VM - Manager

vm_manager
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2008, o 14:33
Płeć: M

VM - Manager

Post autor: vm_manager »

witam

czy ktos z was probowal juz swoich sil w tym managerze on-line? mozna zmierzyc sie z managerami z roznych stron swiata. ( ponad 3000 tys uzytkownikow )

http://www.vm-manager.org

na forum znajdziecie faq i jest sporo informacji na temat jak zaczac.

zycze powodzenia
osnazfsb

Re: VM - Manager

Post autor: osnazfsb »

A ja tylko zaznacze ze nie ma to absolutnie nic wspólnego z gra Volleyball Manager. A fakt ze program mimo to wykorzystuje niezwykle zblizona nazwe sami ocencie
pzr
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: VM - Manager

Post autor: Nagor »

Gram w to i coś gra stanęła, nie działa, czy zawsze tak będzie to wyglądało po rozegraniu kolejek w ligach? Jak tak to trochę szkoda czasu na to.
...
lolexxx488-myslenice
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: M

Re: VM - Manager

Post autor: lolexxx488-myslenice »

wszystko działa - gra się rozwija wspaniale a przerwa trwała niedługo - jedną dobę bo przenosili serwer :)
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: VM - Manager

Post autor: Szym92 »

Co można zrobić by zdobyć sponsora strategicznego? Mój klub awansował z serie a2 do a1 i zdobylem 4 miejsce . A moj klub wpada w długi. Jest na to jakis sposób?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: VM - Manager

Post autor: Nagor »

Szym92 pisze:Co można zrobić by zdobyć sponsora strategicznego? Mój klub awansował z serie a2 do a1 i zdobylem 4 miejsce . A moj klub wpada w długi. Jest na to jakis sposób?
Jeśli masz niewystarczająco pieniędzy z reklam, biletów itd to albo sprzedasz zawodników, albo wymienisz trenerów, którzy zarabiają pewnie grube tysiące na jakiś leszczy. W przeciwnym wypadku 3 miesiące i żegnaj z gry.
...
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: VM - Manager

Post autor: Szym92 »

Zdarzyło wam sie kiedys ,że nie mogl wam sie wgrac save? Jak klikam wczytaj gre to wyskakuje mi jakis błąd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”