Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Moze to i niegłupie przekaze twoja propozycje Novrainowi. Z tym ze cos takowego bedzie trudne do wproawdzenia bo i teraz przy formie nizjszej od rywala łatwo wygrywam mecze na srednim to co dopiero bedzie jak forma bedzie zblizona. Trzeba sie bedzie na trudny przerzucic ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: KadrO »

osnazfsb pisze:Moze to i niegłupie przekaze twoja propozycje Novrainowi. Z tym ze cos takowego bedzie trudne do wproawdzenia bo i teraz przy formie nizjszej od rywala łatwo wygrywam mecze na srednim to co dopiero bedzie jak forma bedzie zblizona. Trzeba sie bedzie na trudny przerzucic ;)
Ciekawe, lecz też i niezwykle trudne było by wprowadzenie indywidualnych treningów (oddzielna zakładka) gdzie każdemu zawodnikowi będziemy mogli ustawić inny trening (oczywiście więcej niż 4 atrybuty) czy przydzielić go do danej grupy treningowej gdzie skupiają się na tym, czy tamtym (np. siłownia czy wytrzymałościówki do poprawy kondycji na ligę). Można by też zrobić tak, że gdy mamy młodego zawodnika a ma niski skill np. siły to indywidualny trening siłowy z czasem mógłby poprawić ten atrybut.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: arbas »

osnazfsb pisze:Mozecie byc pewni ze nie omieszkam waszych narzekan przekazac autorowi gry. Co on z tym zrobi to inna sprawa ale jakies plany nad zmiana treningu były zakładane. Nie wiem tez czy wy za duzo od siebie nie wymagacie stabilna forma około 13 to całkiem dobry wynik rzadko kiedy moi zawodnicy maja forme wyzsza przez jakis dłuzszy czas.
Hmm no ja mam forme wiekszosci zawodnikow 10-11 i nie bardzo wiem jak temu zaradzic - jakby byla 13stka u wiekszosci to bylbym w niebie :D Zznowu fajne bylby np 3 grupy treningowe albo trening indywidualny, i bardziej wtedy nawet realnie bo wiadomo ze np kazdy zawodnik na silowni ma trening indywidualnie dopasowany. Gra jest fajna i wciaga i swietnie ze jest za darmo, wiadomo ze od produktu komercyjnego wymagaloby sie wiecej ale akurat trening to najpowazniejszy mankament w tej chwili bo jest to wrozenie z fusow przynajmiej dla poczatkujacego gracza. Co do zmian ktore fajnie byloby kiedys zobaczyc i co IMO jest relatywnie latwo wprowadzic:

1. Mozliwosc otwierania niektorych zakladek w nowym oknie - teraz radze sobie tak ze otwieram 2ch albo 3ch VM managerow ale za kazdym razem musze dogrywac gre z zapisanych save gamow. - fajnie byloby miec podglad na kilka okienek na raz
2. Mozliwosc zmiejeszenia baz danych na ktorych operuje gra - fajnie byloby moc sobie przed rozpoczeciem gry wybrac ligi na ktorych ma operowac gra przez co nie mulilalby tak jak w tej chwili
3. Bardziej rozbudowane negocjacje konkraktow z zawodnikami - podobnie jak jest to teraz ze sponsorami.
4. Mozliwosc meczu na auto - to juz bardzo proste - zeby wyniki meczu byly ustalane tak jak w przypadku meczow komputer vs komputer - rozgrywanie wszystkich meczy jest meczace a wiadomo ze opcja wynik do konca seta sie nie sprawdza do konca bo nie sa robione zmiany zmieniana taktyka itd.
5. Opcja help czyli jakis zbior aktualnych do wersji gry tutoriali napisanych juz na forum :)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: KadrO »

arbas pisze:
osnazfsb pisze:Mozecie byc pewni ze nie omieszkam waszych narzekan przekazac autorowi gry. Co on z tym zrobi to inna sprawa ale jakies plany nad zmiana treningu były zakładane. Nie wiem tez czy wy za duzo od siebie nie wymagacie stabilna forma około 13 to całkiem dobry wynik rzadko kiedy moi zawodnicy maja forme wyzsza przez jakis dłuzszy czas.
Hmm no ja mam forme wiekszosci zawodnikow 10-11 i nie bardzo wiem jak temu zaradzic - jakby byla 13stka u wiekszosci to bylbym w niebie :D Zznowu fajne bylby np 3 grupy treningowe albo trening indywidualny, i bardziej wtedy nawet realnie bo wiadomo ze np kazdy zawodnik na silowni ma trening indywidualnie dopasowany. Gra jest fajna i wciaga i swietnie ze jest za darmo, wiadomo ze od produktu komercyjnego wymagaloby sie wiecej ale akurat trening to najpowazniejszy mankament w tej chwili bo jest to wrozenie z fusow przynajmiej dla poczatkujacego gracza. Co do zmian ktore fajnie byloby kiedys zobaczyc i co IMO jest relatywnie latwo wprowadzic:

1. Mozliwosc otwierania niektorych zakladek w nowym oknie - teraz radze sobie tak ze otwieram 2ch albo 3ch VM managerow ale za kazdym razem musze dogrywac gre z zapisanych save gamow. - fajnie byloby miec podglad na kilka okienek na raz
2. Mozliwosc zmiejeszenia baz danych na ktorych operuje gra - fajnie byloby moc sobie przed rozpoczeciem gry wybrac ligi na ktorych ma operowac gra przez co nie mulilalby tak jak w tej chwili
3. Bardziej rozbudowane negocjacje konkraktow z zawodnikami - podobnie jak jest to teraz ze sponsorami.
4. Mozliwosc meczu na auto - to juz bardzo proste - zeby wyniki meczu byly ustalane tak jak w przypadku meczow komputer vs komputer - rozgrywanie wszystkich meczy jest meczace a wiadomo ze opcja wynik do konca seta sie nie sprawdza do konca bo nie sa robione zmiany zmieniana taktyka itd.
5. Opcja help czyli jakis zbior aktualnych do wersji gry tutoriali napisanych juz na forum :)
3. Akurat ze sponsorami także przydałaby się poprawa tych negocjacji. 2 razy postawisz złe warunki i już się żegnają. Z zawodnikami powinno być to znacznie bardziej dopracowane.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

Zdecydowanie jestem przeciw opcji "asystent prowadzi trening". Byłoby to znaczne ułatwienie gry, zbyt duże według mnie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
PiotrS

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: PiotrS »

Dennis Guilder pisze:Zdecydowanie jestem przeciw opcji "asystent prowadzi trening". Byłoby to znaczne ułatwienie gry, zbyt duże według mnie.
no tak, nie musiałbys wiec z tej opcji korzystac, czyz nie:)?
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

arbas pisze:
osnazfsb pisze:Mozecie byc pewni ze nie omieszkam waszych narzekan przekazac autorowi gry. Co on z tym zrobi to inna sprawa ale jakies plany nad zmiana treningu były zakładane. Nie wiem tez czy wy za duzo od siebie nie wymagacie stabilna forma około 13 to całkiem dobry wynik rzadko kiedy moi zawodnicy maja forme wyzsza przez jakis dłuzszy czas.
Hmm no ja mam forme wiekszosci zawodnikow 10-11 i nie bardzo wiem jak temu zaradzic - jakby byla 13stka u wiekszosci to bylbym w niebie :D Zznowu fajne bylby np 3 grupy treningowe albo trening indywidualny, i bardziej wtedy nawet realnie bo wiadomo ze np kazdy zawodnik na silowni ma trening indywidualnie dopasowany. Gra jest fajna i wciaga i swietnie ze jest za darmo, wiadomo ze od produktu komercyjnego wymagaloby sie wiecej ale akurat trening to najpowazniejszy mankament w tej chwili bo jest to wrozenie z fusow przynajmiej dla poczatkujacego gracza. Co do zmian ktore fajnie byloby kiedys zobaczyc i co IMO jest relatywnie latwo wprowadzic:

1. Mozliwosc otwierania niektorych zakladek w nowym oknie - teraz radze sobie tak ze otwieram 2ch albo 3ch VM managerow ale za kazdym razem musze dogrywac gre z zapisanych save gamow. - fajnie byloby miec podglad na kilka okienek na raz
2. Mozliwosc zmiejeszenia baz danych na ktorych operuje gra - fajnie byloby moc sobie przed rozpoczeciem gry wybrac ligi na ktorych ma operowac gra przez co nie mulilalby tak jak w tej chwili
3. Bardziej rozbudowane negocjacje konkraktow z zawodnikami - podobnie jak jest to teraz ze sponsorami.
4. Mozliwosc meczu na auto - to juz bardzo proste - zeby wyniki meczu byly ustalane tak jak w przypadku meczow komputer vs komputer - rozgrywanie wszystkich meczy jest meczace a wiadomo ze opcja wynik do konca seta sie nie sprawdza do konca bo nie sa robione zmiany zmieniana taktyka itd.
5. Opcja help czyli jakis zbior aktualnych do wersji gry tutoriali napisanych juz na forum :)
2.Opcja z zmienna baza danych nie bardzo wchodzi w rachube bo zeby załadowac poszczegolne teamy do europejskich pucharów musi byc załadowana cała liga tak wiec jak nie bedzie ligi niemieckiej nie bedzie "Fryderyków" jak nie bedzie ligi belgijskiej nie bedzie Knacku i Noliko itd Jak nie bedzie ligi serbskiej albo brazylijskiej nie bedzie serbskich lub kanarkowych regensów
3. Tu tez padały juz rozne propozycje łacznie z premiami za gre premiami za osiagniecia zbiorowe klubu itd Ale na razie raczej zostanie to tak jak jest raczej bysmy zdazali w kierunku okreslenia jakie wymagania finansowe ma konkretny zawodnik po to zeby nie strzelac w ciemno
4. No nie wiem faktycznie rozgrywanie meczów bywa meczace ale ze słabszymi rywalami mozna grac na opcji symulowanie wyniku do konca seta znowu z takimi rywalami z którymi symulowanie do konca seta oznaczałoby porazke wypadaloby zagrac. Ale zglosze twoja propozycje Novrainowi zobaczymy czy uzna za stosowne podjecie prac w tym temacie
5. Jest oficjalny poradnik do VM u nas na forum a ktos pisał ze jakos mozna sie do niego dogrzebac nawet i teraz
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Fajna byłaby ta opcja treningu przez asystenta bo ja tez mam z tym problemy
Z gry moznaby wyeliminowac pare lig takich jak: japonska koreanska argentynska norweska szwajcarska łotewska estonska dunska bo za wiele one do gry nie wnosza a tylko obciazaja baze danych. Ja przynajmniej nigdy w te ligi nie grałem. Licze na to ze o tym pomyslicie bo teraz gra muli jak cholera a po zmianach byłoby lepiej. I odchudzcie baze danych o połowe to gra bedzie chodzic płynnie bo nie sadze ze ktos naprawde kupuje tych gorszych zawodników.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

PiotrS pisze:
Dennis Guilder pisze:Zdecydowanie jestem przeciw opcji "asystent prowadzi trening". Byłoby to znaczne ułatwienie gry, zbyt duże według mnie.
no tak, nie musiałbys wiec z tej opcji korzystac, czyz nie:)?
W myśl tego samego można wprowadzić kody do gry. Trening jest, jakby nie patrzeć, wśród najważniejszych kompetencji trenera. Oddanie tego w zupełności asystentowi jest moim zdaniem nie realistyczne.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: arbas »

osnazfsb pisze: 2.Opcja z zmienna baza danych nie bardzo wchodzi w rachube bo zeby załadowac poszczegolne teamy do europejskich pucharów musi byc załadowana cała liga tak wiec jak nie bedzie ligi niemieckiej nie bedzie "Fryderyków" jak nie bedzie ligi belgijskiej nie bedzie Knacku i Noliko itd Jak nie bedzie ligi serbskiej albo brazylijskiej nie bedzie serbskich lub kanarkowych regensów
Jest kilka opcji zeby to rozwiazac - np jesli eliminujemy jakas lige to druzyny do pucharow sa przypisane na stale z danej ligi. Teraz tez przeciez jest podobnie jak jakas liga nie ma drugiej ligi to nie ma spadkowiczow itd.

osnazfsb pisze: 4. No nie wiem faktycznie rozgrywanie meczów bywa meczace ale ze słabszymi rywalami mozna grac na opcji symulowanie wyniku do konca seta znowu z takimi rywalami z którymi symulowanie do konca seta oznaczałoby porazke wypadaloby zagrac. Ale zglosze twoja propozycje Novrainowi zobaczymy czy uzna za stosowne podjecie prac w tym temacie
Tyle ze auto powoduje ze gra ciagle jedna 6stka nie ma zmian itd. Latwiej byloby po prostu przed meczem kliknac przycisk rozegraj automatycznie :)

5. Jest oficjalny poradnik do VM u nas na forum a ktos pisał ze jakos mozna sie do niego dogrzebac nawet i teraz[/quote]

No jest tyle ze fajniej byloby go zaszyc w grze :) Dostep tutaj:

http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Zainteresowani pewnie juz o tym wiedza ale informuje ze zgodnie z tym co zapowiadałem od poczatku miesiaca mamy nowy transfer i forum chodzi choc nie wiadomo jak długo dlatego szykuja sie zmiany. Mamy 3 propozycje z których w gronie administracji wybierzemy jedna i w odpowiednim czasie miejmy nadzieje przed ponownym wyłączeniem forum poinformujemy uzytkowników i zrobimy uzytek.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Powinniscie załozyc konto na Facebooku i Twiterze to by wam ludzi zacheciło
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Logan pisze:Powinniscie załozyc konto na Facebooku i Twiterze to by wam ludzi zacheciło
A własnie moze na Twitterze nas nie ma ale na facebooku jestesmy obecni. Zachecam do dodawania VM do ulubionych :D

http://www.facebook.com/home.php?#!/gro ... 066&ref=ts
rydzeksiatka
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2010, o 17:23
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: rydzeksiatka »

witam jak idzie praca nad nową bazą danych na sezon 2010/2011 ?? i kiedy wyjdzie nowa baza danych ??
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Nie licz ze to za szybko nastapi w zeszłym roku strasznie sie pieprzyli z wydaniem jakiegokolwiek updatu ze mozna było jajko zniesc. W tym roku pewno bedzie podobnie. No ale chociaz efekt był zadowalajacy bo chociaz polscy zawodnicy sa niedoszacowani taki Gruszka np który powinien miec srednia 16.5-17 i Kurek podobnie ale poza tym baza danych była OK.
szefo00
Posty: 57
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:46
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: szefo00 »

Widziałem każdy mecz argentyny w MŚ i uważam że na znaczne poprawienie umiejętności zasługuje cała reprezentacja.Lecz najwyżej umiejętności należalo by podnieść zawodnikowi który nazywa się FACUNDO CONTE.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: KadrO »

szefo00 pisze:Widziałem każdy mecz argentyny w MŚ i uważam że na znaczne poprawienie umiejętności zasługuje cała reprezentacja.Lecz najwyżej umiejętności należalo by podnieść zawodnikowi który nazywa się FACUNDO CONTE.
Z tego co pamiętam, proponowałem to już na forum gry. ;)
rydzeksiatka
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2010, o 17:23
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: rydzeksiatka »

więc mniej więcej kiedy ukończycie pracę nad nową bazą danych ??
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Bedziemy sie starac jak najszybciej tylko zapału w narodzie nie ma do aktualizowania a nasi stali wspołpracownicy wszystkiego na raz dwa nie zrobia. Na pewno do konca MS niczego sie nie nalezy spodziewac wkrótce potem tez nie bo pierwszenstwo przy aktualizacji maja ligi a dopiero potem skille zawodników. A zespoły składów zamknietych jeszcze nie maja. Nie bede rzucał zadnymi terminami ale nie radze sie napalac na nowa baze danych bo troche czas to jeszcze potrwa.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Juz sie nie moge doczekac nowego VM koniecznie podniescie umiejetnosci Bartmana Kurka i Gruszki bo teraz sa słabsi niz w rzeczywistosci. Moje propozycje
Kurek
Atak 19
Siła 19/20
Zagrywka 18
Gruszka
Atak 19
Siła 19
Zagrywka 18
Bartman
Atak 19
Siiła 18
Zagrywka 19

Nie osłabiajcie też Wlazłego i Winiarskiego bo mimo słabszego turnieju sa w trojce najlepszych graczy na swoich pozycjach a Zagumny ciagle jest najlepszym rozgrywajacym swiata
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Nagor »

A ja mam nadzieję, że śledzicie mecze Kuby i widzicie co wyczynia Hierrezuelo z Simonem :D
...
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

A moim zdaniem skoro jest to polska gra to powinniscie promowac głownie Polaków a robicie dokładnie odwrotnie. Wystarczy byc z jakies nieznanej siatkarskiej nacji i mozna miec wysokie skille nie wiadomo za co a jak sie jest Polakiem to od razu ma sie nizsze skille
Wezmy Piortka Gruszke MVP ME i niejakiego Omrcena. Ktos mi moze wytłumaczyc czemu ten Chorwat ma wyzsze statsy od najlepszego zawodnika Europy 2009 roku?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Nagor »

Ktos mi moze wytłumaczyc czemu ten Chorwat ma wyzsze statsy od najlepszego zawodnika Europy 2009 roku?
No rzeczywiście dziwne, przecież chorwat to prowincjonalny zawodnik, który gra w jakiejś wsi w dziwnej lidze, a Grucha to przecież Bydgoszcz zaprowadził na szczyt!
...
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Logan chcesz dac Kurkowi umiejetnosci Kaziyskiego a w starciu z mocnieszymi rywalami Kurek na MS był cienki jak polsilver
Gruszka po tym co pokazuje w sezonie ligowym nie zasługuje na takie statsy
Bartman jest niezły ale na takie statsy jakie proponujesz musi jeszcze długo pracowac
A moim zdaniem skoro jest to polska gra to powinniscie promowac głownie Polaków a robicie dokładnie odwrotnie. Wystarczy byc z jakies nieznanej siatkarskiej nacji i mozna miec wysokie skille nie wiadomo za co a jak sie jest Polakiem to od razu ma sie nizsze skille
Gra ma dazyc do realizmu a nie do zaspokojenia miłosci własnej Polaków
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Czyli nic sie nie zmieni i Polacy beda w polskiej grze dyskryminowani. W takim razie dodajcie do gry edytor zeby chociaz w moich sejwach Polacy mieli własciwe umiejetnosci
PS
Ktos wie jak edytowac baze danych?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: KadrO »

Logan pisze:Czyli nic sie nie zmieni i Polacy beda w polskiej grze dyskryminowani. W takim razie dodajcie do gry edytor zeby chociaz w moich sejwach Polacy mieli własciwe umiejetnosci
PS
Ktos wie jak edytowac baze danych?
Edytor nigdy nie zostanie dodany.
Bazy nie zmienisz.

A umiejętności polskich zawodników są odpowiednie i zgodne z rzeczywistością.
Chociaż, chyba Skra jest zawyżona ( ;) ).
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Nie trudz sie logan wielu probowało edytowac baze danych i nikomu sie to dotychczas nie udało. A edytora nie planujemy bo szanujemy swoja prace choc były plany pewnego rozszerzenia liczby osob mogacych zmieniac dane w grze ale ty na pewno takich mozliwosci nie dostaniesz
PiotrS

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: PiotrS »

osnazfsb pisze:Nie trudz sie logan wielu probowało edytowac baze danych i nikomu sie to dotychczas nie udało. A edytora nie planujemy bo szanujemy swoja prace choc były plany pewnego rozszerzenia liczby osob mogacych zmieniac dane w grze ale ty na pewno takich mozliwosci nie dostaniesz
nie wiem czy to baza danych i nie wiem jak w najnowszej wersji bo w niej nie probowalem ale w zeszłorocznej spokojnie dalo sie zmienic np budzet klubu a moja wiedza o komputerach jest w 99% laicka, wiec zakładam, że moglo sie komus udac:)
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

To prosimy tej wiedzy nie rozpowszechniac bo jesli sie okaze ze ludzie edytuja baze danych Novrain juz zapowiedział ze przyłozy sie do zakodowania bazy danych a ze jest to zadanie trudne i czasochłonne bedzie to oznaczac ze na na nowego VM sobie dłuuugo poczekacie.
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Poniewaz MS sie koncza chetnie poznamy stanowisko graczy w sprawie aktualizacji skilli po MS. Co prawda glownie temu powinien słuzyc temat na naszym forum http://forum.e-siatka.pl/viewtopic.php?f=61&t=1589 i zachecamy do jego przejzenia przez zgloszeniem zmian ale równie dobrze mozna wpisywac proponowane zmiany tutaj do czego zachecamy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”