Buty zawodników AZS Olsztyn

GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: GrindkamiL »

mogłby mi ktos powiedzieć jakiej firmy są te buty? jaki model? jeśli macie do nich link to poprosze na PW
nie siłą lecz rozumem
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

o których zawodników konkretnie Ci chodzi ?? Bo Piotrek Nowakowski gra w Asicsach Sensei II, Billings jakieś czarne.. pewnie coś Nike'a... a np. niebieskie buty Janeczka są Converse'a...

ajjj.. za szybko odpisałem, niedoczytując do końca ;p czuje się teraz zobowiązany przypatrzyć się na dzisiejszym meczu i powiem dokładnie jakie to buty ...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: GrindkamiL »

chodzi o obuwie Siezieniewskiego,Ruciaka,Zagumnego,Szymańskiego..nie wiem czy inni tez je maja.Napewno ma je Ruciak i Sieziu
nie siłą lecz rozumem
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

pfff.. faktycznie jakieś dziwne te buty zawodników z Olsztyna... każdy ma inne jednak wyglądają jakby wszystkie były z jednej kolekcji bo mają ze sobą sporo wspólnego... raczej wyglądają mi na buty Adidasa, bo kubatura jakaś taka podobna... ale znowu bez 3 pasków... albo ew. jakieś Nike'a... jutro poszperam w sieci to się czegoś dowiem o tych butach...

jedne z nich wyglądały jak Adidas pro deal... ale nie widziałem ich z bliska.. jednak proponowałbym Ci obejrzeć sobie najnowszą kolekcję butów do kosza Adidasa bo ma 60% jestem pewien że to z buty z tej kolekcji...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: GrindkamiL »

Nie nie, to nie są Adidas Pro Deal
nie siłą lecz rozumem
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

dowiedziałem się nieco o butach zawodników Olsztyna...

Guma gra w And1 Tai Chi
SPEED 1 FEATHER to buty Andrae
Tanik - Nike Zoom BB Nash Parker
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
oRkiSz
Posty: 142
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Buty zawodników AZS Olsztyn

Post autor: oRkiSz »

To jakby ktoś znalazł czarne Speed 1 Feathery rozmiar około 47 to nie mi napisze tutaj albo na PW ;)
Czarni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”