Obuwie

Smalec19
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, o 19:02
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Smalec19 »

Wiem że w opisie nie jest napisane że są do siatkówki, ale mi się podobaja. czy zatem warto je kupić nie rozwala się jak bede je w innej dyscyplinie eksploatował ?


http://[REKLAMA]/buty-do-squasha-asics ... 45884.html
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Obuwie

Post autor: Arff »

nie jestem ekspertem do spraw obuwia, ale wydaje mi się, że buty do sportów bieganych, mogą nie sprawdzić się w siatkówce... zapewne charakteryzuje je mniejsza amortyzacja drgań, niż w typowych butach do siatkówki czy koszykówki... grać można nawet w tenisówkach, ale po to chyba kupujemy poważne buty do gry w siatkówkę, żeby cechowały je typowo siatkarskie systemy... wiec wg. mnie, skoro chcesz wydać pieniądze na buty do siatkówki, to kup buty do siatkówki ;]

Nie muszą to być od razu Asicsy, bo to bardzo droga firma...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Smalec19
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, o 19:02
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Smalec19 »

ja tam pogrywam w siatkówke amatorsko, ale no jakieś buty rzeba mieć w tamtym sezonie miałem też jakieś asic gel rocket do 250zl i nawet zbytnio sie nie znisczyły, ale teaz mni wzieło na czerwony kolor w butach, i szukałem w różnych firmach, jesli mi odradzasz te do squasza xD to wezme zwykłe:P
http://[REKLAMA]/asics-gel-squad-44-5- ... 89862.html
BartekeuroSkra
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:41
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: BartekeuroSkra »

Pytanko w sprawie butow Sensei 3 MT a raczej do ich posiadaczy.

Czy tez macie w butach na palcach a raczej jak by nad nimi takie zgrubienie?
Faldke czy jak kto woli z nazwaniem.

Prosze o odpwoiedz, i czy wam to wogole podczas treningu i gry nie przeszkadza?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: KadrO »

BartekeuroSkra pisze:Pytanko w sprawie butow Sensei 3 MT a raczej do ich posiadaczy.

Czy tez macie w butach na palcach a raczej jak by nad nimi takie zgrubienie?
Faldke czy jak kto woli z nazwaniem.

Prosze o odpwoiedz, i czy wam to wogole podczas treningu i gry nie przeszkadza?
Mam Sensei 3 MT, lecz nie mam pojęcia o jaką fałdkę Ci chodzi. Mógłbyś jakoś bardziej wytłumaczyć co masz na myśli ?
BartekeuroSkra
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:41
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: BartekeuroSkra »

Chodzi mi o srodek buta. Tzn np wsadz reke do buta do samego konca i wez palce ku gorze .

Wsadzajaca palce powinienes jakby takie wzniesienie poczuc na koncu, w Beyondach tegoi nie ma.
Dobrze wytlumaczylem?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: KadrO »

BartekeuroSkra pisze:Chodzi mi o srodek buta. Tzn np wsadz reke do buta do samego konca i wez palce ku gorze .

Wsadzajaca palce powinienes jakby takie wzniesienie poczuc na koncu, w Beyondach tegoi nie ma.
Dobrze wytlumaczylem?
Właściwie to masz rację, czuć lekkie wzniesienie. Jednak odbyłem już treningi i nie sprawiło mi to żadnych problemów. Kolega zresztą też posiada te buty i na nic takiego nie narzekał, a korzysta z nich już długo.
BartekeuroSkra
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:41
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: BartekeuroSkra »

Troche sie tego obawialem, ze bedzie mi palce obcierac, gdyz gram obecnie w Beyondach i tam jest to miejsce mieciutkie, ogolnie Senseie wydaja mi sie bardziej 'sztywne' od beyondow.

Byc moze gdy juz je zakupie i odbede kilka treningow to sie do nich przyzwyczaje ;)
bananTRN
Posty: 82
Rejestracja: 19 maja 2010, o 08:58
Płeć: M
Lokalizacja: Toruń

Re: Obuwie

Post autor: bananTRN »

Może ktoś się wypowiedzieć na temat nowych SenSei-ów? Lepsze od Mizuno Wave Lightning?
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: todus »

KChudz pisze:
maksik pisze:Tak trochę z innej beczki.. Buty prezesa?
Buty te dostępne są na zamówienie w zakładzie szewskim przy ul.Langiewicza za 850,-. Szyte ręcznie na miare z naturalnej skóry.
Chłopakom z Resovii polecam te oto buty zakazane przez NBA:
http://pb.pl/4/a/2010/10/21/NBA_zakazuj ... _Concept_1
W przedniej części obuwia umieszczony jest opatentowany mechanizm o nazwie Load ‘N Launch, który działa
na zasadzie małej trampoliny i pomaga wyżej skakać, co w grze w koszykówkę odgrywa kluczową rolę. Producent
twierdzi, że wyskok poprawia się o maksymalnie o 9 centymetrów.
9 centymetrów na siatce !! to robi różnicę ;)
Ostatnio zmieniony 22 paź 2010, o 14:53 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post przeniesiony do odpowiedniego dla siebie tematu.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Nerth
Posty: 21
Rejestracja: 3 maja 2010, o 16:06

Re: Obuwie

Post autor: Nerth »

Mam pytanie, grałem w butach Adidas T-MAC 2, potem przerzuciłem się na Asics Beyond, a teraz przymierzam się do kupienia nowych butów, cena ~270 zł. Obecnie jestem zainteresowany Mizuno Wave Blocker 7/8, czy ktoś kto w nich grał może mi powiedzieć, jak się sprawują? Nie chcę kupować kota w worku ; )
bananTRN
Posty: 82
Rejestracja: 19 maja 2010, o 08:58
Płeć: M
Lokalizacja: Toruń

Re: Obuwie

Post autor: bananTRN »

W tej cenie wybrałbym Taski.
Na poprzednie pytanie nie otrzymałem odpowiedzi, więc zadam podobne. Polecacie raczej Acics Beyond MT 20010/11 czy Mizuno Wave Lightning 6 Mid? A może coś innego w tej cenie?
Nerth
Posty: 21
Rejestracja: 3 maja 2010, o 16:06

Re: Obuwie

Post autor: Nerth »

A może mi ktoś coś powiedzieć na temat któregoś z modeli Adidasa - mianowicie Mad Clima i Pro Model?
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: gadugadu »

bananTRN pisze:W tej cenie wybrałbym Taski.
Na poprzednie pytanie nie otrzymałem odpowiedzi, więc zadam podobne. Polecacie raczej Acics Beyond MT 20010/11 czy Mizuno Wave Lightning 6 Mid? A może coś innego w tej cenie?
Mizuno Wave Lighting 6 Mid
Grado
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2010, o 16:01
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Grado »

Witam. Mam pytanko odnośnie bucików. Aktualnie gram w Asics Sensei 2 MT (biało-niebieskie) w sumie nie narzekam na nie tylko strasznie mi zżółkły. Teraz przymierzam się do czegoś nowego. Z racji tego że właśnie tamte strasznie żółkły bardziej jestem skłoniony ku butom NIE BIAŁYM! Oto moje 2 typy: Asics Beyond MT 09/10 lub Mizuno Lightning 4 MID. W sumie bardziej się skłaniam ku asicsom ponieważ kumpel miał takie mizuny i mówił że fajne bardzo lekkie buty. Jednak ZERO jakiegokolwiek trzymania kostki a dla mnie to ważne. Proszę o pomoc. W grę wchodzą buty do 400zł TYLKO ASICS/ MIZUNO
Kotul
Posty: 11
Rejestracja: 31 gru 2009, o 14:06
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Kotul »

Siema. Może ktoś chce kupić buty Nike Hyperdunk 2010 ?? Kupiłem je miesiąc temu , ale są dla mnie trochę za ciasne sprzedał bym je z chęcią i kupił rozmiar większe. A przyznam, że są na prawdę godne polecenia. Pozdrawiam.
dalenka
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2009, o 12:26
Płeć: K

Re: Obuwie

Post autor: dalenka »

Help,

Gram za granica w drugiej lidze kobitek, moje stare butki juz maja 2 latka i czas je wymienic, stare Asics ponizej kostki.
A że dużo dobrego słyszałam o MT no i kostka czasem hiboce, to zastanawiam sie nad butkami:

Buty Asics Gel Beyond MT B001N 2010-2011
Buty Asics Gel Beyond MT BN801 09-10
Buty Asics Gel Task MT B904N 2010-2011
Buty Asics Gel Task MT B904N 09-10

Skłaniam sie ku ostatnim, cena super, ktos wie czy jest duża różnica między ich młodszym bratem ? ;)

Będę wdzieczna za rady.

AA, i jak sie buty po graniu wrzuci na kaloryfer to nie śmierdzą potem! no chyba żę już śmierdzą to 4 torebki herbaty w każdy na noc, najlepiej jakies owocowej ;p
KrisJumpstyle
Posty: 8
Rejestracja: 5 lip 2010, o 16:34
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: KrisJumpstyle »

Co to za buty w których gra Jarosz??

http://img339.imageshack.us/img339/2914/2127q.jpg
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Obuwie

Post autor: Mate »

Chyba Adidas 3 Series. Na znanym portalu są tylko czarne.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
dalenka
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2009, o 12:26
Płeć: K

Re: Obuwie

Post autor: dalenka »

Jest może ktoś z Poznania kto wie w jakim sklepie maja damskie Asics Gel Taski/Beyondy wysokie (MT) z ostatniego sezonu (09-10).
Wiem że na necie można dostać ale ja wolałabym najpierw przymierzyć !
DavidoSSP
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2010, o 12:12
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: DavidoSSP »

Hej obecnie mam ten model,który sobie bardzo chwalę :
http://www.yopi.de/prd_1405555
jednak butki wysłużyły się już sporo czasu i przyszedł czas na coś nowego,rozważam zakup :

[reklama]

I powiem wam szczerze że te ostatnie moim zdaniem,rewelacyjnie się prezentują-jednak nie wiem czy wygląd będzie odzwierciedleniem właściwości na parkiecie...stąd mój dylemat, kupować buty stricte do siatki czy adidaski które być może w niczym im nie ustępują... :) z góry dzięki za odpowiedź.
Dodam jeszcze że gram w 3 lidze, 4 razy w tygodniu trening.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, o 22:31 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reklama
taka83
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2010, o 20:36
Płeć: K

Re: Obuwie

Post autor: taka83 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, o 22:31 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reklama
Nerth
Posty: 21
Rejestracja: 3 maja 2010, o 16:06

Re: Obuwie

Post autor: Nerth »

Jakie macie doświadczenia z Adidas Pro Model (starszymi i/lub nowszymi, Saras)? Głównie chodzi mi o przyczepność, trzymanie kostki, no i oczywiście wytrzymałość.
Kuba14
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2010, o 20:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Kuba14 »

Jakie buty ma Michał Dębiec, i jak ktoś wie gdzie można takie kupić?

http://www.plusliga.pl/gallery/id/311
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: KadrO »

Kuba14 pisze:Jakie buty ma Michał Dębiec, i jak ktoś wie gdzie można takie kupić?

http://www.plusliga.pl/gallery/id/311
Adidas Pro Model ? Aczkolwiek mogę się mylić.
Kuba14
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2010, o 20:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Kuba14 »

A wiesz może na jakiej stronie można je kupić?
Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Obuwie

Post autor: mejbi »

Kuba14 pisze:na jakiej stronie...
http://taat.pl/bart/adidas+pro+model+sklep
Kuba14
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2010, o 20:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Kuba14 »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 3 gru 2010, o 22:23 przez Mate, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23 Regulaminu...
Jamble
Posty: 11
Rejestracja: 3 gru 2010, o 16:22
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: Jamble »

Witam. Gram na libero i chcialbym kupic nowe buty. Dotychczas mialem zwykle adidasy na wyzszej podeszwie. Teraz rozważam zakup Asicsów Gel Task/Tactic/Rocket. Dodam, że mam ograniczony budżet, max 250zł. Które doradzicie mi kupić??
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Obuwie

Post autor: KadrO »

Jamble pisze:Witam. Gram na libero i chcialbym kupic nowe buty. Dotychczas mialem zwykle adidasy na wyzszej podeszwie. Teraz rozważam zakup Asicsów Gel Task/Tactic/Rocket. Dodam, że mam ograniczony budżet, max 250zł. Które doradzicie mi kupić??
Jeśli wybierasz pomiędzy tymi które wymieniłeś, to oczywiście najlepszą opcją były by dla Ciebie Taski. Wizualnie jak i też z aspektów wygody i komfortu gry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”