Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: ciorny17 »

Zatrucie żołądkowe Bednorza.
Kłamca.
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: przemik »

Bednorz - problemy żołądkowe
___
Noworoczny Kibic Siatki
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: ciacho23 »

On to jest pechowiec jeśli chodzi o reprezentację.
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: hottakesbot »

Pewnie założył się z kolegami, kto zje najostrzejszego kebaba, wygrał zakład i w nagrodę obejrzy Igrzyska w domu.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 16 cze 2023, o 18:00 Zatrucie żołądkowe Bednorza.
Żeby tylko sobie tym wyjazdu nomen omen nie prze*rał :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: przemik »

Emocje jak przy malowaniu bramy
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Szary Wilk »

Firlej o niebo lepiej od Łomacza, zwłaszcza w kontekście współpracy z Kurkiem.
przemik
Posty: 1562
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: przemik »

Ja tylko jednego nie rozumiem - grania „najsłabszym rozgrywającym w lidze” - reszta OK
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Simao »

Już naprawdę nie mają kogo zapraszać do studia. Wiem, że Bednaruk ma duże parcie na szkło, ale bez przesady. Przyjęcie Fornal, Leon, gdy obaj są w formie, będzie bardzo mocne.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: OlaMleko »

Bednaruk jest etatowym pracownikiem Polsatu, chyba logiczne, że będzie się często pojawiał. To nie są ludzie z łapanki, którzy "akurat mają czas", tylko opłacani eksperci.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Szary Wilk »

Simao pisze: 16 cze 2023, o 19:06 Już naprawdę nie mają kogo zapraszać do studia. Wiem, że Bednaruk ma duże parcie na szkło, ale bez przesady. Przyjęcie Fornal, Leon, gdy obaj są w formie, będzie bardzo mocne.
Raczej Śliwka Leon, o ile w ogóle ten drugi będzie w wyjściowym, jeszcze nic nie wiadomo.

Wiadomo tyle, że Olek to pewniak u Grbicia.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Simao »

OlaMleko pisze: 16 cze 2023, o 19:36 Bednaruk jest etatowym pracownikiem Polsatu, chyba logiczne, że będzie się często pojawiał. To nie są ludzie z łapanki, którzy "akurat mają czas", tylko opłacani eksperci.
To prawda, ale czy Bednaruk jest etatowym ekspertem? Pewnie tak, od początku minionego sezonu PlusLigi. Nie zmienia to faktu, że jest irytujący. Mógłby w studiu być np. Dacewicz bądź nawet Jarosz.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Arw165 »

Szary Wilk pisze: 16 cze 2023, o 20:12
Simao pisze: 16 cze 2023, o 19:06 Już naprawdę nie mają kogo zapraszać do studia. Wiem, że Bednaruk ma duże parcie na szkło, ale bez przesady. Przyjęcie Fornal, Leon, gdy obaj są w formie, będzie bardzo mocne.
Raczej Śliwka Leon, o ile w ogóle ten drugi będzie w wyjściowym, jeszcze nic nie wiadomo.

Wiadomo tyle, że Olek to pewniak u Grbicia.
Też uważam, że Olek jest pewniakiem, ale bardziej za zasadzie pewniak u Grbicia w czwórce, więcej niekoniecznie.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Szary Wilk »

Simao pisze: 16 cze 2023, o 20:27
OlaMleko pisze: 16 cze 2023, o 19:36 Bednaruk jest etatowym pracownikiem Polsatu, chyba logiczne, że będzie się często pojawiał. To nie są ludzie z łapanki, którzy "akurat mają czas", tylko opłacani eksperci.
To prawda, ale czy Bednaruk jest etatowym ekspertem? Pewnie tak, od początku minionego sezonu PlusLigi. Nie zmienia to faktu, że jest irytujący. Mógłby w studiu być np. Dacewicz bądź nawet Jarosz.
Jest etatowym pracownikiem telewizji Polsat. A mnie nie irytuje, ja tam go lubię ;) Według mnie przykłada się bardziej niż ci, którzy siedzą tam X lat.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2752
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Simao »

Bednorz to naprawdę ma jakieś fatum, jeśli chodzi o kadrę. Ciągle coś wyklucza go z gry. Nie może w pełni pokazać swoich umiejętności. Wyjątkiem były finały VNL chyba w 2019 roku, gdzie pokazał na co go stać, zakończyliśmy te rozgrywki z brązowym medalem.
@Szary Wilk, mi osobiście Bednaruk podpadł trochę kilkoma wypowiedziami, dlatego też często irytuje mnie, choć nie jestem wrogo nastawiony w stosunku do Niego. Jestem świadomy tego, że czasami można odebrać takie wrażenie. Nasza kadra na przyjęciu ma takie bogactwo, że mogą pozazdrościć Nam wszystkie kadry. Jednak najważniejsze to umieć umiejętnie wykorzystać ten potencjał osiągając jak najlepsze wyniki. Pod tym względem szału nie ma, choć medale są praktycznie we wszystkich turniejach.
Martodo
Posty: 97
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Martodo »

Czy ktoś, kto oglądał mecz, mógłby napisać jakim składem zagraliśmy? Bo tyle komentarzy, a nawet nie wiadomo, jaki był przebieg spotkania :D A (nie)stety nie oglądałem :D
buzinga
Posty: 1246
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: buzinga »

Martodo pisze: 17 cze 2023, o 07:31 Czy ktoś, kto oglądał mecz, mógłby napisać jakim składem zagraliśmy? Bo tyle komentarzy, a nawet nie wiadomo, jaki był przebieg spotkania :D A (nie)stety nie oglądałem :D
Zagraliśmy dwa pierwsze sety w zestawieniu: Łomacz, Fornal, Huber, Kurek, Leon, Kochan-Zatorski. Od początku trzeciego seta wszedł na boisko Firlej. Od czwartego Szymura, Adamczyk i Urbanowicz. Dulski pojawiał się na podwójnych zmianach.

Mecz bez znaczenia, bo Argentyna nie przyjechała. Widać było, że po zmianie strefy czasowej nie zdążyli się jeszcze zaaklimatyzować. Grali piach do kwadratu. Poza tym nie wystawili najmocniejszego składu. Także chłopaki sobie poodbijali piłkę i tyle. Nic nie straciłeś.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Diomedea »

No i problem tempa Lomacz-Kurek. Na poczatku duzy, potem mniejszy.
Poczatek w ogole wygladal bardzo slabo z obu stron, potem nasi troche to poukladali. To troche wystarczylo na nieobecnego przeciwnika.
Martodo
Posty: 97
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Mecze towarzyskie reprezentacji Polski Mężczyzn 2023

Post autor: Martodo »

Dziękuję za informację :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”