MP Kadetów i Kadetek
MP Kadetów i Kadetek
W dniach 16-17 czerwca 2008 odbył się Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Siatkówce Plażowej , Kadetów i Kadetek, będące elimanacją do dalszych rozgrywek.
Do ½ Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej, które rozegrane zostaną w dniach 01-02.07.2008 r. w Warszawie awansowały po 4 pary.
W zawodach Kadetek wystartowało 16 par z Iławy, Lidzbarka, Olsztyna, Ostródy i Elbląga. Oto wyniki:
1 PILAREK Sylwia MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA
ŁAPACZ Rita MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA
2 BARTKOWSKA Dominika UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN
JABŁOŃSKA Monika UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN
3 DUDA Jowita MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
KOWALSKA Sylwia MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
4 FRĄSZCZAK Ewelina MKS TRUSO ELBLĄG
TCHÓRZEWSKA Monika MKS TRUSO ELBLĄG
Kadetki to rocznik 1991 i młodsze, więc na uwage zasługuje awans młodziczek Truso (rocznik 94 i 93). Dziewczęta to srebne medalistki tegorocznych rozgrywek MP młodziczek. W zestawieniu libero i atakująca tworzą parę, która skutecznie walczy ze starszymi zawodniczkami. Ciekawe jak pograją w ½ finału.
Do ½ Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej, które rozegrane zostaną w dniach 01-02.07.2008 r. w Warszawie awansowały po 4 pary.
W zawodach Kadetek wystartowało 16 par z Iławy, Lidzbarka, Olsztyna, Ostródy i Elbląga. Oto wyniki:
1 PILAREK Sylwia MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA
ŁAPACZ Rita MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA
2 BARTKOWSKA Dominika UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN
JABŁOŃSKA Monika UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN
3 DUDA Jowita MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
KOWALSKA Sylwia MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
4 FRĄSZCZAK Ewelina MKS TRUSO ELBLĄG
TCHÓRZEWSKA Monika MKS TRUSO ELBLĄG
Kadetki to rocznik 1991 i młodsze, więc na uwage zasługuje awans młodziczek Truso (rocznik 94 i 93). Dziewczęta to srebne medalistki tegorocznych rozgrywek MP młodziczek. W zestawieniu libero i atakująca tworzą parę, która skutecznie walczy ze starszymi zawodniczkami. Ciekawe jak pograją w ½ finału.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, o 18:54 przez Pontek, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: MP Kadetów i Kadetek
W zawodach Kadetów wystartowało 16 par z Bartoszyc, Ełku, Iławy, Olsztyn i Ostródy.
Awansowali:
1 KOŁODZIEJCZYK Kamil AZS UWM OLSZTYN
MODZELWSKI Krzysztof AZS UWM OLSZTYN
2 BORKO Mikołaj AZS UWM OLSZTYN
PRZYBYLSKI Michał AZS UWM OLSZTYN
3 PEŚLAK Damian MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
MALINOWSKI Paweł MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
4 PIÓRKOWSKI Damian KLUB SIATKARSKI "BARTOSZYCE"
KURZĄTKOWSKI Bartosz KLUB SIATKARSKI "BARTOSZYCE"
Awansowali:
1 KOŁODZIEJCZYK Kamil AZS UWM OLSZTYN
MODZELWSKI Krzysztof AZS UWM OLSZTYN
2 BORKO Mikołaj AZS UWM OLSZTYN
PRZYBYLSKI Michał AZS UWM OLSZTYN
3 PEŚLAK Damian MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
MALINOWSKI Paweł MLKS FOTO "OLA" OSTRÓDA
4 PIÓRKOWSKI Damian KLUB SIATKARSKI "BARTOSZYCE"
KURZĄTKOWSKI Bartosz KLUB SIATKARSKI "BARTOSZYCE"
-
- Posty: 291
- Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
- Płeć: M
- Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
- Kontakt:
Re: MP Kadetów i Kadetek
KołodziejczAK a nie yk 1/2 MP odbędzie się w Warszawie 1 i 2 lipca
wyniki z innnych województw:
Pomorskie :
1.Popek/Księżarek* [UKS w Jastarni] (*zawodnik wypożyczony z Kędzierzyna-Koźla)
2.Pieper/Herrmann [UKS w Jastarni]
3.Okoń/Wyszecki [Korab Puck]
4.Stańczyk/Zarudzki [Stoczniowiec Gdańsk]
Łódzkie:
1 Sowiak/Kowalski
2 Jakaś para z smsu nie znam nazwisk:P
3 Biernat/ Studziński
4 Jabłoński/ Szabelski
Małopolska:
1. Urbaniak/Świerzowicz
2. Ciuła/Englert
3. Wojtas/Kozik
Mazowsze:
1. Wanat/Gonciarz RCS Radom
2. Nassalski/Chiniewicz MOS Wola
3.Gradowski/Majcherek Metro W-wa
4.Bucki/Kowalski Przysucha
pozwoliłem sobie zapożyczyć info z innego znanego forum siatkarskiego
wyniki z innnych województw:
Pomorskie :
1.Popek/Księżarek* [UKS w Jastarni] (*zawodnik wypożyczony z Kędzierzyna-Koźla)
2.Pieper/Herrmann [UKS w Jastarni]
3.Okoń/Wyszecki [Korab Puck]
4.Stańczyk/Zarudzki [Stoczniowiec Gdańsk]
Łódzkie:
1 Sowiak/Kowalski
2 Jakaś para z smsu nie znam nazwisk:P
3 Biernat/ Studziński
4 Jabłoński/ Szabelski
Małopolska:
1. Urbaniak/Świerzowicz
2. Ciuła/Englert
3. Wojtas/Kozik
Mazowsze:
1. Wanat/Gonciarz RCS Radom
2. Nassalski/Chiniewicz MOS Wola
3.Gradowski/Majcherek Metro W-wa
4.Bucki/Kowalski Przysucha
pozwoliłem sobie zapożyczyć info z innego znanego forum siatkarskiego
nie siłą lecz rozumem
Re: MP Kadetów i Kadetek
[quote="GrindkamiL"]KołodziejczAK a nie yk 1/2 MP odbędzie się w Warszawie 1 i 2 lipca
Przepraszam za błąd w nazwisku.
Wyniki podałem na podstawie informacji ze strony klubu w Iławie.
Ja jestem bardziej zainteresowany rozgrywkami dziewcząt.
Może ktoś zna wyniki dziewcząt w innych województwach.
Ja trzymam kciuki za dziewczęta z Truso.
Młodziczki awansowały wprawdzie z 4 miejsca, ale wiem że to była ich pierwsza gra w br na piachu.
Przepraszam za błąd w nazwisku.
Wyniki podałem na podstawie informacji ze strony klubu w Iławie.
Ja jestem bardziej zainteresowany rozgrywkami dziewcząt.
Może ktoś zna wyniki dziewcząt w innych województwach.
Ja trzymam kciuki za dziewczęta z Truso.
Młodziczki awansowały wprawdzie z 4 miejsca, ale wiem że to była ich pierwsza gra w br na piachu.
Re: MP Kadetów i Kadetek
Wyniki Mistrzostw Mazowsza w Siatkówce Plażowej :
Kadetki:
1. Karolina Cichocka / Paulina Szostek - MOS Wola Warszawa
2. Ewelina Polak / Emilia Mucha - Sparta Warszawa
3. Karolina Polak / Beata Mielczarek - Sparta Warszawa
4. Katarzyna Dąbrowska / Paulina Kowalewska - MOS Wola Warszawa
Kadeci :
1. Dominik Wanat / Kacper Gonciarz - RCS Radom
2. Konrad Nassalski/ Martin Chiniewicz - MOS Wola Warszawa
3. Łukasz Gradowski / Mateusz Majcherek - Metro Warszawa
4. Michał Bucki / Artur Kowalski - UKS Przysucha
Kadetki:
1. Karolina Cichocka / Paulina Szostek - MOS Wola Warszawa
2. Ewelina Polak / Emilia Mucha - Sparta Warszawa
3. Karolina Polak / Beata Mielczarek - Sparta Warszawa
4. Katarzyna Dąbrowska / Paulina Kowalewska - MOS Wola Warszawa
Kadeci :
1. Dominik Wanat / Kacper Gonciarz - RCS Radom
2. Konrad Nassalski/ Martin Chiniewicz - MOS Wola Warszawa
3. Łukasz Gradowski / Mateusz Majcherek - Metro Warszawa
4. Michał Bucki / Artur Kowalski - UKS Przysucha
Re: MP Kadetów i Kadetek
witam,
Jeśli ktoś chce zdjęcia z półfinałów z Warszawy proszę o kontakt na: papez@poczta.fm
pozdr ;]
Jeśli ktoś chce zdjęcia z półfinałów z Warszawy proszę o kontakt na: papez@poczta.fm
pozdr ;]
Re: MP Kadetów i Kadetek
Piszcie, kto z której grupy awansował do finału MP kadetów
-
- Posty: 72
- Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
- Płeć: M
Re: MP Kadetów i Kadetek
Półfinały woj. łódzkiego, małopolskiego. świetokrzyskiego i podkarpackiego
1 Kamil Kozłowski Krystian Lisowski Skarżysko Kamienna
2 Paweł Pełka Bartek Lewicki SMS Łódź
3 Kamil Chaber Konrad Andrzejczak Wifama Łódź
4 Jakub Pastuszka Robert Kożdub Skarżysko Kamienna
1 Kamil Kozłowski Krystian Lisowski Skarżysko Kamienna
2 Paweł Pełka Bartek Lewicki SMS Łódź
3 Kamil Chaber Konrad Andrzejczak Wifama Łódź
4 Jakub Pastuszka Robert Kożdub Skarżysko Kamienna
-
- Posty: 291
- Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
- Płeć: M
- Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
- Kontakt:
Re: MP Kadetów i Kadetek
wyniki 1/2 województw mazowieckiego,warmińsko-mazurskiego,podlaskiego i lubelskiego
1 Ociepski/Malinowski - FotoOla Ostróda
2 Kołodziejczak/Łukasik - Salos Ostróda
3 Michalski/Filipowicz(?) - Czarni Radom
4 Mariański/Budziński - AZS UWM Olsztyn
1 Ociepski/Malinowski - FotoOla Ostróda
2 Kołodziejczak/Łukasik - Salos Ostróda
3 Michalski/Filipowicz(?) - Czarni Radom
4 Mariański/Budziński - AZS UWM Olsztyn
nie siłą lecz rozumem
Re: MP Kadetów i Kadetek
1/2 kadetek w Obornikach Śląskich
1. MMKS Gaudia Trzebnica I
2. SMS Opole I
3. MKS Wodzisław Śląski
4. GS UKS Krzanowice I (Karolina Daniszewska / Magdalena Kuziak) młodziczki
Co w Lublinie jeszcze nie podają.
1. MMKS Gaudia Trzebnica I
2. SMS Opole I
3. MKS Wodzisław Śląski
4. GS UKS Krzanowice I (Karolina Daniszewska / Magdalena Kuziak) młodziczki
Co w Lublinie jeszcze nie podają.
Re: MP Kadetów i Kadetek
ŚLĄSK:
1.Kantor/Łosiak [kadra Polski]
2.Popik/Kaczyński - Delic-Pol Częstochowa - para wycofała sie z udziału w MP
3.Teter/Wyspiański - Beskid Bielsko-Biała
4.Kraut/Nowosielski - Sokół Katowice
1/2 MP Milicz (Śląsk, Dolny Śląsk, Opolskie, i nie pamietam)
1.Kantor/Łosiak [kadra Polski]
2.Bonk/Wolny - TS Volley Rybnik - para ktora weszla w miejsce pary z Częstochowy
3 jakas para z kędzierzyna
4.Kraut/Nowosielski - Sokół Katowice
1.Kantor/Łosiak [kadra Polski]
2.Popik/Kaczyński - Delic-Pol Częstochowa - para wycofała sie z udziału w MP
3.Teter/Wyspiański - Beskid Bielsko-Biała
4.Kraut/Nowosielski - Sokół Katowice
1/2 MP Milicz (Śląsk, Dolny Śląsk, Opolskie, i nie pamietam)
1.Kantor/Łosiak [kadra Polski]
2.Bonk/Wolny - TS Volley Rybnik - para ktora weszla w miejsce pary z Częstochowy
3 jakas para z kędzierzyna
4.Kraut/Nowosielski - Sokół Katowice
Re: MP Kadetów i Kadetek
Olimpiada Młodzieży: siatkówka plażowa chłopców
PAP /20.07.2009 18:42
Bartosz Łosiak i Piotr Kantor (KS Jastrzębie Borynia) zdobyli złoty medal XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w turnieju siatkówki plażowej. W finałowym meczu w Chrzanowie pokonali Mateusza Malinowskiego i Łukasza Ożarskiego (MUKS Joker Rodło Piła) 2:1.
Wyniki meczów:
o złoty medal
Bartosz Łosiak, Piotr Kantor (KS Jastrzębie Borynia) - Mateusz Malinowski, Łukasz Ożarski (MUKS Joker Rodło Piła) 2:1
o brązowy
Bartosz Księżarek, Dawid Popek (UKS Jastarnia) - Paweł Pełka, Bartosz Lewicki (UKS
SMS Łódź) 2:0
Klasyfikacja klubów:
1. MUKS Joker Rodło Piła 23,5 pkt
2. KS Jastrzębie Borynia 20
3. UKS Jastarnia 12
4. UKS SMS Łódź 10
5. STS Skarżysko Kamienna 8,5
6. MLKS Foto Ola Ostróda 7,5
Klasyfikacja województw:
1. śląskie 27 pkt
2. wielkopolskie 23,5
3. warmińsko-mazurskie 17
4. łódzkie 13
5. pomorskie 12
6. świętokrzyskie 8,5
PAP /20.07.2009 18:42
Bartosz Łosiak i Piotr Kantor (KS Jastrzębie Borynia) zdobyli złoty medal XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w turnieju siatkówki plażowej. W finałowym meczu w Chrzanowie pokonali Mateusza Malinowskiego i Łukasza Ożarskiego (MUKS Joker Rodło Piła) 2:1.
Wyniki meczów:
o złoty medal
Bartosz Łosiak, Piotr Kantor (KS Jastrzębie Borynia) - Mateusz Malinowski, Łukasz Ożarski (MUKS Joker Rodło Piła) 2:1
o brązowy
Bartosz Księżarek, Dawid Popek (UKS Jastarnia) - Paweł Pełka, Bartosz Lewicki (UKS
SMS Łódź) 2:0
Klasyfikacja klubów:
1. MUKS Joker Rodło Piła 23,5 pkt
2. KS Jastrzębie Borynia 20
3. UKS Jastarnia 12
4. UKS SMS Łódź 10
5. STS Skarżysko Kamienna 8,5
6. MLKS Foto Ola Ostróda 7,5
Klasyfikacja województw:
1. śląskie 27 pkt
2. wielkopolskie 23,5
3. warmińsko-mazurskie 17
4. łódzkie 13
5. pomorskie 12
6. świętokrzyskie 8,5
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Re: MP Kadetów i Kadetek
Olimpiada Młodzieży: siatkówka plażowa Kadetek proszę dajcie fajny .... link ..
aby były wyniki meczów , bo nie mogę nigdzie znaleźć ?
aby były wyniki meczów , bo nie mogę nigdzie znaleźć ?