Wystawa i blok

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Wystawa i blok

Post autor: Mate »

Jeżeli wystawiam piłkę przy siatce, a zawodnik z przeciwnej drużyny wyskakuje do bloku i blokuje tą wystawę, mimo że piłka jest na mojej stronie to błąd blokującego?? Trochę jest denerwujące, jak ja wystawiam i koleś mi blokuje, a nauczycielka od wf mówi, że punkt dla tego co blokował.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wystawa i blok

Post autor: Nagor »

Mate pisze:Jeżeli wystawiam piłkę przy siatce, a zawodnik z przeciwnej drużyny wyskakuje do bloku i blokuje tą wystawę, mimo że piłka jest na mojej stronie to błąd blokującego?? Trochę jest denerwujące, jak ja wystawiam i koleś mi blokuje, a nauczycielka od wf mówi, że punkt dla tego co blokował.
zapisz sie na jakies sksy a nie sluchasz tej ...
...
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wystawa i blok

Post autor: Fein »

Mate pisze:Jeżeli wystawiam piłkę przy siatce, a zawodnik z przeciwnej drużyny wyskakuje do bloku i blokuje tą wystawę, mimo że piłka jest na mojej stronie to błąd blokującego?? Trochę jest denerwujące, jak ja wystawiam i koleś mi blokuje, a nauczycielka od wf mówi, że punkt dla tego co blokował.
Źle mówi. Niestety to bardzo częsty problem u wuefistów, często nie znają zasad i mają marne pojęcie o technice.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy gry”