenie potrzebne do gry w kadrze jesli nie w kadrze? Moze nie od razu w szóstce, ale za sezon... jak najbardziej.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: GrindkamiL »

Zaczynamy wychodzić po za temat. Moim zdaniem numerem 1 i 2 sa Kadziewicz i Pliński a o miejsce w 12 powinni walczyć Nowakowski, Grzyb i Możdżonek
nie siłą lecz rozumem
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: eltomasso »

Ja tematu bym nie zamknal bo Szczerbaniuk nawet jesli jest najwiekszym leniem w PLS to na boisku tego nie widac.

To czy nalezy mu sie mejsce przynajmniej w 4 ce srodkowych bedziemy mogli powiedziec po PP i play-offach.
Jesli okaze sie ze Czewa skonczy na 4 pozycji, a Szczerbaniuk zagra przecietnie temat bedzie skonczony.

Jesli jednak Czewa powalczy o PP lub przynajmniej zajmie 2 miejsce po play-off a Szczerbaniuk zagra kapitalnie to sila rzeczy trzeba bedzie brac pod uwage tego zawodnika. Dodam tylko ze pisze specjalnie o Szczerbaniuku i Czewie - z czystym sumieniem mozna powiedziec ze jest duza zaleznosc miedzy jakoscia gry Czewy i Szczerbaniuka.

Od finałow LŚ 2007 do Izmiru wiele osob(w tym ja) twierdzilo ze powody wszystkich porazek leza w slabej zagrywce(powiem wiecej slabiutkiej zagrywce). Pamietacie statystyki z MŚ 2006 i pozycje Wlazlego i Kadziewicza? Bez ich zagrywki nie byloby wicemistrzostwa....

Obecnie najlepsi w polu zagrywki to Wlazly i Plinski ale jak ktoregos zabraknie to zagrywka siada, dlatego tez taki zawodnik jak Szczerbaniuk moze okazac sie wielce przydatnym nawet jako ten 4 ty bo ani grzyb, ani Mozdzonek do swojej gry mnie nie przekonali, a co do Nowakowskiego dajmy mu pograc ale w fazie interkontynentalnej LŚ 2008 bo to sa dla niego zawody, bedzie mogl sie ograc, za to na elminacje do ME, tuniej interkontynentalny do IO zdecydowanie wybieralbym miedzy Mozdzonkiem, Szczerbaniukiem, Grzybem(Plinski i Kadziu to pewniecy)... i to co pisalem wczesniej wszystko wyjdzie w playoff i PP.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Arff »

Co jak co... ale do zagrywki naszych środkowych, ostatnimi czasy, przyczepić się nie można bo i Możdżonek i Grzyb doskonale wypełniają zalecenia Raula i uczą się mocnej zagrywki... w statystykach Grzyb jest na 38 miejscu, a Możdżon na 36... niby słabiutko ale zobacz od kiedy oni zagrywają mocno ?? od przyjazdu z Izmiru... czyli jakiś miesiąc czasu... obstawiam że w statystykach z play offów będą w ścisłej czołówce...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Ted »

Tylko, że w tym elemencie są najsłabiej zagrywającymi środkowymi w lidze. Od Grzyba gorzej zagrywa tylko Hernandez z Resovii, a Możdżonek wyprzedza Ivanova i pozostałych dwóch.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: eltomasso »

Arff pisze:doskonale wypełniają zalecenia Raula i uczą się mocnej zagrywki...
Rzeczywiscie wyjdzie w play-off. Jesli chodzi o Lozano to mogl Mozdzonkowi i Grzybowi powiedziec ale to czy naprawde beda umieli zagrac tym elementem to mam watpliwosci, choc dobrze im zycze jako kibic polskiej siatkowki(moze troche mniej jako kibic Czewy).

Watek dotyczy Szczerbaniuka a ten kazdy wie ze umie zagrywac i to kapitalnie a tymczasem 1 sezon w Czewie(nawet i w Skrze) zagrywal bardzo slabo to dopiero w tym sezonie wrocil do tej zagrywki z jego lat swietnosci skad wiec pewnosc ze srodkowi Olsztyna beda w tym elemencie brylowac? tak jak moze im to wyjsc na dobre tak rownie moze spowodowac kilka siatek na mecz.

zeby im ta nauka nie wyszla na zle bo pojedynek Resovia-Olsztyn oceniam 50:50 nawet z lekkim wskazaniem na Resovie:)
Wiem ze to nie na temat ale Resovia ma spore szanse ograc Olsztyn( - raz juz to zrobila, - jest na fali wznoszacej a Olsztyn zdecydowanie nie, - wiecej meczy w Olsztynie:) i bede kibicowal Resovii bo jesli wygra to w Olsztynie bedzie burza).
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: PAWKENS »

Myślę że Benek ma spore szanse na zawitanie do reprezentacji. Gra lepiej od Grzyba(bardziej urozmaicony atak-kiwki, i o wiele lepszą zagrywkę), a o ataku Możdżonka chyba lepiej nie mówić. Wczoraj po średnim meczu dostał nagrodę MVP. Wydaje mi się że po Plinie i Kadziku :] będzie trzecim środkowym kadry.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: ewa-c4 »

Szczerze mówiąc moja koncepcja jest taka Kadziu, Pliński długo długo nic Szczerbaniuk ... Nowakowski
Też myślę, że Benek jest lepszy od Grzyba, nie chodzi tu tylko o zagrywkę, ale ogólnie o całokształt Zastanawiam się teraz kogo Lozano powoła Kadziu i Pliński to pewniacy, ale co z resztą. Możdżonek chyba nie może liczyć na powołanie, jego parametry chyba nie wystarczą.. :D
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Mania »

Na dzień dzisiejszy Kadziewicz nie jest pewniakiem. Niestety :/
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: mazia »

No wlasnie. Wszyscy zakladacie, ze Kadziewicz to pewniak, a tak naprawdę to nie wiadomo jak zakonczylo sie leczenie kontuzji. Do tego sytuacja w klubie jest jaka jest wiec i treningi cudowne nie moga byc. W ten weekend Benek pokazał, że kadra to temat otwarty... oczywiscie jesli chodzi o forme, bo pozostaje jeszcze podejscie samego zawodnika do treningow i meczow (jelsi tak wyglada i gra zawodnik, ktory jest najwiekszym leniem polskiej siatkowi i ktory opiernicza sie na treningach, a na meczach nie daje z siebie wszystkiego, to zyczylabym sobie zeby kazdy kadrowicz choć w polowie byl takim leniem). Obaj częstochowscy środkowi potwierdzili, że Lozano powinien zapamietac ich nazwiska (Nowakowski może troche slabiej sie zaprezentowal - wyszedl brak doswiadczenia, ale powolanie do szerokiej kadry - jak najbardziej). Tego niestety nie mozna powiedziec o środkowych Olsztyna i Bełchatowa. Zagrali, łagodnie mówiąc, przecietnie. Na dzien dzisiejszy: Szczerbaniuk i Plinski (jednak - nei wiem co w nim takiego jest, ale w kadrze to zupelnie inny zawodnik), na ławce Kadziewicz (chyba, że nie doszedł jeszcze do formy po kontuzji - wtedy... hmm chyba jednak Grzyb - Możdżonek gra słabo, a na Nowakowskiego przyjdzie jeszcze czas - jak ktos slusznie zauwazyl, niech ogrywa sie w LS).
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
Edyta

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Edyta »

Dla mnie zastanawiające jest to, że wszyscy piszący o Benku w kontekście kadry podkreślają jego atut w postaci zagrywki, niezły atak, natomiast kompletnie ignorują fakt, że w jego wykonaniu niemal nie istnieje blok (polecam statystyki), co u środkowego bloku jest pewnym mankamentem, nie uważacie? ;) Widowiskowa zagrywka (w dodatku bardzo nieregularna)nie uprawnia jeszcze środkowego do gry w reprezentacji, zwłaszcza w szóstce.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Mania »

Edyta zgadzam się, ale zważ, że ten sam problem tyczy się Kadziewicza - bardzo podobna charakterystyka. Fakt, że statystyki Benka w bloku nie powalają, ale w Poznaniu pokazał sporo w tym elemencie :) Więc może nie jest tak źle. ;-)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: PAWKENS »

Mania pisze:Na dzień dzisiejszy Kadziewicz nie jest pewniakiem. Niestety :/
Pewniakiem rzeczywiście nie jest, ale w ostatnim meczu ligi włoskiej zaprezentował się nieźle- 6 punktów z ataku, 2 w bloku i 1 as. Więc z jego formą nie jest źle :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: ewa-c4 »

niestety Benek nie dostał powołania do szerokiej kadry, aczkolwiek dziwie się ponieważ prezentuje o wiele lepszy poziom gry niż np. Marcin Możdżonek. Doskonale wiem, że kto nie dostał powołania na LŚ nie jedzie na kwalifikacje do IO i bardzo nad tym ubolewam. Daniela i Łukasza widzę w pierwszej szóstce i chyba nic tego nie zmieni :)
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: GrindkamiL »

ja sie ciesze ze Szczerbaniuk nie jedzie.nasz blok wyglądałby MARNIE,a jak ktoś ostatnio trafnie zauwazył Lozano przywiązuje do tego elementu wyjątkową uwagę,zresztą całkiem słusznie
nie siłą lecz rozumem
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: eltomasso »

rzeczywiscie blok u Roberta jest pewnym mankamentem jednak uwazam ze przy slabszej dyspozycji pary Olsztynskich srodkowych mysle ze szanse dostac powinien tymbardziej ze w play-off z tym blokiem nie jest tak zle jesli wierzyc statystykom(11 miejsce).

Szkoda bo jesli nawet nie pierwsza 12 stka to przynajmniej szeroka kadra chocby po to by go sprawdzic na treningach... a tak to zawsze bedzie taki niesmak ze PLS blyszczy a Lozano nawet go nie sprawdzil.

aha... jesli mowimy o slabszej dyzpozycji Roberta w bloku to trzeba go pochwalic za to w czym jest mocny wsrod sordkowych(pomijam serwis bo to wie kazdy):

1. umiejetnosc ataku z trudnych pilek.
2. dobrze rozgrywa pilki. Jesli juz przyjdzie mu to zrobic w wiekszosci gra bardzo dokladnie a nawet z odrobina kombinacji.
3. DOSWIADCZENIE
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Arff »

gdzie Ty to wyczytałes że Szczerbaniuk jest na 11. miejscu w rankingu blokujących ?? ja tu widzę że zajmuje zaszczytne 35 miejsce z niesamowitą średnią 0.22 bloku/set... za takimi bogami bloku jak Woicki czy Nikolay Ivanow... dodam jeszcze że z pierwszej siódemki czewy za Szczrebaniukiem w bloku są tylko Gierczyński i... Gacek =] który z wiadomych względów wcale w niej nie figuruje..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: szyderca »

eltomasso pisze:przy slabszej dyspozycji pary Olsztynskich srodkowych mysle ze szanse dostac powinien tymbardziej ze w play-off z tym blokiem nie jest tak zle jesli wierzyc statystykom(11 miejsce)
mamy Plińskiego, naprawdopodobniej Kadziewicza i teraz gdyby któryś z olsztyniaków był w słabszej dyspozycji, czego wykluczyć nie można, masz w kolejce Jurka i Nowakowskiego. Temat ze Szczerbaniukiem jest chyba zamknięty, może nie tak jednoznacznie jak z Żelowym Grzesiem, ale pod wodzą Napleona Benek w kadrze nie zagra - będzie ze dwa lata jak mówił o tym sam Napoleon.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Pele »

Ale podobno tylko świnia nie zmienia poglądów. Moze Raul też się do Benka przekona, kiedyś w przyszłości
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: PAWKENS »

Pele pisze:Ale podobno tylko świnia nie zmienia poglądów. Moze Raul też się do Benka przekona, kiedyś w przyszłości
Po raz 10 !!! :D Jeśli Benek poprawi znacząco blok, Raul na pewno się przekona ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: Arff »

Jakoś nie chce mi się wierzyć że mu sie to uda... całą karierę nie blokował, to teraz zacznie ??? Jakby to był jakiś mniej ważny element na który teraz zwrócono mu uwagę to spoko... ale blok to jednak najważniejszy element środkowego =] To znaczy czy najważniejszy zależy od wizji zespołu... dla Raula najważniejszy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: 23_Janne »

.
Pele pisze:Ale podobno tylko świnia nie zmienia poglądów. Moze Raul też się do Benka przekona, kiedyś w przyszłości
Spotkałem się też z wersją ze nie zmienia ich krowa ;) ... No, ale to nie zmienia postaci rzeczy - nie sądzę, żeby Raul się przekonał... 8-) I myślę, ze można to przyjąć jako pewnik.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Szczerbaniuk na nowo zawita do reprezentacji?

Post autor: PAWKENS »

Arff pisze:Jakoś nie chce mi się wierzyć że mu sie to uda... całą karierę nie blokował, to teraz zacznie ???
A tam było jeśli... :D ;) Ja niestety także nie wierzę, by poprawił już blok... Niestety :(
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”