czy do zbicia piłki wybijać się z jednej nogi cz z dwoch?

marcinos709
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2008, o 20:19
Płeć: M

czy do zbicia piłki wybijać się z jednej nogi cz z dwoch?

Post autor: marcinos709 »

Powiedzcie mi czy do zbicia piilki wybijac sie z jednej nogi czy z dwóch czytalem w tekiej jednej książce że z 2 ale niektórzy mówią mi ze sie wybija z jdnej nogi. prosze powidzczie mi!!

Chciałbym jeszcze wiedzieć czy mam dobry zasieg mam 158 cm , 14 lat (94 rocznik) i łapie 260 w ataku i jekies 255 w bloku czy to duzo czy mało ??


A jak moge poprwic wyskok i technike ataku ?? Czy skakanie na skakance to dobry pomysl czy nie? powidzcie co pomoże poprawic wyskok i technike i sile ataku??

czekam na odpowidzi pozdro
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: czy do zbicia piłki wybijać się z jednej nogi cz z dwoch?

Post autor: Kay »

Temat chyba leci do kosza... Przejrzyj resztę tematów, tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
AZS Częstochowa
marcinos709
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2008, o 20:19
Płeć: M

Re: czy do zbicia piłki wybijać się z jednej nogi cz z dwoch?

Post autor: marcinos709 »

Jakos nie widze zeby bylo to wszystkogdzies napisane prosze odpowidzcie mi na tamte pytania !!!!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: czy do zbicia piłki wybijać się z jednej nogi cz z dwoch?

Post autor: Arff »

Nie ma tylko, z ilu nóg trzeba sie odbić, bo jest to tak absurdalne pytanie że nikt wcześniej go nie zadawał... raszta jest.. wystarczy poszukać =] na górze masz taki funkcjonalny znaczek z napisem "szukaj"...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”