Pomocy!!! Nakolanniki...

wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Pomocy!!! Nakolanniki...

Post autor: wojciu »

Witam! Jeśli piszę nie w tym dziale to przepraszam. Ale mam duży problem. Zostało mi tydzień do obozu i rozpoczęcia treningów i szybko potrzebuje nakolanników, bo stare nadają się do śmietnika.
[ingerencja moderatora]
Proszę pomóżcie mi w wyborze ;) Z góry dziękuję :P Czekam na szybką odpowiedź !!!
Ostatnio zmieniony 4 sie 2008, o 20:12 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dział dobry, tylko reklama aukcji zabroniona
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pomocy!!! Nakolanniki...

Post autor: Arff »

widzę że masz ograniczony budżet... ale jak dorzucisz 10 zł będziesz miał Nike dri-fit z allegro i będzie to najlepszym wyborem... chociaż niekoniecznie musisz dokładać bo widzę że kosztują tyle samo co te Mikasy...

jeśli nie masz ograniczeń w budżecie to proponuje:
Asics gel comform
Mikasa MT-3
Mizuno - nie pamiętam jak się nazywa model, ale wpiszesz w googlach i będziesz miał... P.s: ja takie mam...
albo te droższe Nike dri fit
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
pseminho
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2007, o 14:41
Płeć: M

Re: Pomocy!!! Nakolanniki...

Post autor: pseminho »

mogę ci rucanory sprzedać :] prawie nowe

a co do nakolanników to asicsy pokryją więcej kolana niż nike także wybór zależy od tego do czego ich potrzebujesz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pomocy!!! Nakolanniki...

Post autor: Arff »

pseminho pisze: a co do nakolanników to asicsy pokryją więcej kolana niż nike także wybór zależy od tego do czego ich potrzebujesz
Masz rację, Mizuno też są w tym aspekcie na wysokim poziomie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”