ME U20 2024

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7873
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

ME U20 2024

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Obrazek
Diomedea
Posty: 4386
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME U20 2024

Post autor: Diomedea »

Jak rozumiem z grupy wychodza 2 zespoly i od razu polfinal?
Troche nam sie poprawila sytuacja w tym roczniku. szczegolnie na przyjeciu i niezle wyglada sypa. I nieco sie pogorszylo w ataku (operowana kontuzja Alka Nowika), ale nie powinno to byc odczuwalne, bo w zasadzie chyba na zadnym duzym turnieju tej grupy nie zagrala para obecnie optymala (Rybak/Alek Nowik). Nowik jak byl zdrowy to ostatnio byl przestawiony na przyjecie (kontuzja min Potrykusa)
Srodek i lbero zawsze byly mocne.

Mysle, ze jestesmy w stanie powalczyc o wyjscie obok Francji. Z Ukraina wygralismy na domowej EEVZie, Turcja moze byc niezla. Kto jeszcze?
Mlodzi Finowie z Martilla wygladaja mocno.

Sypa: Becker, Bien.
libero Granieczny, Kubacki
srodek Jakub Nowak, Przybylek, Urbanczyk, Golebiowski
przyjecie: Potrykus gral w MPJ (powrot po kontuzji, na razie bez blysku)- wiec powinien byc, Brzostowicz zagral dobrze w MPJ, potwierdza rozwoj, mniej wiecej utrzymuje przyjecie i dobry w ofensywie, Kiedos-mocny w ofensywie, z przyjeciemwyraznie gorzej, doswiadczenie I ligowe. Trenerzy w niego inwestuja (wzrost i niezla koordynacja), wiec bedzie, ale potrzebuje partnera ogarniajacego przyjecie i ewentualnej zmiany do 2 linii. O ostatnie miejsce walka Chacinski , Pacholski, Janczyk. Wg mnie Pacholski, bo duzo bardziej wszechstronny, zobaczybymy jak wg sztabu trenerskiego. Janczyk-ostatnio slabszy okres, ale ma za soba gre na ataku (ok ale niski wiec z qickow najlepiej). Jest tu 2 zawodnikow z 06 (Kiedos, Pacholski)

Problemem jest brak Pacholskiego w zgloszonych. Czy mozna dokoptowac gracza nie zgloszonego? Dodatkowo jest to zawodnik, ktory odszedl ze Spaly, wiec jest szansa, ze chemia z trenerami srednia.


atak: osamotniony Rybak. Dobrac jakiegos atakujacego ? Zgloszony jest Okon. Atut-zgrany z Beckerem. Srednie MPJ, niski, duza dynamika. Czyli styl Rybaka minus pare centymetrow. Czy znowu kombinowac i przestawiac ktoregos z przyjmujacych, badz grac na 3 przyjmujacych? Wziac Janczyka na ataku? W Spale tak grywal. Czy ma jakas przewage nad Okoniem?
Imho przestawienie Brzostowicza na rezerwowego atakujacego to bylaby tkiepska decyzja Szkoda byloby go na przyjeciu, ma fajny przeglad pola gry, jego obecnosc na boisku, podobnie jak Rybaka dodalaby ognia druzynie. Obaj potrafia wziac na siebie ciezar gry, jak jest na styku. Wiec Okon;

Mam nadzieje, ze nie pojedzie Serewis, i Szpernalowski. Serewis jak zwykle zgloszony i nawet ostatnio znowu troche gral w Spale. Zgloszony tez Grzyb. Szpernalowski niezle gral w I lidze, ale Becker tez i ostatnio zlapal troche zgrania ze spalowiczami plus z klubu z Okoniem. Jest wysoki, spokojny, dokladny. Bien reprezentuje styl kombinacyjny, zgranie z Brzostowiczem. Dla mnie Szpernalowski jest obecnie trojka. Nie wiem na ile poprawil gre po niedokladnym dograniu (polem bym tego nie nazwala). Juz w okolicach 3 m bylo slabo i wygladalo to na efekt nerwow. Wiec pewnie z czasem sie mocno poprawi. Grzyb, jak go ogladalam w zeszlym roku nie prezentowal zadnej wartosci dodanej, poza nazwiskiem. Byl wzglednie rowny wszedzie, niezly, nigdzie wybitny. Ale zawsze lepszy nie Serewis, ktory jest rowny i raczej mocno przecietny.

Trenerow mamy 7. Nie, przesadzilam- 5 + fizjo+kierownik. Tzn tylu bylo na ostatniej akcji szkoleniowej. Trener Pawlik jako pierwszy. Mam nadzieje, ze obedzie sie bez kontuzji, i absolutnie bez grania kontuzjowanymi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”