[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Szukam Plakatu

Szukam Plakatu

Postby szakal » 30 Oct 2012, o 21:06

Witam,

proszę o pomoc szukam plakatu naszej reprezentacji siatkówki mężczyzn. Czy ktoś wie gdzie mogę go kupić. Zna ktoś jakiś sklep we Wrocławiu lub Warszawie. Chciałbym go kupić dla mojego bratanka, który jest fanem repry. Jednak nigdzie nie mogę znaleźć plakatu.
Last edited by mewa on 30 Oct 2012, o 22:30, edited 1 time in total.
Reason: Punkt 17. Regulaminu Forum - korzystaj ze słownika, szanuj innych
szakal

Re: Szukam Plakatu

Postby Pokolul » 2 Nov 2012, o 22:23

Przyznam, że trochę mnie zadziwiłeś :-) Jest sporo czasopism sportowych, w których zawsze znajdziesz jakieś plakaty, w tym również plakaty z naszymi reprezentantami ;-)

Rada może mało konkretna, ale wydaję mi się, że każdy napisał by to samo.

P.s - w momencie, w którym ekipa Anastasi'ego zdobyła złoto LŚ media dosłownie oszalały na punkcie naszych reprezentantów, tym bardziej nie powinieneś mieć żadnych problemów, ze znalezieniem jakiegokolwiek z plakatu ;)

Spróbuj na allegro, bądź innych portalach aukcyjnych.

Pozdrawiam :)
Zapraszam na mojego bloga, w którym piszę o reprezentacji Japonii w piłce siatkowej kobiet!
Hinotori Nippon!

http://nippon-volleyball.blogspot.com/
Pokolul

Return to Kącik kolekcjonera