XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Skrzypek »

ciorny17 pisze:Skrzypek, dawaj jeszcze ratio które tak mocno punktowałeś w temacie Serie A i będę mógł skreślić całe bingo. Nie ma to jak porównanie ligi włoskiej do naszej rodzimej.
Zrobiłem to zestawienie po to, żeby dowiedzieć się, od których wartości można określić, że zawodnik rozegrał świetny sezon, skoro mówi się, że zawodnik wykręcający lepsze liczby od gracza, który zagrał "świetny" sezon, rozegreł słaby sezon. Przestrzeń pomiędzy "świetny" a "słaby jest ogromna. ;)

Mogę także zestawić sezon Bednorza z sezonem Leona. Jakiego przymiotniku wtedy użyjemy, żeby zachować proporcje? ;)
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: troche zorientowany »

niepotrzebny jest ten lament po przegranej z Brazylią. Uważam że do poprawki 2 rzeczy są. Myślę że Heynen już to wie. Wyższe piłki dla Leona a nie szybkie. Poprawa zagrywki wszystkich. Nie wspominam słabszej gry Kubiaka bo on jest też nieprzewidywalny. Za tydzień może zupełnie lepiej zagrać. Poczekajmy do meczy z Francją . Myślę że ten zimny prysznic się przydał, bo po zwycięstwie z Serbią Swędrowskiego i Drzyzgę już ponosiło.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Aranger »

Skrzypek pisze:Zrobiłem to zestawienie po to, żeby dowiedzieć się, od których wartości można określić, że zawodnik rozegrał świetny sezon, skoro mówi się, że zawodnik wykręcający lepsze liczby od gracza, który zagrał "świetny" sezon, rozegreł słaby sezon.
Zależy kto kiedy i z kim nabijał swoje statystyki, Szalpuk głównie w pierwszej części sezonu gdy miał okres super formy przed kontuzją, a Bednorz przede wszystkim w półfinałach z Perugią.
Szary Wilk
Posty: 7989
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Szary Wilk »

@Skrzypek

Jaki ty sezon Szalpuka liczyłeś? Bo w tym to on grał mało. Ja nie twierdzę, że Szalpuk jest słaby, ja go ceniłem zawsze wyżej od Bednorza ( cho akurat teraz pisałem, że Szalpuk bez formy i ustępuje Bednorzowi), ja mówię o farbowanym lisie, Leonie. Wolałbym Bartka Bednorza w kadrze, a miejsce blokuje mu obcokrajowiec, który nie jest zżyty i zgrany z drużyna.

Bednorz miał słaby poczatek w Modenie, ale potem był motorem napędowym.
ciorny17
Posty: 8552
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: ciorny17 »

Skrzypek pisze: Mogę także zestawić sezon Bednorza z sezonem Leona. Jakiego przymiotniku wtedy użyjemy, żeby zachować proporcje? ;)
Hola hola kolego, bo może nam wywalić blue screena i się zaczniemy zastanawiać co za koleś wczoraj grał w koszulce Leona :D A słowa nie mam. Teraz już poważnie, to gdyby Perugia sięgnęła po złoto, wysunął bym śmiałą tezę, że mógł to być jeden z najwybitniejszych indywidualnie sezonów w historii.

Szary, proszę Cię nie używaj tego sformułowania przy Wilfredo bo nijak nie pasuje do niego farbowany lis. To nie Perquis czy Boenisch, którzy nawet słowa po polsku nie potrafili sklecić.
Kłamca.
kanimo

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: kanimo »

WysokiPortorykanczyk pisze:Przecież Bednorz grał średnio w rundzie zasadniczej, a bardzo dobrze w playoffach - tak jak na kadrze w tym roku nie istniał w fazie interkontynentalnej, ale grał świetnie w Chicago. Dziwi mnie, że fani Bednorza nie biorą tego pod uwagę, za stałą przyjmując formę Bednorza z tych lepszych okresów.

Leal pewnie dostanie MVP, dzisiaj zrobił dużo błędów w ataku po złych pilkach, ale fizycznie wygląda znacznie, znacznie lepiej niż w czasie LN, przyjemnie się to ogląda.
A w samej ocenia FS, i calym gloryfikowaniu ekipy z Chicago jakos zapomina sie o meczu z Rosjanami. A poniewaz nikt sie nie spodziewal wygranej w grupie (mecze bez cisnienia, na fantazji) to decydujac o wejsciu do finalu i pewnego medalu, byl to mecz pod najwiekszym cisnieniem, moze jedyny pod cisnieniem i z oczekiwaniami, choc niesmialymi.
Jakos, pomimo odpoczynku, wlasnie ten mecz mlodym graczom nie wyszedl specjalnie. Ja zapamietalam wprawdzie glownie slaba gre Popiwczaka ale Bednorz nie zostal, jak pisal @drukjul ojcem i matka sukcesu w tamtym spotkaniu.

W statach za calosc sezonu w punktach Bednorz bodajze 33 miejsca za Leonem (i sporo tez za Wlodarczykiem), w przyjeciu perfekcyjnym na set chyba 5 przed.
Ratio nie znalazlam.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2019, o 12:54 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Skrzypek »

Szary Wilk pisze:@Skrzypek

Jaki ty sezon Szalpuka liczyłeś? Bo w tym to on grał mało. Ja nie twierdzę, że Szalpuk jest słaby, ja go ceniłem zawsze wyżej od Bednorza ( cho akurat teraz pisałem, że Szalpuk bez formy i ustępuje Bednorzowi), ja mówię o farbowanym lisie, Leonie. Wolałbym Bartka Bednorza w kadrze, a miejsce blokuje mu obcokrajowiec, który nie jest zżyty i zgrany z drużyna.

Bednorz miał słaby poczatek w Modenie, ale potem był motorem napędowym.
Nie chodzi mi o porównywanie Bednorza z Szalpukiem, ale o słowa, jakie są używane. Moim zdaniem nie może być tak, że występy gracza X są uznawane za świetne, a gracza Y za słabe, podczas gdy gracz Y notował lepsze liczby.

Wczoraj w Prawdzie Siatki było podobnie. Leon miał wyraźnie lepsze wartości statystyczne od Kubiaka, ale to Kubiak dostał wyższą notę.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7885
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kanimo pisze:Jakos, pomimo odpoczynku, wlasnie ten mecz mlodym graczom nie wyszedl specjalnie.
To też trochę mit - gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Rosjanie na tamtym turnieju byli zdecydowanie najlepszą ekipą. To nie nam 'nie wyszedł' tamten mecz, tylko zagraliśmy z dużo lepszym (wówczas) rywalem niż Brazylia czy Iran. Rosjanie potem bardzo pewnie pokonali w finale grajacych pierwszym składem Amerykanów, i to pomimo tego, że ich najlepszy zawodnik (Poletajew) akurat w finale zagrał słabo. Ale ciężko w tamtym meczu było mieć pretensje do Bednorza, bo wprawdzie w końcówce meczu fizycznie padł - ale w drugim secie odwrócił seta zagrywką, a w trzecim trzymał nasz cały atak, i z trójki skrzydłowych zagrał i tak zdecydowanie najlepiej - 15 punktów, 13/28 w ataku, przy 7/22 Muzaja i 4/14 u Kwolka, wg FIVB-owskich statystyk.

W Skrze, Bednorz też zanotował bardzo dobrą rundę zasadniczą, i bardzo przeciętne playoffy, to tak co do poprzedniej myśli. Może pełny sezon w Modenie coś tutaj zmieni, zobaczymy.
Szary Wilk
Posty: 7989
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Szary Wilk »

Bo Leon jest jednowymiarowy. Jeśli nie idzie mu w ataku, to nie ma sensu go trzymać na boisku. Dla mnie taki Matthew Anderson to siatkarz lepszy od Leona. Może grać na dwóch pozycjach, lepiej przyjmuje, ma stabilniejszy serwis i ma większe doświadczenie reprezentacyjne.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Aranger »

Kojarzy mi się coś, że w 5 półfinale z Modeną też mu ze 2 sety nie szło w ataku, a później zagrywką i atakiem wygrał Perugii mecz. A mógł go Bernardi zdjąć...
Szary Wilk
Posty: 7989
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Szary Wilk »

Aranger pisze:Kojarzy mi się coś, że w 5 półfinale z Modeną też mu ze 2 sety nie szło w ataku, a później zagrywką i atakiem wygrał Perugii mecz. A mógł go Bernardi zdjąć...
Coś mi się wydaje, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że Leon jest jednowymiarowy, bo jego atuty to tylko atak i zagrywka i jeśli miałby gorszy dzień, to nie istnieje. Gorszy dzień, nie gorszy poczatek meczu. Wedle twojej logiki, Leon nie może grać słabo, bo pan kubano i tak po 2 setach się przebudzi i sam wygra mecz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7885
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Leon to już teraz jeden z najlepszych siatkarzy jaki kiedykolwiek grał w naszą piekną przebijankę, tak że nieźle się bawią niektórzy. Juantorena, Kazijski z pierwszych sezonów w Trentino (gdzieś do 2009 roku), Miljkovic, może topowy Michajłow - to siatkarze z ostatnich kilkunastu lat, których z Leonem można porównać. To, czy Leon będzie w formie, i czy będzie dostawać dobre piłki, to inna sprawa, ale bądźmy poważni.
Szary Wilk
Posty: 7989
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze:Leon to już teraz jeden z najlepszych siatkarzy jaki kiedykolwiek grał w naszą piekną przebijankę, tak że nieźle się bawią niektórzy. Juantorena, Kazijski z pierwszych sezonów w Trentino (gdzieś do 2009 roku), Miljkovic, może topowy Michajłow - to siatkarze z ostatnich kilkunastu lat, których z Leonem można porównać. To, czy Leon będzie w formie, i czy będzie dostawać dobre piłki, to inna sprawa, ale bądźmy poważni.
Wszyscy, których wymieniłeś, byli lepsi niż Leon.

Juantorena,Kazijski,Giba,Murilo,Anderson ,to w swoim prime siatkarze bardziej kompletni niż Leon. I mówię tu o przyjmujacych, bo jeszcze taki Miljković jest sposrod atakujacych
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: mmb »

Dziś Śliwka & Szalupa
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: qtp »

WysokiPortorykanczyk pisze:Leon to już teraz jeden z najlepszych siatkarzy jaki kiedykolwiek grał w naszą piekną przebijankę, tak że nieźle się bawią niektórzy.
Bawiło jak ktoś napisał że Leon to poziom Bednorza, jak się czyta opowieści z ostatnich stron to można tylko pokręcić głową nad poziomem oszołomstwa.
kanimo pisze:A w samej ocenia FS, i calym gloryfikowaniu ekipy z Chicago jakos zapomina sie o meczu z Rosjanami. A poniewaz nikt sie nie spodziewal wygranej w grupie (mecze bez cisnienia, na fantazji) to decydujac o wejsciu do finalu i pewnego medalu, byl to mecz pod najwiekszym cisnieniem, moze jedyny pod cisnieniem i z oczekiwaniami, choc niesmialymi.
Ja się kompletnie nie zgadzam z tezami że w Chicago były luzy rajtuzy. Dla Kurków i Kubiaków pewnie by tak było, ale dla tych młodych chłopaków którzy grali coś takiego pierwszy raz to była spina na maxa. I zresztą to było widać, w tym jak walczyli, jak im zależało.
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: panna-na-walizkach »

Szary Wilk, skąd ta niechęć do Leona? Twoim zdaniem gorszy od wcześniej wymienionych. Zluzuj troche portki i z szacunkiem a nie przez zęby ze swoimi tezami
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Jiroux »

Skrzypek dlaczego w swoich statach na temat Bednorza i Szalpuka nie wymieniłeś ilości rozegranych spotkań?
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: kinagyo »

ale Pit wybronił 2 razy :D
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Berbelucha »

qtp pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze:Leon to już teraz jeden z najlepszych siatkarzy jaki kiedykolwiek grał w naszą piekną przebijankę, tak że nieźle się bawią niektórzy.
Bawiło jak ktoś napisał że Leon to poziom Bednorza, jak się czyta opowieści z ostatnich stron to można tylko pokręcić głową nad poziomem oszołomstwa.
kanimo pisze:A w samej ocenia FS, i calym gloryfikowaniu ekipy z Chicago jakos zapomina sie o meczu z Rosjanami. A poniewaz nikt sie nie spodziewal wygranej w grupie (mecze bez cisnienia, na fantazji) to decydujac o wejsciu do finalu i pewnego medalu, byl to mecz pod najwiekszym cisnieniem, moze jedyny pod cisnieniem i z oczekiwaniami, choc niesmialymi.
Ja się kompletnie nie zgadzam z tezami że w Chicago były luzy rajtuzy. Dla Kurków i Kubiaków pewnie by tak było, ale dla tych młodych chłopaków którzy grali coś takiego pierwszy raz to była spina na maxa. I zresztą to było widać, w tym jak walczyli, jak im zależało.
W Chicago mieliśmy DRUŻYNĘ. Mimo fatalnych pór związanych z odminnymi stefami czasowymi oglądając mecz czułem się jak podczas MŚ w Turynie. Kłos cjeszący się po zdobyciu punktów przez kolegów przyminał samego siebie z 2014. Obecnie drużyny na boisku nie widać, ale okey

Daję sobie siana, jestem za cienki skoro 90% wierzy w magiczną zmianę w tydzień i awans na IO już teraz. Ja nadal stawiam że Francja nas pyknie i będzie lament
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Radomiak97 »

Śliwka jest irytujący. Za każdym razem jak nie ma idealnie rozegranej piłki to pcha albo przebija oburącz. Drugi libero...
Szary Wilk
Posty: 7989
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Szary Wilk »

Chciałbym zobaczyć jak Konarski zagrałby z Rosja lub Stanami.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Simao »

Z tego co obserwuje po ostatnich meczach to Kwolek jest 5 w hierarchii przyjmujących u Vitala, dla Bednorza już zabrakło miejsca. Na początku drugiego seta Szalpuk pokazał "klasę" w przyjęciu...
Szalpuk i Śliwka to dwóch przyjmujących z nędzną zagrywką, jak na czołowe drużyny, gdy są obaj jednocześnie na boisku, to drużynie brakuje dobrej zagrywki.
Tak już bez jakiś personalnych wycieczek, to moim zdaniem poziom zagrywki całej drużyny jest nędzny, tu już nie chodzi o ta dzisiejszą 6, tylko tą wczorajszą. Brazylia wczoraj jako drużyna miała bardzo dobre przyjęcie, w głównej mierze było to spowodowane tym, że nie wywieraliśmy na nich praktycznie żadnej presji w tym elemencie, jeśli nic nie zmieni się do meczu z Francją, to skończy się on podobnie. Ciężko będzie nawet w meczu ze Słoweńcami, którzy we Włoszech potrafili ograć miejscowych 3:1.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Skrzypek »

Jiroux pisze:Skrzypek dlaczego w swoich statach na temat Bednorza i Szalpuka nie wymieniłeś ilości rozegranych spotkań?
Ponieważ akurat liczba meczów nie ma tutaj większego znaczenia. Owszem, Szalpuk ma mniej rozegranych spotkań, ale wiemy, że to wynika z długiej kontuzji Artura, a nie jego słabej formy i w konsekwencji nie wystawiana go do 6.
Zresztą gdybym podał liczbę meczów, nie działałoby na korzyść BB. Wyszłoby wtedy, że Bartek zagrał więcej meczów, a i tak zdobył mniej punktów od Artura.
ciorny17
Posty: 8552
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: ciorny17 »

Nie od typu zagrywki zawodnika zależy to jaką mamy zagrywkę, a od wytycznych trenera. Zobacz, że i Konarski dawkuje siłę.

Słabiutka organizacja gry po stronie Finów.
Konarski rewelacja.
Zagrywka jak w gimnazjum po obu stronach.
Kłamca.
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Radomiak97 »

I znowu zacznie się wyliczanie "brejków" przy "wspaniałej" zagrywce Śliwki. Bo co z tego, że prawie wszystkie zagrywki przyjęte w punkt, skoro jeden uderzył poza boisko na czystej siatce, inny się 2 razy wpakował w blok Konarskiego, a jeszcze inny dotknął siatki :]
Przecież brejki się liczą, więc flot Śliwki jest genialny, najlepszy w reprezentacji! Tak zniszczymy Francję!
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Aranger »

Coś sobie chyba sam wymyśliłeś z tą wspaniałą zagrywką Śliwki.

Znowu jednym okiem oglądam, ale ci Finowie są tak beznadziejni, że aż dziw bierze.
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Radomiak97 »

Aranger pisze:Coś sobie chyba sam wymyśliłeś z tą wspaniałą zagrywką Śliwki.

Znowu jednym okiem oglądam, ale ci Finowie są tak beznadziejni, że aż dziw bierze.
Nic sobie nie wymyśliłem, kiedyś jak skrytykowałem jego zagrywkę i kompletny btak ryzyka to dostałem odpowiedź, że przy jego zagrywce jest najwięcej brejków, więc musi być dobra :]

Nareszcie Kwolek się pojawił. Już myślałem, że będzie robił za statystę w tej reprezentacji.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Simao »

Prs
Skrzypek pisze:
Jiroux pisze:Skrzypek dlaczego w swoich statach na temat Bednorza i Szalpuka nie wymieniłeś ilości rozegranych spotkań?
Ponieważ akurat liczba meczów nie ma tutaj większego znaczenia. Owszem, Szalpuk ma mniej rozegranych spotkań, ale wiemy, że to wynika z długiej kontuzji Artura, a nie jego słabej formy i w konsekwencji nie wystawiana go do 6.
Zresztą gdybym podał liczbę meczów, nie działałoby na korzyść BB. Wyszłoby wtedy, że Bartek zagrał więcej meczów, a i tak zdobył mniej punktów od Artura.
Proszę sprawdź sobie statystyki Szalpuka w meczach z czołówką ligi w ofensywie, a przede wszystkim w przyjęciu. Te wszystkie wywody są żałosne, jestem pewny, że Szalpuk w meczach z czołówką ligi włoskiej, gdyby był na miejscu Bednorza nie powąchałby nawet parkietu. To są fakty, to zawodnik, który nigdy nie będzie stanowił o sile takiego klubu jak Modena czy innego z czołówki ligi włoskiej. Natomiast Bednorz był wyróżniającą się postacią i jednym z liderów drużyny w ważnych i decydujących momentach swojej drużyny do czasu kontuzji. Teraz inna kwestia, przez całą LN Bednorzowi zdarzały się wręcz beznadziejne mecze, jednak w decydujących meczach i w walce o brąz w Chicago był liderem naszej drużyny. Moim zdaniem chodzi o to, żeby właśnie w tych decydujących i najważniejszych momentach być w najlepszej dyspozycji i pokazać klasę. Natomiast jak zaprezentował się Szalpuk w decydujących momentach ostatnich MŚ 2018, czy był pewnym punktem drużyny? Raczej jednym ze słabszych punktów, to tylko moje subiektywne spojrzenie, oczywiście każdy może mieć inne zdanie...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Aranger »

Simao pisze:Proszę sprawdź sobie statystyki Szalpuka w meczach z czołówką ligi w ofensywie
https://pbs.twimg.com/media/Ds9ItnNWkAY ... name=large

A tak co do jego przyjęcia, finał MŚ 2018 z Brazylią oglądałeś ?
ciorny17
Posty: 8552
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: ciorny17 »

Dobra, zluzujmy już bo ani merytorycznie ani w inny sposób nie oddamy tego co by Szalpuk zrobił w lidze włoskiej, ani co by Bednorz zrobił w polskiej. Bartka nie ma teraz w kadrze i pewnie w tym sezonie już nie będzie więc jego temat uważam za zamknięty. Nigdy nie byłem zwolennikiem, że jeden gracz a raczej jego nieobecność może spowodować taki czy inny wynik. Tam jest sześciu chłopa na boisku i każdy element jest ważny, ale zazwyczaj dzieje się tak, że z formą w lesie jest cała drużyna, chodzi o reprezentacje ofc.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”