Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

krazk
Posty: 39
Rejestracja: 28 lut 2010, o 15:35
Płeć: M

Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: krazk »

Witam. Czy moglibyście przedstawić jakiś plan treningowy do gry w siatkówkę plażową . Jakieś ćwiczenia, porady itp...
Z góry dziękuje.
ziolakzl
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 15:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: ziolakzl »

Najlepiej to dużo grać na plaży.
Praktyka czyni mistrza :) Chociaż mamy zimę, więc może jakieś boiska kryte (jeżeli takie coś istnieje).
:)
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: Stelmach »

ziolakzl pisze:Najlepiej to dużo grać na plaży.
Praktyka czyni mistrza :) Chociaż mamy zimę, więc może jakieś boiska kryte (jeżeli takie coś istnieje).

W Łodzi są kryte boiska plażowe więc istnieć-istnieje :D
kazama
Posty: 19
Rejestracja: 26 gru 2010, o 23:12
Płeć: M

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: kazama »

No ale kto będzie grał w Łodzi, jeżeli nie mieszka ani tam, ani w okolicy ^^
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: Stelmach »

kazama pisze:No ale kto będzie grał w Łodzi, jeżeli nie mieszka ani tam, ani w okolicy ^^

Chodziło mi że boiska kryte są na 100% i dałem przykład że np w Łodzi widziałem, pewnie w całej Polsce jest więcej :D
Wg mnie i tak najlepsze warunki ma Olsztyn jeżeli chodzi o plażówkę. Jest 5 boisk za darmo no chyba że ktoś ma rezerwacje na dane boisko,ty też możesz sobie zarezerwować ale po co jak nigdy nie ma 5 boisk zarezerwowanych :D Na dodatek wielkie piękne,czyściutkie jezioro z ratownikami w odległości od boisk z 20 metrów. Jak bym mieszkał w Olsztynie to w lato nigdy byście mnie w szkole nie zobaczyli 8-) 8-) 8-)
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: awesome »

W Giżycku albo Ostródzie jest CHYBA kryte boisko plażowe. Coś mi się o uszy obiło.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: Stelmach »

awesome pisze:W Giżycku albo Ostródzie jest CHYBA kryte boisko plażowe. Coś mi się o uszy obiło.
Noo w Ostródzie też są fajne warunki do trenowania siatkówki :)
W ogóle w większych miastach na mazurach i na każdej plaży nad morzem są dobre warunki do siatkówki plażowej..
krazk
Posty: 39
Rejestracja: 28 lut 2010, o 15:35
Płeć: M

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: krazk »

U mnie w okolicy nie ma boiska krytego. Chce się dobrze przygotować na wakacje i ułożyć sobie jakiś plan treningowy. Pomożecie ? Ma ktoś jakiś rozpis treningów do siatkówki plażowej czy coś takiego ?
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: awesome »

Ja znalazłem jakiś program treningowy o nazwie "Powerball", co prawda jest on ułożony pod kątem trenowania na hali, ALE go nie przeglądałem, więc jest możliwość, że są wzmianki o siatkówce plażowej. Potem postaram się go zuploadować na jakiś serwis.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siatkówka Plażowa - plan przygotowań

Post autor: Guilder »

A ja tak z innej strony: ćwiczyć jak najwięcej odbicie dołem.
Zdecydowanie najważniejsza rzecz na plaży, biorąc pod uwagę to, że sędziowie są bardzo restrykcyjnie wobec odbicia górnego. Większość akcji w siatkówce to 2 na 3 odbicia odbywają się właśnie "dyszlem".
Opanowanie tego w bardzo dobrym stopniu daje dobry start.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”