REPREZENTACJA KOBIET 2024

Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: Macka »

Zakładam nowy temat.
O to pierwsze powołania na sezon 2024. Zapraszam do dyskusji :D .


Obrazek
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
kinagyo
Posty: 755
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: kinagyo »

Polki wygrywają towarzsykie spotkanie z Holendarkami 3:0, ale trenerzy umówili sie na 5 setów.
Chciałabym zobaczyć Piaceką i Górecką na boisku. Może jutro
Streeter
Posty: 7324
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: Streeter »

kinagyo pisze: 9 maja 2024, o 18:58 Polki wygrywają towarzsykie spotkanie z Holendarkami 3:0, ale trenerzy umówili sie na 5 setów.
Chciałabym zobaczyć Piaceką i Górecką na boisku. Może jutro
Nie oglądałem, ale siatka podaje, że było 5:0 i że Piasecka była:

Polska – Holandia 5:0
(25:21, 25:19, 25:21, 25:22, 15:13)

Składy zespołów:
Polska: Korneluk (13), Witkowska (4), Stysiak (17), Łukasik (6), Różański (10), Wenerska (2), Szczygłowska (libero) oraz Alagierska-Szczepaniak (1), Kowalewska (1), Gałkowska (10), Pacak (4), Piasecka (7), Mędrzyk (12)

Może za szybko wyłączyłaś :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hottakesbot
Posty: 1033
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: hottakesbot »

Korneluk i Mędrzyk bardzo dobrze wypadły - pierwsza tradycyjnie w bloku, druga świetnie obijała blok w ataku. Nie myślałam że Mędrzyk jeszcze się przyda reprezentacji, jej rywalizacja z Górecką o miejsce w składzie będzie interesująca.

Podobało mi się sporo samoasekuracji w ataku u dziewczyn i ponowień, w poprzednich latach często był z tym problem. Fajnie, że gra jest na tyle poukładana, że można już pracować nad szczegółami.
Pomocniczka
Posty: 2075
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: Pomocniczka »

To wszystko wypracował Jacek. Sześć lat nad tym pracował aż wypracował. A Lavarini przyszedł na gotowe.
kinagyo
Posty: 755
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: kinagyo »

Hmm, Lavarini w wywiadzie powiedział, że nie przewiduje, żeby Smarzek grała na przyjęciu. Ale Magdalena Jurczyk w studio wygadała się, że Malwina na treningach trenuje też na przyjęciu. Dziwne
kibol1989
Posty: 51
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 14:15
Płeć: M

Re: REPREZENTACJA KOBIET 2024

Post autor: kibol1989 »

Mamy na tyle dobre przyjmujące ,że rozmawianie o Smarzek jako przyjmującej jest niepotrzebne. Jeżeli Malwina będzie się super prezentować to prędzej Stysiak powinna być przesunięta na przyjęcie w jakiejś awaryjnej sytuacji np przegrywamy 0-2 i nie ma nic do stracenia. A to dlatego, że ma jakieś doświadczenie na tej pozycji i dość łatwo przychodzi jej atak z lewego skrzydła. Mnie trochę martwi holowanie Różański .W poprzednim sezonie gdyby nie dobre zmiany Czyrniańskiej to nie byłoby kwalfikacji. Oliwia drugi sezon z rzędu słaby klubowy i jest mocno ciągnięta za uszy. Natomiast wyniki broniły jednak decyzje Trenera. Mędrzyk daje mocne argumenty ,że trzeba się z nią liczyć. Martwi mnie, że Czyrniańska dalej jakieś problemy ,a ona potrzebuje gry ciągłej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”